Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 3., szombat 13:52

Azt én is észrevettem hogy Carvajalt direkt provokálják,de a játékos megoldotta amit kell.Nem szart be,nem hagyta magát,de nem is lépett át egy bizonyos határt,amiben sztm Riberyék reménykedtek...
Kicsit flusztrált volt a francia,de a hátvédsor jól kezelte...
pheco írta:
hehe írta:Pláne hogy alexis sanchez jóval jobb játékos hazardnál.
Más kávéház a két játékos és nem Alexis felé billen a mérleg.. Hazard 2 évvel fiatalabb és szerintem tehetségesebb is, jobban cselez, jobban hátára veszi a csapatot. Persze Alexis is jobb játékos, mint amit látunk tőle a Barcában, Messi mellett nem könnyű kibontakozni.
Nálam A.Sanchez felé billen a mérleg,az hogy lebutították a camp nou-ba,az nem mérvadó...Jobb játékos mint Hazard,vagy legalább is összetettebb...Hazard-tól már láttam hogy elpattan a labda,de a chileitől még nem.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 3., szombat 13:51

Nem tudom mit szopkodjátok ezt a hazardot, semmi extra az ember, céronaldo 17 évesen már jobb volt, mint ez valaha lesz.

Alexis meg gyorsabb, erősebb, technikásabb.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. május 3., szombat 13:40

hehe írta:Pláne hogy alexis sanchez jóval jobb játékos hazardnál.
hát persze :lol:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. május 3., szombat 13:31

hehe írta:Pláne hogy alexis sanchez jóval jobb játékos hazardnál.
Más kávéház a két játékos és nem Alexis felé billen a mérleg.. Hazard 2 évvel fiatalabb és szerintem tehetségesebb is, jobban cselez, jobban hátára veszi a csapatot. Persze Alexis is jobb játékos, mint amit látunk tőle a Barcában, Messi mellett nem könnyű kibontakozni.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 3., szombat 13:22

Pláne hogy alexis sanchez jóval jobb játékos hazardnál.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. május 3., szombat 12:19

Csabi írta:
Ahogy látom a Real mindent megtesz Xabi döntőbeli szerepléséért. Mennyi esély van rá, hogy eltörlik a sárgát? Úgy érzem, hogy a nullához konvergál, de azért reménykedjünk a legjobbakban.
nem kéne ezt csinálni. a szabályok volágosak, és alonso lapja teljesen megérdemelt volt, ráadásul egy feleslges falt volt. sajnálom hogy így van, de ezt ő cseszte el.
mit háborognánk, ha fordított esetben az ellenfél valamely kulcsjátékosa esetében rúgkapálnának így, hát még ha el is törölné a büntit...
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. május 3., szombat 12:17

megpróbálni meglehet, de kb semmi esély a törlésre

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 3., szombat 12:12

Ahogy látom a Real mindent megtesz Xabi döntőbeli szerepléséért. Mennyi esély van rá, hogy eltörlik a sárgát? Úgy érzem, hogy a nullához konvergál, de azért reménykedjünk a legjobbakban.
nem kéne ezt csinálni. a szabályok volágosak, és alonso lapja teljesen megérdemelt volt, ráadásul egy feleslges falt volt. sajnálom hogy így van, de ezt ő cseszte el.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. május 3., szombat 12:10

Galacticos írta: hanem attól hogy ramost és pepét ő képes lehet felbaszni. de ha ők ketten higgadtak maradnak akkor meglesz szerintem.
Ha ők ketten (és persze ha mindenki más is) ugyanilyen higgadtan, hideg vérrel fut neki a meccsnek, nem tudom elképzelni, hogy bármiféle gond is legyen. Ha hozzuk azt amit a Bm ellen, akkor egyértelmű, hogy kinek áll a zászló. Csak tényleg úgy kell neki futni, hogy nem önelégülten, hanem harciasan, céltudatosan, hinni magunkban és nagyon oda koncentrálva.
A Ribery meg a Carvajal eset miatt nálam is kivívta az unszimpatikusságot a francia. Eddig nem nagyon foglalkoztatott a kiléte, de ezek után még inkább nem fog. Egyértelmű, hogy pofozkodni kell amikor nem tud valaki játszani, mert a védő minden pillanatban ott van és megállítja. De Carvajal okos volt, Pep meg egy nulla. Jókor volt jó helyen a Barca-nal, ott és csak ott tudja/ tudta megvalósítani ezt a tiki-takát. Egyértelmű, nem szorul magyarázatra.
wZoLee7 írta: valamennyire értik az 1001 passz játékát.
Az Ezeregypasszok meséi... :mrgreen:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. május 3., szombat 12:06

Ahogy látom a Real mindent megtesz Xabi döntőbeli szerepléséért. Mennyi esély van rá, hogy eltörlik a sárgát? Úgy érzem, hogy a nullához konvergál, de azért reménykedjünk a legjobbakban.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. május 3., szombat 11:55

Persze, hogy szándékos volt. Viszont a jó öreg Pep hülye mint a cipőm talpa...Carvajal a bundesben tolta tavaly, ami azért fizikálisan elég kemény bajnokságnak számít. Sokszor írtam már, Guardiola nem egy nagy edző...kijött neki a barcával, megvolt hozzá a keret, de ő nem tud mást felmutatni. Képtelen más csapatokhoz igazodni, inkább eladja a fél játékos állományt és hoz olyanokat akik valamennyire értik az 1001 passz játékát. Mou alatt már 2 piros ment volna egy Pepének egy meg Carvajalnak, mert az öltözőben kapták volna az utasítást, hogy fiúk henteljetek és ha ütnek üss vissza nagyobbat...csak Guardiola elfelejtette az új edzőt :D

Nagyon várom már a döntőt. A bajnokság sajnos már nem a mi kezünkben van, és elég csekély az esély, de egy kupa+bl kombóval 150%-ig meglennék elégedve. Az év elején nem vártam egy kupát sem.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 3., szombat 10:33

Tudatos volt Carvajal kipecezese az egyertelmu szerintem. Persze benne van, hogy nem ment a francianak, aztan felment benne a pumpa, de tudatos volt. Ha nem megy tisztan, jon a b terv. Nem jott be.
Nem illik.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. május 3., szombat 10:13

még kétszer láttam telibe a bayern elleni visszavágót, és többször részletekbe. (köszönhetően annak hogy naponta 5x leadja valamelyik csatorna)
és lehet összeesküvéselmélet, leszarom. egyre inkább gondolom úgy hogy ezek direkt szálltak rá carvajalra. amikor fent volt elöl még dante és alaba is keménykedett vele, a meccs kb ötödik percében volt az amikor ribery felborította mikor carvajal kikísérte a labdát. aztán ugye a pofon ott is ketten mentek rá. mernék rá fogadni hogy ez a nagy guardiolának a legnagyobb taktikai húzása volt a párharcban, hogy menjetek zökkentsétek ki a legrutintalanabbat, félemlítsétek meg aztán úgyis hibázni fog. szerencsére ahogy guardiola nagy taktikai húzásai ez sem jött be de ez szégyen.
miért nem ramost pofozta meg az a *** ribery? vagy miért nem pepével keménykedett? mondjuk ramos és pepe is eljátszotta volna a nagyhalált vagy pedig a mentő viszi el riberyt..
arra is kíváncsi lettem volna hogyha a mi legnagyobb sztárunk ronaldo pofozza le mondjuk alabat amikor alázva vagyunk másnap ez hány címlapon van? és ez a k** akart aranylabdát? ez takarította le a polcát meg vitte el onnan a cuccait hogy már ő megkapja? hánynom kell.
alapból szimpatizálok egy picit a francia válogatottal hála zidanenak, most is szorítanék nekik ha nem a spanyolokkal vagy a portugálokkal játszanának, varane, pogba és benz miatt. de így szurkoljon nekik a halál hogy ott van ribery. aki már úgy elszállt hogy az hihetetlen.. csak nagyon nincs mire. mert abban a tavalyi szezonban lahm-nak, schweininek vagy robbennek is volt akkora szerepe mint neki. schweini ha arrébb akarja tolni a biciklit akkor nyugodtan jöhet hozzánk, én tárt karokkal várom. :D
na ami pedig a döntőt illeti. ez még nincs meg, még lesz egy kurva nehéz meccsünk. tavaly ugyanez volt a király kupa döntője előtt hogy azt hittük hogy a neheze már megvan mert kiütöttük a barcát.. ez még nagyon nincs meg.
örültem hogy nem mou féle bekkelős chelsea lesz az ellenfél, hanem egy picit offenzívebb csapat de costától félek. nem azért mert gólveszélyes, mert egy bl döntőben el is várom hogy mindkét oldalon legyenek gólveszélyes játékosok hanem attól hogy ramost és pepét ő képes lehet felbaszni. de ha ők ketten higgadtak maradnak akkor meglesz szerintem.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 2., péntek 20:20

Cole már bazi öreg, bazi lassú, le kell váltani, de ott lenne opciónak mondjuk Shaw, aki fiatal és angol..Hazard meg két Atma gólnál is asszisztált, és nem kicsi az arca, amit vagy félretesz, és egy CR szintű jellem és ahhoz kapcsolódó teljesítmény fejlődésen megy keresztül, vagy kiskirályként elfocizgat, de megragad egy szinten és 27 évesen kiég.
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 2., péntek 19:03

A katalánok szerint Costa megállapodott a Chesleavel és 40 milláért cserében a nyáron 5 évre átteszi a székhelyét Londoba, sőt lehet nem egyedül, hisz a Dinamo vele együtt vinné Filipe Luis-t is!
Akkor Ashley Cole-nak meszeltek,de mondjuk a brazil is már 29,és szerintem minőségben nem jobb...pláne a PL-be...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 2., péntek 19:00

http://www.goal.com/en/news/9/england/2 ... ID=HP_BN_9
mourinhónak nem jön be az egyetlen focizni tudó cselzi játékos teljesítménye. :lol:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. május 2., péntek 18:58

Angliában a Chelsea az ő csapata, a spanyoloknál a Real, az olaszoknál meg az Inter. A Realhoz nyilván nem tudna visszajönni, az Interben meg nem kapná meg azt, amihez hozzászokott. Mehetne a Portóhoz vagy a franciákhoz, esetleg leülhetne a portugál kispadra.
Szerintem most a BVB-nek drukkol, hogy nyerjenek a kupadöntőben, és a BM-nél kipenderítsék Pep-et, aztán benyújtja az igényét a BM kispadjára... :mrgreen:
Vagy már a Monacoval üzekedik, és Zizou állását fúrja.

Azért nagyot fogok röhögni rajta, ha kipenderítik megint a Chelsea éléről. Ha nincs összhang a játékosok és Mou között, akkor azért én elgondolkodnék egy váltásban Abra helyében. Én Hazardot nem áldoznám be Mou miatt. Mata még belefért, pláne ha akkor még volt összhang a csapat és Mou között, de ha itt már Hazadrot is be kellene áldozni... Hát én nem tenném. Mert kezd kicsit sok lenne Mou számláján az idétlen balhékból. És mindezek miért? Egy idióta, eleve nem túl életképes, és pláne nem kifizetődő taktika miatt. Mou is öregszik már.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 2., péntek 18:57

Diego Costa llega a un acuerdo con el Chelsea
A katalánok szerint Costa megállapodott a Chesleavel és 40 milláért cserében a nyáron 5 évre átteszi a székhelyét Londoba, sőt lehet nem egyedül, hisz a Dinamo vele együtt vinné Filipe Luis-t is!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. május 2., péntek 18:27

R.M.C.F írta:BL döntő lesz ám, csak szólok.
Igen az lesz de nehogy már még ők legyenek az esélyesek több góllal nyerünk lefogadom :mrgreen: meg hogy hagytok nyerni a Realt a kupában ez vicc már csak a 2 csapat közötti rivalizálás miatt is teljesen kizárt![/quote]


Az hogy hagytak minket nyerni,vagyis pontositok nekik az nem volt annyira fontos,az szerintem is hülyeség.De azért ez egy döntő,itt nincsen jobb vagy esélyesebb.Soha nem is volt,nem is lesz. Max mi tippelgethetünk,de abszolut 2 esélyes.

Azért behúzzuk na. :lol: :lol:[/quote]Igen 2 esélyes, közhely de igaz!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. május 2., péntek 18:21

h3x0r írta:Mit mondott Mou-nak?
Sajtónak nyilatkozta, hogy a Chelseanek nem ilyen focit kéne játszani, hanem gyorsabb, direktebb, kontrázós focit. Nagyjából ennyi, nem durva, de ezt nem a sajtóban mondjuk, mert elég gerinctelen. Odamegy, bekopogtat Joséhoz, hogy szia főnök, szeretnék veled beszélni. Töltenek egy scotchot aztán eldumálnak, ez lenne a módi szerintem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 247 regisztrált és 0 vendég