Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
31
33%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
20
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
6%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
34
37%
 
Szavazatok száma: 93

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. június 11., vasárnap 12:30

'shutterisland írta: ha mar kerdeztetek, merre van... :mrgreen:
Rendezte ő már őket (magát) a kezdés előtt is. :mrgreen:
https://www.instagram.com/p/CtTc8Mft0NK ... BiNWFlZA==
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. június 11., vasárnap 12:25

Hehe haverja mutatta a képességeit a tegnap, a legjobb City játékos volt a pályán :lol:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8379
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. június 11., vasárnap 12:22

Lófaszt nem csinált tegnap a City, be volt fosva a csodaedző Pep, nyomatták a full biztonsági fost, amire csúnyán ráfázhattak volna már Lautaronál, az meg hogy nem hozta vissza X-re az Inter egy kisebb csoda, le volt mattolva nem egyszer a City védelem.

El voltam képedve ellenünk mennyire jók voltak a visszavágón, konkrétan csalódtam most a Cityben nem kicsit, hatalmas szerencséjük volt hogy ennyire gyenge volt a másik ág, mert egy rendes támadószekció ellen a tegnapi mutatványuk semmire nem lett volna elég.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. június 11., vasárnap 11:36

ebben van valami de akkor az osszes olyan sztarjatekos akit kiemelt figyelemmel kisernek a vedok, nem tud szar lenni mert ha szar akkor is figyelnek ra.
nyilvan ez sarkitas lenne, de van egy ilyen vetulete.
bullshitnek hangzanak a "lekototte a vedoket", "helyet csinalt" meg "megnyitotta a passz savokat" dolgok de szerintem tobbszor igaz, mint ahanyszor nem.

ceronaldonak es messinek is hany egyenileg szar meccse volt, amikor megis kenytelenek voltak duplazni oket mivel barmikor bennuk van az "x" aztan ezt kihasznalva pedro vagy di maria koszonte szepen.

abban viszont egyetertek barkivel, hogy haalandnak ezeket az igazan nagy meccseket es a kituntetett figyelmet meg szoknia kell, en latom benne, hogy ezt a szintet is meglepi.

el magico
Hozzászólások: 880
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. június 11., vasárnap 11:32

Nagy kár az Interért, szerintem sokkal veszélyesebb helyzeteik voltak, és a mezőnyben is meglepően jók voltak. Remélem egyik csatáruk sem jön Madridba.
De a meccs maga ótvar minőség volt, zsinórban negyedik éve 1-0 a BL döntő :(
wZoLee7 írta: A meccs után azon kezdtem el gondolkodni, hogy a city mikor és hogy fog elkezdeni megújulni. Ebben a kp-ban nekik kb ennyi volt. Gündogan távozik, KDB innentől fizikailag már csak lefele fog menni, kell majd nekik egy jó igazolás. Innen nézve egészen meglepő, hogy komolyabban nem merült fel a nevük Bellinghammel kapcsolatban.
Plusz Bernardot is rendere szóba hozzák más klubokkal. A padon ülők közül is ki tudja hányan unják meg. De azért őket nem kell félteni, miből igazolnak majd :roll:

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. június 11., vasárnap 11:30

hehetheoriginal írta: Allt elol, varta a lofaszt, ha pep mondta neki,hogy ez a jatek, akkor az edzo a nyomorult, ha a jatekos ennyire kepes, akkor megint nincs mirol beszelni.
Oke hogy megnyert sima meccs, de azert egy csel, 1v1 a vedo ellen, vagy vmi kenyszerito, vagy bármi könyörgöm......
Egy jo csapat csinal teruletet a tamadoinak.
1v1-es szituaciokat,emberelonyos helyzeteket,annyi teruletet hogy a tamado kapufele tudjon fordulni,ratudjon gyorsitani vagy a vedelem moge tudjon beindulni,viszont ahhoz kikell tudni mozgatni a vedoket.
Ezt a city ebben az evben sokszor megcsinalna jol,mert Haaland ezekbol sokat tudott profitalni.
Ez mar nem a 90es evek foci,a csapatok beszukitik a teruletet,aztan ott maximum hattal tudsz egyerintozni.
Arrol mem is beszelve,hogy a rengeteg kulonfele specifikus edzes fizikalisan is nagyon magas szintre tette oket. A mai futballban nem elvaras egy csatarnak buzulnia a labdaval mint a te imadott korodban. Kell moge 9 olyan jatekos aki olyan szituacioba tudja hozni. Onnan meg elvalik milyen egy jo tamado.
Haaland a mai futballban extra. Nem veletlen az 53/52.
Meglehet mutatni,hogy milyen konnyu igy varni a lofaszt elol.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára miro. 2023. június 11., vasárnap 11:33-kor.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 11., vasárnap 11:21

Hát ennyi volt, meglett az első arab bl győzelem. Ehhez nem kevés pénz és idő kellett, de az vitathatatlan, hogy elég dominánsak voltak idén, ha az egész évet nézzük, mert a döntőben ez pont nem látszott. Egyik csapat sem akarta gyorsan elbukni, ment az óvatoskodás, de ez könnyen visszaüthetett volna. Nem így lett. Haaland egy tipikus center aki mindig mindenhonnan a kaput támadja, nem a passz lehetőségeket lesi. Az ilyen tipusú játékosok focija sosem lesz szép, de Ő egy rendkívül pont erős játékos, mi idén nem egyszer egy hozzá hasonló játékosnyira voltunk a 3 pontoktól. Nem kell messzire sem menni, egy Haalanddal tegnap az inter kettőt vágott volna legalább. Laurato és Lukaku egy vicc. Az, hogy nálunk felmerül a nevük irtó szomorú, remélem sosem hozzuk egyiket sem.

A meccs után azon kezdtem el gondolkodni, hogy a city mikor és hogy fog elkezdeni megújulni. Ebben a kp-ban nekik kb ennyi volt. Gündogan távozik, KDB innentől fizikailag már csak lefele fog menni, kell majd nekik egy jó igazolás. Innen nézve egészen meglepő, hogy komolyabban nem merült fel a nevük Bellinghammel kapcsolatban.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 11., vasárnap 11:20

Allt elol, varta a lofaszt, ha pep mondta neki,hogy ez a jatek, akkor az edzo a nyomorult, ha a jatekos ennyire kepes, akkor megint nincs mirol beszelni.
Oke hogy megnyert sima meccs, de azert egy csel, 1v1 a vedo ellen, vagy vmi kenyszerito, vagy bármi könyörgöm......
thereisonly1ronaldo

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. június 11., vasárnap 11:18

'shutterisland írta: mondjuk szerintem ezen a regimodi egybites gondolkodason is tul lehetne mar lendulni, hogy csak az a jo aki golt rug meg golpasszt ad.
De neki jo passza is alig volt, es nem lattam statot se allitom hogy a fejparbajokbol is maximum egyet nyert meg acerbiek ellen.
'shutterisland írta: de igen is van olyan, mikor valaki taktikai elemkent ugy is hasznos tud lenni, hogy amugy szarul jatszik.
ebben van valami de akkor az osszes olyan sztarjatekos akit kiemelt figyelemmel kisernek a vedok, nem tud szar lenni mert ha szar akkor is figyelnek ra.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. június 11., vasárnap 11:15

Halland nem lehet hatalmas csalodas, hiszen az egesz vedelmuket lekötötte, ezt olvastam tegnap :lol:
Olyan ez sztem, mint :ozil: , mikor labda nelkul iranyitott :lol:
mondjuk szerintem ezen a regimodi egybites gondolkodason is tul lehetne mar lendulni, hogy csak az a jo aki golt rug meg golpasszt ad.

nyilvan a lo tuloldalara sem kell atesni, mint az unibetesek pl, hogy allandoan xg-zunk, progressziv labdacipelest meg kulcspasszokat, parharcokat szamolgatunk csak.
de igen is van olyan, mikor valaki taktikai elemkent ugy is hasznos tud lenni, hogy amugy szarul jatszik.

haaland teljesitmenyet ezeken a kulcs meccseken nem vedem ettol fuggetlenul, mert ellenetek, most es az fa kupaban sem rola szolt a city egyaltalan, sot, de erdemes neha az off the ball dolgokat is nezni, megha ez termeszetellenesnek is tunik egy csatarnal.

na meg azt, hogy haaland meg topszinten borzaszto rutintalan, barmennyire is topcsatar, ez volt az elso bl elodontoje es dontoje, valogatott tornan meg meg nem is szerepelt, el is mondta a meccs utan a bt interjuban, hogy idegeskedett.

23 eves lesz, van meg ideje belenoni a cipobe, de basszus, leigazoltak es elso szezonjaban maris triplazott a city, o meg bl es premier league golkiraly, utobbi rekorddal.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 11., vasárnap 11:13

b3tman írta: Haalandnak 8 passzkiserlete volt egesz meccsen, abbol 3 sikeres.
Balondor.
thereisonly1ronaldo

b3tman
Hozzászólások: 525
Csatlakozott: 2017. április 29., szombat 16:40

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: b3tman » 2023. június 11., vasárnap 11:10

Haalandnak 8 passzkiserlete volt egesz meccsen, abbol 3 sikeres.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. június 11., vasárnap 10:57

Kerlon írta:

Inter kifocizta magat maximalisan, egy jobb csapat pedig beverte volna a helyzeteit a City ellen,
Ez mar csak feltetelezes,semmi tobb. De le a kalappal az Inter elott,azt hittem tobb lesz kozte. Nem szartak be csak azert,mert bl donto volt.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. június 11., vasárnap 10:22

miro. írta:
Kerlon írta: Szerintem is gyenge volt tegnap a City, ha nem az Inter az ellenfel, akkor tegnap sem nyernek.

Haaland hatalmas csalodas szerintem.
Ha nem az Inter az ellenfel,lehet hogy jobban is jatszanak,nem? :hmmm:
Az olaszokat nagyon sokan dicserik,nem nagyon latom,hogy a city lenne lehuzva.
Inter kifocizta magat maximalisan, egy jobb csapat pedig beverte volna a helyzeteit a City ellen, akik a sajat jatekukbol nem tudtak sokat ervenyesiteni. Meddő passzolgatás, kapura kvázi veszélytelenek voltak.

Internél kb. ez a csodálatos mai csatár felhozatal volt a bukta, ez a Lautaro Lukaku paros total sulytalan ezen a szinten. De Haaland is az volt az utolso 3 komoly ellenfellel szemben.
hehetheoriginal írta: Halland nem lehet hatalmas csalodas, hiszen az egesz vedelmuket lekötötte, ezt olvastam tegnap :lol:
Olyan ez sztem, mint :ozil: , mikor labda nelkul iranyitott :lol:

Ui.: Kerlon koma kialudtad a szeszt? :kalapos:
persze, remelem te is a Lukaku elmeletedet :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 11., vasárnap 10:12

Halland nem lehet hatalmas csalodas, hiszen az egesz vedelmuket lekötötte, ezt olvastam tegnap :lol:
Olyan ez sztem, mint :ozil: , mikor labda nelkul iranyitott :lol:

Ui.: Kerlon koma kialudtad a szeszt? :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. június 11., vasárnap 9:46

Hát nem volt szép döntő sem pedig emlékezetes.

De a döntőket nem szépen játszani kell hanem meg kell nyerni.

Örülhetnek az olajosok. Több csilliárd dollar elköltése után csak sikerült. :lol:

Amugy grat nekik. Évek ota ott vannak a tűz közelben. Ezt valahogy most nem baszták el pedig közel jártak.

Most pár napig szopkodják Pep-et. Tavaly Ancelotti volt a legjobb minden második posztban. Majd elcsendesedik ez is.
Mondanám hogy szép karrier de hogy ő mindig beleül a tutiba nálam ez sokat elvesz az érdemeiből.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. június 11., vasárnap 9:42

Kerlon írta: Szerintem is gyenge volt tegnap a City, ha nem az Inter az ellenfel, akkor tegnap sem nyernek.

Haaland hatalmas csalodas szerintem.
Ha nem az Inter az ellenfel,lehet hogy jobban is jatszanak,nem? :hmmm:
Az olaszokat nagyon sokan dicserik,nem nagyon latom,hogy a city lenne lehuzva.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 11., vasárnap 9:40

Haalandot leradírozták Bastoniék rendesen mint Rüdiger. A lesajnált Inter tegnap szerintem jobban megérdemelte volna, nagyot mentek, szimpik voltak. Lautaro és Lukaku balfaszságán ment el nekik, védelmük, középpályájuk hibátlan volt.

Egész szezont nézve megérdemelt a City győzelme természetesen, de idegenben elég lófasz volt Pep. Ha velünk játszanak ma ezt is behúztuk volna.

Mehet a mákos Cityzés. Vagy most már belátjuk, hogy minden csapatnak kell szerencse is? Csak tettek érte ők is, hogy legyen.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. június 11., vasárnap 9:34

Szerintem is gyenge volt tegnap a City, ha nem az Inter az ellenfel, akkor tegnap sem nyernek.

Haaland hatalmas csalodas szerintem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2023. június 11., vasárnap 9:26

Sem Barella, sem Haaland nem adta el magát nekem tegnap. :hmmm:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég