Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Ma, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. május 1., csütörtök 16:41

Erikssen vezette az AM-Chelseat, meg mellette meg 5 meccset.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 1., csütörtök 16:36

Skomina egy elődöntőt sem vezetett idén, úgyhogy szerintem megkapja a döntőt. :agree: Legalábbis szerintem jó döntés lenne, Proença mellett talán a legjobb bíró jelenleg.
Ez igaz,de Skomina nagyon elfujta a sevilla-valencia meccset...tehát kevesebb esélyt adok neki.Erikssen viszont sem elődöntőt nem vezetett,sem mást tehát előfordulhat...

Mia...nem volt ott semmi gusztustalan...részünkről...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. május 1., csütörtök 16:26

Ramioli írta:Ribery ámokfutást rendezett , kinézte magának Carvajalt , ilyen azért ritkán van pályákon hogy p..fán baccák egymást még klasszikuson sem láttam ilyen egyértelmű pofont , sportszerűtlen gusztustalan viselkedés volt! Dühből játszott végig 0-2 nél
Sajnos 0-2 előtt is. Idegbeteg módjára darált végig...

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. május 1., csütörtök 16:22

Ribery ámokfutást rendezett , kinézte magának Carvajalt , ilyen azért ritkán van pályákon hogy p..fán baccák egymást még klasszikuson sem láttam ilyen egyértelmű pofont , sportszerűtlen gusztustalan viselkedés volt! Dühből játszott végig 0-2 nél

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. május 1., csütörtök 16:04

DM és Pepe fetrengett, a provokációt csupán arra értettem, hogy minden egyes szitunál azonnal jött magyarázás és lökdösődés. Emiatt volt nekem évekig hányingerem a klasszikusoktól. Mert ez ment. Valaki paraszt módjára rúgott egyet, a másik fél a következő esetnél már rájátszik. Aztán jön még két három undorító eset és így tovább...
Mi annyira távol voltunk fejben a stadiontól, hogy helyenként gusztustalan megmozdulásokkal operáltunk. Dante belépője nálam piros lapot ért, Ribéry egy jó 5 meccset megérdemel. Mandzukic azzal volt elfoglalva, hogy aki éppen elfut mellett abba belebasszon egyet. Egyszóval szégyen és méltatlan volt a Bayern címerhez amit egyesek műveltek a pályán.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 1., csütörtök 15:59

hehe írta:sztem a dimaria-mandzsukics esetre gondol, aztán volt egy robben-pepe is, aminél robbennel együtt minden bájernes azt hitte, hogy kezezett pepe, közben kiderült, hogy tényleg fejbelőtték.
aztán céronaldo hogy merte feldobni magát, amikor dante rátaposott a bokájára, meg ilyesmi.

aztán amit carvajallal művelt több bájernes is - gondolom megfélemlítés céljából (simán kinézem pepből, hogy edzői utasítás volt, hogy a rutintalannak menjenek neki, lökdössék, hergeljék, stb), szóval igazi kibaszott férgek voltatok, de a helyetekre kerültetek.

igazságos eredmény született, mi vagyunk a ritka spanyol csapatok egyike, amelyik nem fetreng és szimulál, úgyhogy szívd vissza vagy hagyd el a topikot.
Nagy +1
Meg egy érvek nélküli hergeles, aztán jo napot...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 1., csütörtök 15:57

a nemnémetek járatják le őket egyébkénr, Ribery, Mandzukic főleg..azért Schweini, Lahm, ezekbe szorult tisztesség, látszik hogy ők még a korábbi német generáció tagjai
Nem illik.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. május 1., csütörtök 15:55

Kezdjük ott, hogy a 4. vagy 5. percben Carvajal kiengedte a labdát, Ribery meg parasztkodott egy sort. Carvajal elsétált, Franck meg beszólt Pepének. Pepe röhögött, Ramos is, erre odament Mandzukic is vagánykodni. Aztán volt még egy pofon Riberytől, egy Mandzukic belépő, amit akkor követett el, amikor DM már 1-2 másodperce elpasszolta a labdát. Dante vagy Boateng meg olyat belerúgott Cé bokájába, hogy az még tv-n keresztül is fájt.

Szerintem nézd vissza a meccset. :)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 1., csütörtök 15:51

sztem a dimaria-mandzsukics esetre gondol, aztán volt egy robben-pepe is, aminél robbennel együtt minden bájernes azt hitte, hogy kezezett pepe, közben kiderült, hogy tényleg fejbelőtték.
aztán céronaldo hogy merte feldobni magát, amikor dante rátaposott a bokájára, meg ilyesmi.

aztán amit carvajallal művelt több bájernes is - gondolom megfélemlítés céljából (simán kinézem pepből, hogy edzői utasítás volt, hogy a rutintalannak menjenek neki, lökdössék, hergeljék, stb), szóval igazi kibaszott férgek voltatok, de a helyetekre kerültetek.

igazságos eredmény született, mi vagyunk a ritka spanyol csapatok egyike, amelyik nem fetreng és szimulál, úgyhogy szívd vissza vagy hagyd el a topikot.
Kép
Kép
Kép

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. május 1., csütörtök 15:45

tubatibi írta:Erre én is kíváncsi vagyok, hogy pontosan melyik esetre és melyik játékosunkra gondolsz? :)
Talán Pepét amikor fejbe találta a labda, bár ott szerintem nem volt szimuláció. Volt még egy amikor Mandzukic taszajtott egyet DM-en, aki azért rájátszott az esetre.. Többre nem nagyon emlékszem. Amúgy hihetetlen,hogy amikor Pepe véletlenül ráfújta az orrát Müllerre( :mrgreen: ) azt a média tiszta patkányságnak állitja be, közben tisztán látszik a videón,hogy mögötte érkezett Müller és belesétált a fikeszba. :lol:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. május 1., csütörtök 15:42

Erre én is kíváncsi vagyok, hogy pontosan melyik esetre és melyik játékosunkra gondolsz? :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 1., csütörtök 15:41

mia san mia írta:Gratulálok a sima továbbjutáshoz !
Fejben voltunk a leggyengébbek pedig azt hittük ott vagyunk a legerősebbek.
Amit sajnálok,hogy olyan volt mintha egy pár évvel ezelőtti verekedős El Clasicó lett volna... Fetrengős provokálós madridiakat láttam, amire tahó parasztsággal, suttyó bunkó megmozdulásokkal válaszoltunk miközben teljesen szétesve dekoncentráltan lézengtünk a pályán. Ez a legnagyobb szégyenünk nem a súlyos vereség.
Ebből a mentális állapotból jó eséllyel behúzzátok a döntőt szerintem, de azért örülök, hogy nem a Chelsea jutott be, mert legalább van miért megnéznem a meccset, van kinek szorítani egy picit.
Sok sikert a folytatáshoz !
Ugy erzem rossz adót neztel...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. május 1., csütörtök 15:40

mia san mia írta:Amit sajnálok,hogy olyan volt mintha egy pár évvel ezelőtti verekedős El Clasicó lett volna... Fetrengős provokálós madridiakat láttam, amire tahó parasztsággal, suttyó bunkó megmozdulásokkal válaszoltunk miközben teljesen szétesve dekoncentráltan lézengtünk a pályán. Ez a legnagyobb szégyenünk nem a súlyos vereség.
Hogy tessék? :hmmm:

Nem egy meccset néztünk volna? :kivagyhe:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. május 1., csütörtök 15:39

Fetrengős provokálós madridiakat láttam
Én ilyet nem láttam, kérlek mesélj.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. május 1., csütörtök 15:38

mia san mia írta:Gratulálok a sima továbbjutáshoz !
Fejben voltunk a leggyengébbek pedig azt hittük ott vagyunk a legerősebbek.
Amit sajnálok,hogy olyan volt mintha egy pár évvel ezelőtti verekedős El Clasicó lett volna... Fetrengős provokálós madridiakat láttam, amire tahó parasztsággal, suttyó bunkó megmozdulásokkal válaszoltunk miközben teljesen szétesve dekoncentráltan lézengtünk a pályán. Ez a legnagyobb szégyenünk nem a súlyos vereség.
Ebből a mentális állapotból jó eséllyel behúzzátok a döntőt szerintem, de azért örülök, hogy nem a Chelsea jutott be, mert legalább van miért megnéznem a meccset, van kinek szorítani egy picit.
Sok sikert a folytatáshoz !
Nagyon csúnyán elvertük ezt a Bayern münchent, és lehetett volna több is , 7-8 Sajnos nem viselték méltósággal a vereséget, Ribery , Dantenak már a pályán sem lett volna a helye, valamit törlesztett a tavalyi Barca szégyenért a spanyol foci , és csattanós válasszal jöttek vissza , bl EL .

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11217
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 1., csütörtök 15:34

Na hát akkor megvan az ellenfél.Először is jár a hatalmas respect az Atleti-nek, embertelen teljesítmény ... Ugyanakkor nagyon szurkoltam a Chelsea-nek, őket éreztem "könnyebb" ellenfélnek még Mourinhoval is ... és tőlük lett volna kevésbé fájóbb elviselni egy esetleges vereséget, annál nemigazán van megalázóbb mint ,hogy 12 évig hajtjuk a Decima-t aztán jön a kistestvér a semmiből és elhappolja előlünk negyedakkora költségvetésből. Nagyon tartok tőlük ugyanakkor nagyon bízok a csapatban, képességekben jobbak vagyunk, de a hiányosságokat az Atleti a szivével pótolja...

A bosszú éve lehet ez a Real Madrid számára:
-Megbosszultuk a BVB-t a tavalyi elődöntő miatt
-Megbosszúltuk a Bayern-t a tavaly előtti elődöntő miatt és Guardiola-t is...
-Megbosszultuk egész németországot, nagy mumusunk volt az egész ország úgy ahogy van.
-Megbosszultuk a Barcát a kupadöntőben a 2 bajnoki meccs miatt
-Egyetlen Bosszú marad hátra, az Atletico-t kell megbosszúlni a tavalyi kupadöntő miatt és az esetleges bajnoki címük miatt.

Ha bukunk nagy bukás lesz, ha viszont nyerünk ennél mesébe illőbb története nem lehet a 10iknek...

Néhány apróság:
-Casillas nem bukott még semmilyen döntőt
-Cristiano Ronaldo megkoronázhatja magát saját hazájában egy győzelemmel
-Cristiano Ronaldo Bukott már egy hatalmasat a Benfica stadionjában (2004 EB döntő)
-Utóljára spanyol csapat ellen BL döntőben nyertünk (Valencia)
-Carlo Ancelotti csatlakozhat a 3szoros BL győztes edzőkhöz (eddig edzőként 3 döntő 2 győzelem)
-Ancelotti csatlakozhat Mourinho-hoz és Heynkess-hez akik 2 különböző csapattal nyertek BL-t
-A Real Madrid a 10ik, az Atletico az első BL trófeáját szerezheti meg
-Az Atletico Madrid veretlenül lehet BL győztes
-Soha nem volt még 1 városból 2 csapat a BL döntőben

és még lehetne sorolni...Óriási lelki tehert kell legyűrjön a csapatunk, mi leszünk az esélyesek de a madridistákon kívül az egész világ az Atleti-nek fog szurkolni...Ha a csapat egy ekkora nyomás ellenére megnyeri a döntőt azt hiszem soha többet nem lehet fejben gyengének titulálni a társaságot.

A meccsel kapcsolatban az az érzésem ,hogy akkor lehetünk képesek megnyerni, ha tényleg bizonyítjuk ,hogy egy hidegvérű rutinos BL csapat vagyunk az Atletico-hoz képest.A matracosok megpróbálnak minket majd erőből lenyomni, nekünk fognak esni az első percekben egy gól reményében,hogy utána beállhassanak védekezni, ha higgadtak tudunk maradni végig ki kell jöjjön ,hogy melyik a jobb képességű csapat. Ha létezik ember aki feltudja készíteni a csapatot mentálisan egy ekkora döntőre az nem lehet más mint Zidane és Ancelotti, mindkettőnek olyan szintű tapasztalata van nagy kupadöntők terén ,hogy az valami elképesztő...Nem számítok jó meccsre, harcos küzdős verekedős meccs lesz, egy igazi DERBY.

Nagyon tartok az Atletico-tól de ugyanakkor nagyon bízok a srácokban! Az egész világ nagyon akarja majd látni a bukásunkat és az Atletico diadalát, ezért minden madridistának 10szer jobban kell akarnia ezt a győzelmet! Hiszek benne ,hogy meg lehet.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. május 1., csütörtök 15:32

Gratulálok a sima továbbjutáshoz !
Fejben voltunk a leggyengébbek pedig azt hittük ott vagyunk a legerősebbek.
Amit sajnálok,hogy olyan volt mintha egy pár évvel ezelőtti verekedős El Clasicó lett volna... Fetrengős provokálós madridiakat láttam, amire tahó parasztsággal, suttyó bunkó megmozdulásokkal válaszoltunk miközben teljesen szétesve dekoncentráltan lézengtünk a pályán. Ez a legnagyobb szégyenünk nem a súlyos vereség.
Ebből a mentális állapotból jó eséllyel behúzzátok a döntőt szerintem, de azért örülök, hogy nem a Chelsea jutott be, mert legalább van miért megnéznem a meccset, van kinek szorítani egy picit.
Sok sikert a folytatáshoz !

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. május 1., csütörtök 15:12

sentry írta:Amúgy visszavágó előtt latolgattátok, hogy ki lesz a bíró, és eléggé eltaláltátok.

Szerintetek ki vezeti a döntőt? :)
Csak abban bízom, hogy a Costa féle parasztságokat még időben megfékezi, még azelőtt mielőtt elszabadul a pokol...
Skomina egy elődöntőt sem vezetett idén, úgyhogy szerintem megkapja a döntőt. :agree: Legalábbis szerintem jó döntés lenne, Proença mellett talán a legjobb bíró jelenleg.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. május 1., csütörtök 15:10

Webb & Proenca remekül teljesített, remélem egyikük.

Kassai? :mrgreen:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. május 1., csütörtök 15:06

Skomina, Rizzoli, Webb, Eriksson, Proenca. szerintem ebből az ötösből kerül a bíró


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég