Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. április 14., szerda 14:06

Fasza meccs volt tegnap a psg bayern, de jó volt látni némelyik megmozdulást...inkább kerülném a továbbjutót a későbbiekben, van ott foci, nem kevés..ráadsul egyik másik alapember nem is volt ott ( persze ez nem egyedi a mostani elcseszett helyzetben ) .
Jöhetnek nekünk az anglusok szépen sorjában, ha úgy alakul, a besztlíg összes korszakos meg csilliárdos csapata.úgy legyen ! Nekem tökéletes bármilyen könnyű ág is, ki nem szarja le mit szakértenek....

A stúdióban, Henrik vagy kicsoda... nagyon savanyú volt mert hogy a bayern elköszönt,( így tűnt ) még minket is belekevert, ennyi öröme legyen az életben.


Azért nem piskóta amit Zidane és az egész team produkált az elmúlt években, a BL serlegeket tekintve...jó volt ezt átélni !
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2021. április 14., szerda 14:09-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 14., szerda 13:22

El Sie7e írta:
Realista24 írta: Valverde és Mendy ha sárgát kap, továbbjutás esetén nem játszhatnak a Chelsea ellen.
Negyeddöntő után torlodnek a lapok?
Elődöntőben már tisztalappal indul mindenki, de oda még lehet vinni eltiltást.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. április 14., szerda 13:10

Realista24 írta: Valverde és Mendy ha sárgát kap, továbbjutás esetén nem játszhatnak a Chelsea ellen.
Negyeddöntő után torlodnek a lapok?
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 14., szerda 13:05

Faust írta:
Realista24 írta: Amúgy, úgy látom még mindig Neymar a legkomolyabb játékos mezőnyben. Az a tudás és dinamika ötvözet jelenleg senki másban nincs meg. Jól beszopta ezt a CR-Messi érát, és főképp hogy utóbbival kellett megosztania az öltözőt.
Meg hogy egy idiota. :mrgreen:
Jó, alap dolgokat, amiket mindenki tud, nem írtam le :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 14., szerda 13:02

Mezőnyben Neymar ha koncentrált, egészséges és nem menszizik épp, akkor a legjobb ez nem kérdés, csak túl sok itt a ha. Meg lassan már 30 a fazon. SOk mindent nyert meg a statjai se rosszak, de sokkal több is volt ebben.
Nem illik.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. április 14., szerda 12:54

Realista24 írta: Amúgy, úgy látom még mindig Neymar a legkomolyabb játékos mezőnyben. Az a tudás és dinamika ötvözet jelenleg senki másban nincs meg. Jól beszopta ezt a CR-Messi érát, és főképp hogy utóbbival kellett megosztania az öltözőt.
Meg hogy egy idiota. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 14., szerda 12:46

Amúgy, úgy látom még mindig Neymar a legkomolyabb játékos mezőnyben. Az a tudás és dinamika ötvözet jelenleg senki másban nincs meg. Jól beszopta ezt a CR-Messi érát, és főképp hogy utóbbival kellett megosztania az öltözőt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Steven
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2020. augusztus 19., szerda 8:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steven » 2021. április 14., szerda 12:42

doncsontos írta:
Lucasnak amugyis KH az eredeti posztja nem? Nalam o eleg extranak tunt, hosszu tavon O jo lehet nekik, baloson ez a Davies fiu most semennyire nem gyozott meg, ment az alibi szinte egesz meccsen, Alaba viszont jo meccset jatszott, sokkal jobbat szerintem mint a tobbre tartott Kimmich, de nekem akkor sem kellene az osztrak, vigye Haaland v Mbappe a fizu reszet inkabb.
Szerintem is kh, Ticoban is azt jatszotta, valogatottban nyomtak ki szelre mert kozepre megvannak de szelre kellett egy ember. Franciak kb 3 kezdot kitudnanak allitani ami eselyes lenne az ebn :O

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 14., szerda 12:34

Valverde és Mendy ha sárgát kap, továbbjutás esetén nem játszhatnak a Chelsea ellen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1206
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2021. április 14., szerda 12:25

ziro4vr írta: Megérdemelte a PSG, a Bayern nem volt átütő, a második meccsre el is fáradtak. Azért hiányzott náluk 5-6 alapember, de az igazi baj ott kezdődik, hogy kéne legalább egy stabil belső védő, nekik egy sincs. Szerintem Lucas lehetne, de valamiért csak kényszerből játszatják ott.

PSG meg érdekes, támadópotenciált nézve megnyerhetik a BL-t, de eléggé lutri, van hogy bealszanak vagy elmegy a kedvük, akkor meg nincs edző aki gatyába ráz egy Neymart.

Lucasnak amugyis KH az eredeti posztja nem? Nalam o eleg extranak tunt, hosszu tavon O jo lehet nekik, baloson ez a Davies fiu most semennyire nem gyozott meg, ment az alibi szinte egesz meccsen, Alaba viszont jo meccset jatszott, sokkal jobbat szerintem mint a tobbre tartott Kimmich, de nekem akkor sem kellene az osztrak, vigye Haaland v Mbappe a fizu reszet inkabb.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Steven
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2020. augusztus 19., szerda 8:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steven » 2021. április 14., szerda 11:55

Kedvenc jelenetem a meccsen az volt mikor Navas egy kijovetelnel fellokte Paredest o meg ugy fetrengett mint ha leutottek volna, majd szabad kifele. :D

Csak mi menthetjuk meg a trandicionalis csapatok becsuletet, mert ugy nez ki lesz 3 olajos csapat a legjobb 4 kozott :(

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 14., szerda 8:53

Megérdemelte a PSG, a Bayern nem volt átütő, a második meccsre el is fáradtak. Azért hiányzott náluk 5-6 alapember, de az igazi baj ott kezdődik, hogy kéne legalább egy stabil belső védő, nekik egy sincs. Szerintem Lucas lehetne, de valamiért csak kényszerből játszatják ott.

PSG meg érdekes, támadópotenciált nézve megnyerhetik a BL-t, de eléggé lutri, van hogy bealszanak vagy elmegy a kedvük, akkor meg nincs edző aki gatyába ráz egy Neymart.
Nem illik.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. április 14., szerda 8:40

Mijenigaztőlled :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 14., szerda 8:05

Babinho írta:
Realista24 írta:
A Bayernnek volt gigantikus szerencséje hogy nem három null volt most az első félidő a Párizsnak.

Egy pillanatig nem érdemelt továbbjutást a Bayern.
+1
Pont annyira domináltak mint az utolsó BL győzelmünkkor ellenünk....hát persze mert az egész párharc alatt HÁTRÁNYBAN fociztak, végig nekik kellett menni. Ők futottak az eredmény után, amíg a psg lőtte a gólokat és irányította a párharcot. Több volt a helyzetük az első meccsen? És? A labdabirtoklás is számít?
Írták az első meccs után, ha nincs Navas...hát ha tegnap nem Neuer véd hamarabb vége....
Nem utolsó, legutóbbi!!!!!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. április 14., szerda 7:21

Realista24 írta:
illgner írta:

Ja, nincs ha. Ettől függetlenül ez a PSG jóval gyengébb csapat a Bayernnél, gigantikus szerencséjük volt az első meccsen, és a másfél gólos előnyt már nem szórakozták el.
A Bayernnek volt gigantikus szerencséje hogy nem három null volt most az első félidő a Párizsnak.

Egy pillanatig nem érdemelt továbbjutást a Bayern.
+1
Pont annyira domináltak mint az utolsó BL győzelmünkkor ellenünk....hát persze mert az egész párharc alatt HÁTRÁNYBAN fociztak, végig nekik kellett menni. Ők futottak az eredmény után, amíg a psg lőtte a gólokat és irányította a párharcot. Több volt a helyzetük az első meccsen? És? A labdabirtoklás is számít?
Írták az első meccs után, ha nincs Navas...hát ha tegnap nem Neuer véd hamarabb vége....

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 14., szerda 6:51

illgner írta:
Realista24 írta: Ha Lewa lett volna... Ha így lett volna, meg ha az lett volna.

Hagyjuk.
Ja, nincs ha. Ettől függetlenül ez a PSG jóval gyengébb csapat a Bayernnél, gigantikus szerencséjük volt az első meccsen, és a másfél gólos előnyt már nem szórakozták el.
A Bayernnek volt gigantikus szerencséje hogy nem három null volt most az első félidő a Párizsnak.

Egy pillanatig nem érdemelt továbbjutást a Bayern.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1380
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2021. április 14., szerda 5:26

Nekem az a furcsa, hogy még nem jött velem szemben egyetlen hír sem, hogy valamelyik nem játszó bayern jatekos nekiment volna a bírónak, hogy csak ennyi volt a hosszabbítás. Pedig Di Maria, Diallo, Keylor eseten elment 8 perc. A GilManzano nál 100x szarabbul vezető bíró nevét sem latom sehol, aki 3:1 be kontrát fujt le ”les" miatt. Mikor a röhögö partjelzőt lassitottak az esetnel, azt hittem raraknak a faszira egy thug life os szemuveget, meg tupac zenét. :mrgreen:

Megérdemelt psg továbbjutás. Meglepően eretten játszottak. Danilo CB ben elég jo meccseket hozott, illetve Kelyor volt a kulcs. Ez a Bakker gyerek hatalmas kapufa mindkét meccsen.

Illetve tuloldalt Neuer hozott meg jo meccset. Nagyon hianyzott már ilyen szintű bl parharc
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. április 14., szerda 1:40

illgner írta: De a döntő faktor az volt, hogy ott Neymer, Mbappé, di Maria is tudott játszani, a Bayern meg elveszítette a két gólerős támadóját, Lewát talán nem kell ecsetelnem, hogy mekkora érvágás volt, de Gnabry is nagyon hiányzott.
Nyilvan mas lett volna a parharc, ha nincsenek hianyzok, de a kulcs inkabb az volt, hogy Pochettino kihasznalta a Bayern gyengesegeit, tudta hol kell szukiteni a teruletet es felrakott ket jatekost, akiknek egyetlen feladata volt: labdaszerzes utan sprint es jo utemben a vedok moge passzolni. Flick pedig makacsul feltolta tovabbra is a vedoket, bizott a csapata klasszisaban, ahelyett, hogy egy B-tervet elohuzott volna a zsebebol. Szerintem siman tovabbmentek volna, ha ezt meglepi, meg a cserecsatarral is.
Itt egy pelda arra, hogy a kozhelyes “feladta a sajat jatekat” frazis jelenthet sikeres meccselest is.

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. április 14., szerda 0:33

BlancoMark írta:
Azért nem mondanám gigantikus szerencsének. Jóval több tiszta ziccerük/gólhelyzetük volt a két meccs alatt mint a Bayernnek. Oké első meccs 31 lövés, de ezeknek a lövéseknek a nagyrésze csak össze-vissza puffogtatás volt különösebb lövőhelyzet nélkül. Szerintem bőven megérdemelték a továbbjutást a franciák.
Az első meccsen volt 4 kaput eltaláló lövésük, abból szerezték a góljaikat. Az első gólt Neuer bevédte a második percben, amit egy száraz pályán egészen biztosan nem nyel be, itt viszont esett a hó, csúszós, nedves volt a labda, ezért csúszott be a testéről. Ez hatalmas szerencse volt a párizsiaknak, és alapvetően meghatározta az egész párharc kimenetelét. De a döntő faktor az volt, hogy ott Neymer, Mbappé, di Maria is tudott játszani, a Bayern meg elveszítette a két gólerős támadóját, Lewát talán nem kell ecsetelnem, hogy mekkora érvágás volt, de Gnabry is nagyon hiányzott.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4952
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. április 14., szerda 0:15

illgner írta:
Realista24 írta: Ha Lewa lett volna... Ha így lett volna, meg ha az lett volna.

Hagyjuk.
Ja, nincs ha. Ettől függetlenül ez a PSG jóval gyengébb csapat a Bayernnél, gigantikus szerencséjük volt az első meccsen, és a másfél gólos előnyt már nem szórakozták el.
Azért nem mondanám gigantikus szerencsének. Jóval több tiszta ziccerük/gólhelyzetük volt a két meccs alatt mint a Bayernnek. Oké első meccs 31 lövés, de ezeknek a lövéseknek a nagyrésze csak össze-vissza puffogtatás volt különösebb lövőhelyzet nélkül. Szerintem bőven megérdemelték a továbbjutást a franciák.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 193 regisztrált és 0 vendég