Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
31
31%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
22
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
6%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
38
38%
 
Szavazatok száma: 99

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. február 17., csütörtök 8:29

Realista24 írta:
Kerlon írta: Kicsit tul tolod ennek a szanalmas teljesitmenynek a vedeset. Senki se az egy nullas vereseg miatt van kiakadva, hanem mert a Real Madrid egy olyan szanalmas es gyenge teljesitmenyt rakott le, amit a kis csapatoktoo szokas latni, de meg lehet ok is veszelyesebben kontraztak volna.

Egy csapatszinten lenezett PSG ellen. Egy jo csapattol 5ot kapunk, mert a Militao, Alaba Courtois se birta volna.

A Bayern meg hullam volgyben van, de ettol fuggetlenul egy sokkal stabilabb es osszerakottabb csapat mint a mienk.

Meg amugy oket pont leszarom Real Madrid szurkolokent, nekunk meg jobb is lenne, ha kiesnenek.
Ti toljátok túl, azzal, hogy egy megye kettes szintre húzzátok le a csapatot és az edzőt is.
Szoktam mondani, hogy lehet szurkolni az éppen akutális sztárcsapatnak, mert számomra gusztustalan, hogy mindenki kiveri, amikor a csapatnak jól megy, akkor aztán mindenki hirdeti, hogy mekkora madridista. Majd amikor jön egy hosszabb szar periódus, akkor ott rúgtok bele a csapatba, ahol csak lehet.

A keret adott, az edző adott. A keret túl van tolva, a keret kiöregedett, a keret elfáradt. NYILVÁNVALÓ, mindenki látja.
A legnagyobb öröm lenne a világon, ha ez a keret egy bajnoki címmel adná át a generációváltást.

Persze itt a többségnek az sem lenne jó, mert nem tripláztunk, ha meg tripláztunk volna, akkor nem nyertünk minden meccset 4 góllal, ha meg az is meg lenne, akkor miért kaptunk gólt...és még ha az is meglenne, akkor miért nem játszott ez vagy az többet.

Mindegy, kiszálltam. Akkor sem lesz más a véleményem, ha a Bernabéuban is kikapunk vagy ugyanígy játszunk.
Mert kis tulzassal, de ez egy megye 2es teljesitmeny volt.
Es ebbol 3 kivetel van, Courtois, Militao es Alaba.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. február 17., csütörtök 8:27

h3x0r írta:
realbeckham írta: Illetve az sincs rendben szvsz, ha mondjuk az elmult 10 ev legrosszabb 90 percet produkalja a csapat es ezt megmagyarazzuk mindenfele smileykkal, meg tervekkel.
Ertem en, hogy friss az elmeny, de ne viccelj mar, hogy szerinted tenyleg ez volt az elmult 10 ev legrosszabb 90 perce.
0-4-es Clasico, Kercso komám? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. február 17., csütörtök 8:22

Kerlon írta: Kicsit tul tolod ennek a szanalmas teljesitmenynek a vedeset. Senki se az egy nullas vereseg miatt van kiakadva, hanem mert a Real Madrid egy olyan szanalmas es gyenge teljesitmenyt rakott le, amit a kis csapatoktoo szokas latni, de meg lehet ok is veszelyesebben kontraztak volna.

Egy csapatszinten lenezett PSG ellen. Egy jo csapattol 5ot kapunk, mert a Militao, Alaba Courtois se birta volna.

A Bayern meg hullam volgyben van, de ettol fuggetlenul egy sokkal stabilabb es osszerakottabb csapat mint a mienk.

Meg amugy oket pont leszarom Real Madrid szurkolokent, nekunk meg jobb is lenne, ha kiesnenek.
Ti toljátok túl, azzal, hogy egy megye kettes szintre húzzátok le a csapatot és az edzőt is.
Szoktam mondani, hogy lehet szurkolni az éppen akutális sztárcsapatnak, mert számomra gusztustalan, hogy mindenki kiveri, amikor a csapatnak jól megy, akkor aztán mindenki hirdeti, hogy mekkora madridista. Majd amikor jön egy hosszabb szar periódus, akkor ott rúgtok bele a csapatba, ahol csak lehet.

A keret adott, az edző adott. A keret túl van tolva, a keret kiöregedett, a keret elfáradt. NYILVÁNVALÓ, mindenki látja.
A legnagyobb öröm lenne a világon, ha ez a keret egy bajnoki címmel adná át a generációváltást.

Persze itt a többségnek az sem lenne jó, mert nem tripláztunk, ha meg tripláztunk volna, akkor nem nyertünk minden meccset 4 góllal, ha meg az is meg lenne, akkor miért kaptunk gólt...és még ha az is meglenne, akkor miért nem játszott ez vagy az többet.

Mindegy, kiszálltam. Akkor sem lesz más a véleményem, ha a Bernabéuban is kikapunk vagy ugyanígy játszunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. február 17., csütörtök 8:16

Kicsit tul tolod ennek a szanalmas teljesitmenynek a vedeset. Senki se az egy nullas vereseg miatt van kiakadva, hanem mert a Real Madrid egy olyan szanalmas es gyenge teljesitmenyt rakott le, amit a kis csapatoktoo szokas latni, de meg lehet ok is veszelyesebben kontraztak volna.

Egy csapatszinten lenezett PSG ellen. Egy jo csapattol 5ot kapunk, mert a Militao, Alaba Courtois se birta volna.

A Bayern meg hullam volgyben van, de ettol fuggetlenul egy sokkal stabilabb es osszerakottabb csapat mint a mienk.

Meg amugy oket pont leszarom Real Madrid szurkolokent, nekunk meg jobb is lenne, ha kiesnenek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. február 17., csütörtök 7:28

Nem olvastam amúgy, a Bayernnel is válság van? Mert ők ráadásul egy "kiscsapatot" nem tudtak legyozni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. február 17., csütörtök 6:35

Én azt nem értem, hogy megkoszonhetjuk hogy nem lett 4 vagy 5 null.
Ez mi? Azért van a pályán a védelem meg a kapus, ez a dolguk.
Tudom, a tamadonak meg a golloves, de inkább a támadó legyen világi nulla és a védő ne, mert akkor az azt jelenti, hogy nem kapunk gólt, vagy akár többet.

Ha hugyfos az egész csapat, nem lövünk kapura, de a védelem rendben van, akkor ilyen teljesítménnyel el lehet érni egy vállalható eredményt.

Márpedig ez a PSG ellen, az idegenbeli 1-0 vallalhato eredmény, köszönhetően Tibo és két középső védő barátjának.

Itt aki hálát adhat az égnek a gol miatt az a PSG, mert akármilyen bénák voltunk, miénk a világ legjobb kapusa, csak a sajnos a 93. percben már a srácok is elhittek hogy megvan, és fejben már az öltözőben voltak és szar helyzetbe hozták.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2022. február 17., csütörtök 0:04

Szerintem megint nem kezeljük reálisan e tegnapi meccset…
Igen, nem kellett volna 0-0-ra berendezkednie Ancelottinak és bizony többen alulteljesítettek a csapatból, de ne tegyünk úgy, mint ha nem ismernénk a csapat jelenlegi korlátait és mintha nem láttuk volna az elmúlt mérkőzéseket.
A csapat a Szuperkupa megnyerése óta gödörbe került, ez nem vitás és ilyen állapotban nem várhattunk idegenbeli bravúrt. Nem mondom hogy sikerként könyveljük el az egy gólos vereséget - mert nem az - de a 0-0 egyáltalán nem lett volna rossz eredmény :coffee:
Az olasz mester megpróbálta kibekkelni az odavágót, hogy három hét múlva a Bernabéuban legyen esélye a csapatnak, amikor - könnyen lehet hogy jobb formában lesz a csapat - de nem sikerült. Ugyanakkor az 1 gólos hátrányt sem lehetetlen ledolgozni :)
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11197
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. február 17., csütörtök 0:01

Az egesz meccs nem er annyit amennyi hszt elpazaroltunk rá mintha valami bl döntő lett volna vagy valami történelmi zakó. 0-1ről továbbmenni a bernabeuban azért nem megoldhatatlan meglátjuk, ha meg kiesünk lelehet hozni kényelmesen a ligát a párizst meg majd kiejti más.

Amúgy is nagy nap a mai a barsza visszatér az európa ligába.

https://youtu.be/ZR0ZocjsjU0
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. február 16., szerda 23:37

h3x0r írta:
realbeckham írta: Illetve az sincs rendben szvsz, ha mondjuk az elmult 10 ev legrosszabb 90 percet produkalja a csapat es ezt megmagyarazzuk mindenfele smileykkal, meg tervekkel.
Ertem en, hogy friss az elmeny, de ne viccelj mar, hogy szerinted tenyleg ez volt az elmult 10 ev legrosszabb 90 perce.
nyilván személyes vélemény, de igen. Ha a helyzeteik fele bemegy, parosulva ezzel a stattal es a jatek kepevel, akkor biztosan :/ vegig olyan erzessel neztem, mintha a levegobe utnenk folyamat, kozben a psg 2 fejjel nagyobb, a homlokunknal foga eltart minket az egyik kezevel, a masikkal meg csicskapofonokat adna. Kinos volt. Megalázó alarendelt szerep, egy real madridtol. Nyilvan csak az egy gol miatt sokatoknal ez bullshit. Megertem egyébként ezt is. Kiszálltam ezzel a témából. Padem talán higgadtabban leirta korábban a többit
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. február 16., szerda 23:03

realbeckham írta: Illetve az sincs rendben szvsz, ha mondjuk az elmult 10 ev legrosszabb 90 percet produkalja a csapat es ezt megmagyarazzuk mindenfele smileykkal, meg tervekkel.
Ertem en, hogy friss az elmeny, de ne viccelj mar, hogy szerinted tenyleg ez volt az elmult 10 ev legrosszabb 90 perce.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. február 16., szerda 22:55

dzsi91 írta:
halamadrid írta:

Ez olyan, mint amikor valaki örült a PSG-nek a Benfica helyett, hogy jaj majd úgyis elpicsázzuk őket és móresre lesznek tanítva :lol:

És szerinted azért akartam a psg-t mert úgy gondolom bárkit összeverünk Vinidzsível és a haverokkal vagy azért amiért tavaly a liverpoolt akartam?vagy mivel Bl győzelemre az esélyünk minimális viszont a Címer a mezen sok vadat ejtett már legrosszabb napjain is inkább azt akarom,hogy belénkfusson az összes ilyen csürhe mielőtt kiesünk?
Nem emlékszem miért akartad múltéven a Poolt. Én pl. azért mert nagyon elmaradtak a korábbi években nyújtott formájuktól és mert majdnem annyira megszenvedték a sérüléseket, mint mi.

Az oké, hogy Ceferin korrupt szívének kedvenc csapatát, tele régi (és új :mrgreen:) ismerősökkel lett volna a legszebb kiejteni, de az ex-játékosaink és Messi (ő talán kevésbé) is ugyanúgy odatették magukat, mint ahogy a mieinknek és Carlonak kellett volna, szóval szerintem nem lett volna sok okunk reménykedni. Még ha nem is játszunk olyan bűn szarul, még egy decemberi formával sem lett volna nagyon esélyünk győzelemmel távozni tőlük (a tegnapiak alapján).

Én sem érzek másképp, talán jobban örülnék a PSG kiejtésének, mint az utóbbi kötelezőnek mondható Clasico győzelmeknek vagy pl. a szuperkupának. Nagyon jó lenne helyrerakni ezeket a gyökereket, de egy ilyen sűrű tavaszi időszakon, dél-amerikai selejtezőkkel és kupameccsekkel tele nagyon jól jártunk volna a Benficával. És akkor még a továbbjutási pénzről és Carlo/a keret sajnos várható mélypontjáról nem is beszéltem.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. február 16., szerda 22:48

Ezen az inkább kapjunk ki 5-0ra szövegen kár lovagolni, a szerző se gondolta komolyan, sztem ugorhatunk. Eleve nem lehet emelt fővel kikapni 5-0-ra, paradox.

Dzsi tök jogos minden amit írsz, ezeket nem hiszem, hogy vitatná bárki, nem is azzal van baja sokaknak, hogy nem nyerünk BL-t. Hanem a tegnapi meccs képével. Sztem van a tegnapi meg az 5-0-ás égés közt is átmenet. Illetve a legfőbb gondja mindenkinek azzal van, hogy az edzőnk notórius baszik belenyúlni a meccsbe, amikor tök egyértelmű, hogy csak jobbak lennénk ha időben változtatna. Ezen kéne javulnia, kicsit flexibilisebb taktikát, felállást választani időnként, és máris előrébb lennénk magunkhoz képest. Senki nem vár decimás BL hengert.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2022. február 16., szerda 22:33

dzsi91 írta:
halamadrid írta:

Ez olyan, mint amikor valaki örült a PSG-nek a Benfica helyett, hogy jaj majd úgyis elpicsázzuk őket és móresre lesznek tanítva :lol:

És szerinted azért akartam a psg-t mert úgy gondolom bárkit összeverünk Vinidzsível és a haverokkal vagy azért amiért tavaly a liverpoolt akartam?vagy mivel Bl győzelemre az esélyünk minimális viszont a Címer a mezen sok vadat ejtett már legrosszabb napjain is inkább azt akarom,hogy belénkfusson az összes ilyen csürhe mielőtt kiesünk?

Keci néhányótok mint aki most érkezett meg a fórumra. Prezentációt tartotok arról,hogy a ckm öreg meghogy nincs letámadás mintha nem látná ezt mindenki.

A keret fele túl öreg vagy kiégett a keret másik fele meg túl fiatal vagy világi balfasz a legfelsőbb polchoz, viszont eggyel alatta el lehet lavírozgatni bajnoki címeket nyerni vagy elejteni 1-1 nagy vadat ha az edző beleteszi a melót és megfelelően használja ezeket a jómadarakat és ezt Zidane is meg Ancelotti is megtette.Nem hibátlan egyik sem de nélkülük sokkal szarabb lenne a helyzet.

Mármint nem lenne szarabb mert emelt fővel mennénk neki a barszának amikor romokban az egész klub a frissen távozó Cr és Zz miatt és kapunk egy 5öst a nou campban úgy,hogy a balfasz arturo vidal is betalál. Fuu mai napig áldom az eget,hogy akkor volt egy tökös edzőnk aki nem sündisznóban küldte ki a formán kívüli jóllakott és önbizalom hiányos brigádunkat a barsza ellen. Inkább egy jó kis 5-1 minthogy kapura lövés nélkül kiszopjunk 1-0ra…
Én veled vagyok. :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11197
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. február 16., szerda 22:22

halamadrid írta:
dzsi91 írta:

:lol: :lol: :lol: elképzelem ahogy ez a forum ezekkel az emberekkel éljenzi ahogy 5-0ra égünk párizsban emelt fővel :lol:

Szokásos túltolt dráma ‘alá madridom
Ez olyan, mint amikor valaki örült a PSG-nek a Benfica helyett, hogy jaj majd úgyis elpicsázzuk őket és móresre lesznek tanítva :lol:

És szerinted azért akartam a psg-t mert úgy gondolom bárkit összeverünk Vinidzsível és a haverokkal vagy azért amiért tavaly a liverpoolt akartam?vagy mivel Bl győzelemre az esélyünk minimális viszont a Címer a mezen sok vadat ejtett már legrosszabb napjain is inkább azt akarom,hogy belénkfusson az összes ilyen csürhe mielőtt kiesünk?

Keci néhányótok mint aki most érkezett meg a fórumra. Prezentációt tartotok arról,hogy a ckm öreg meghogy nincs letámadás mintha nem látná ezt mindenki.

A keret fele túl öreg vagy kiégett a keret másik fele meg túl fiatal vagy világi balfasz a legfelsőbb polchoz, viszont eggyel alatta el lehet lavírozgatni bajnoki címeket nyerni vagy elejteni 1-1 nagy vadat ha az edző beleteszi a melót és megfelelően használja ezeket a jómadarakat és ezt Zidane is meg Ancelotti is megtette.Nem hibátlan egyik sem de nélkülük sokkal szarabb lenne a helyzet.

Mármint nem lenne szarabb mert emelt fővel mennénk neki a barszának amikor romokban az egész klub a frissen távozó Cr és Zz miatt és kapunk egy 5öst a nou campban úgy,hogy a balfasz arturo vidal is betalál. Fuu mai napig áldom az eget,hogy akkor volt egy tökös edzőnk aki nem sündisznóban küldte ki a formán kívüli jóllakott és önbizalom hiányos brigádunkat a barsza ellen. Inkább egy jó kis 5-1 minthogy kapura lövés nélkül kiszopjunk 1-0ra…
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5294
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. február 16., szerda 22:12

ezt a skriniar bastoni duot nagyon csipazom. elkepesztoen magabiztosak es offenzivek kh letukre. ha nem lennenk meg hatul es lenne mibol kolteni akkor rudiger utan beloluk hoznek egyet.

brozovic is nagyot megy. neki is lejar a szerzodese
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. február 16., szerda 22:12

Jojo. Csak tudod nem ér egy mondatod kiragadni valamiből, majd arrogansan kiporogni, meg kiforgatni. De bocsánat dzsi mégegyszer, természetesen nem szerettelek volna megsérteni

Illetve az sincs rendben szvsz, ha mondjuk az elmult 10 ev legrosszabb 90 percet produkalja a csapat es ezt megmagyarazzuk mindenfele smileykkal, meg tervekkel. Fától az erdőt. A shitstorm, amit nem annak szantamy, szvsz jogos, szurkolói sajátosság. Semmi koze, hogy sporolunk, nem igazolunk. Alapvető hibak vannak a keretben es a taktikaban régóta, amin lehetne valtoztatni. Az, hogy a bajnoksagban jol allunk dicseretes egy ilyen barca es szar atleti mellett. Köszönheto a kezdeti boostnak, amit a csapat kapott, foleg vini es karimnak persze. De tisztan latszik, hogy hazai porondon amelyik csapat pontot akar csennni, nincs mas dolga, mint betolni a buszt es megfutni minket, mert keptelen a csapat megujulni, vagy mast jatszani. A pressing is komoly gond. Ez a csapat regen vakon, rohogve foldon gurigazva jatszotta ki a rajuk nyomast gyakorlo ellent. Meccsek ota rendszerint lanyos zavarukban tacsra rugjak, vagy golt kapunk belole, mert ellenfelnek megy a passz. Mintha nem tudnak, hogy mivan. Bizom carloban, hogy húz valami extrat.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5294
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. február 16., szerda 22:06

kupara miert ne lenne alkalmas a keret? carlo miatt estunk ki legeselyesebbkent.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. február 16., szerda 21:52

Realista24 írta: Amúgy dzsino írja, vereség, szar játék, szar meccsek, jön a shitstorm. Kroos szar, Modric vén, Case sosem volt jó, csak a másik kettő miatt, stb.

Kérdem én, mitől lenne jobb, mint tavaly ha nem igazoltunk?

A keret a bajnokságra alkalmas, BLre, Kupára nem. És?

Szarul játszunk hetek óta? Jah, ennek ellenére vezetjük a tabellát, van előnyünk, amire lehet építeni.

Egy dologban adok igazat, a keret menedzseléseben. Az ennél csak jobb lehet.
Keretmenedzseles, egysikusag a valtoztatas hianya, a jovo hianya. Multbol akarunk megelni... En mar korabban is irtam, hogy a CKMből lehet mar csak 1nek lenne a 3bol helye, max 2nek.

Neha meg kijon nekik a lepes, de megfaradtak mar. Mint a Milan 2008ban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. február 16., szerda 21:51

Nézem ezt a Pool - Inter meccset.

Nyilvánvalóan sokkal jobb a Pool, de az Inter legalább odatesz magát. Még ha kikapnak is jár az elismerés, szemben azzal amit a Real művelt a tegnap...hát az nagyon ocsmány teljesítmény volt...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. február 16., szerda 21:45

Amúgy dzsino írja, vereség, szar játék, szar meccsek, jön a shitstorm. Kroos szar, Modric vén, Case sosem volt jó, csak a másik kettő miatt, stb.

Kérdem én, mitől lenne jobb, mint tavaly ha nem igazoltunk?

A keret a bajnokságra alkalmas, BLre, Kupára nem. És?

Szarul játszunk hetek óta? Jah, ennek ellenére vezetjük a tabellát, van előnyünk, amire lehet építeni.

Egy dologban adok igazat, a keret menedzseléseben. Az ennél csak jobb lehet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 209 regisztrált és 0 vendég