Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. április 19., hétfő 15:22

Pad'em írta: UEFA president Ceferin says that UEFA are receiving legal advice to ban Super League clubs immediately from #UCL and #UEL THIS season.

Kegyetlen ez az egész :lol:

Ahha, megnézem, hogy ehhez mit szólnának a szponzorok.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 15:21

UEFA president Ceferin says that UEFA are receiving legal advice to ban Super League clubs immediately from #UCL and #UEL THIS season.

Kegyetlen ez az egész :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 19., hétfő 15:20

realfan írta:
füst írta: Most is maga volt a foci ahogy megvette Neymart és Mbappét a PSG, meg a City & Pep koprodukció. A saját szabályait nem tartatja be az UEFA, nincs mit rajtuk védeni.
végülis biztos jobb lesz, ha City & Pep koprodukció ugyanezt megcsinálja a Szuperligában....
Hát nézd, a Citynek hagyták, a Milant csesztették. Így vagy úgy, de ebben változás lesz.

realfan
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realfan » 2021. április 19., hétfő 15:18

füst írta: Most is maga volt a foci ahogy megvette Neymart és Mbappét a PSG, meg a City & Pep koprodukció. A saját szabályait nem tartatja be az UEFA, nincs mit rajtuk védeni.
végülis biztos jobb lesz, ha City & Pep koprodukció ugyanezt megcsinálja a Szuperligában....

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. április 19., hétfő 15:17

füst írta: Most is maga volt a foci ahogy megvette Neymart és Mbappét a PSG, meg a City & Pep koprodukció. A saját szabályait nem tartatja be az UEFA, nincs mit rajtuk védeni.
Tehát ha valami alapból unfair, akkor arra az a megoldás, ha létrehozunk egy annál is sportszerűtlenebb opciót?

A opció, patkány uefa, engedik az olajosokat fifázni, de legalább azért a többi csapat is elindulhat, még ha kurva nagy hendivel is.

B opció, vagyunk mi, az elitek, garantált helyünk van teljesítménytől függetlenül, osztogatjuk magunk között a csilliárdokat egy tök érdektelen "bajnokságban".

Ezek közül azért én inkább az A-t választanám. Az meg továbbra is vicc, hogy az ilyen Spurs Milan féle fos csapatok, mit keresnek ott. Csak mert jók voltak 10 éve? Vagyis bocs, mert igazából a Spurs soha. Még csak névre se gondolnám, hogy oda illenek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ateeemadrid 2021. április 19., hétfő 15:21-kor.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. április 19., hétfő 15:17

füst írta: Most is maga volt a foci ahogy megvette Neymart és Mbappét a PSG, meg a City & Pep koprodukció. A saját szabályait nem tartatja be az UEFA, nincs mit rajtuk védeni.
Ki védte az UEFA-t? Akik ellenzik ezt a sztorit, ugyanúgy szidják az UEFA-t.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 15:17

Karl Heinz Rummenigge will take the place of Andre Agnelli. A HUGE anncouncement that will officially keep Bayern out of the Super League, forever. @nytimes
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 19., hétfő 15:16

Most is maga volt a foci ahogy megvette Neymart és Mbappét a PSG, meg a City & Pep koprodukció. A saját szabályait nem tartatja be az UEFA, nincs mit rajtuk védeni.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. április 19., hétfő 15:11

flori írta:
az, hogy van pár csapat, akiknek alanyi jogon jár minden, az a legalja. Ez pont szembe megy azzal, amit egy sportág képvisel.

És századjára is leírom, nyilván komoly gondok vannak, a fair playről így se nagyon lehet beszélni, mert 3 olajos csapat van már a BL elődöntőben is, nyilván teljesen más esélyekkel indulnak a gazdag klubok, de akkor most létrehozunk az unfairnél egy még unfairebb opciót, nagyon fasza.

Tradíciók, szurkolók, fairplay, minden leszarva, csak legyen gecisok pénz, hisz amúgyis biztos kurva szarul megy a soruk a topcsapatok vezetőinek. 1.5 év covid kellett, aztán megy a sírás. Szégyen.

Sokan szerintem csak nyugtatják magukat, hiszen szeretett klubunk + elnökünk nyakig benne van ebben a fertőben.
Egyetértek, a foci romantikus oldala így elveszik. De ezek a csapatok húzónevek (Spurs annyira nem oké), mindenki róluk beszél, mindenki velük foglalkozik, ők termelik ki a pénzt, miattuk drágább egy közvetítés, stb. Ebből nem kapták meg a megfelelő jussukat, csináltak maguknak saját játszóteret. Évei voltak az UEFAnak meg a FIFAnak erre, most leszakadnak majd a csöcsről, amiből brutálisan jól éltek vízfejű emberek. Oké, én is sajnálom, hogy nem lesz Fradi-Real Madrid soha többé, de rajtunk kívül ki sajnálja ezt? Mi köze ennek a Real Madridhoz? A Fradi csak egy kolonc volt itt a sorban, B csapattal verte őket össze mindenki. Felesleges töltelék igazából, és sokan vannak így ezzel, hogy minek vannak ezek a meccsek? Reális esélyük soha nem lesz megszorítani ezeket a csapatokat, a végén mindig ők fognak nevetni. Játszanak egy másik homokozóban. Még egyszer mondom, én is sajnálnám, ha minden pontosan így történne, de bőven meg lehet érteni az okokat.

Bár azt sem értem pontosan, hogy ezzel a rendszerrel nem lesznek szabályozva az olajmágnások, sőt. A brutális pénzhez kapnak még többet. :lol: Nagyon nehéz igazságot hirdetni. Ami nem szimpatikus még, az a lebonyolítás, jobb lenne négy 5 fős csoport. Azért ha úgy kezdődne a ESL, hogy Real Madrid, PSG, Barcelona, MU, Arsenal csoport, kinek nem állna fel a kapitány?
De ez nem csak a foci romantikus oldala szerintem, ez maga a foci. Ezzel a felfogással nem értek egyet, lehet, hogy a Fradi BL menetelése csak a magyarokat érdekli, de felhozhatnék még vagy 30 csapatot, akiknek az adott országban/városban élő emberek ugyanúgy szorítanak. Ezért is írtam, hogy a szurkolóknak is mutatják a fuckot keményen, le vannak ők is szarva. Nem "felesleges töltelék", hanem a sport lényegi része. Példának tökéletes mondjuk a Leicester szerintem, a fél világ arról beszélt, ment a chat shit get banged mindenhol, stb.

Egyébként pont ezaz, amit te is írsz, hogy reális esély soha nem lesz megszorítani ezeket a csapatokat, így azt az 1-2 underdog győzelmet, fasza sztorit, amik örökre bekerülnek a történetbe, azt veszik el ezek a klubok. Ha már így is gecinagy előnnyel indulnak, több pénzzel, nagyobb presztízzsel, akkor nem értem miért megy a sírás. Ha meg így sem tudnak jobb helyen végezni, akkor meg szimplán nyomorékok.

Arról meg már nem is beszélek, hogy mennyire 0 presztízse lesz az összes "nagy meccsnek", amikor minden évben 76x találkoznak. Az egész varázsát elveszti az egész, egy Clasico pont annyit fog érni, mint egy Cadíz Real. Láthattuk már milyen, amikor 1 hónap leforgása alatt van 4, már elunták az emberek.

SZAR AZ EGÉSZ, RIP FOCI. De ahogy már mondtam, legalább megnyertük. :mrgreen:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. április 19., hétfő 15:10

kisebb csapatok meg a szövetségek is addig virgonckodnak amíg szembe nem jön a valóság hogy mondjuk egy 3 milliárdos tv dealből lesz egy 900 milliós és hoppon maradnak a nagyok nélkül.

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. április 19., hétfő 15:06

Realista24 írta: Lehet az UEFA részéről helyet kellett volna adni az asztalnál szavazati/beleszólási joggal néhány komoly vezetőnek, mint Pérez, nem pedig egy Nasszer féle kóklernek.
Plusz 1000000000

Ennyi. Ez a pöcsfej jött a végtelen sok pénzzel és bevasárolta magát a fociba. Hát most a régiek megtöbb cashsel kivásaroljak magukat egy másikba vagy na. Érted. Már neg is van a della a Mbappé- Neymar duóra. Az Arsenalnak is. :lol: :lol:

Közben az olasz klubok ma 6kor talalkoznak h megvitassak a helyzetet. Mindenki ott lesz kíveve: Juve, Milan, Inter. :lol:

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. április 19., hétfő 15:05

Realista24 írta: Lehet az UEFA részéről helyet kellett volna adni az asztalnál szavazati/beleszólási joggal néhány komoly vezetőnek, mint Pérez, nem pedig egy Nasszer féle kóklernek.

+1
Meg betartatni FFP-t és nem pénzért segíteni a PSG-nek, hogy kijátszák azt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 15:02

Lehet az UEFA részéről helyet kellett volna adni az asztalnál szavazati/beleszólási joggal néhány komoly vezetőnek, mint Pérez, nem pedig egy Nasszer féle kóklernek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. április 19., hétfő 15:01

Azért megnézném a PSG tulaj fejét, elkölti a világ összes pénzét, hogy BL-t nyerjenek, még be is bevásárolja magát az UEFA-ba, erre mire odajut, hogy esélye legyen a BL címre, lehet hogy megszűnik a sorozat. :lol:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. április 19., hétfő 15:01

The European Super League will have a women’s championship as well.
na végre egy jó hír...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 19., hétfő 15:01

sebydani írta:
realistahuni írta: Igy, hogy a németek nem szálltak be és valószínű a franciák sem fognak eléggé rosszul fog elsülni szerintem, kettészakad az egész európai mezőny, a hazai bajnokságban meg ki tudja mi lesz...
Franciák biztosan kimaradnak szerintem. Konkrétan most az a felállás , hogy UEFA=Kadafi (vagy hogy hívják a PSG elnököt, az ő javaslatára és vezetésével reformálják meg a BL-t.) vs. Don Flo és csapata.
Dani a sárga kapszula helyett a zöld könyvet töltötte le véletlenül hétvégén. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. április 19., hétfő 15:00

sebydani írta:
realistahuni írta: Igy, hogy a németek nem szálltak be és valószínű a franciák sem fognak eléggé rosszul fog elsülni szerintem, kettészakad az egész európai mezőny, a hazai bajnokságban meg ki tudja mi lesz...
Franciák biztosan kimaradnak szerintem. Konkrétan most az a felállás , hogy UEFA=Kadafi (vagy hogy hívják a PSG elnököt, az ő javaslatára és vezetésével reformálják meg a BL-t.) vs. Don Flo és csapata.
Viszont az uefa mögött szerintem ott lesz mindenki más, pl. a portugálok sem szállnak be elvileg a Porto elnöke már lenyilatkozta. Azért vannak pl. még a hollandok, belgák, törökök, oroszok, svájciak, északiak, lengyelek stb...nem mondanám, hogy jól állnak Perezék :sly:
Love football, hate antifa.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 19., hétfő 14:59

az, hogy van pár csapat, akiknek alanyi jogon jár minden, az a legalja. Ez pont szembe megy azzal, amit egy sportág képvisel.

És századjára is leírom, nyilván komoly gondok vannak, a fair playről így se nagyon lehet beszélni, mert 3 olajos csapat van már a BL elődöntőben is, nyilván teljesen más esélyekkel indulnak a gazdag klubok, de akkor most létrehozunk az unfairnél egy még unfairebb opciót, nagyon fasza.

Tradíciók, szurkolók, fairplay, minden leszarva, csak legyen gecisok pénz, hisz amúgyis biztos kurva szarul megy a soruk a topcsapatok vezetőinek. 1.5 év covid kellett, aztán megy a sírás. Szégyen.

Sokan szerintem csak nyugtatják magukat, hiszen szeretett klubunk + elnökünk nyakig benne van ebben a fertőben.
Egyetértek, a foci romantikus oldala így elveszik. De ezek a csapatok húzónevek (Spurs annyira nem oké), mindenki róluk beszél, mindenki velük foglalkozik, ők termelik ki a pénzt, miattuk drágább egy közvetítés, stb. Ebből nem kapták meg a megfelelő jussukat, csináltak maguknak saját játszóteret. Évei voltak az UEFAnak meg a FIFAnak erre, most leszakadnak majd a csöcsről, amiből brutálisan jól éltek vízfejű emberek. Oké, én is sajnálom, hogy nem lesz Fradi-Real Madrid soha többé, de rajtunk kívül ki sajnálja ezt? Mi köze ennek a Real Madridhoz? A Fradi csak egy kolonc volt itt a sorban, B csapattal verte őket össze mindenki. Felesleges töltelék igazából, és sokan vannak így ezzel, hogy minek vannak ezek a meccsek? Reális esélyük soha nem lesz megszorítani ezeket a csapatokat, a végén mindig ők fognak nevetni. Játszanak egy másik homokozóban. Még egyszer mondom, én is sajnálnám, ha minden pontosan így történne, de bőven meg lehet érteni az okokat.

Bár azt sem értem pontosan, hogy ezzel a rendszerrel nem lesznek szabályozva az olajmágnások, sőt. A brutális pénzhez kapnak még többet. :lol: Nagyon nehéz igazságot hirdetni. Ami nem szimpatikus még, az a lebonyolítás, jobb lenne négy 5 fős csoport. Azért ha úgy kezdődne a ESL, hogy Real Madrid, PSG, Barcelona, MU, Arsenal csoport, kinek nem állna fel a kapitány?
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. április 19., hétfő 14:57

sebydani írta:
realistahuni írta: Igy, hogy a németek nem szálltak be és valószínű a franciák sem fognak eléggé rosszul fog elsülni szerintem, kettészakad az egész európai mezőny, a hazai bajnokságban meg ki tudja mi lesz...
Franciák biztosan kimaradnak szerintem. Konkrétan most az a felállás , hogy UEFA=Kadafi (vagy hogy hívják a PSG elnököt, az ő javaslatára és vezetésével reformálják meg a BL-t.) vs. Don Flo és csapata.
Kadhafi az nem a forradalmár meg diktátor? :mrgreen:

Bár ha azt vesszük, hogy ez meg nuclear war, vagy mit írtak lentebb....

Nasser Al-Khelaifi

Ő lesz akit kerestél sztm, persze nem vágom, csak gugliztam egyet .
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2021. április 19., hétfő 14:59-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. április 19., hétfő 14:55

realistahuni írta: Igy, hogy a németek nem szálltak be és valószínű a franciák sem fognak eléggé rosszul fog elsülni szerintem, kettészakad az egész európai mezőny, a hazai bajnokságban meg ki tudja mi lesz...
Franciák biztosan kimaradnak szerintem. Konkrétan most az a felállás , hogy UEFA=Kadafi (vagy hogy hívják a PSG elnököt, az ő javaslatára és vezetésével reformálják meg a BL-t.) vs. Don Flo és csapata.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 246 regisztrált és 0 vendég