Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. november 2., kedd 22:17

Nika91127 írta:
krisz24 írta: Varane off ismét... Hát nem túl sokat játszik ő se idén. Beleertve itt a nálunk eltöltött tavaszt is.. Érdekes.. Ezt a sorozat terhelést nem csak nálunk nem bírják hanem máshol se.
Tán nem is volt akkora gond, hogy elengedtük Varane és Ramos kezét...
Egyelőre kimondottan jó döntés volt. Militão-Alaba páros nagyon baba, és csak jobb lesz idővel. Amennyit sírtunk hogy Ramost, hogy merik Alabaval pótolni annyira jól csinálták Perezék :agree:

Az meg hogy Messi a top3 aranylabda esélyes és nem Ronaldo, krvara szégyen.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. november 2., kedd 22:09

Nika91127 írta:
krisz24 írta: Varane off ismét... Hát nem túl sokat játszik ő se idén. Beleertve itt a nálunk eltöltött tavaszt is.. Érdekes.. Ezt a sorozat terhelést nem csak nálunk nem bírják hanem máshol se.
Tán nem is volt akkora gond, hogy elengedtük Varane és Ramos kezét...
Ez sosem volt kerdes.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. november 2., kedd 22:05

h3x0r írta:
dzsi91 írta: Akárhonnan nézem Cé még mindig a number 1. Lehet mar nem cselez ki 8 védőt vagy nem 50km/h robog a kapura de mindent bever, minden meccs 1-0rol indul vele. Szégyen ahogy kezeli a média.
Beszelsz itt hulyesegeket, kit erdekel a gol, mikor az o gegenpressing mutatoja a legkisebb?!!? :mrgreen: :mrgreen:
Igaz+ a sok garbage time gol szartsemér :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. november 2., kedd 22:02

dzsi91 írta: Akárhonnan nézem Cé még mindig a number 1. Lehet mar nem cselez ki 8 védőt vagy nem 50km/h robog a kapura de mindent bever, minden meccs 1-0rol indul vele. Szégyen ahogy kezeli a média.
Beszelsz itt hulyesegeket, kit erdekel a gol, mikor az o gegenpressing mutatoja a legkisebb?!!? :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. november 2., kedd 21:57

azért ez a bruno gólpassz már-már gutit idézte :salute: :agree:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2021. november 2., kedd 21:54

krisz24 írta: Varane off ismét... Hát nem túl sokat játszik ő se idén. Beleertve itt a nálunk eltöltött tavaszt is.. Érdekes.. Ezt a sorozat terhelést nem csak nálunk nem bírják hanem máshol se.
Tán nem is volt akkora gond, hogy elengedtük Varane és Ramos kezét...

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. november 2., kedd 21:49

Mondjuk ez nagyon komoly gol volt. :agree:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. november 2., kedd 21:48

Akárhonnan nézem Cé még mindig a number 1. Lehet mar nem cselez ki 8 védőt vagy nem 50km/h robog a kapura de mindent bever, minden meccs 1-0rol indul vele. Szégyen ahogy kezeli a média.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

krisz24
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2021. november 2., kedd 21:39

Varane off ismét... Hát nem túl sokat játszik ő se idén. Beleertve itt a nálunk eltöltött tavaszt is.. Érdekes.. Ezt a sorozat terhelést nem csak nálunk nem bírják hanem máshol se.

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. november 2., kedd 21:37

Pogba iszonyat nagy lufi. Gyonyoruen tud jatszani, de elobb is majdnem osszehozott egy Zapata golt :lol:

illgner
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. november 2., kedd 21:29

Lewa, már meg sem lepődöm.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. október 21., csütörtök 11:45

Realista24 írta:

Twitteren láttam több erre irányuló hírt/cikket.
Köszi.

Realista24 írta: Csak olaj volt a tűzre a Newcastle eladása.
A PSG és Man City következmények nélküli pénzszórása csak idevonzotta az igazi nagyhalat is. Innentől igazából nekik bármit lehet, főleg úgy, hogy az Uefa is ők maguk lesznek lassan...a Bayern remélem tényleg csatlakozik majd Perezékhez.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. október 21., csütörtök 11:42

Marky írta: Ha kialakulna egy Szuperliga, ahol ott lenne a legtobb top klub, kiveve a PSG-t es az angolokat, akkor az egy akkora ellenpolusa lenne a Premier Leaguenek, hogy Borisek se nagyon pattoghatnanak.
Jelenleg szerintem az a problema, hogy a PL tul eros onmagaban es lobbieroben izombol lenyomja a masik 3 topligat, ezert csak egyutt lehetne egy ilyet kivitelezni.

Mar igy is rezeg a lec, az utobbi idoszakban a feltokesitett klubokon kivul nem nagyon volt mas szereplo, aki nagy osszeget tudott kolteni.
Én azon gondolkodtam már tavasszal is, hogy a 12 alapítón kívül ki lett volna a 8 másik? Volt ugye 5 angol, a 3 olasz és a 3 spanyol + a psg? Ide jött volna még a BM+Dortmund, de ez még mindig csak 14.. Én akkor úgy gondoltam, a maradék 6 helyre esetleg Lyon, Monaco, Napoli (régi idők emlékére), Porto?, Ajax? és még vki a pl-ből? Vagy az induló 20-as létszám már fix volt?

Igen, a pl (főleg így olajos pénzen) gazdaságilag nagyon fel van fújva és erős.. A Bayern jó, hogy "észhez tért" :)


Mind1, örülök, hogy Cseferin félti a valagát, gondolom már aggódik, hogy a tevék után ő lesz a következő.. Nem kezdek bele, de az angolok népharagját továbbra is szánalmasnak gondolom, brexitükkel is faxán megmutatták, hogy ők aztán tudnak.. Tankoljanak nyugodtan nejlonszatyorba és hagyják eladni a focijukat.. (a 2 nem függ össze, csak jelzi, mijjenokosak)
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. október 21., csütörtök 10:34

Ha jön a Baxern onnantól lefőtt az Uefának ez egyértelmű.
Remélem összejön.A szép ebben az,hogy nem is kell szinte semmit sem csinálni magukat járatják le Ceferinék folyamatosan. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. október 21., csütörtök 10:24

Ha kialakulna egy Szuperliga, ahol ott lenne a legtobb top klub, kiveve a PSG-t es az angolokat, akkor az egy akkora ellenpolusa lenne a Premier Leaguenek, hogy Borisek se nagyon pattoghatnanak.
Jelenleg szerintem az a problema, hogy a PL tul eros onmagaban es lobbieroben izombol lenyomja a masik 3 topligat, ezert csak egyutt lehetne egy ilyet kivitelezni.

Mar igy is rezeg a lec, az utobbi idoszakban a feltokesitett klubokon kivul nem nagyon volt mas szereplo, aki nagy osszeget tudott kolteni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. október 21., csütörtök 9:57

Realista24 írta:
Sorrentino írta:

Hol írták ezt amúgy?

Pont tegnap beszélgettem egy müncheni ismerőssel. Ő mondta, hogy nem érti, hogy miért nem csatlakozik a kezdeményezéshez a Bayern és marad inkább az olajos csapatokat támogató Uefa-val...
Twitteren láttam több erre irányuló hírt/cikket.
Kicsit belemélyedve...a Bayernnek nem tetszik az UEFA új FFP rendszere, ami gyakorlatilag semmi, csak erősíti a gazdagokat.
Ők azt akarják, hogy aki megsérti, komoly szankciókat kapjon, mint pl. kizárás, de erre Cefrésék ugye nem hajlanak.
Ha a Szuperliga pénzügyileg szabályozott és korlátozó lesz, akkor feléjük billenhet a mérleg nyelve.
Csak olaj volt a tűzre a Newcastle eladása.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. október 21., csütörtök 9:30

Sorrentino írta:
Realista24 írta: Állítólag a Bayern közeledik a Szuperliga felé.
Hol írták ezt amúgy?

Pont tegnap beszélgettem egy müncheni ismerőssel. Ő mondta, hogy nem érti, hogy miért nem csatlakozik a kezdeményezéshez a Bayern és marad inkább az olajos csapatokat támogató Uefa-val...
Twitteren láttam több erre irányuló hírt/cikket.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. október 21., csütörtök 9:25

Realista24 írta: Állítólag a Bayern közeledik a Szuperliga felé.
Hol írták ezt amúgy?

Pont tegnap beszélgettem egy müncheni ismerőssel. Ő mondta, hogy nem érti, hogy miért nem csatlakozik a kezdeményezéshez a Bayern és marad inkább az olajos csapatokat támogató Uefa-val...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. október 21., csütörtök 7:33

Realista24 írta: Állítólag a Bayern közeledik a Szuperliga felé.
Az UEFAt kicsinaljak szerintem és ehhez jön az is, hogy 2 évente VB lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. október 21., csütörtök 7:17

Állítólag a Bayern közeledik a Szuperliga felé.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég