Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 6., péntek 15:15

Én bármennyire is a legjobb csatárnak tartom Ronaldot, de nem tudom betenni egy BL álom csapatba... Az nem az ő pályája volt. Valahogy így nézne ki az enyém, azokból akiket láttam is:

---------------Casillas
Cafú----Vidic----Maldini----RC
---------------Makelele
----------------------Zidane
----------Ronaldinho
Messi-------------------------CR
----------------Raúl
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 6., péntek 15:03

Realista24 írta:Egy BL álomcsapat Mr. BL nélkül nem az igazi :-(
Arra az egy posztra már sokan lennének hárman :D
Kár hogy csak 11 játékos lehet fenn egyszerre :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 6., péntek 13:42

Egy BL álomcsapat Mr. BL nélkül nem az igazi :-(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 6., péntek 13:41

+ én Ronaldo helyett Raúlt bökném, BL-ből azért ki nem hagynám a spanyolt. Henry helyett CR.
+1
Valahogy úgy.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. március 6., péntek 13:19

morientes írta:
nmate írta:Jó, hát mindenki nem férhet be. Szerintem Kaká jogos, 2007-ben szétszopatta a BL mezőnyt. Meg ugye spanja is Dinhonak.
Nem mondom hogy nem jogos,én is csiptem Kakát,de ha a pályafutás egészét nézem,akkor nem értem :)
Ja de mondom, mégiscsak egy brazilt tesz be, nem azt aki 2006 óta rémálmokat okoz neki :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 6., péntek 13:17

nmate írta:Jó, hát mindenki nem férhet be. Szerintem Kaká jogos, 2007-ben szétszopatta a BL mezőnyt. Meg ugye spanja is Dinhonak.
Nem mondom hogy nem jogos,én is csiptem Kakát,de ha a pályafutás egészét nézem,akkor nem értem :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. március 6., péntek 13:14

Jó, hát mindenki nem férhet be. Szerintem Kaká jogos, 2007-ben szétszopatta a BL mezőnyt. Meg ugye spanja is Dinhonak.

+ én Ronaldo helyett Raúlt bökném, BL-ből azért ki nem hagynám a spanyolt. Henry helyett CR.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nmate 2015. március 6., péntek 13:18-kor.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 6., péntek 13:13

Realista24 írta:Dinho BL álomcsapata. A Ronaldo nem CR7 a félreértések elkerülése végett :mrgreen:
http://kepfeltoltes.hu/150306/640csapat ... es.hu_.jpg
Szerény gyerek hogy magát nem rakta be :mrgreen:
Pedig beférne...Kaká helyett simán :D És akkor se Zidane,se Figo... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 6., péntek 13:00

Dinho BL álomcsapata. A Ronaldo nem CR7 a félreértések elkerülése végett :mrgreen:
http://kepfeltoltes.hu/150306/640csapat ... es.hu_.jpg
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. március 3., kedd 19:51

Kerlon írta:hogy-hogy nem most van a visszavágó? nem 2 hétre rá szokott lenni? :hmmm:
Most már jó pár éve nem, amióta kettészedték a nyolcaddöntőket.
Viszont a negyeddöntőtől kezdve egy héten belül van az oda-visszavágó. :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 3., kedd 18:55

hogy-hogy nem most van a visszavágó? nem 2 hétre rá szokott lenni? :hmmm:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

RealTaz02
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2014. augusztus 31., vasárnap 22:31
Kedvenc játékosaid: Raul,Ronaldo,Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealTaz02 » 2015. február 27., péntek 22:07

Köszönet!

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. február 27., péntek 22:06

RealTaz02 írta:Hali!nem tudjárok véletlenül ha összekerülünk a Münchennel, Alonso játszhat ellenünk?vagy volt záradék a szerződésben?egy barátommal beszélgettünk csak érdekelne.elöre is köszi ha tudja vki!
A Bayern megvette, tehát játszhat.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. február 27., péntek 22:06

vagy volt záradék a szerződésben
Alonso nem kölcsönben van, hanem eladtuk! Guardiola dönti el, hogy ki ellen játszik.

RealTaz02
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2014. augusztus 31., vasárnap 22:31
Kedvenc játékosaid: Raul,Ronaldo,Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealTaz02 » 2015. február 27., péntek 22:05

Hali!nem tudjátok véletlenül ha összekerülünk a Münchennel, Alonso játszhat ellenünk?vagy volt záradék a szerződésben?egy barátommal beszélgettünk csak érdekelne.elöre is köszi ha tudja vki!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealTaz02 2015. február 27., péntek 22:06-kor.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 27., péntek 21:13

OutSider írta:De ha már BL és sikertelenség inkább ugrik be Higuain neve és kihagyott ziccereinek SORA... :x
Ozil is ezt csinalta, csak a kozeppalyan. Egy ideig en is vedtem, mert a statjai magaert beszeltek, raadasul a legtobb meccsen volt legalabb 1-2 villanasa. Viszont egy ido utan idegesito tud lenni, hogy 5-bol 4 tamadas azert akad meg, mert a jobb labarol at kell tegye a labdat a balosra, amivel veszit egy utemet es a vedok be is erik. A hozzaallasarol nem is beszelve. Egy BL gyozelemert kuzdo csapatot nem lehet ilyen tipusu emberekre epiteni. Egyszeruen nem fer bele, hogy egy kezdo jatekos sokszor egesz meccsen bujkaljon, de kiosszon 1-2 nagy labdat. Az Arsenalba befer, persze csak akkor, ha a harmadik vagy negyedik hely a cel.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 27., péntek 20:40

Erre most mit mondjak? Akinek nem inge... Abszolút nem neked írtam.
Nem te.Veled alapvetően jól el lehet dumálni a fociról.De volt már,mikor azt kaptam,hogy nem tudok mást hozzátenni ehheza fórumhoz,csak annyit hogy Özilt savazom,random...aztán átváltottunk Balere...mindegy ez off,még valaki azt gondolja hogy sírok :D Pedig dehogy.
Meg, tavaly is örültem neki, de a mai napig tartom, hogy kevés, ezért keresnék egy jobb opciót. Özilt is leváltották ilyen-olyan okokkal.
Én is bíztam benne.De ma már,kezdem át értékelni.Ebben meg nincs semmi féle pálfordulás,sose szabad ragaszkodni xy személyhez,mindig a CSAPAT a legfontosabb.
Özilt meg leváltották,mert nem váltotta be a reményeket.Ez van.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. február 27., péntek 20:31

ziro4vr írta: Nem befuccsolt igazolás, ha megnézzük mennyiért jött és mennyiért ment.

Vannak zseniális megmozdulásai, de nálam az kevés, ha van egy zsák assziszt, amiket kiosztott Cének döntő többségben és ennyi. Abszolút nem hiányzik, sőt. Ha nem is az ő hibája, de nálam az egyik szimbólikus alakja annak, hogy miért nem sikerült BL-t nyeri abban az időszakban és hogy mi hiányzott akkoriban.
Akkor picit kiegészíteném a hozzászólásom.
Nem érezném befuccsolt igazolásnak Özilt akkor sem ha mondjuk ugyanannyiért ment volna el innen mint amennyiért vettük (nem emlékszem pontosan talán 15-18 millio euro volt kb?)
És egyszerűen azért mert nem lógott ki negatívan a csapatból. Hozzáállásban igen, viszont nem hiszem Ő volt az egyik legfőbb alkotó eleme annak ami miatt nem sikerült a BL győzelem azokban az években.
Bár az tény, hogy azért arra emlékszem még, hogy nem egyszer álltam fel a TV elől Real meccs után úgy, hogy 1-1 meccs után, hogy OMG Özil...
De ha már BL és sikertelenség inkább ugrik be Higuain neve és kihagyott ziccereinek SORA... :x

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. február 27., péntek 20:22

ziro4vr írta:
Kerlon írta: Soha nem volt olyan, nem tudom mit vársz/vártok. Az ára ezen semmit sem változtat, de ha az az egy öziles passz 0-0-nál van és belövi a társ, akkor már megérte, hogy amúgy nem döglött meg egész meccsen, de nagy mértékben hozzájárult egy jobb eredményhez. Nem jött be, szar volt, ez van.
Na akkor itt van az ellentét. Szerintem meg rohadtul nem éri meg.
Példa: nyersz 2-1-re a Camp Nouban úgy, hogy remekül szolgálja ki Ronaldot, örülsz? Örülsz. Persze később átértékeled, hogy nem lehetne-e jobb. Nem tökéletes Özil, de szerintem bőven meg van a zsenije a mai fociban.
morientes írta:
Nem mondta senki, hogy csak az utált személyeket kell venni, de valaki már csak trendből is belemar olyanba, akit amúgy leszar.
Csak hogy,bármennyire rám akarják néhányan húzni ezt a kepedőt,de ez nem én vagyok...
Erre most mit mondjak? Akinek nem inge... Abszolút nem neked írtam.
morientes írta:
Soha nem volt olyan, nem tudom mit vársz/vártok. Az ára ezen semmit sem változtat, de ha az az egy öziles passz 0-0-nál van és belövi a társ, akkor már megérte, hogy amúgy nem döglött meg egész meccsen, de nagy mértékben hozzájárult egy jobb eredményhez. Nem jött be, szar volt, ez van.
Nem érte meg.Gondolj csak bele,az általad középszintnek tartott Jesé,ha szerez egy sorsdöntő gólt,(aki még csak nem is alap kezdő),szerinted megérte játszatni?No látod... :)
Meg, tavaly is örültem neki, de a mai napig tartom, hogy kevés, ezért keresnék egy jobb opciót. Özilt is leváltották ilyen-olyan okokkal.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. február 27., péntek 20:18

OutSider írta: Én például Özilt bár sosem volt a kedvencem nem tudnék rá egy befuccsolt igazolásként tekinteni (bár lehet az idő megszépíti...) még azzal a hozzáállással sem amit nagyrészt itt produkált.
Nem befuccsolt igazolás, ha megnézzük mennyiért jött és mennyiért ment.

Vannak zseniális megmozdulásai, de nálam az kevés, ha van egy zsák assziszt, amiket kiosztott Cének döntő többségben és ennyi. Abszolút nem hiányzik, sőt. Ha nem is az ő hibája, de nálam az egyik szimbólikus alakja annak, hogy miért nem sikerült BL-t nyeri abban az időszakban és hogy mi hiányzott akkoriban.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég