Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
miro.
Hozzászólások: 1209
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro. » 2024. március 15., péntek 14:14

Pad'em írta: A tavalyi meccsünket azóta se értem, jó volt a City de mi konkrétan se nem futottunk, se nem ütköztünk, totál betli volt mindenki. Rüdiger idén legalább fixen játszik mindket meccsen, Haalandot megint leradírozza majd.

De Bruyne a kulcs az tény, meg Foden is elég fickós idén úgyhogy Dani remélem nem kacérkodik mostanában a szilvás derelyével mert nagyon kell majd tőle az extra. Betonmendy megmutathatja, hogy a név kötelez. Camavinga meg Tchouameni is elő kell lépjenek végre, illetve Valverde lehetne a nagy fegyverünk, ha fejben megérkezik a tavaszra.

Az a baj, hogy ha Militao nem lesz kész, akkor Nacho kezd, ő meg idén fix egy gól az ellenfélnek. Nem hinném hogy padoztatja, hogy az amúgy kps Tchouameni legyen a bekk. Hiába járnánk jobban.

Ill ott leszünk bajban, hogy Rodrygo sablon szar evickélését a jobboldalon röhögve laradírozzák.
Szerintem nem rodrygon vagy nachon mehet ez el,vagy hogy brahim vagy militao jatszik. Nem ket jatekoson fog ez mulni.
Hanem hogy mit fognak kezdeni azzal,ha a city allandoan visszatamad. Ha labdat fognak szerezni a real terfelen tobbszor,akkor lesz teruletuk. Ha a real tudja okosan lassitani a jatekot,szepen tudjak jaratni,akkor a city nem tudja azt a tempot diktalni amit szeretnenek. Nem lesz uteme a jatekuknak.
Itt amit elkene kerulni azaz,hogy ne ok szerezzenek vezetest,mert onnan nagyon nehez lesz egy olyan meccset jatszani,ami elonyosebb a realnak a visszavagora.
Ha ki kell menni es tamadni,onnan a city konnyen eldughatja a labdat es a real meg rohanhat. Ket eve amikor tovabbmentek,akkor is ajto-ablak ziccereket hagytak ki az angolok,pont ezert.
Carlo ha feltudja oket melyebben allitani,akkor a realt nehezen fogja a city feltorni. Haaland birkozhat egesz meccsen meccsen,ok meg passzolgathatnak oldalra.

En bizok bennuk. Format idozitenek szeptember ota. Elviekben most toppon lesznek akkor. A kozeppalyaja a realnak a vilagon a legerosebb papiron,most meg kell mutatniuk,hogy nem tudjak oket elnyomni meg leuralni,itt fog eldolni minden szerintem.
Nem kell eldonteni ezt az elso meccsen. Okosan,taktikusan,carlosan.

Ez nem a la liga lesz,nem a gyenge barca vagy a csoda girona.
Itt most fel kell kotni a gatyat es megmutatni,hogy jok barki ellen ebben az evben is.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára miro. 2024. március 15., péntek 14:16-kor.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. március 15., péntek 14:13

Én olyan domináns első félidőt ritkán láttam mint amit a City tolt..
Mellé jött hogy mindenki fos volt és ennyi történt.

Az is nagy gond volt hogy nem előnnyel jöttünk a meccsre, mint ami megérdemelt lett volna.

Második félidő meg már bohóckodás volt, mindkét csapat elengedte a dolgokat. 2-0nál vége volt a meccsnek, azért se érdekelt hogy utána kaptunk még kettőt.
Vagy csak nem tudtatok, nagy különbség.
Rengeteg egyéni hiba volt, Kroos volt az egyedüli aki jó meccsen volt, szóval lehetett volna focázni.

Az a meccs el lett toszva, megesik az ilyen.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 15., péntek 14:10

rikko írta:
dzsi91 írta:

Ugyanazt játszották mint 22ben, ugyanannyit is rúgtak csak mi nem csináltunk semmit.
Vagy csak nem tudtatok, nagy különbség.
Akkor idén is 4-0 lesz idegenben. Ha nem akkor megint igazam van és dortmundi 10évben egyszeri leolvadas volt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. március 15., péntek 14:10

reeed_ati írta: Utoljára nem az volt, hogy Rüdiger lekapta Haalandot az első meccsen, aztán a visszavágón ment a padra a német?
Az nagy húzás volt az olasztól.. :D
Mondjuk a visszavágón sem Haaland vert meg minket, de tény, az egy sz.r húzás volt az olasztól.
Amúgy ha mar KDBt irjatok, hogy elég levenni, én nálunk ugyanez kb Bellingham, sajnos sem Viniben sem Rodrygoban nem érzem a faktort és akkor a kopasz ripacs mesternek még mindig olyan padja van, hogy ihajj. Nachorol garantalt az 1 gól mindkét meccsen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ELSiete 2024. március 15., péntek 14:10-kor.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

rikko
Hozzászólások: 893
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rikko » 2024. március 15., péntek 14:07

dzsi91 írta:
hehetheoriginal írta: azert a cici is tett érte valamit, hogy úgy nézzen ki a játék képe, nem?...... :coffee:
Ugyanazt játszották mint 22ben, ugyanannyit is rúgtak csak mi nem csináltunk semmit.
Vagy csak nem tudtatok, nagy különbség.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 15., péntek 14:06

Caraway írta: Viszont a masik agon szerintem az Atleti fix dontozik. Csak az inter elleni visszavagojukat neztem, de nekem ott meggyozoek voltak, hazai palyan kepesek poklot csinalni.
barsza ellen tudnak úgy játszani mint egy alsóházi csapat. De én is úgy gondolom, hogy bejutnak a döntőbe idén.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 15., péntek 14:04

hehetheoriginal írta:
Tavaly manchesterben kb az elmúlt 10 év legszarabb formáját hoztuk. Ilyen kb tényleg 10 évente 1szer van nálunk
azert a cici is tett érte valamit, hogy úgy nézzen ki a játék képe, nem?...... :coffee:
Ugyanazt játszották mint 22ben, ugyanannyit is rúgtak csak mi nem csináltunk semmit.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. március 15., péntek 14:04

reeed_ati írta: Utoljára nem az volt, hogy Rüdiger lekapta Haalandot az első meccsen, aztán a visszavágón ment a padra a német?
Az nagy húzás volt az olasztól.. :D
De. Teljes wtf volt. Az a baj szereti az ilyen húzásokat Carlo, majd megint nézzük 80 percekig Rodrygo szenvedését, vagy egy jó 5 kps 0 csatáros felállást is el tudok képzelni :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2024. március 15., péntek 14:03

Akkor végig megyünk a City, Bayern, PSG vonalon és kapjuk megint, hogy szerencsével nyertünk? De élném! :salute:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2024. március 15., péntek 13:56

Utoljára nem az volt, hogy Rüdiger lekapta Haalandot az első meccsen, aztán a visszavágón ment a padra a német?
Az nagy húzás volt az olasztól.. :D

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2024. március 15., péntek 13:54

Jól összerakták a sorsolást a PSGnek.. :lol:

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. március 15., péntek 13:50

Pad'em írta: A tavalyi meccsünket azóta se értem, jó volt a City de mi konkrétan se nem futottunk, se nem ütköztünk, totál betli volt mindenki. Rüdiger idén legalább fixen játszik mindket meccsen, Haalandot megint leradírozza majd.

De Bruyne a kulcs az tény, meg Foden is elég fickós idén úgyhogy Dani remélem nem kacérkodik mostanában a szilvás derelyével mert nagyon kell majd tőle az extra. Betonmendy megmutathatja, hogy a név kötelez. Camavinga meg Tchouameni is elő kell lépjenek végre, illetve Valverde lehetne a nagy fegyverünk, ha fejben megérkezik a tavaszra.

Az a baj, hogy ha Militao nem lesz kész, akkor Nacho kezd, ő meg idén fix egy gól az ellenfélnek. Nem hinném hogy padoztatja, hogy az amúgy kps Tchouameni legyen a bekk. Hiába járnánk jobban.

Ill ott leszünk bajban, hogy Rodrygo sablon szar evickélését a jobboldalon röhögve laradírozzák.
Foden 100%, hogy jobbszelso lesz, mig a balon Alvarez, vagy Doku.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. március 15., péntek 13:44

A tavalyi meccsünket azóta se értem, jó volt a City de mi konkrétan se nem futottunk, se nem ütköztünk, totál betli volt mindenki. Rüdiger idén legalább fixen játszik mindket meccsen, Haalandot megint leradírozza majd.

De Bruyne a kulcs az tény, meg Foden is elég fickós idén úgyhogy Dani remélem nem kacérkodik mostanában a szilvás derelyével mert nagyon kell majd tőle az extra. Betonmendy megmutathatja, hogy a név kötelez. Camavinga meg Tchouameni is elő kell lépjenek végre, illetve Valverde lehetne a nagy fegyverünk, ha fejben megérkezik a tavaszra.

Az a baj, hogy ha Militao nem lesz kész, akkor Nacho kezd, ő meg idén fix egy gól az ellenfélnek. Nem hinném hogy padoztatja, hogy az amúgy kps Tchouameni legyen a bekk. Hiába járnánk jobban.

Ill ott leszünk bajban, hogy Rodrygo sablon szar evickélését a jobboldalon röhögve laradírozzák.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Bencze » 2024. március 15., péntek 13:36

Egyertelmu volt, hogy megkapjuk a cityt. Megtosszuk oket, mint az eurobarcas moderatorok egymast.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1209
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miro. » 2024. március 15., péntek 13:36

RaúlCF írta: Messze a City a legnagyobb ellenfél de idén abszolút verhetőek. Ami még a jó dolog ebben a sorsolásban, hogy Vinit nem fogják szapulni mert erre ott jobban figyelnek mint más országokban. Nagy meccset kell hozni ellenük az fix de idén lyukas az a páncél és a bajnokságban se lehet pihentetni nekik.

Lunin,Carva,Tchou,Rüdiger,Mendy,Cama,Fede,Kroos,Belli,Vini,Rodry adja magát. Én kezdőként nem érzem ugyanazt a lendületet Brahimban mintha a 2ik felesben bejönne. Militao úgyse lesz kész időben Nacho meg borzalmas mostanában szóval menjen a dupla deszant hátul. A sárgásoknak meg nagyon figyelniük kell de belőlük Cama tuti besárgul.
Szerintem vini kap itt egy sargat,es nem is kell ettol felnie,hogy angliaba szapulni fogjak. :lol:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2024. március 15., péntek 13:33

Messze a City a legnagyobb ellenfél de idén abszolút verhetőek. Ami még a jó dolog ebben a sorsolásban, hogy Vinit nem fogják szapulni mert erre ott jobban figyelnek mint más országokban. Nagy meccset kell hozni ellenük az fix de idén lyukas az a páncél és a bajnokságban se lehet pihentetni nekik.

Lunin,Carva,Tchou,Rüdiger,Mendy,Cama,Fede,Kroos,Belli,Vini,Rodry adja magát. Én kezdőként nem érzem ugyanazt a lendületet Brahimban mintha a 2ik felesben bejönne. Militao úgyse lesz kész időben Nacho meg borzalmas mostanában szóval menjen a dupla deszant hátul. A sárgásoknak meg nagyon figyelniük kell de belőlük Cama tuti besárgul.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2024. március 15., péntek 13:31

City-Psg döntőt szeretnének összecsalni.

De Real-Dortmund lesz idén. :shifty: :sly:

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Caraway » 2024. március 15., péntek 13:28

Viszont a masik agon szerintem az Atleti fix dontozik. Csak az inter elleni visszavagojukat neztem, de nekem ott meggyozoek voltak, hazai palyan kepesek poklot csinalni.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 15., péntek 13:26

Tavaly manchesterben kb az elmúlt 10 év legszarabb formáját hoztuk. Ilyen kb tényleg 10 évente 1szer van nálunk
azert a cici is tett érte valamit, hogy úgy nézzen ki a játék képe, nem?...... :coffee:
thereisonly1ronaldo

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: filatáska » 2024. március 15., péntek 13:26

reeed_ati írta: Nem tudom, én annyira nem fosok a citytől
Én három dologban tudok bízni.
-pár éve mikor a Chelsea ellen simán elvéreztünk, rá következő szezonban nagyon jól felkészültünk belőlük.
-Citynek nagyon kell kaparni a ligában, nem nagyon fér bele nekik a hibázás, ergo talán valamivel frissebbek lehetünk fizikálisan és fejben egyaránt.
-mi vagyunk a Real Madrid

Ami ellenünk szól, City szerintem erősebb valamivel, tavaly ez nagyon kijött.
Bármennyire is ripacs Pep, jó edző, nagyon alapos és hatékony taktikát tud kidolgozni.
Végül pedig szerintem a tavalyi győzelem levett róluk egy bizonyos terhet, magabiztosabbak lehetnek a párharcaik során, mint az előző években.
+ Nincs csatárunk, aki meg tudna tartani néhány labdát amíg felérünk. Kedvelem Joselut, de abban szerintem egyetérthetünk, hogy a 2 meccsen összesen kb 30-40 perc juthat neki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára filatáska 2024. március 15., péntek 13:29-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég