Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Ma, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. május 5., csütörtök 13:50

jajaturé highlightokat azért nézzétek meg a tegnapi meccsről :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. május 5., csütörtök 13:36

Süti írta:
morientes írta: Itt most tènyleg csak a gyozelem volt a fontos....
Nincs is ezzel semmi probléma, isten ments hogy fanyalogjak, nem azért írtam amit írtam. :)
Persze,tudom èn...azt gondolod nekem nem olyan volt mintha vallatnának? :lol:
De beáraztam a meccs elott hogy a dolgok állasa alapján naggyábol ilyen lesz,aztán ha meglepnek a fiuk akkor jo... :)
Egyèbkènt ha Bale nem szerzi azt az ongolt :mrgreen: akkor nyilván a másodikban jobban megporgetik.
Amugy Ronaldo meg Marcelo rajta lett volna a dolgon,sokszor ott is maradt a brazil helyèn a lyuk.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. május 5., csütörtök 12:41

morientes írta: Itt most tènyleg csak a gyozelem volt a fontos....
Nincs is ezzel semmi probléma, isten ments hogy fanyalogjak, nem azért írtam amit írtam. :)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13137
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. május 5., csütörtök 12:04

Nah egy este alatt előbújtak az AtMa drukkerek a semmiből :lol:
Hülyébbnél hülyébb indokok, miért nekik kell nyerni, a kedvencem az amelyik leírja, végre eljön az igazság pillanata, a AtMa érdemli meg.

Egy döntőben nincs olyan, hogy valaki megérdemli vagy sem. Azért mert a matracosok a Bayernen és a Barcán át jutottak a döntőbe? Pár hete megvertük a katalánokat idegenben, a Bayern meg a bírónak köszönheti, hogy egyáltalán eljutott az elődöntőig és nem a Juve volt ott. Meg kell nyerni azt a döntőt. A legjobb csapatunk maximális koncentrálással megtudja csinálni.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. május 5., csütörtök 11:55

A döntőre mindenképpen kelleni fog Casemiro, Benzema és egy 100%-os CR...
Casemirora mint a hímestojásra kell vigyázni, a legfontosabb lesz talán. Én azzal nem értek egyet, hogy mi lennénk az esélyesek. Az Atlético elképesztő motivált lesz, még azon felül is, mint ahogy eddig, mert ellenünk már veszítettek döntőt. Kiejtették a két nagyot, szerintem ők az esélyesek, ezek alapján. Az még benne lehet hogy túlpörgik az ügyet (kiállítás esetleg) :).

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. május 5., csütörtök 11:52

dzsi91 írta:A cityt meg ne tőlem kérdezzétek hogy mit akart :lol:
A 442oons rájött, lehet van benne valami.. :lol:

Atletico-München is jó lett, főleg a 80. perctől. :D

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. május 5., csütörtök 11:39

hunmadridista írta:A döntőre mindenképpen kelleni fog Casemiro, Benzema és egy 100%-os CR...
Casemiro és Benzema elég lesz 60%osan is?
hunmadridista írta:amúgy én egyáltalán nem lepődnék meg azon ha az Atletico legyőzne minket...simán benne van a pakliban...
Benne van természetesen. De hogy simán? Megint túl negatív vagy. Mi vagyunk az esélyesek. Uralni fogjuk a meccset, nekünk lesz jóval több helyzetünk, erre a nyakamat teszem. Csak nem lesz megint olyan szerencséjük, mint a BM ellen, mert ha van igazság, akkor már ellenük kiesnek. Az más, hogy örülök, hogy nem történt meg, mert őket le tudjuk nyomni, a Bayernt szerintem nem sikerült volna.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2016. május 5., csütörtök 11:33

A döntőre mindenképpen kelleni fog Casemiro, Benzema és egy 100%-os CR...amúgy én egyáltalán nem lepődnék meg azon ha az Atletico legyőzne minket...simán benne van a pakliban...

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ursus » 2016. május 5., csütörtök 9:58

Igen, 120 perc akart lenni :mrgreen:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. május 5., csütörtök 9:56

Ursus írta:ha nem így lesz akkor azt sem tartom elképzelhetetlennek hogy 180 perc 0-0 és tizik döntenek.
Ezt én sem értem hogy jött ki. :D

90+30 perc maximum, aztán a tizenegyesek, de az sem 180 perc.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 5., csütörtök 9:43

Ursus írta: 180 perc
A donto csak 90 perc. Ezert is van mas varosban.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ursus » 2016. május 5., csütörtök 9:39

Ez a döntő élvezetes focit szerintem csak akkor hozhat ha az első 20 percben mi rúgnánk egy gólt, ha nem így lesz akkor azt sem tartom elképzelhetetlennek hogy 180 perc 0-0 és tizik döntenek.

Benzema és Ronaldo elengedhetetlen hogy 100%-os legyen ahhoz,hogy játékban föléjük tudjunk kerekedni és a széleken meg tudjuk bontani őket ahogy azt a Bayern többször is tette az elődöntő során. Nekem pl. az őszi meccsunk amit játszottunk ellenük a ligában az egy nagyon jó alap, igaz akkor még Benitez volt de azon a meccsen nem nagyon tudtak velünk mit kezdeni, csak azzal a hatalmas Arbeloa hibával tudtak vissza jönni a meccsbe.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8413
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. május 5., csütörtök 9:38

Ahogy vártam még anno a sorsolás előtt, ha az Atletico összekerül a Bayernnel kiejti őket, ez be is jött.
Saját meccseinktől már jobban féltem, de csak behúzták a srácok :agree:
Amit fontos kiemelni, eddig a BLben csak két meccsen kaptunk gólt, ami elképesztő.
Volt az a Shaktar elleni 3-4, ahol 0-4re mentünk és kiengedtünk nagyon a végére (X is tökéletes lett volna nekünk amúgy), illletve a Wolfsburg elleni 2 gól...
Tehát volt egy negyedórás zárlat egy már megnyert meccsen, meg az a bizonyos Wolfsburgi 2-0.
Ha belegondolunk, hogy ezeken kívül gólt se kaptunk, azért az elég komoly teljesítmény és kellett is, ahhoz hogy idejussunk.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 5., csütörtök 9:32

Süti írta:másrészt a Real Madridról beszélünk, ha célfocit szeretnék nézni, talán a másik madridi csapatnak szorítanék. :) Ettől függetlenül persze a szar talán túlzás, de ha nem a Real játszik, valószínűleg elkapcsoltam volna ezt a meccset. :)
Mindig ez a romantikázás...

Bl elődöntő.Benzema másfél meccset,Cr egy meccset hiányzott,amikor meg pályán voltak érződött,hogy nincsenek rendben.Casemiro lesérült és nem volt idegenben lőtt gólunk.

Oké,hogy a semlegesek ezt leszarják de akik végig követik az egész szezont szerintem érezhetik,hogy ez így azért jó volt.Nyilván jobb lett volna egy 5-0 de ez is rendben volt.

És még így is megvoltak a helyzeteink,lehetett volna 3-4 is közte.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. május 5., csütörtök 9:31

Ettől függetlenül persze a szar talán túlzás, de ha nem a Real játszik, valószínűleg elkapcsoltam volna ezt a meccset. :)
Itt most tènyleg csak a gyozelem volt a fontos,mindegy hogyan,mi modon,Benzema nem volt,Ronaldo sztm nem volt 100%,labdaszerzo kpnk sem volt,szal nyogvenyelosen de megvan.
Zidane ezt meccs elott meg is mondta,hogy nem lesz sètagalopp.
Sajnos elmultak már azok az idok mikor bármalyik csapat is gálafocit eroltet,ha benne van a bukta egy fontos meccsen... :(
Nyilván ha manchesterben sikerul golt szereznunk,akkor nyitottabban,támadobb felfogásban játszunk.De mivel ez nem volt,a leheto legjobb modszert kellett megtalálni.
Rèszemrol èrdekes modon,egy percig nem forgitt a fejemben hogy kieshetunk,ez a city...hát csak azèrt jott madridba hogy ne tomjèk ki.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. május 5., csütörtök 9:23

Realista24 írta:
Szarnak nevezni a focinkat túlzásnak tartom. A meccs maga szar volt, a focink tökéletes celfoci. Rughattunk volna négy gólt is, de minden kimaradt. Remelem a döntőben ezek mind bemennek.
Egyrészt én minden alkalommal azt várom, hogy lefocizzuk az ellenfelet, pláne otthon, pláne egy ilyen harmatgyenge Cityt, másrészt a Real Madridról beszélünk, ha célfocit szeretnék nézni, talán a másik madridi csapatnak szorítanék. :) Ettől függetlenül persze a szar talán túlzás, de ha nem a Real játszik, valószínűleg elkapcsoltam volna ezt a meccset. :)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. május 5., csütörtök 9:09

Egyébként nem értem miért volt öngól, akkor Xabi szabadrúgás gólja is az.Ilyenkor mindig a lövőnek szokták adni, legalább is jópár CR gólra emlékszek ami megpattant és neki adták :mrgreen: .De ki nem szarja le, jöhet milánóban egy Godin öngól is felőlem :D
Azèrt mert a fifa szabályzat szerint,a nem kapu felè tortèno labdatovábbitás,amibe beleèr az ellenfèl játèkosa,ès a kapuba talál,az ongol.
Na most Bale esetèben vitatnám ezt,szal neki adom a fifa meg nyajja ki :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 5., csütörtök 8:56

sebydani írta:
Veidt írta: de cserebe kozepen a mar akkor is oreg Tiago helyett ott van Correa, aki egy allat.
Ah igen, termeszetesen Augusto Fernandezre gondoltam "allat" szo alatt. Koszi. :)
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. május 5., csütörtök 8:38

Realista24 írta:
Süti írta:Who cares, hogy jutottunk el ide, a Rafa féle traumából úgy felállni, hogy versenyben vagyunk a Ligáért, és döntőt játszik a csapat, az elképesztő.
A döntőt pedig hozni kell, egyszerűen így kell lennie. Addigra mindenki szépen felépül, a kopaszunknak is lesz ideje kitalálni a tökéletes taktikát, és ha 1 góllal szar focival is, mint ma a Cityt, de elhozzuk a 11.et. A semlegesek meg sírjanak csak, nem ez lesz (ha az lesz) a történelem első szar BL döntője, a '03as Juve-Milannal is vallatni lehetett volna, de szerintem ez akkor kb 0 Milan szurkolót érdekelt. :)
Szarnak nevezni a focinkat túlzásnak tartom. A meccs maga szar volt, a focink tökéletes celfoci. Rughattunk volna négy gólt is, de minden kimaradt. Remelem a döntőben ezek mind bemennek.
Amúgy ez jogos, bár amit néha műveltünk azt fájdalom volt nézni. Viszont a Cityt megfogtuk keményen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 5., csütörtök 7:57

morientes írta:
nem hittem, hogy egy öngólt látok majd csak 2 meccs alatt.
Naaa...ez azèrt nem az a fajta ongol volt,ha valaki nem látta a meccset mèg azt gondolja hogy vmelyik city játèkos volt hulye...
Ha ti rugjátok,az èv golja,Messi vagy Neymar mennybemegy :lol:
Egyébként nem értem miért volt öngól, akkor Xabi szabadrúgás gólja is az.Ilyenkor mindig a lövőnek szokták adni, legalább is jópár CR gólra emlékszek ami megpattant és neki adták :mrgreen: .De ki nem szarja le, jöhet milánóban egy Godin öngól is felőlem :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 134 regisztrált és 0 vendég