Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. május 8., hétfő 18:19

Halfkey írta: Szerintem a 2019-es és 2020-as és 2021-es Madrid jóval gyengébb volt.

City tényleg talán most a legjobb.
Én is épp ezt akartam írni.
Kívéve h ez a City ugyanolyan mint 19től bármikor.
Persze a norvég clutch lehet az éles szitukban ettől lehetnek kvázi jobbak, de összességében ugyanezt és ug,anígy tolják már vagy 4 éve a 18/19es szezontól kezdve.
Semmi új.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. május 8., hétfő 18:16

Szerintem a 2019-es és 2020-as és 2021-es Madrid jóval gyengébb volt.

City tényleg talán most a legjobb.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2023. május 8., hétfő 18:05

Elmúlt 10 év leggengyébb Madridja, elmúlt 10 év legerősebb Cityje ellen fog pályára lépni.

Valoszinű nekünk ez a végállomás, de a labda kerek.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. május 8., hétfő 16:36

az elmúlt évek BL trófeái, a karcsú keret és a védelem ingadozása miatt nulla elvárásom van. de azért mégis pezseg a vérem és várom már a kezdősípszót

ami mellettünk szól az a rutin és a 0 teljesítmény kényszer, ami ellenünk az a Haaland&KdB kémia.

sok gólos meccset várok, 2 gyenge védelemmel, sziporkázó Karimmal
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. május 8., hétfő 15:44

realbeckham írta: Remelem Erling valami kímélő kaját eszik és rendbe lesz a gyomra holnap estere!

Szerintem amúgy letorjuk a szarvukat. Higgadtan, turelmesen, kontrakkal elfuttatjuk a 2 kis brazilt, vagy fedet, hogy Karim befejezze. Egy prime Mourinho, vagy 14 es bayern elleni oktatofilmet befuzve szépen le lehetne hozni. Amilyen magabiztos(szokasosan) a vilagon mindenki a city felé, azon sem csodalkoznek, ha 3 gollal utnenk őket. Jó eloerzetem van
Én is ezt érzem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. május 8., hétfő 15:42

Remelem Erling valami kímélő kaját eszik és rendbe lesz a gyomra holnap estere!

Szerintem amúgy letorjuk a szarvukat. Higgadtan, turelmesen, kontrakkal elfuttatjuk a 2 kis brazilt, vagy fedet, hogy Karim befejezze. Egy prime Mourinho, vagy 14 es bayern elleni oktatofilmet befuzve szépen le lehetne hozni. Amilyen magabiztos(szokasosan) a vilagon mindenki a city felé, azon sem csodalkoznek, ha 3 gollal utnenk őket. Jó eloerzetem van
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 8., hétfő 13:43

csababarca írta: neadj isten még rúgnátok egy gólt a meccs elején, akkor tele lehetne a gatya hamar a kékeknél.
de adja csak isten. :D

egyébként az lenne a lehető legjobb, ha valahogy mi szereznénk az első gólt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 8., hétfő 13:42

Toti írta:
Realista24 írta:

Sztem ezt nem negatív felütéssel nyilatkozta amúgy.
még, ha nem is úgy nyilatkozta akkor se nagyon lehet jól kijönni belőle. tegyük fel az általad felvázolt dolog az igaz, abban az esetben elég degradáló ez olyan több bl-t nyerő játékosokra, mint mondjuk egy carvajal. vagy mondjuk egy rodrygora (tudom, tudom..) aki 1,5 perc alatt süllyesztett el több milliárd olajos fontot a rákba :mrgreen: továbbá sorolhatnám az egész keretet, mert mindenkinek több bl címe van, mint a city egészének a történelemben. igen a shirt nem csinál semmit magától, de rárakhattuk hillbillyre is megtette amit megkövetelt a mez, ergo nagy faszságnak tűnik ez a kijelentése.

mindenesetre mielőtt leanyáznám :D a portugált kiváncsi lennék, hogy milyen kérdésre is lehetett ez a válasza, lehet csak ki volt ragadva.
A kerdes a Real Madrid cimerere es a mezzel kapcsolatos nyomasrol szolt, es a valasz annyit jelent - az en szememben - , hogy nem eleg a mezt kikuldeni a palyara, vagy felveheti azt Mariano es co., de az semmire nem eleg es kellenek az olyan klasszisok, mint pl. Modric, Karim, stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2023. május 8., hétfő 13:35

Realista24 írta:
ELSiete írta: 🗣️ Bernardo Silva: “If Real Madrid didn't have Modric, Kroos, Vinicius or Benzema, they wouldn’t win anything, because the shirt doesn't do anything by itself.” @diarioas

Na mintha ti olyan versenyképesek lennétek Haaland mester vagy Bruyne nélkül. :lol:
És igen, egy City mez önmagában valóban arra nem elég, hogy egy asztalpultot feltoroljek vele.
Sztem ezt nem negatív felütéssel nyilatkozta amúgy.
még, ha nem is úgy nyilatkozta akkor se nagyon lehet jól kijönni belőle. tegyük fel az általad felvázolt dolog az igaz, abban az esetben elég degradáló ez olyan több bl-t nyerő játékosokra, mint mondjuk egy carvajal. vagy mondjuk egy rodrygora (tudom, tudom..) aki 1,5 perc alatt süllyesztett el több milliárd olajos fontot a rákba :mrgreen: továbbá sorolhatnám az egész keretet, mert mindenkinek több bl címe van, mint a city egészének a történelemben. igen a shirt nem csinál semmit magától, de rárakhattuk hillbillyre is megtette amit megkövetelt a mez, ergo nagy faszságnak tűnik ez a kijelentése.

mindenesetre mielőtt leanyáznám :D a portugált kiváncsi lennék, hogy milyen kérdésre is lehetett ez a válasza, lehet csak ki volt ragadva.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. május 8., hétfő 13:32

Sierra írta:
azért 3 gólos City előnyről nem sok esélyt adnék a Realnak, hiába az elmúlt évek, azért az tetemes hátrány lenne. simán levédekeznék úgy a visszavágót, hogy esélyünk ne legyen még csak a hosszabbításra se - sztem.
ugye azt írtam, hogy nem nyugodhatnának meg.
és tuti hogy bennük lenne még egy nagyobb előny birtokában is, hogy csak fújják már le a meccset.
legalábbis én ha city mezben lennék a pályán, biztosan benne lenne a fejemben a tavalyi:D
neadj isten még rúgnátok egy gólt a meccs elején, akkor tele lehetne a gatya hamar a kékeknél.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 8., hétfő 13:29

Sierra írta:
csababarca írta: De így is még HA esetleg 0-3 is lenne a madridi odavágó, nem gondolnám, hogy annyira nyugodt maradhat otthon a city, tudva az előzményeket.
azért 3 gólos City előnyről nem sok esélyt adnék a Realnak, hiába az elmúlt évek, azért az tetemes hátrány lenne. simán levédekeznék úgy a visszavágót, hogy esélyünk ne legyen még csak a hosszabbításra se - sztem.

2 gólos hátrányról még talán lenne esély, de én akkor látok esélyt a továbbjutásra vereség esetén, ha max 1 gólos vereség az (ahogy tavaly is).
jaj amúgy pont akartam írni, hogy mi lehet ateszkával, gyanúsan nagy volt a csend. mondom holnap a meccs után tuti megjelenik, erre tessék. :lol:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 8., hétfő 13:27

Szerintem szoros lesz, Haaland miatt 55-45 oda, de amúgy ha valaki le tudja őket kapcsolni akkor azok mi vagyunk. De aranylabdás Benzi kell, na meg Vininek folytatnia kell az angol fullbackek megszégyenítését, gondolom Walker jön. Vagy kivel játszat most jobbhátvédet Pep?
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 8., hétfő 13:26

csababarca írta: De így is még HA esetleg 0-3 is lenne a madridi odavágó, nem gondolnám, hogy annyira nyugodt maradhat otthon a city, tudva az előzményeket.
azért 3 gólos City előnyről nem sok esélyt adnék a Realnak, hiába az elmúlt évek, azért az tetemes hátrány lenne. simán levédekeznék úgy a visszavágót, hogy esélyünk ne legyen még csak a hosszabbításra se - sztem.

2 gólos hátrányról még talán lenne esély, de én akkor látok esélyt a továbbjutásra vereség esetén, ha max 1 gólos vereség az (ahogy tavaly is).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2023. május 8., hétfő 13:27-kor.

makdara
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2023. május 8., hétfő 13:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: makdara » 2023. május 8., hétfő 13:25

csababarca írta: Ha szoros lesz a párharc, az egyértelműen nektek jobb.
Nem tudom elképzelni, hogy szoros állás esetén ne a city remegne meg és pánikolna.

Plusz, ha a city itt egy meccsen akar olyan eredményt elérni, és minden "ssérelmét" (értsd tavalyi kiesést) megtorolni, az megint nem kecsegtet nekik sok jóval.

Nálam kb csak az szól a city mellett, hogy a visszavágót ők játszák otthon.
De így is még HA esetleg 0-3 is lenne a madridi odavágó, nem gondolnám, hogy annyira nyugodt maradhat otthon a city, tudva az előzményeket.
Te hülye vagy :lol:

A faszmák még mindig csak szerencse, nem skill ami az akaraton vagy a lábremegés múlna

Csak abban lehet bízni a City ellen, hogy jön a faszmák tenger megint. Az Osasuna ellen is geciszar volt a csapat, ugyanannyira mint a bajnokikon.

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. május 8., hétfő 13:23

Yazid írta: Peti hol lövünk mi 6-7et a citynek két meccsen hagyjad már?! :lol:
Tavaly annyit lőttünk.
6ot.

A másik: 20 meccse veretlenek.
Ez nem jó ómen a hosszú sorozatokat tartó csapatoknak.
Valahol jön a betli. Lehet h a mittomén milyen PL csapat ellen majd a hétvégén, és nem számít sehova, de azért na.

el magico
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. május 8., hétfő 13:17

ELSiete írta: 🗣️ Wayne Rooney: “Man City are not going to defeat Real Madrid, they are going to CRUSH them.” @thetimes

Wayne Rooney: “How do Real Madrid stop Haaland? Rüdiger is a competitor who likes 1-on-1s. But, I don’t think he can handle Haaland.” #rmalive

Adjad csak. Amúgy kinott már a hajad a helyéről?
Nagyon megbolondult vénségére az öreg Rooney. Bár szerintem 40 sincs, csak legalább 70-nek néz ki :lol:
Én csak azt nem értem, hogy miért várja izgatottan mindegyik PL fanboy, még a United fanok is, hogy a City elagyabugyáljon minket, meg BL-t nyerjen? :lol: Nekik az miért lenne jó? Vagy már ennyire kikopott a rivalizálás onnan? :roll:
Elég kevés alkalmat tudnék elképzelni, ahol a Barca/Atma párosnak szorítanék egy BL döntőben, legfeljebb az olajosok ellen. De a City meg pont a legnagyobb olajos :lol: Lehet nem is kell megértenem...

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. május 8., hétfő 13:13

Ha szoros lesz a párharc, az egyértelműen nektek jobb.
Nem tudom elképzelni, hogy szoros állás esetén ne a city remegne meg és pánikolna.

Plusz, ha a city itt egy meccsen akar olyan eredményt elérni, és minden "ssérelmét" (értsd tavalyi kiesést) megtorolni, az megint nem kecsegtet nekik sok jóval.

Nálam kb csak az szól a city mellett, hogy a visszavágót ők játszák otthon.
De így is még HA esetleg 0-3 is lenne a madridi odavágó, nem gondolnám, hogy annyira nyugodt maradhat otthon a city, tudva az előzményeket.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8468
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. május 8., hétfő 13:08

már a tavalyi is egy csoda volt, komédia miket hoztak le a srácok :lol:
visszanéztem tegnap este a Cioty elleni meccs végét, hát kegyetlen ami ott történt, előtte meg Mendy gólvonalról, Courtois év védése lábbal.... :lol:

vicces lenne ha idén is összejönne, de nem ez a realitás, ezt el kell fogadni

én is 3 lesz közte minimum táborát erősítem, aztán lepjenek meg a fiúk

bármit is csinálnak én már elégedett vagyok a szezonnal

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. május 8., hétfő 13:08

Peti hol lövünk mi 6-7et a citynek két meccsen hagyjad már?! :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. május 8., hétfő 13:03

'shutterisland írta:
Én realisztikusan arra készülök hogy összesítésben 4-5 lesz közte a citynek
nem tudom, miert teszitek kb leicester vagy wolverhampton szintre nehanyan a csapatotokat.

city jobb formaban van, tobbnek tunik a firepower, de a rutin mellettetek szol es pep is barmikor tulvarialhatja, ami szinten.

szerintem nagyon szoros parharc lesz, barki is jut tovabb.
Csak jinxelnek. Benne van, hogy egyszer elkalapál minket valaki de ez nem akkor szokott jönni amikor ilyen rooney félék lenyilatkozzák előre.

0 nyomás lesz rajtunk, a cityn meg az egész világ. Én továbbjutást várok, de ha kikapunk 10-0ra is megköszönöm a srácoknak ezt a menetelést.

Haaland és a manchesteri visszavágó miatt viszont idén nem lesz elég 10-20 perc foci meccsenként + Rüdigernek ez nagy vizsga lesz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 131 regisztrált és 0 vendég