Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. október 6., csütörtök 12:35

Az a baj, hogy egyszeruen szarul van hasznalva var. Adott egy technologia amit korlatoznak. Hasznaljanak mindenre. Szurjek ki a szineszkedest. Mehet a jatek, de ha egyertelmuen van egy szabalytalansag amit nem vettek eszre akkor alljunk meg, es szulessen a jo dontes. Ertem miert tiltakoznak sokan, de nem keves penz mulik egy egy idiota biroi dontesen. Ezt lehetne sokkal de sokkal jobban is csinalni. Mind1 melyik csapattol van szo, mar mindenki ellen es mellett is tortentek teves iteletek. De tenyleg adnam ha legalabb a szabalytalansagokat korlatlanul lehetne ellenorizni, nem csak ha ott a labda vagy gol szuletik. A biro nem latja pl ha a palya masik oldalan lerugnak valakit, de var lathatja. Ha valaki egyertelmuen szimulal akkor kapja a sargat stb...

Avatar
rolandantal
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2016. február 28., vasárnap 15:37
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rolandantal » 2022. október 6., csütörtök 11:02

babaking írta:
realbeckham írta: 📷: Eduardo Iturralde (korábbi LaLiga játékvezető): "Rendkívül egyértelmű piros lap volt Calhanoglu megmozdulása Busquets-cel szemben, valamint két büntető járt volna a Barçának, az egyik Dumfries kezezése, a másik pedig Lewandowski meglökése miatt. Tudom, hogy a játékvezetők is hibáztnak, de ez..."
A Lewa meglökését nem láttam, de a piros szerintem is adható volt, és a tizi is. Amit nem értek, hogy állítólag az a felvétel ami alapján most mindenki mondja´, hogy tizi az nem állt a VAR rendelkezésére? Vagy ez kacsa?
Megértem azt, hogy elemzik a kétes döntéshozatalokat játékvezetői és VAR részről - de ha játszottunk volna valami értelmezhetőt és helyzeteket dolgoztunk volna ki, akkor el is fogadnám ezt. De jobb inkább belekapaszkodni 1 vagy 2 helyzetbe, amivel csak feltételezhetően elérhettünk volna egy gólt, s hárítani a felelőséget.

Bayern elleni büntetőt is lehetne említeni, (de nincs miért, mert az már múlt - csakúgy mint a javunkra hozott döntések, bármelyik korábbi meccsen) de ha helyzeteink felét ha belőttük volna (és nem szarjuk össze magunkat a befejezésnél), akkor most nem fájna annyira az Inter elleni eredmény sem.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. október 6., csütörtök 9:38

realbeckham írta: 📷: Eduardo Iturralde (korábbi LaLiga játékvezető): "Rendkívül egyértelmű piros lap volt Calhanoglu megmozdulása Busquets-cel szemben, valamint két büntető járt volna a Barçának, az egyik Dumfries kezezése, a másik pedig Lewandowski meglökése miatt. Tudom, hogy a játékvezetők is hibáztnak, de ez..."
A Lewa meglökését nem láttam, de a piros szerintem is adható volt, és a tizi is. Amit nem értek, hogy állítólag az a felvétel ami alapján most mindenki mondja´, hogy tizi az nem állt a VAR rendelkezésére? Vagy ez kacsa?
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. október 6., csütörtök 9:35

📷: Eduardo Iturralde (korábbi LaLiga játékvezető): "Rendkívül egyértelmű piros lap volt Calhanoglu megmozdulása Busquets-cel szemben, valamint két büntető járt volna a Barçának, az egyik Dumfries kezezése, a másik pedig Lewandowski meglökése miatt. Tudom, hogy a játékvezetők is hibáztnak, de ez..."
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2022. október 6., csütörtök 8:22

Galacticos írta:
dzsi91 írta:

Nálunk is lőne ennyit. Prime Cr formát hoz.
De a prime crnek itt jobb kiszolgalo szemelyzete volt mint, itt most lenne haalandnak.
miafasz. nem volt. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 6., csütörtök 7:02

cart írta: Volt valami hir Marcan, hogy a szerzodeseben benne van hogy 2024-ben leigazolhatja a Real 200 millio euroert:

https://www.marca.com/en/football/manch ... b457a.html

Nem tudom mennyire megbizhato a forras :mrgreen:
Guardiola: "It's not true, Haaland has no release clause for Real Madrid or any other team. It's not true, what can I say?"
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. október 5., szerda 23:58

1:47-nel
az a loket, olyan kifele tarto mozgasbol...milyen osero van a paliban, mint a pes 2006-ban adriano a 98-98-as strenght/shot power komboval.

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: cart » 2022. október 5., szerda 22:48

Volt valami hir Marcan, hogy a szerzodeseben benne van hogy 2024-ben leigazolhatja a Real 200 millio euroert:

https://www.marca.com/en/football/manch ... b457a.html

Nem tudom mennyire megbizhato a forras :mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. október 5., szerda 22:44

Anthony írta: Ideális házasság volt ez a Cityvel. Sehol máshol nem lőne ennyi gólt.
Ezeket a szamokat itt is hozna szerintem. Nem hiszem el, hogy Benz, Vini, Rodrygo, Valverde, Modric es Kroos ne tudna kiszolgalni legalabb ugy, mint a City jatekosai. Na majd kiderul, ha egyszer megerkezik :shifty:
:goat:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. október 5., szerda 22:43

Galacticos írta:
dzsi91 írta:

Nálunk is lőne ennyit. Prime Cr formát hoz.
De a prime crnek itt jobb kiszolgalo szemelyzete volt mint, itt most lenne haalandnak.
Prime Cr ugyanolyan szamokat hozott özilel-khediraval mint a ckm-el. Nyilván egy dortmundhoz képest nagy előrelépés a city ezért termel ennyit de ezeket a számokat hozná bármelyik top4es klubban szerintem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. október 5., szerda 22:38

dzsi91 írta:
Anthony írta: Ideális házasság volt ez a Cityvel. Sehol máshol nem lőne ennyi gólt.
Nálunk is lőne ennyit. Prime Cr formát hoz.
De a prime crnek itt jobb kiszolgalo szemelyzete volt mint, itt most lenne haalandnak.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. október 5., szerda 22:36

Anthony írta: Ideális házasság volt ez a Cityvel. Sehol máshol nem lőne ennyi gólt.
Nálunk is lőne ennyit. Prime Cr formát hoz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. október 5., szerda 22:18

Ideális házasság volt ez a Cityvel. Sehol máshol nem lőne ennyi gólt.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. október 5., szerda 22:13

ANDS írta:
RealAsensio írta:

Azert azoknak, akik a nyaron allitottak, hogy az elso szamu celpontnak Haalandnak kellene lennie, durvan igazuk volt.
Na mindegy, azert elore nem adnam oda a Citynek a bl-t, de ezzel a cheatcode-dal most egyertelmuen az elso szamu eselyesek a cimre.
Tavaly is a City volt az első számú esélyes.
Már évek óta nem az a kérdés, hogy tudnák megnyerni, hanem az, hogy hogyan képesek elbaltázni.
Pep evek ota sakkozik egy baszo tamadoert, az elmult evekben csak egy olyan tamado hianyzott onnan, mint most Haaland. Eddig is 2 de inkabb 3 csapatra valo jatekosa volt, de Haalanddal most szintet leptek. Nyilvan beszarni nem kell, a labda gombolyu, de ez igy mar durva, na. :shutup:
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 5., szerda 22:04

Mas: A tegnapi Barca vereseg margojara:
Zinedine Zidane had won the UCL twice before he had his third UCL loss. :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 5., szerda 22:02

Messi eleg komoly golt lott megint.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

illgner
Hozzászólások: 2537
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: illgner » 2022. október 5., szerda 21:53

ekissm írta:
tubatibi írta: Haaland aranylabda 2023.

Aranycipo lesz az.
Szerintem a bogyo a vebe gyoztesnek megy. Bappe, Benz, Neymar, ne adj Isten Messi.

De ha valami nem sul el balul, akkor fog nehanyat nyerni Haaland az tuti. De BL gyozelem kelleni fog hozza.
Sem a 2014-es, sem a 2018-as vb-n nem volt igazán emlékezetes teljesítmény, de a 2010-es vb sem jelentett sokat az aranylabda szempontjából. 2010-ben pl. az argentinok nagyon csúnyán kiestek a vb-n, Messi aranylabdás lett, 2014-ben CR sem a vb-re kapta meg, már a csoportkört sem élték túl a portugálok.

4Rv
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2019. január 6., vasárnap 17:20

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 4Rv » 2022. október 5., szerda 21:43

realbeckham írta: Egy real madrid forumon, kérlek had karorvendjunk és beszéljük ki, kritizaljuk a barcat. Nem nagy kérés
kárörvendj, én pedig, ha időm engedi reagálni fogok. azért olyan sűrűn nem írok ide, hogy ezen fennakadj..
A hires esetek régen voltak? Nem számít? Nem tudtam, hogy ennek elevulesi ideje van. Elnézést érte, visszaszivtam. Bár a remontada es ott, mikor suarez megfulladt es berepedt a koponyaja egyszerre, az azért nem volt olyan régen.

Mikor a tolvajt meglopjak es az szamonkeri....azt hiszem van is ilyen vicc, de a szelektiv realbuzi memoriam miatt nem emlekszem már ra.
"a híres esetek" idejében volt VAR? most van? szerintem a videóbírók idejében sokkal nagyobb eséllyel feltételezhető a szándékos csalás, mint mikor a pályán csak magukra voltak utalva a játékvezetők.
Ha valami nem megy, ha nem sikerül érvelni, jol megmondani,
smileykkal meg mindennel többszöri próbálkozásra engedd el.
Ne erolkodj. Csak kinosabb lesz.
te pedig ugyanezen indokból köss bele, hogy 3 hozzászólásomban volt 2 db :lol:
En szurkolok a barcanak. Annak, hogy essenek ki, de megnyerjek az europa ligat." Lewy"nek is szurkolok, birom az oreget. Nektek kellenek a kupak, kell a pénz, az eredmeny, xavinak új ruhaszett, de türelem is kell. En nem aggodnek es idegelnem magam szir szar bl meccsen. Ilyen projekt és edző mellett jonni fog minden majd.
ez pedig gondolom a jó fajta megmondás volt, majd igyekszem felzárkózni.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. október 5., szerda 21:42

Guardiola utolso esely kb, ha vele sem nyer bl t az a city akkor azonnal eltakaritanam

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. október 5., szerda 21:35

tokeletes utolso puzzle darab abba a citybe haaland. csak onmagukat tudjak tokon loni hogy ne gazoljanak le mindenkit
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 223 regisztrált és 0 vendég