Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. április 12., kedd 16:55

RealMadridFanatic írta:
halamadrid írta: Bocsássatok meg, tudatlan vagyok. A KHÖD az Khedira, Higuaín, Özil, Di María akar lenni? :D
Ugy van.

"A KHOD" formaban pedig meg Albiol tarsul hozzajuk.

Mondjuk Di Marianak hiaba voltak agyatlansagai, a tobbiekkel osszevetve szerintem messze a o volt legjobb/leghasznosabb futballista.
Ozilt en annyiban megvedenem, hogy a jobb labat hiaba csak tamaszkodasra hasznalta, nagyon ott volt benne az x. Gyonyoru dolgokat muvelt sokszor, es azert csak kiosztott 3 ev alatt majdnem 90 golpasszt (igaz, akkoriban meg megszortuk a kiscsapatokat, nem szenvedtunk ellenuk :mrgreen: ) ami azert brutal mennyiseg. Aztan tisztan latszott, hogy mentalisan nincs meg benne az, ami az extraklasszist megkulonbozteti mindenki mastol, egyre lustabb es nemtorodom lett, az arca pedig a teljesitmenyevel forditottan aranyosan nott. Biztos a torok ver. :mrgreen: Sokmindenben Gutihoz tudnam hasonlitani, benne is egy sokkal legendasabb karrier maradt, mert fejben nem tudta megugrani a kello szinten (viszont ellentetben a nemettel, mindig tudta, milyen mezt hord, pl klasszikusokon es madridi derbiken konkretan 300%-on egett), az a durva hogy Ozil meg igy is vilagbajnok lett. Egy pokhendi faszkalap, nagyon, nagyon kar erte. Talan a legnagyobb csalodasaim egyike ami a csapatot illeti, imadtam az elso kb masfel eveben, aztan majdnem pezsgot bontottam amikor eladtuk, mert tisztan latszott, hogy full lejtmenet az ember minden teren. Hat beszarsz, felfuggesztik Torokorszagban es Hull city. :lol: Aztan miota Modric itt nyomja mar arra sem emlekszem ki volt az a pajzsmirigyes csavo aki az elso felido vegen mar a seggen vette a levegot.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. április 12., kedd 16:55

Albiollal nem volt nagy gond szerintem, emlékszem volt egy kimagasló éve is, amibe csak év végén csúszott be valami baki.
igy van, es ami az agyukban van, amikor fotballozni kell
:lol:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. április 12., kedd 16:51

Azért Özil sem volt kutya azzal a 80 assziszttal a 3 éve alatt. Higuaín meg olyasmi, mint Lukaku, hogy egy topcsapatba nem a legjobb, de (ha már Lukaku) pl. egy Interben vagy az ő esetében a Juventusban tökéletes volt.
Khedira meg olyan amilyen :mrgreen:. Érdekes, hogy a Juvéban mennyivel több gólja lett. Emlékszem egyszer egy mesterhármast is lőtt és mindegyik vagy fejjel, vagy szögletből jött :lol:.
Halfkey írta: Bakker, én eddig azt hittem ez a Kerlon Hehe rÖalista Dzsi klub.
Nekem is ez ugrott be először, de egyből kizártam a feléjük irányuló utálat miatt.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. április 12., kedd 16:50

Bakker, én eddig azt hittem ez a Kerlon Hehe rÖalista Dzsi klub.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. április 12., kedd 16:45

halamadrid írta: Bocsássatok meg, tudatlan vagyok. A KHÖD az Khedira, Higuaín, Özil, Di María akar lenni? :D
igy van, es ami az agyukban van, amikor fotballozni kell.
thereisonly1ronaldo

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. április 12., kedd 16:45

halamadrid írta: Bocsássatok meg, tudatlan vagyok. A KHÖD az Khedira, Higuaín, Özil, Di María akar lenni? :D
Ugy van.

"A KHOD" formaban pedig meg Albiol tarsul hozzajuk.

Mondjuk Di Marianak hiaba voltak agyatlansagai, a tobbiekkel osszevetve szerintem messze a o volt legjobb/leghasznosabb futballista.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára RealMadridFanatic 2022. április 12., kedd 16:46-kor.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. április 12., kedd 16:39

Bocsássatok meg, tudatlan vagyok. A KHÖD az Khedira, Higuaín, Özil, Di María akar lenni? :D
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. április 12., kedd 16:37

babaking írta:
hehetheoriginal írta: ugyanolyan mocskos fejbengyenge buzi volt, mint a balfasz higuain.
Sosem értettem, hogy miért kell emberekről (teljesítményüktől függetlenül) így beszélni.
talán mert akartam volna, hogy győzzön a csapat, es az ilyen balfasz nyomorék játékosok miatt ujra es ujra ne szopjunk ki.
mivel nem olvassák, gondolom nem lesz az erzekeny kis lelkük megbántva.
thereisonly1ronaldo

Tjacks
Hozzászólások: 2682
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. április 12., kedd 16:33

babaking írta:
hehetheoriginal írta: ugyanolyan mocskos fejbengyenge buzi volt, mint a balfasz higuain.
Sosem értettem, hogy miért kell emberekről (teljesítményüktől függetlenül) így beszélni.
nálam a két játékos máshol van football iq-ban maradjunk ennyiben.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. április 12., kedd 16:28

hehetheoriginal írta: ugyanolyan mocskos fejbengyenge buzi volt, mint a balfasz higuain.
Sosem értettem, hogy miért kell emberekről (teljesítményüktől függetlenül) így beszélni.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. április 12., kedd 15:37

ugyanolyan mocskos fejbengyenge buzi volt, mint a balfasz higuain.
thereisonly1ronaldo

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. április 12., kedd 15:35

Vhogy mégis kikerült a két vesztes mentalitású a csapatból, egyből jött a tizedik.
Lehet mondani véletlen, de kétlem.

Tjacks
Hozzászólások: 2682
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. április 12., kedd 15:13

ferni írta:


De azóta is hallgatom főleg Arsenal szurkolóktól, hogy már pedig Özil mekkora player volt :lol: :lol:

Arsenalba már hagyjuk, ott teljesen elment fejbe.

Én szerettem Özilt, kevesen osztogattak olyan forintos zsugákat mint Ő, nem csak a sablon körbe passzolgatás.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. április 12., kedd 14:12

Csabi írta: 35
olyan félisteneket kihagytam mint özil, khedira, isco vagy asensio :lol: :lol: keylor navasnak, makelelenek meg zerobertonak meg nem jutott eszembe a neve, pedig fejenként kb 1 percet gondolkodtam rajtuk. :lol: :lol:
Jó hogy nem hagytad ki már egyből az egész KHÖD mesternégyest :lol: :mrgreen:

Fura, hogy el lett küldve a fele, BL cím, el lett küldve a maradék kettő is BL tripla :lol: :lol: :lol:

De azóta is hallgatom főleg Arsenal szurkolóktól, hogy már pedig Özil mekkora player volt :lol: :lol:

A jó öreg Khedira is :lol:
Egy meccsére emlékszem, mikor ki volt neki adva csak védekezzen, maradsz a seggeden hátul, eskü világklasszis szint volt a pali :lol:
A többin sajna nem, mert mindig felment csatárt játszani, csak szegényt zavarta a labda :lol:

szerk: sok lett a :lol: :mrgreen:

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. április 12., kedd 14:04

Tuchel egyértelműen terel és a nyomást akarja levenni a játékosai valláról.
Remélem a játékosok és Carlo is simán átlát az egyszerű szitán.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2022. április 12., kedd 13:48

35
olyan félisteneket kihagytam mint özil, khedira, isco vagy asensio :lol: :lol: keylor navasnak, makelelenek meg zerobertonak meg nem jutott eszembe a neve, pedig fejenként kb 1 percet gondolkodtam rajtuk. :lol: :lol:

Tjacks
Hozzászólások: 2682
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. április 12., kedd 13:45

Halfkey írta: Vicces játék, nekem úgy lett 45, hogy Viniciust meg Carvajalt kihagytam, õk már olyan rég játszottak :D :D
nekem 40, és nemtudom hogy kinek a szégyene - az enyém vagy a játékosé - hogy kihagytam Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Iscot :kalapos: jah és özilt nem fogadta el, mert nyomorék vagyok és ékezettel írtam folyamatosan. arbeloara nincs mentségem, shame on me :'(

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. április 12., kedd 13:20

Azt azért tegyük hozzá, hogy nekunk 45 meccsünk volt a szezonban (31 bajnoki, 9 BL, 3 kupa, 2 szuperkupa), nekik meg 52 (30 bajnoki, 9 BL, 4 fa kupa, 6 liga kupa, 2 klub vb, 1 uefa szuperkupa). Azt tudom, hogy pár játékosuk hosszabb távra kiesett, ezért váltottak 5ről 4 védős rendszerre (amiben már Rüdiger se olyan beton védő, mint tavaly - ha már többször szóba került a leigazolása).

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2022. április 12., kedd 12:06

Nika91127 írta: Tuchel:
(...)A Real Madrid előnyből indult, mert az idényben alig kellett rotálnia, míg mi az egyik legtöbb energiát igénybe vevő ligában futballozunk. (...)
Hát... Azért ezt így kijelenti, már bocsánat. Pont amiatt vagyunk gyakran hátrányban, hogy Carlo 12-13 embert használ, a többiek meg nincsenek játékban, a 12-13 ember meg csapágyasra van hatjva.
Azert jo latni hogy az ellenfel edzoje mennyire felkeszuletlen a Realbol. :shifty:

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2022. április 12., kedd 11:39

Tuchel:
(...)A Real Madrid előnyből indult, mert az idényben alig kellett rotálnia, míg mi az egyik legtöbb energiát igénybe vevő ligában futballozunk. (...)
Hát... Azért ezt így kijelenti, már bocsánat. Pont amiatt vagyunk gyakran hátrányban, hogy Carlo 12-13 embert használ, a többiek meg nincsenek játékban, a 12-13 ember meg csapágyasra van hatjva.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 235 regisztrált és 0 vendég