Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Ma, 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
13
11%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 119

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. május 5., csütörtök 20:17

Realista24 írta: Mondjuk meg is érdemlem hogy ilyennek szóba elegyedsz. :kalapos:
Alapvetően intelligens ember, csak frusztrált Arsenal fan. :lol:

Karim bogyónál az Henry fan lehet megszűnne. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. május 5., csütörtök 20:16

Mondjuk meg is érdemlem hogy ilyennek szóba elegyedsz. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. május 5., csütörtök 20:13

Én tudom, nem nekem kell megmagyarázni,
csak ismerjük a szavazókat. Tavaly csak kapott Messi egy hetediket. :lol:


Nem adnám Manenak, de valakit elfognak kezdeni nyomatni Karim mellett.


Szerk: lehet tobb BL golja van Karimnak, de ma már megkaptam azt is, hogy milyenek... :lol: komolyan nem hiszem el, ami történik. Semmi se jó. :lol:

10 PO gól és elkezdik nézegetni h milyenek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. május 5., csütörtök 20:11

Remy írta:
ziro4vr írta: De most ez is mi, eddig Salah volt az aranylabda várományos náluk, most Mané..kövi héten a kicselezhetetlen lesz? :lol:

Én régebben védtem a poolt mert jó focit játszanak, de mostanra akkora arc lett ott, meg úgy egészében az angoloknál hogy az hihetetlen. Mindent megmondanak, megjósolnak, jobban tudnak. :lol:
Kellő marketinggel simán fel lehetne húzni Manét.

Kilőtte a válogatottat a VBre, AFCON win, és nyerhet 4 kupát még. Mellé azért nem is rosszul megy.

Csak a bukott múmiának jobb a hátszele.
Benzemanak több BL gólja van, mint Manenak PL gólja.
Karim nyert Szuperkupat, bajnokságot, Nemzetek Ligájat, golkiraly, UCL golkiraly, és van 10 egyenes kieséses gólja a legnagyobbak ellen. A mondás az, hogy a BL számít legjobban.

Nem reális hogy bárki más kapja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. május 5., csütörtök 20:07

Konkrétan a létező összes meccsen pályára lépnek, amin pályára léphet egy klub a szezon során.. Egyedülálló.

Ha van csapat, amitől ki lehet kapni (jó, nyilván nincs, de...) akkor az ez a Pool.

Inkább, mint egy City, Chelsea, PSG féle műanyag csapat.

kierkegaard írta: Mondjuk ez nagy faszsag mert az aranylabdanal az egyeni teljesitmeny szamit es fuggetlen attol h nyert e vmit v sem
Mindig ennek kellett volna számítania, de ismerjük az embereket és a szavazókat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

kierkegaard
Hozzászólások: 1686
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2022. május 5., csütörtök 20:06

Mondjuk ez nagy faszsag mert az aranylabdanal az egyeni teljesitmeny szamit es fuggetlen attol h nyert e vmit v sem

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: poronty » 2022. május 5., csütörtök 20:03

De most ez is mi, eddig Salah volt az aranylabda várományos náluk, most Mané..kövi héten a kicselezhetetlen lesz? :lol:
Eddig Salah volt, mert a Pool-ban sokkal jobban teljesít, mint Mané (meg Benzemát leszámítva kb bárki más klubfutballt tekintve), csak közbe Szenegál elverte az Afrika kupa döntőben Egyiptomot, meg aztán az afrikai VB selejtezőn is kiejtette őket. Szóval, akiknél továbbra is a kupák kiemelten fontosak, azoknál lehet Mané előrébb lesz, mint Salah.

Azért meg továbbra se a Poolt kell rühellni, mert az angol média futtatja őket, ami egyébként teljesen érthető és jogos is. A ligakupa mellé van két döntőjük, meg a bajnoki cím is elérhető. Lehet a végén mindhármat benyalják, de jelenleg teljesen érthető a hype körülöttük.

Az meg, hogy itt még Salah azért is kapja a szart, mert szeretne revansot venni, mert a padról kellett végignéznie, ahogy kikap a csapata egy BL döntőn, egészen kurva nevetséges. Hát naná, hogy revansot szeretne, és ez teljesen normális. Az lenne szánalmas egy élsportolótól, ha nem hozná fel a legutóbbi fiaskót egy "visszavágó" előtt.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. május 5., csütörtök 20:01

ziro4vr írta: De most ez is mi, eddig Salah volt az aranylabda várományos náluk, most Mané..kövi héten a kicselezhetetlen lesz? :lol:

Én régebben védtem a poolt mert jó focit játszanak, de mostanra akkora arc lett ott, meg úgy egészében az angoloknál hogy az hihetetlen. Mindent megmondanak, megjósolnak, jobban tudnak. :lol:
Kellő marketinggel simán fel lehetne húzni Manét.

Kilőtte a válogatottat a VBre, AFCON win, és nyerhet 4 kupát még. Mellé azért nem is rosszul megy.

Csak a bukott múmiának jobb a hátszele.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5147
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2022. május 5., csütörtök 19:59

Meg nindig az a kedvenc mikor osszepakolgattak az elozo idenyi bajnoki cimet meg az akkori BL trofeat mintha duplaztak volna :lol:

Mindent elarul.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. május 5., csütörtök 19:44

De most ez is mi, eddig Salah volt az aranylabda várományos náluk, most Mané..kövi héten a kicselezhetetlen lesz? :lol:

Én régebben védtem a poolt mert jó focit játszanak, de mostanra akkora arc lett ott, meg úgy egészében az angoloknál hogy az hihetetlen. Mindent megmondanak, megjósolnak, jobban tudnak. :lol:
Nem illik.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5147
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2022. május 5., csütörtök 19:42

Megy mar a Salah revenge Hype.
Nem tette tul magat rajta. Mintha nem ő akaszkodott volna Ramosba. Balfasz.
Jaj csak kenjuk el a szájukat most is :roll:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. május 5., csütörtök 17:51

Timmy írta:
Remy írta: Nevekre ja, nem rossz az a csoport, de a szezon teljesen mást mutat.
Ha így nézzük akkor szemléljük át jobban azt a 2016-os BL idényt. A Róma volt a legerősebb ellenfél a kieséses szakaszban, de nem voltak jobbak mint amit a Pool 2018-ban “vicc” ágon kiütött az elődöntőben (ugye ekkor verték ki a Barcát 3 gólos előnyről). A Wolfsburgot szerintem ne is említsem, 9. lettek a bajnokságban, a lehető legkönnyebb ellenfél volt. A city hiába jutott elődöntőbe, az az utolsó Pellegrinis szezonjuk nagyon ótvar volt, ugye ekkor lett a Leicester angol bajnok, ők csak 4. lettek. Na így már ez sem tűnik olyan ütősnek ugye? :D
Apró különbség, hogy mi blt nyertünk 16ban egy olyan atletico ellen aki akkoriban top 2 volt a világon míg a pool kikapott a döntőben a könnyű sorsolás után. Idén meglátjuk mi lesz de engem továbbra sem az zavar,hogy milyen ágon érkeztek hanem,hogy mégcsak lábjegyzetben sem említik meg sehol nálunk meg mindig kellett valami amibe éppen belekötnek.

De ilyen az ha egy csapatnak nincs filózófiája csak sorozatban nyerik a trófeákat.Ez már így marad.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Professore » 2022. május 5., csütörtök 17:50

Ezen a dolgon felesleges pörögni. Egy meccsen kell jobbnak lenni. Az hogy a Poolnak idén könnyebb sorsolása volt még jól is jöhet. Nagyon elhitték hogy ők a janik. Aztán leheteglepödnek hogy nem egy portugál csapattal vagy Villarreal jön szembe. Van idő pihenni szerencsére. Ha jövő héten lenne a döntő akkor szívás lenne mert azért sokat kivett a csapatból az utolsó 3 párharc. Bajnokság megvan lehet rotalni előkészíteni a döntőt. Nekik még a bajnokságban is hozni kell a pontokat. Szóval izgi lesz szerintem.

Timmy
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 16:15
Kedvenc csapatod: LFC

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Timmy » 2022. május 5., csütörtök 17:34

Süti írta: Nem tudom miert foglalkoztok a pool utjaval. Mi minden idők legerosebb agan meneteltunk a döntőbe, és sokaknak így is fáj. Ez van, ha te vagy a Real Madrid és mindenki téged akar megverni.
A pool meg majd megmutathatja a döntőben, amit eddig nem kellett. Addig nem hiszem hogy az ő hibájuk hogy könnyű volt a sorsolás, vagy könnyebb mint a miénk. Ennél minden könnyebb lett volna.
Nálad a pont, tökéletesen egyetértek. :) Csak azért gondoltam írni mert emlegettétek hogy könnyű volt a sorsolás másodjára. A 18-as annyira nem ahogy írtam, de ez most ilyen, hidd el én is jobban örültem volna a Bayernnek erőfelmérésként.

petiamadridista
Hozzászólások: 5251
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. május 5., csütörtök 17:33

Timmy írta:
petiamadridista írta:

Nekünk is volt egy ilyen, 2016ban szal nincs gond, ha egyszer jók dob így a gép. De azért kétszer.. ne már.
Szerintem nem egy ilyen volt. Ott a 2014-es szezon is például. Schalke középcsapat, legkönnyebb választható csapat. Dortmund Klopp alatt leszállóágban volt, de nagyon megizzasztottál a Realt. A Bayern meg Pep első szezonja ott, Henyckes után mikor megnyertek mindent, kaptak is egy ötöst összesen. Azt mondta a másik hozzászóló hogy nevek alapján nem lehet csak úgy megítélni a szezont. Így lebontva szerintem a 14-es és a 16-os sorsolás is könnyebb volt mint a Pool 18-asa, az ideitől persze nem.
Dortmund ( előző év döntőse volt, de jó elfogadom hogy leszállóág), a Bayernt egész végig a fogadóirodák a legesélyesebbnek írták, úgy is játszottak. A Real Madrid underdogként ment ki a pályára. Ez így volt.
Ez a magyadázkodás,.h Pep meg ez meg az. Ez utólagos.
Hamis az érvelésed a 14es kapcsán.
A fogadóirodák akkori oddsat kell megnézni.
Ennyi

Szerintem meg foglalkozni kell az ágakkal.
Ha belegondoltak még a Tico/ManU is ezen az ágon volt.
Ott a nagyok közül csak Pool / Bayern.
Ha az egyik elbassza a másik mehet egyenesen.
Legyen kiemeléses rendszer, mint a teniszben.
Nem lenne az faszság
Nem egy könnyű 8ad döntővel van bajom, de a végére azért sűrűsödjön már be bazze...

Timmy
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 16:15
Kedvenc csapatod: LFC

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Timmy » 2022. május 5., csütörtök 17:29

petiamadridista írta:
Timmy írta:
Nekünk is volt egy ilyen, 2016ban szal nincs gond, ha egyszer jók dob így a gép. De azért kétszer.. ne már.
Szerintem nem egy ilyen volt. Ott a 2014-es szezon is például. Schalke középcsapat, legkönnyebb választható csapat. Dortmund Klopp alatt leszállóágban volt, de nagyon megizzasztottál a Realt. A Bayern meg Pep első szezonja ott, Henyckes után mikor megnyertek mindent, kaptak is egy ötöst összesen. Azt mondta a másik hozzászóló hogy nevek alapján nem lehet csak úgy megítélni a szezont. Így lebontva szerintem a 14-es és a 16-os sorsolás is könnyebb volt mint a Pool 18-asa, az ideitől persze nem.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. május 5., csütörtök 17:27

Nem tudom miert foglalkoztok a pool utjaval. Mi minden idők legerosebb agan meneteltunk a döntőbe, és sokaknak így is fáj. Ez van, ha te vagy a Real Madrid és mindenki téged akar megverni.
A pool meg majd megmutathatja a döntőben, amit eddig nem kellett. Addig nem hiszem hogy az ő hibájuk hogy könnyű volt a sorsolás, vagy könnyebb mint a miénk. Ennél minden könnyebb lett volna.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

petiamadridista
Hozzászólások: 5251
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. május 5., csütörtök 17:19

Timmy írta:
Remy írta: Nevekre ja, nem rossz az a csoport, de a szezon teljesen mást mutat.
Ha így nézzük akkor szemléljük át jobban azt a 2016-os BL idényt. A Róma volt a legerősebb ellenfél a kieséses szakaszban, de nem voltak jobbak mint amit a Pool 2018-ban “vicc” ágon kiütött az elődöntőben (ugye ekkor verték ki a Barcát 3 gólos előnyről). A Wolfsburgot szerintem ne is említsem, 9. lettek a bajnokságban, a lehető legkönnyebb ellenfél volt. A city hiába jutott elődöntőbe, az az utolsó Pellegrinis szezonjuk nagyon ótvar volt, ugye ekkor lett a Leicester angol bajnok, ők csak 4. lettek. Na így már ez sem tűnik olyan ütősnek ugye? :D

Mondtam is, hogy a 16os könnyű volt.
Egyszer volt könnyű. Persze. Van h így dob a gép.
A Poolnál a 2018as menetelés is ajánxék volt. Igen, tudom City.. hát ja. Esetleg felírhatjuk az a Cityt valahová, bár az egész BL menetelése a Citynek gyenge volt akkor, a PLre lett felhúzva a csapat. 1 bravúr volt az egészben. Csoporttal együtt. Ha azt bravúrnak mondhatjuk. Azért az elmúlt 2-3 Man City-re jóval nagyobb esélyeket pakoltak mint arra. Maradjunk ennyiben.

A Pool kétszer is mák sorsolással megy a döntőig, amikor nem akkor meg kapnak egy se előtte se utána seholsoha gárdát a döntőben (Spurs)
Engem mint nézőt ez zavar.
De hát ez van.
Egyébként a 2000es években a Pool sokkal nehezebb sorsolásokat kapott, és sokkal nagyobb, heroikusabb meccseket játszott. Lehet volt pár ami g.ci unalmas volt, de h dráma volt benne az tuti.
Az jobban szórakoztatott.

Timmy
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 16:15
Kedvenc csapatod: LFC

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Timmy » 2022. május 5., csütörtök 17:12

Remy írta: Nevekre ja, nem rossz az a csoport, de a szezon teljesen mást mutat.
Ha így nézzük akkor szemléljük át jobban azt a 2016-os BL idényt. A Róma volt a legerősebb ellenfél a kieséses szakaszban, de nem voltak jobbak mint amit a Pool 2018-ban “vicc” ágon kiütött az elődöntőben (ugye ekkor verték ki a Barcát 3 gólos előnyről). A Wolfsburgot szerintem ne is említsem, 9. lettek a bajnokságban, a lehető legkönnyebb ellenfél volt. A city hiába jutott elődöntőbe, az az utolsó Pellegrinis szezonjuk nagyon ótvar volt, ugye ekkor lett a Leicester angol bajnok, ők csak 4. lettek. Na így már ez sem tűnik olyan ütősnek ugye? :D

petiamadridista
Hozzászólások: 5251
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. május 5., csütörtök 17:10

sonic írta: Mivel a BL 32 csapatos es az europai porondon van altalaban vagy 8-10 valamire valonak mondhato csapat egyazerre (max) igy mindig lesznek olyan parharcok mint a pool porto. Mindig lesznek konnyebb agak mert a sorsolas (elvileg) random.
Ezt én megértem.
De ez már masodszor nagyon egyoldalú volt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég