Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. július 1., péntek 13:21

Decime
City elleni idei utolso 5 percunk
Juve ellen

A tobbi kozott nincs nagy kulombseg, eleg jellegtelen dobtok voltal
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1206
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2022. július 1., péntek 13:18

brutalis egy ev volt, de a decimanal majdnem a fotelem kivagtam az ablakon oromomben ramos goljanal, ez meg olyan rutin fele volt sok ujjaszuletessel, fiatalok beepulesevel. a decimat semmi nem veri, foleg hogy elotte 2002ben orulhettem BL sikernek, 11 evesen :lol:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1342
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2022. július 1., péntek 13:11

1. A TIZEDIK mindent vitt nálam, azzal jöttünk ki az európai kupa gödörből és kezdtük feledtetni a nyolcaddöntős kieséseket.

2. A 2022-es BL cím pedig a legemlékezetesebb párharcokat hozta, hatalmas fordulatokkal.

3. A Juvét olyan szinten legyalultuk, hogy konkrétan sajnáltam őket.

4. A Pool meccsről azért Karius meg Bale beugrik... így ez is sima volt.

5. ATMA ellen a 2. kör nagyon szoros volt de sokkal kevésbé élvezetes, ott inkább a 11-es párbaj higgadtsága maradt meg bennem.

Azért durva belegondolni, hogy az elmúlt 4 BL döntőben konkrétan nem kerültünk hátrányba, meg hát BL triplázás? Uhh :sziv:

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. július 1., péntek 12:48

Decima.
Nem kérdés nálam.

Avatar
rafael23
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 0:02
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: SU

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rafael23 » 2022. július 1., péntek 12:07

2014 vs 2022

2014
Abban az időben már minden szezon úgy indult számomra, hogy ez lesz az az év amikor eljön a Decima amire kb 10 éve várok. Döntő előtt nagyon féltem mert magunkat tartottam az esélyesnek de valahogy éreztem, hogy valamit úgyis elbaszunk ( Casillas )
Szenvedés volt a 90 perc de jött egy szöglet és nem tudom elképzelni mi kell hogy történjen, hogy 30 év múlva ha valaki megkérdezi melyik a kedvenc gólom ne az legyen rá a válaszom, hogy Ramos 92:48
Hosszabbításban kitömtük őket 4:1
Nálam itt kivégeztük a Ticot, így kell megalázni egy csapatott. 90 percig elhiszik, hogy csodát tesznek majd 4:1 vereség a döntőben.

2018 nálam elértünk egy olyan szintre, hogy alig hozott lázba a döntő, elveszet a varázs. Poolos haverral néztük komolyan már sajnáltam.

2022
Ezek már azok a szezonok mikor reménykedek, de már nem gondolom, hogy mi leszünk a végső győztesek. Papíron Hazard Benzema Bale kellene legyen a támadó sorunk erre nem is tudom volt e legalább 10 perc míg így játszottunk. Ramos és Varane off
PSG Chelsea City Liverpool in that order
Messi Neymar Bappe Guardiola Nasser Mubarak és a többi arabot mind kibasztuk, de még hogy :mrgreen:
Ha bárkiben is kérdés merült fel hogy 14 16 17 és 18 a véletlen, könnyű sorsolás, bírói segítség és CR7 nek köszönhető annak megmutattuk, hogy kurvára mi vagyunk ennek a kontinensnek a királyai

Én 2022 nyomtam

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11451
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. július 1., péntek 11:35

Hat en a Decimanal majdnem kiugrottam az ablakon Ramos goljanal.
eddig olvastam.

látod még ezt se tudod rendesen megcsinálni.

apu azért iszik, mert te sírsz.







:mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. július 1., péntek 11:05

Hat en a Decimanal majdnem kiugrottam az ablakon Ramos goljanal. Exem occsevel neztuk, o verbarcas, vegig ott kuncogott es szurkolt a nagy matracos futballnak. :lol: En mar teljesen kivoltam, magamba roskadva ultem, aztan jott Ramos, en uvoltve elkezdtem csepelni a padlot, srac felallt es egy olyat belebaszott az ajtofelfaba hogy kitort belole egy darab. :lol: mindezt kb 5 masodperc alatt. :lol: En meg futottam vagy harom kort ezutan.

Ilyet meg meccs soha nem valtott ki belolem, es valoszinuleg nem is fog, ehhez kepest manapsag mar hatradolve nezzuk a dontoket mert mindenki tudja, hogy ugyis nyerunk. :lol: beszaras. A legemlekezetesebb meneteles az idei volt, a legegyertelmubb ZZ masodik BL-je, ott eselytelen volt mindenki. De ha egyetlen BL momentumot kell felidezni, szerintem 30 ev mulva is a 92:48 fog eszembe jutni egybol.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. július 1., péntek 10:54

Decima. Egyrészt katartikus volt, másrészt ott átszakadt egy mentális gát ami megalapozta a többit.

De mindegyikre lehet bőven érvelni. Idén is milyen menetelés volt? Mekkora meccsek...
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. július 1., péntek 10:49

Gondolkodas nelkul nyomtam a Decimara, de azert az idei is nagyon szorosan koveti. Amikor zsinorban harmat nyertunk, akkor ez volt a termeszetes. :mrgreen:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7306
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. július 1., péntek 10:39

Ez nagy meccs lesz az idei és a Decima közt :D

Nekem a Decima, mégiscsak az volt mindennek a kezdete, a Ramos gólnál lévő eufória meg mindig libabőr. Mondjuk az ideinél hősiesebb győzelmet nehéz elképzelni, omg de szerencsések vagyunk :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2022. július 1., péntek 10:07

1. 2014
2. 2017, 2022
3. 2018
4. 2016
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2022. július 1., péntek 10:00

Nekem a 2016-os, ha nagyon választani kell. Zidane volt a kedvenc játékosom, imádtam, hogy edzőként is a csúcsra ért a kedvenc csapatommal. :D

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: poronty » 2022. július 1., péntek 9:42

Décima, nem is lehet kérdés.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 1., péntek 9:41

Ha úgy nézem, hogy 2016-ban még nem lehetett tudni, hogy az a three-peat kezdete lesz, akkor az van nálam az utolsó helyen az ötből (bár annyira a semmiből nyertük meg, hogy nehéz az utolsó helyre rakni :lol: meg ott van a Wolfsburg elleni meccs), a másik négyről is legalább 10 dolgot tudok írni egyenként, hogy miért a kedvencem.

Szóval mindegyik a kedvencem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. július 1., péntek 9:34

Nekem menetelésből simán a mostani, de döntőből a 2017-es, ott olyan szinten fociztuk le az ellenfelet, ami BL döntőben nem jellemző.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. július 1., péntek 9:06

kodo írta:Nekem ez a csucs az elmult 5 bl gyozelem kozul.
Nekem is. Alapból ez a menetelés páratlan volt, de főleg az ellenfelek. Gyakorlatilag a Bayern kivételével a legnagyobb csapatokat térdeltettük, de főleg a City meg a Pool volt igazán kemény ellenfél.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 1., péntek 9:03

kodo írta:
Egy szavazast szivesen megneznek arrol hogy kinek melyik a kedvenc gyozelme az elmult 5 kozul.
Legyen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. július 1., péntek 8:55

Na jovok egy kis omlengessel igy pentek reggelre. Osszeszedett szoveg biztos nem lesz mert meg most is ha belegondolok ebbe a bl szezonba cikaznak bennem az erzesek meg a gondolatok.

Több mint egy honappal a donto utan lassan rajovok hogy meg mindig nem dolgoztam fel az idei bl gyozelmet. Foleg ezt a tavaszt bassza meg.

Az az elso parizsi meccs, ami utan szerintem sokan egy forintot nem adtak volna meg innen sem, hogy meg lesz a tovabbjutas. A visszavago masodik felidejeben -2rol pedig szerintem minden madridista nehany perc leforgasa alatt jutott pokolbol a mennybe. En meg orjongtem a masodik golunk utan kozben meg Benzi betette nekik a harmadikat is. Ott olyan erzesek szabadultak fel, amit csak az erez igazan aki egyutt lelegzik a csapattal. Kurvara kijart nekunk.

Londonban az a ket zsenialis fejes az elso felidoben. A visszavagon pedig amikor szoros volt a nadrag megint olyat leptunk elore amelyre senki sem kepes a vilagon csak a Real Madrid. Modric kulsovel Rodrygo iranyaba…ott mar latszott hogy nem lesz baj.

City ellen a meccs Manchesterben egy adok kapok volt, Vinicius ahogy elkuldte gyufaert Fernandinhot, utana meg Benzema buntetoje es az a fej mikozben orul a golnak. Epic.
Visszavagon meg megint a sirbol jottunk vissza, de mar a legvegso pillanatban. Szomszedom kibaszottul utalhatott akkor.

A donto pedig ferfimunka volt. Courtois volt a hos, de ebben mindenki benne volt, a nagybetus CSAPAT. Meg most is kiraz a hideg ettol a szezontol. Nekem ez a csucs az elmult 5 bl gyozelem kozul. Konkretan meg mindig nem birtam feldolgozni hogy mit adott nekem ez a csapat. Brutalis.

Egy szavazast szivesen megneznek arrol hogy kinek melyik a kedvenc gyozelme az elmult 5 kozul.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 28., kedd 11:59

Realista24 írta: Man City CEO Ferran Soriano: “People now talk about Real Madrid’s success in #UCL these last years and I think it’s fair to say that there’s been a bit of luck. Maybe I could say that they deserved to lose against PSG, Chelsea, Man City, Liverpool.” @City_Xtra #rmalive

Man City CEO Ferran Soriano: “But, people do not remember that in the 1990s, 1980s, Real Madrid had a fantastic team, one of the best in history with Emilio Butragueño and they couldn’t win. They were knocked out of the #UCL.” @City_Xtra #rmalive
Man City CEO Ferran Soriano has clarified his statements to Florentino about Real Madrid’s ‘lucky’ UCL win, he said: “What has been said is out of context. It’s not luck, it’s hard work and intelligence.”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 26., vasárnap 16:58

Man City CEO Ferran Soriano: “People now talk about Real Madrid’s success in #UCL these last years and I think it’s fair to say that there’s been a bit of luck. Maybe I could say that they deserved to lose against PSG, Chelsea, Man City, Liverpool.” @City_Xtra #rmalive

Man City CEO Ferran Soriano: “But, people do not remember that in the 1990s, 1980s, Real Madrid had a fantastic team, one of the best in history with Emilio Butragueño and they couldn’t win. They were knocked out of the #UCL.” @City_Xtra #rmalive
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 160 regisztrált és 0 vendég