Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

ELSiete
Hozzászólások: 2982
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. március 12., kedd 21:17

Gyorsan eldőlt.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4948
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2024. március 12., kedd 21:16

Jezusom Xavi, hogy lehet valaki ennyire irritalo. :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 12., kedd 21:10

Azért ezzel a védelemmel felvállalni egy ilyen adok kapokot nemtúl jó ötlet.lesz helyzete a napolinak is bőven így.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 12., kedd 20:38

dzsi91 írta:
Realista24 írta: JUST IN: Champions League set to adopt tennis-style seeding in knockout stages from next season where No.1 and No.2 ranked teams cannot meet until the final.
@TimesSport

Champions League draw next season will be done by computer!

UEFA simulations show that a manual draw for the new format would take between 3-4 hours and require 900 balls.

Instead a new hybrid method will be used where clubs will be drawn manually then the computer will take over and select their eight opponents.

@SkyKaveh
#UCL
:lol: szánalmas. Nesztek football is for everyone papíron a két legerősebb csapat nem találkozhat egymással a döntőig.
A sorsolas is parades lesz, johet a melegitett golyok utodja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 12., kedd 20:26

Realista24 írta: JUST IN: Champions League set to adopt tennis-style seeding in knockout stages from next season where No.1 and No.2 ranked teams cannot meet until the final.
@TimesSport

Champions League draw next season will be done by computer!

UEFA simulations show that a manual draw for the new format would take between 3-4 hours and require 900 balls.

Instead a new hybrid method will be used where clubs will be drawn manually then the computer will take over and select their eight opponents.

@SkyKaveh
#UCL
:lol: szánalmas. Nesztek football is for everyone papíron a két legerősebb csapat nem találkozhat egymással a döntőig.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 12., kedd 20:19

JUST IN: Champions League set to adopt tennis-style seeding in knockout stages from next season where No.1 and No.2 ranked teams cannot meet until the final.
@TimesSport

Champions League draw next season will be done by computer!

UEFA simulations show that a manual draw for the new format would take between 3-4 hours and require 900 balls.

Instead a new hybrid method will be used where clubs will be drawn manually then the computer will take over and select their eight opponents.

@SkyKaveh
#UCL
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Buitre » 2024. március 9., szombat 19:35

így még nem láttam. ZZ :sziv:

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: illgner » 2024. március 9., szombat 17:10

Bencze írta:
illgner írta:

"egy EBvel meg nem lesz o aranylabdas"

Gólkirály plusz győztes gól az EB-döntőn, plusz BL-döntő (akár vesztes, akár nyertes) gólkirálysággal kombó nem gyenge érv lenne mellette. A bajnokságban már 29 gólos, az sem gyenge teljesítmény, és még hol van a vége.
Ha ez szorol szora megtortenik, vendegem vagy annyi uveg sorre, ahany bundesliga es EB gollal zar Kane. Idei Bayern meg a BL donto… :)
Nem lenne nagyobb meglepetés, mint a tavalyi Inter, akiket pont a Bayern húzott f...ra előtte kétszer a csoportkörben. Sok múlik a sorsoláson is, pont az Inter bizonyítja ezt.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Bencze » 2024. március 9., szombat 16:58

illgner írta:
Bencze írta:
Kane az egyeduli angol aki nem lesz bajnok kb, BL-t sem ok nyerik valoszinuleg, egy EBvel meg nem lesz o aranylabdas amikor 2 bajnok/BL gyoztes angol szerepel mellette. Ha a Bayern vitt volna mindent iden, akkor oke. Teknosnek meg garantalt itt nehany aranylabda az evek soran… Haalandnak is csak minden masodik evben lesz eselye, ha BL-t nyer nemzetkozi torna nelkul. Kis hazabeszeles, de itt szerintem teknos, Bellingham, Foden aramylabdak fognak dominalni ebben az evtizedben. Persze lehet inter miamibol kap valaki egyet 2029ben.
"egy EBvel meg nem lesz o aranylabdas"

Gólkirály plusz győztes gól az EB-döntőn, plusz BL-döntő (akár vesztes, akár nyertes) gólkirálysággal kombó nem gyenge érv lenne mellette. A bajnokságban már 29 gólos, az sem gyenge teljesítmény, és még hol van a vége.
Ha ez szorol szora megtortenik, vendegem vagy annyi uveg sorre, ahany bundesliga es EB gollal zar Kane. Idei Bayern meg a BL donto… :)

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: illgner » 2024. március 9., szombat 16:39

Bencze írta:
illgner írta:

Szerintem Haaland, Kane, Mbappé előbb lesz aranylabdás, mint Bellingham vagy Foden.
Kane az egyeduli angol aki nem lesz bajnok kb, BL-t sem ok nyerik valoszinuleg, egy EBvel meg nem lesz o aranylabdas amikor 2 bajnok/BL gyoztes angol szerepel mellette. Ha a Bayern vitt volna mindent iden, akkor oke. Teknosnek meg garantalt itt nehany aranylabda az evek soran… Haalandnak is csak minden masodik evben lesz eselye, ha BL-t nyer nemzetkozi torna nelkul. Kis hazabeszeles, de itt szerintem teknos, Bellingham, Foden aramylabdak fognak dominalni ebben az evtizedben. Persze lehet inter miamibol kap valaki egyet 2029ben.
"egy EBvel meg nem lesz o aranylabdas"

Gólkirály plusz győztes gól az EB-döntőn, plusz BL-döntő (akár vesztes, akár nyertes) gólkirálysággal kombó nem gyenge érv lenne mellette. A bajnokságban már 29 gólos, az sem gyenge teljesítmény, és még hol van a vége.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Bencze » 2024. március 8., péntek 1:10

illgner írta:
hehetheoriginal írta:
kiöregedtek, elfogytak közben, mig a cici ugyanazon a szinten van, ha nem jobb, pl foden a másik aranylabda esélyes beli (és messi :mrgreen: ) mellett
Szerintem Haaland, Kane, Mbappé előbb lesz aranylabdás, mint Bellingham vagy Foden.
Kane az egyeduli angol aki nem lesz bajnok kb, BL-t sem ok nyerik valoszinuleg, egy EBvel meg nem lesz o aranylabdas amikor 2 bajnok/BL gyoztes angol szerepel mellette. Ha a Bayern vitt volna mindent iden, akkor oke. Teknosnek meg garantalt itt nehany aranylabda az evek soran… Haalandnak is csak minden masodik evben lesz eselye, ha BL-t nyer nemzetkozi torna nelkul. Kis hazabeszeles, de itt szerintem teknos, Bellingham, Foden aramylabdak fognak dominalni ebben az evtizedben. Persze lehet inter miamibol kap valaki egyet 2029ben.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 7., csütörtök 23:36

halland meg az aranylabda :lol:
thereisonly1ronaldo

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: illgner » 2024. március 7., csütörtök 22:45

hehetheoriginal írta:
dzsi91 írta:

liverpool is megtanult győzni. Aztán jöttünk megint mi.
kiöregedtek, elfogytak közben, mig a cici ugyanazon a szinten van, ha nem jobb, pl foden a másik aranylabda esélyes beli (és messi :mrgreen: ) mellett
Szerintem Haaland, Kane, Mbappé előbb lesz aranylabdás, mint Bellingham vagy Foden.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 7., csütörtök 18:56

🗣️ Jamie Carragher: “The aura of the Bernabeu and Real Madrid probably get them through.

I do feel they’re a long way short of certainly Manchester City, and maybe Inter Milan and Arsenal.

I don’t think they’re up there when it comes to the best teams in Europe right now."


Tessék már csak balfasz peet szólaljon meg és fix a 15ik :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 7., csütörtök 17:26

dzsi91 írta:
hehetheoriginal írta: sztem a cici tavaly óta tudja, hogy kell győzni (már a játékosok, gvardiola nélkül), szóval címvédés a paírforma.
liverpool is megtanult győzni. Aztán jöttünk megint mi.
kiöregedtek, elfogytak közben, mig a cici ugyanazon a szinten van, ha nem jobb, pl foden a másik aranylabda esélyes beli (és messi :mrgreen: ) mellett
thereisonly1ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 7., csütörtök 17:22

hehetheoriginal írta: sztem a cici tavaly óta tudja, hogy kell győzni (már a játékosok, gvardiola nélkül), szóval címvédés a paírforma.
liverpool is megtanult győzni. Aztán jöttünk megint mi.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2024. március 7., csütörtök 16:17

hehetheoriginal írta:
ziro4vr írta: Tudom R24 szétszed majd megint, de tartom, hogy a City mellett nagy esélyesek lehetünk, a többiekben sok kakaót nem látok, max egy megvadult Bayern még.

Persze kellene, hogy ne egy hígfos felállást és attítűdöt vigyünk a pályára, amivel vérszemet kap az elmúlt évek legszarapp Lipcséje is.
Igy.
De sanszos, hogy a cici ugyanugy ledominal majd minket, mint tavaly, es valszeg papi erkeztevel se fog valtozni a helyzet, egyszeruen a felfogasuk mas gvardiolaval - nyilvan ha megvan a megfelelo jatekosallomanya hozza.
Dokuval carvajal jol ellesz a jobboson, öreg debruyne ide vagy oda...
Dokut nem sokat láttam de eddig Bernardo a jobbosról ellenünk konstans prime Messi szintet hoz.
Foden már eleve mindenki ellen nagyot megy idén. Többiek úgyszintén, szerintem előbb-utobb Halinak is kinyílik a ketchupos köcsög nagy meccseken is, nem az a fajta aki ebbe beletorodik és még mindig fiatal.

Döntőbe talán, két meccsen nem foghatóak szerintem.
Love football, hate antifa.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 7., csütörtök 15:57

sztem a cici tavaly óta tudja, hogy kell győzni (már a játékosok, gvardiola nélkül), szóval címvédés a paírforma.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 7., csütörtök 15:44

ziro4vr írta: Tudom R24 szétszed majd megint, de tartom, hogy a City mellett nagy esélyesek lehetünk, a többiekben sok kakaót nem látok, max egy megvadult Bayern még.

Persze kellene, hogy ne egy hígfos felállást és attítűdöt vigyünk a pályára, amivel vérszemet kap az elmúlt évek legszarapp Lipcséje is.
Szetszedlek?
Simán egyetértek.
Nem azért írtam hogy szarok leszünk mert esélytelennek tartom magunkat. Hanem mert ismerem a csapatot és Carlot.

Ezért írtam, inkább a Bayern mint egy Lipcse vagy Berlin, Wolfsburg, Ajax, stb. Mind mind szenvedés.

Ilyen kétszer 90 perccel is simán tovabbmentunk, ez a nem semmi. Féljenek azok akik a csúcson pörögnek.

City kiesik négyben legkésőbb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 7., csütörtök 15:42

ziro4vr írta: Tudom R24 szétszed majd megint, de tartom, hogy a City mellett nagy esélyesek lehetünk, a többiekben sok kakaót nem látok, max egy megvadult Bayern még.

Persze kellene, hogy ne egy hígfos felállást és attítűdöt vigyünk a pályára, amivel vérszemet kap az elmúlt évek legszarapp Lipcséje is.
Igy.
De sanszos, hogy a cici ugyanugy ledominal majd minket, mint tavaly, es valszeg papi erkeztevel se fog valtozni a helyzet, egyszeruen a felfogasuk mas gvardiolaval - nyilvan ha megvan a megfelelo jatekosallomanya hozza.
Dokuval carvajal jol ellesz a jobboson, öreg debruyne ide vagy oda...
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 135 regisztrált és 0 vendég