Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Holnap, 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
31
30%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
25
24%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
6%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
39
38%
 
Szavazatok száma: 103

illgner
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. február 16., csütörtök 0:26

Pad'em írta: Chel$$$eat látom csapta a Dortmund, helyes. Ügyesen rátették a bajnokikat, kb a lőtéri kutya nem nézte a mai BL meccseket :lol:
Az erős túlzás szerintem, hogy a lőtéri kutya nem nézte a Dortmund-Chelseat. Az összefoglaló meg a statisztikák alapján elég jó meccs is lehetett.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. február 15., szerda 23:25

Chel$$$eat látom csapta a Dortmund, helyes. Ügyesen rátették a bajnokikat, kb a lőtéri kutya nem nézte a mai BL meccseket :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

golrick
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2023. február 6., hétfő 12:29

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: golrick » 2023. február 15., szerda 11:57

Steve írta:
golrick írta:
Ez amúgy az egyike a legnagyobb bugyuta szurkolói közhelyeknek.
Ha kifejted a véleményedet, akkor még van is rá esélyünk, hogy megtudjul, miért ”bugyuta közhely”?

Addig én is uezt gondolom, mert különbség, hogy minden héten a legmagasabb szinten kell pörögnöd és egy kicsivel jobban a BL-ben, vagy pedig jóval gyengébb színvonalon, gyengébb csapatok ellen minden héten, majd onnan nagyobb szintet ugrani és top csapatok ellen küzdeni.
Mert ugyanolyan leegyszerűsítése a focinak, minthogy azért nem rúg sok gólt egy csapat, mert nincs gólra törő csatára.
A Bayern közben 10 éve nyeri könnyedén a bajnokságát, még a leggyengébb formájukban is, rivális nélkül, rengeteg könnyű gálaellenféllel szemben.

A PSG egy rosszul vezetett klub, állandó sportigazgatóváltással, orrnehéz csapattal, álldogáló támadókkal, rengeteg középszer, túlértékelt vagy kiöregedő igazolással, problémás és balhés öltözővel. Ez a baja a PSG-nek, nem az hogy mondjuk egy Villareal vagy Leverkusen helyett a Rennes az ellenfelük.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. február 15., szerda 11:21

Tipikus Madridom fórum:

-Madrid meccs után: szar a csapat, esélyünk se lesz senki ellen a bl-ben.

-Random BL meccs után: mi ez a szar, lazán vernénk őket, gyenge a mezőny.
:mrgreen:

A Bayern nagyon stabul alapjátékkal rendelkezik, de néhány helyen szerintem karcos a minőség, pl Pavard vagy Csupo, előbbi nagyon remélem hogy nem merült fel csak itt a fórumon, bűn gyenge. Cancelot is már talán a 3. meccsén cserélik le a szünetben?

PSG-ből Nuno Mendes meg MBappé a real deal.
Nem illik.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: istimester » 2023. február 15., szerda 10:59

Remy írta: Ramos :fpalm:
Mi a gond?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. február 15., szerda 8:08

Ramos :fpalm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 15., szerda 7:45

hehetheoriginal írta:
Realista24 írta:

Nekünk mindenki ellen nehéz lesz.

Az egyik bosszút akar állni újra. A másik azért mert mi vagyunk a címvédők, a harmadik azért mert mi vagyunk a Real Madrid, a negyedik meg a többi kombinálja ezeket.

Maximum egy könnyebb párosítást látok magunknak.
mar magyarazod a bizonyitvanyt, hogy szanalmas impotens jatekkal kiesunk a gecibe, jol megalaznak minket :lol:

azert a beell nem terroristavalogatott szint, mint itt par napja
Nem magyarazok semmit. Ezt nyilatkozzak az ellenfelek folyamat, de mivel mi vagyunk a cimvedok, ez most koncentralodik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 15., szerda 7:42

Realista24 írta:
ikelemen5 írta: Ahogy én láttam, a Bayern letámadása extra, de azt meg ahogy az öreg José mondta: át kell rúgni. :kalapos:
Hátul nem voltak igazán nyomás alatt, de azért bele-vele hibáztak.
Idén könnyebb ágon szeretnék döntőzni, következő körben jöhet a city-Bayern egymásnak.smile:
Nekünk mindenki ellen nehéz lesz.

Az egyik bosszút akar állni újra. A másik azért mert mi vagyunk a címvédők, a harmadik azért mert mi vagyunk a Real Madrid, a negyedik meg a többi kombinálja ezeket.

Maximum egy könnyebb párosítást látok magunknak.
mar magyarazod a bizonyitvanyt, hogy szanalmas impotens jatekkal kiesunk a gecibe, jol megalaznak minket :lol:

azert a beell nem terroristavalogatott szint, mint itt par napja
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 15., szerda 6:56

ikelemen5 írta: Ahogy én láttam, a Bayern letámadása extra, de azt meg ahogy az öreg José mondta: át kell rúgni. :kalapos:
Hátul nem voltak igazán nyomás alatt, de azért bele-vele hibáztak.
Idén könnyebb ágon szeretnék döntőzni, következő körben jöhet a city-Bayern egymásnak.smile:
Nekünk mindenki ellen nehéz lesz.

Az egyik bosszút akar állni újra. A másik azért mert mi vagyunk a címvédők, a harmadik azért mert mi vagyunk a Real Madrid, a negyedik meg a többi kombinálja ezeket.

Maximum egy könnyebb párosítást látok magunknak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. február 15., szerda 6:53

illgner írta: A Bayernnél nagyon hiányzik Lewa, Chupo azért nem az ő szintje.
Mané hogy áll a sérülésével? Ő sokat jelentene a visszavágóra. Gólerősebb is, meg könnyebben menne vele elöl is a játékuk.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2023. február 15., szerda 6:27

Ahogy én láttam, a Bayern letámadása extra, de azt meg ahogy az öreg José mondta: át kell rúgni. :kalapos:
Hátul nem voltak igazán nyomás alatt, de azért bele-vele hibáztak.
Idén könnyebb ágon szeretnék döntőzni, következő körben jöhet a city-Bayern egymásnak.smile:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11204
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 15., szerda 3:09

ANDS írta:
dzsi91 írta:

Semmi amit mi netudnánk. ….
Csak lehozták kapott gól nélkül Párizsban a PSG ellen, méghozzá látványos, szép focival. Kb. a 65. percig kezükben volt a meccs, ha kicsit pontosabbak a támadóharmadban, vezethettek volna 2:0- ra. Persze, Madridban is megvan ez a tudás, csak ezt a meccset jó volt nêzni.
Magabiztosan lehozták úgy 70 percig aztán kicsit magukat altatták el. Én ezt látványosnak nem mondanám a meccs nagyrészében biztonsági focit toltak de nyilván érthető idegenben párizsban. Azért ha a psg megtudná szerezni a vezetést a visszavágón szerintem megremegne a müntyen.

Ma a chelsea dortmund szerintem jó kis csörte lesz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2023. február 14., kedd 23:34

ELSiete írta:
dzsi91 írta: Mondjuk ha bappé lennék nekem is csipné a szemem ez a két léhűtő ott elől. Egyik se fut cserébe támadáshoz sem adnak semmit. Aztán ha egyedül megoldja messi kap egy aranylabdát érte. Nagyon elbaszott ez a csodatrio ott elől. Semmi chemistry az egyik megcsinál mindent a másik kettő meg mintha a grundon lenne. Dehát tudta mit ír alá így járt.
Pontosan, egyiket se kell sajnálni.
Megérdemlik egymást! Viszont fáj belegondolni, hogy milyen chemistry és foca mehetett volna itt Benzemával, ha nem hosszabbít...

ELSiete
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. február 14., kedd 23:21

dzsi91 írta: Mondjuk ha bappé lennék nekem is csipné a szemem ez a két léhűtő ott elől. Egyik se fut cserébe támadáshoz sem adnak semmit. Aztán ha egyedül megoldja messi kap egy aranylabdát érte. Nagyon elbaszott ez a csodatrio ott elől. Semmi chemistry az egyik megcsinál mindent a másik kettő meg mintha a grundon lenne. Dehát tudta mit ír alá így járt.
Pontosan, egyiket se kell sajnálni.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11204
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 14., kedd 23:18

Mondjuk ha bappé lennék nekem is csipné a szemem ez a két léhűtő ott elől. Egyik se fut cserébe támadáshoz sem adnak semmit. Aztán ha egyedül megoldja messi kap egy aranylabdát érte. Nagyon elbaszott ez a csodatrio ott elől. Semmi chemistry az egyik megcsinál mindent a másik kettő meg mintha a grundon lenne. Dehát tudta mit ír alá így járt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ELSiete
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. február 14., kedd 23:16

hehetheoriginal írta:
illgner írta:

Na megvolt a performance? :mrgreen:
kurvafaszba, na ezert ne igyatok gyerekek, ez lesz belőletek.
borzaszto
Hát Neymar ma olyan volt, mint valami telepi fiú, akit kirangatnak a rantotthusos ebedről egy kis sörmeccsre a haverok. Nulla vibe volt a játékában, az arcán is a teljes lemondás, néha odaallt pipiskedni, szemetkedni meg Messinek belógatni, de ennyi, lufi. Nehezen fog ő már visszajonni ebben a mezőnyben, főleg ha igazak a hírek, hogy az igazgató úr, Mbappeval sem jó a viszonya. Viszont az sem latom, hogy más csapatban megújulna, a VBn sem volt egy nagy eresztés, pedig ott haverok között volt.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

illgner
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. február 14., kedd 23:14

Nem lefutott ez még. A Bayernnél nagyon hiányzik Lewa, Chupo azért nem az ő szintje. A visszavágón bármi lehet, ha Mbappé játszik. De innen már nehéz lesz továbbjutniuk.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11204
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 14., kedd 23:10

ANDS írta:
dzsi91 írta: Több volt ebben a müntyennej de szerintem így is megoldják otthon. Azért beszarni nemkell tőlük sem.
Nagyon jó ez a München.
A labdakihozataluk szemet gyönyörködtető volt, a kp- n is levették a PSG- t a pályáról,
egyedül a helyzetkihasználással meg az utolsó passzokkal volt gond.
Semmi amit mi netudnánk. Elől az a chupomoting azért elég darabos. Erősek de nem megoldhatatlan nekünk ha a jobbik arcunkat mutatjuk.

Psg meg egy frankenstein csapat. Messi neymar -2 ember a pályán bappéval -3 védekezésben középen is középszerek rohangálnak. Ramos hátul nem tud mindent megoldani nekik.

Ha bappé kifog egy jónapot meglehet de bl-t nyerni ezzel a csapattal nem fognak.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ELSiete
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. február 14., kedd 23:08

Remy írta: VB óta eltelt másfél hónap, de Messi nevét nem nagyon lehetett hallani. Szomorú. :kivagyhe: :roll:

Gondolom még a mindig Aranylabda fő esélyese.
Hát nem tudtad, hogy ő már csak a VBre készült? :lol:

A VB se róla szólt volna, csak szépen belelökték a sikerbe. Ultraf. sza játékos, de a BLben, a legkemenyebb mezőnyben évek óta sehol sincs mindenidok legjobbja. A világ legjobban segített játékosa ever.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: istimester » 2023. február 14., kedd 23:08

Steve írta: Engem szórakoztat, hogy a péezsge a világ összes pénzének az elverése után is csak szenvednek. :agree:

Nem vagyok épp egy bájern fan, de inkább ők menjenek tovább.

Utána pedig mi mindenkit verjünk el, ahogy szoktuk. :D
Valaki pénzt költ, megint mások csapatot raknak össze.

U.i.: Sommer így vénségére abszolút megérdemelt egy top csapatot végre.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 68 regisztrált és 0 vendég