Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Holnap, 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
31
30%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
25
24%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
7
7%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
39
38%
 
Szavazatok száma: 104

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. október 4., szerda 19:17

Pad'em írta:
dzsi91 írta: Amúgy, hogy kicsit rólunk is legyen szó én tartom, hogy ha bellingem és vinidzsí egyszerre lesz topformában tavasszal bl esélyesek vagyunk. Eddig azért parádé ez a 10meccs 9 win amit hoztunk ahhoz képest ahogy temetve van a keret meg Ancelotti :mrgreen:
Én is így érzem.
Amúgy tudom, hogy kurva idegesítő es unalmas ez a bappa gyerek már, de annyire kéne. Cseresznye a tortahab tetejére. Nagyon megnézném ezt a hármast elől.

Tennhag szerint tegnap "lábon lőttek saját magukat" elnézve a fejét.... hát eddig sem volt jó súlyban az embery de szerintem most kemény 55 kiló lehet benne, meg néggyel több barázdát szamoltam a homlokán.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 4., szerda 19:12

Aki esetleg lemaradt volna róla

Hát ember, lesen lévő játékost akart megjátszani. :lol: :lol: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

poronty
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: poronty » 2023. október 4., szerda 19:04

Játékvezetők meggyilkolják ezt a sportot.

Mi a fasz volt ez a matrac gól?
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 4., szerda 19:02

dzsi91 írta: Amúgy, hogy kicsit rólunk is legyen szó én tartom, hogy ha bellingem és vinidzsí egyszerre lesz topformában tavasszal bl esélyesek vagyunk. Eddig azért parádé ez a 10meccs 9 win amit hoztunk ahhoz képest ahogy temetve van a keret meg Ancelotti :mrgreen:
Én is így érzem. A City nyilván kiemelkedik de utána a Bayernnel simán ott vagyunk/leszünk. Mást nem érzek esélyesnek, max az Arsenal lehetne arra jó, hogy kiverje a Cityt de utána meg kiesnének a Porto ellen. Már ha abszolválják a csoportot. Barca kérdőjel, de szerintem találkoznak egy szervezett védelemmel és annyi lesz Xavinak.

Megvannak a mi keretünk hiányosságai, de rohadt jó látni ezt a fiatal magot mennyire kijön egymással és ahogy összetartanak. Potenciál az egekben, rutin sem lehet kérdés. Jót érzek. Persze egy könnyebb sorsolás se jönne rosszul tavaszra végre valahára.

Na meg egy jobbhátvéd télen de ekkorát nem álmodok.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. október 4., szerda 13:25

LOL, azért SAF kicsit más dimenzió, hatalmas legenda az öreg. MU sem előtte sem utána nem volt sehol. Nem kérdés hogy vele teljesen más szinten lenne és másképp teljesítene a csapat. Nézzétek meg milyen kerettel hozott még mindig jó eredményeket a vége felé, tele közepes játékosokkal.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5310
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. október 4., szerda 12:30

gutihaz14 írta: van tobb kameraallasos vidinyo a 3. golunkrol?
https://fb.watch/nsZ-HWwA18/

megvan :mrgreen:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. október 4., szerda 11:45

dzsi91 írta: SAF más generáció volt. Ugyanúgy bukna ő is ha most kezdené.Meg a mai tiktok közegben aztán dobálhatná a stoplisokat a játékosokhoz, kiröhögnék. Elsősorban a rengeteg besült sztárigazolásuk az oka ennek a hanyatlásnak. pogba,sancho,dimaria,alexis sanchez depay volt ott minden már de egyik se tudott maradandót alkotni.megvájer 80 millióért vanderbeek vagy kivolt az azt aztsetudom ott van e még...megaz ilyen hótkórosok mint anthony... csilliárdnyi pénz elbaszva 0 minőségre.

Casemiro Varane meg talán brunofernandes és martinez akik úgyahogy beváltak.
En meg ugy gondolom, hogy ezek nem veletlen dolgok. Biztos vagyok benne, hogy ott belul kell lennie valami rohadasnak, ha ennyi sztar leolvadt ott naluk az elmult par evben. Szerintem komoly problema van naluk, klubszinten.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11204
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. október 4., szerda 11:33

Amúgy, hogy kicsit rólunk is legyen szó én tartom, hogy ha bellingem és vinidzsí egyszerre lesz topformában tavasszal bl esélyesek vagyunk. Eddig azért parádé ez a 10meccs 9 win amit hoztunk ahhoz képest ahogy temetve van a keret meg Ancelotti :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11204
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. október 4., szerda 11:26

SAF más generáció volt. Ugyanúgy bukna ő is ha most kezdené.Meg a mai tiktok közegben aztán dobálhatná a stoplisokat a játékosokhoz, kiröhögnék. Elsősorban a rengeteg besült sztárigazolásuk az oka ennek a hanyatlásnak. pogba,sancho,dimaria,alexis sanchez depay volt ott minden már de egyik se tudott maradandót alkotni.megvájer 80 millióért vanderbeek vagy kivolt az azt aztsetudom ott van e még...megaz ilyen hótkórosok mint anthony... csilliárdnyi pénz elbaszva 0 minőségre.

Casemiro Varane meg talán brunofernandes és martinez akik úgyahogy beváltak.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sander » 2023. október 4., szerda 11:25

Faust írta: Conte szerintem sehol nem jo valasztas, egy idegbeteg clusterfuck a csavo.

Egyebkent ahogy oregszem, egyre inkabb hehevel ertek egyet sokmindenben, ez minden bizonnyal valami idoskori elbutulas. Teljesen mindegy, ki ott az edzo, ilyen ocska, fizetesukhoz kepest kozepszeru es meg annal is fosabb jatekosokkal maga az atyauristen is lehet az edzo, semmit nem fognak elerni. Gyakorlatilag egy teljes, 2009 fele tisztitotuz es restart kellene naluk, es ezutan kb 2 ev turelem. Mas kerdes, hogy azt, amit ott Perez meghuzott, europai csapat mar nem fogja tudni megcsinalni soha, masreszt amig nem huzzak ki a fejuket a seggukbol, es engedik el a PL marketing altal felszopott es vegtelenul tularazott ketballabas nyomorekok leigazolasat es a toluk valo csodavarast (mig hagyjak, hogy a futballtortenelem egyik legjobb jatekosat elkergessek toluk), addig eselytelen barmi elorelepes.
Teljes mertekben egyetertek veled, de ahogy te is irtad egy full restart kellene. De valoszinu hogy nemlesz. Es ha ideiglenes is de kellene az elorelepes. Ahhoz meg most Conte idealis. Persze ehhez kell egy keretmenedzseles is, eldonteni hogy milyen iranyba mozduljon el az egesz klub mondjuk a koveketo 5 evben, felmerni az atigazolasi piacot a kovekezo evekre. Az ha most odaviszik Contet es jatszatja a focijat mondjuk 2 evig (tovabb nem nagyon szokott maradni egy clubnal) es leteszi az alapjait elkuldik akik nem fernek bele ebbe az elkepzelesbe, igazolnak. Aztan hoznak egy teljesen mas felfogasba gondolkodo edzot akkor megint csak sajat magukat lovik labon.
A nagy Ajaxos foci meg igazabol el se kezdodott ETH alatt, amennyire vartak sokan akkora csalodas lett. De meg azt is lehetne mondani hogy semmit nem tudott felepiteni.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. október 4., szerda 11:12

Conte szerintem sehol nem jo valasztas, egy idegbeteg clusterfuck a csavo.

Egyebkent ahogy oregszem, egyre inkabb hehevel ertek egyet sokmindenben, ez minden bizonnyal valami idoskori elbutulas. Teljesen mindegy, ki ott az edzo, ilyen ocska, fizetesukhoz kepest kozepszeru es meg annal is fosabb jatekosokkal maga az atyauristen is lehet az edzo, semmit nem fognak elerni. Gyakorlatilag egy teljes, 2009 fele tisztitotuz es restart kellene naluk, es ezutan kb 2 ev turelem. Mas kerdes, hogy azt, amit ott Perez meghuzott, europai csapat mar nem fogja tudni megcsinalni soha, masreszt amig nem huzzak ki a fejuket a seggukbol, es engedik el a PL marketing altal felszopott es vegtelenul tularazott ketballabas nyomorekok leigazolasat es a toluk valo csodavarast (mig hagyjak, hogy a futballtortenelem egyik legjobb jatekosat elkergessek toluk), addig eselytelen barmi elorelepes.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sander » 2023. október 4., szerda 11:05

Caraway írta:
Csabi írta: kirúgták már a kopasz kóklert? :mrgreen:
Nem. Amugy en is kirugnam, nem lehet igy szezont kezdeni, hogy 10 meccsbol 6 vereseg. Viszont azon gondolkoztam, hogy jelenleg kit lehetne hozni a helyere, aki elerheto?

Contet nem akarom, Zidane nem jonne, Flicket pedig nem mernem beprobalni a valogatott besulese utan. kb mindenki masnak pedig allasa van jelenleg. De Zerbit talan ki lehetne vasarolni, de azert ott is lennenek ketsegek. Nehez helyzet sajnos. :-(
Szerintem Conte jo valasztas lenne. Csak kerdes az hogy ehhez a kerethez mennyire tudna alkalmazkodni. Zidane nalam nem az a tipus aki egy kepes lenne egy ilyen szinten levo csapatot ujra felepiteni. Flick szerintem teljes bukas lenne. De Zerbi-t meg sztem megenne az oltozo. Meg persze az is kerdeses hogy egyaltalan ki vállalná el. Azert ha vegignezzuk az utobbi idobe hogy kik voltak a padon azok mind ugy mentek el hogy a karrierjukbe inkbb lefele csusztak mint felfele.

SAF-ot sosem tartottam a legnagyobb edzonek de igy utolag azert hihetetlen munkat rakhatott le hogy igy egyben tartotta ezt a MU-t evegig, ugy hogy top szinten voltak.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. október 4., szerda 10:16

Azt mondtátok Mourinho hamarosan szabad lesz :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 4., szerda 9:57

Caraway írta:
Csabi írta: kirúgták már a kopasz kóklert? :mrgreen:
Nem. Amugy en is kirugnam, nem lehet igy szezont kezdeni, hogy 10 meccsbol 6 vereseg. Viszont azon gondolkoztam, hogy jelenleg kit lehetne hozni a helyere, aki elerheto?

Contet nem akarom, Zidane nem jonne, Flicket pedig nem mernem beprobalni a valogatott besulese utan. kb mindenki masnak pedig allasa van jelenleg. De Zerbit talan ki lehetne vasarolni, de azert ott is lennenek ketsegek. Nehez helyzet sajnos. :-(
Ilyenkor plane mokas azokra gondolni, akik folyamat csak fikazzak Carlot. Docog a szekerunk, de nem is vertunk el egy kisebb orszag eves koltsegveteset.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11204
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. október 4., szerda 9:52

Caraway írta:
Csabi írta: kirúgták már a kopasz kóklert? :mrgreen:
Nem. Amugy en is kirugnam, nem lehet igy szezont kezdeni, hogy 10 meccsbol 6 vereseg. Viszont azon gondolkoztam, hogy jelenleg kit lehetne hozni a helyere, aki elerheto?

Contet nem akarom, Zidane nem jonne, Flicket pedig nem mernem beprobalni a valogatott besulese utan. kb mindenki masnak pedig allasa van jelenleg. De Zerbit talan ki lehetne vasarolni, de azert ott is lennenek ketsegek. Nehez helyzet sajnos. :-(
Sakkmatt. Tenhag nem megoldás cserébe senkit nem lehet hozni aki előrelépés lenne hosszútávon. Annyi, hogy bárki jön a szokásos negyedéves feljavulás meglesz mint minden Mu edzőváltásnál.

Én valami olaszt vinnék, nem szépfocira meg hangzatos filozófiákra van ott szükség évek óta hanem eredményekre azonnal és minél előbb jönnek az eredmények annál több idő van valami értelmeset összerakni.

Amúgy brutál, hogy kb hasonló magasságokban verték el a pénzt mint az olajosok az elmúlt évtizedben és konkrétan mourinho első szezonja amiben trófeákat nyertek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

poronty
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: poronty » 2023. október 4., szerda 9:50

Löw (a fikás, nem Lőw Zsolti) kíváncsi vagyok mit tudna egy klubcsapattal kezdeni.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 4., szerda 9:44

Caraway írta:
Csabi írta: kirúgták már a kopasz kóklert? :mrgreen:
Nem. Amugy en is kirugnam, nem lehet igy szezont kezdeni, hogy 10 meccsbol 6 vereseg. Viszont azon gondolkoztam, hogy jelenleg kit lehetne hozni a helyere, aki elerheto?

Contet nem akarom, Zidane nem jonne, Flicket pedig nem mernem beprobalni a valogatott besulese utan. kb mindenki masnak pedig allasa van jelenleg. De Zerbit talan ki lehetne vasarolni, de azert ott is lennenek ketsegek. Nehez helyzet sajnos. :-(
Mourinho lassan szabad lesz :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1663
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Caraway » 2023. október 4., szerda 9:41

Csabi írta: kirúgták már a kopasz kóklert? :mrgreen:
Nem. Amugy en is kirugnam, nem lehet igy szezont kezdeni, hogy 10 meccsbol 6 vereseg. Viszont azon gondolkoztam, hogy jelenleg kit lehetne hozni a helyere, aki elerheto?

Contet nem akarom, Zidane nem jonne, Flicket pedig nem mernem beprobalni a valogatott besulese utan. kb mindenki masnak pedig allasa van jelenleg. De Zerbit talan ki lehetne vasarolni, de azert ott is lennenek ketsegek. Nehez helyzet sajnos. :-(

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. október 4., szerda 9:25

kirúgták már a kopasz kóklert? :mrgreen:

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1663
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Caraway » 2023. október 4., szerda 8:53

Egyedul ezt a Hojlund kolykot sajnalom, tegnap nagyon jol tolta, van benne kakao.

https://x.com/fuadyabz23/status/1709336 ... -Mj-IJRtjA


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég