Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. július 30., csütörtök 18:14

Mivel a rájátszást a főtáblával együtt értékesítik, így mindkét nap lesz meccs az m4en és a sporttvn is.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. július 30., csütörtök 17:36

alexoxladjackoxi írta:A BL rájátszást az M4 vagy a Sport tv adja majd?

Augusztus 18-ra sport tv láttam reklámot. Szerintem mondjuk az m4 is fogja adni a rájátszást.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2015. július 30., csütörtök 13:32

A BL rájátszást az M4 vagy a Sport tv adja majd?

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. június 8., hétfő 16:13

Küldd el Pereznek, nyissa meg a pénzcsapot! Casemiro már zsebben, kell még Hazard, Sandro, Matic, meg Suarez. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 8., hétfő 15:58

https://pbs.twimg.com/media/CG-5S4MWcAA_K6w.jpg:large
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. június 8., hétfő 11:36

rashidm írta:[quote="Kerlon"De tényleg csak gratulálni lehet nekik, mert decemberben rajtuk röhögött az egész fórum, most meg 3 kupa a zsákban, nekünk meg annyi örömünk van a szezon végére, hogy Khedira távozik.
Aki a kicsit nem becsüli, a nagyot nem érdemli... :mrgreen: :mrgreen:[/quote]
Hogy egy klasszikust idézzek..."Gondolom az asszonyt is ezzel nyugtatod" :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Nas
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:47
Kedvenc játékosaid: Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Nas » 2015. június 7., vasárnap 21:47

Hihetetlen ,hogy mennyit foglalkoztok a Barcasokkal, es a taknyos szurkolókkal. Ki nem szarja le? Sose fogom megérteni, hogy lehet komolyan venni, ilyen internetes megmondóembereket.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. június 7., vasárnap 17:30

Realista24 írta:Most átmentem az eb-re a tavalyi bl győzelmünk idejére, mondanom sem kell, nincs olyan, akit hasonlók miatt tiltottak volna ki. Legalábbis kiírva nincsen. Itt meg a legutóbbi 10 regisztrált ... :roll:

Ezen nem kell csodálkozni a Real Madrid mindig is a közutálat célpontja volt. Ha nem megy nekünk belénkrúg a média még kettőt, ha összejön nekünk valami, pl tavaly BL, akkor megpróbálnak rossz képet festeni rólunk.

A Barcába van az a kis mag akiket tisztelek és ennek a magnak a jórésze, a Rivaldo féle időkből vagy azelöttről való.
Persze megértem hogy napjainkba a sok tizen,huszon éves inkább Barca drukker mint Madrid drukker, most a Barca éli a fénykorát, mint a Milan 20 éve, vagy mint a Liverpool 30 éve.
Most gondoljatok bele egy 18 éves srác aki nézi a focit hogy tudja eldönteni hogy melyik klub lesz a szimpatizáns a számára?

Az más kérdés, hogy én 22 vagyok mégis Madrid drukker, viszont a Ronaldinho féle Barcával még én is elég erőteljesen szimpatizáltam.
De a mostani tili-toli focitól hányhatnékom van, igaz a csúcs még mindig a 2010-es Spanyol válogatott. (azt a focit meglátom rendesen okádok :lol: ).

Na de összeségében azt kell hogy elmondjam, az a dinamikus foci amit tol a Madrid az a pörgés ami megy a pályán, na az a foci nálam vagy a Klopp féle Dortmund, amikor még ott tolta Götze,Reus,Lewa.
Ezt a tiki-takát számomra rossz nézni. Ezért is sajnálom a BM-et, hogy odavitték Gárdiolát, az edző istent, aztán azt a jó német mentalitást totálisan kiölte a bajorokból, erre kaptunk egy Barca2-t.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. június 7., vasárnap 16:06

Baszki, mi ez a sok szenny ami most regel. hogy itt élje ki magát.. az medence, sör.. sok volt a GTA szerintem... :mrgreen:
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. június 7., vasárnap 15:44

PEEtör írta:Amúgy nem tudom, miért van lenézve még mindig a Juve. Ugyanúgy lehetett volna ez 2-1 tegnap, mint ahogy lett 1-3. Lehet, hogy nem pörgetik a faszukon a labdát, de csapatként bőven a legjobbak között vannak.
Nem tudom, én lehet csak az olasz foci miatt néztem le őket ennyire, de azt gondolom, hogy tipikusan 1 szezonos csapat volt ez (is), mint volt pár ilyen az elmúlt években. Jövőre jó, ha továbbjutnak a csoportból szerintem. Aztán persze az is benne, hogy totálisan rám cáfolnak, és elvergődnek megint legalább az elődöntőig, de számomra tipikusan az a csapat, akiknek idén minden összejött a BL-ben, és ezért döntőzhettek.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. június 7., vasárnap 15:30

Pedig már azt hittem,hogy a troll hadsereget megúszta az oldal.
Tegnap este elég sokáig itt voltunk a topicban furcsáltam is,hogy nem jöttek.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. június 7., vasárnap 15:24

mia san mia írta:Lehet nagyon be voltam szörpölve, de azt figyeltem, hogy a Barca a második labdákból, középpályán szabad labdákból, igen hatékony, ezért kulcsnak látom az Ő megfogásukban, hogy a légüres térbe visszalépő támadót vagy középpályást szoros emberfogással lekövetve zavarni kell, meggátolva a gyors támadásba való átváltást. Szintén fontos ha egy csapat letámad, akkor Ter Stegent is támadja meg rendesen, és ne hagyjon neki időt, mert a gyerek lábra pontosan forgatja a játékot és az eltolódott letámadást átívelve tudja támadásba hozni csapatát. Ezek már ellenünk is igen jellemzőek voltak.
Amúgy pedig jár a gratuláció katalánéknak.

u.i: kicsit már a jövő éven és a Barca megfogásán filózgattam ma reggel :D
Szerintem ez azért nem annyira jó ez a "légüres térbe visszalépő embereket követését, emberfogását, mert pl.: marcelo elmegy messivel, középre, és a helyén meg mehet dani alves.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. június 7., vasárnap 15:18

[quote="Kerlon"De tényleg csak gratulálni lehet nekik, mert decemberben rajtuk röhögött az egész fórum, most meg 3 kupa a zsákban, nekünk meg annyi örömünk van a szezon végére, hogy Khedira távozik.[/quote]

Aki a kicsit nem becsüli, a nagyot nem érdemli... :mrgreen: :mrgreen:

Sztroga
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2015. május 18., hétfő 19:28
Kedvenc játékosaid: Messi, Xavi, Iniesta
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sztroga » 2015. június 7., vasárnap 15:14

Tegnapi meccshez annyit, h mindenki el van ájulva Juvétól, mint amikor Realt kiejtették. Pedig ahogy Torinóban a Real, úgy a Barca tegnap 1. félidőben eldönthette volna a meccset. Juvénak volt egy jó 15-20 perce, és a sport tvs faszi majdnem elélvezett. Érdekes amíg 65 percig a Barca irányított nem volt senki el ájulva. Szvsz megérdemelten nyertünk. Kiváncsi vagyok jövőre lesz-e esélyünk újra nyerni.

Sztroga
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2015. május 18., hétfő 19:28
Kedvenc játékosaid: Messi, Xavi, Iniesta
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sztroga » 2015. június 7., vasárnap 15:05

Toti írta:na a faszom kivan már, oké éveken keresztül megy már a duma, h a messi a valaha volt legjobb labdarúgó. kinek a pap... jó, megértem, tényleg szenzációs, meg ez a szöveg már tényleg annyi ideje megy, h igazából nem is hír. viszont ma mindenhol azt olvasom, h messi a valaha volt legjobb labdarúgó és a barcelona a valaha volt legjobb klubcsapat. hát nem hiszem el, fokozzák még. szóval emberek, ha láttatok már jó csapatot, v olyan amire csettintettetek (nyílván nem egy meccses csapatra gondolok) azt dobjátok el, szarjátok le, az nem volt, a barcelona a labdarúgás történetének legjobb klubcsapata. mondjuk már azon sem csodálkoznék, ha 2018ban elindulnának a vb-n.
Mindig ilyeneket írnak, ha valamelyik csapat triplázik.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. június 7., vasárnap 15:04

ha van laza arc.. :lol: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 7., vasárnap 15:00

Toti írta:...
Mondjuk ezeken a kattintásszám generáló cikkeken nem kell kiakadni szerintem, mindenki az olvasottságra hajt, azt meg így lehet elérni.. Aki ért a focihoz, az tudja, hogy nem így van, még az utóbbi 10 év Barcái közül sem ez a legerősebb szerintem, bár sok mindenben felülmúlja a Pep teamet - pl kontrák, rögzített szituk -, de ez nem olyan korszakos csapat, nem tudunk úgy dominálni senki ellen, mint anno.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2015. június 7., vasárnap 14:53

Maradjunk annyiban, hogy a Barca a 21. század eddigi legjobb klubcsapata. De a századból is van még egy jó 85 év. :)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. június 7., vasárnap 14:51

na a faszom kivan már, oké éveken keresztül megy már a duma, h a messi a valaha volt legjobb labdarúgó. kinek a pap... jó, megértem, tényleg szenzációs, meg ez a szöveg már tényleg annyi ideje megy, h igazából nem is hír. viszont ma mindenhol azt olvasom, h messi a valaha volt legjobb labdarúgó és a barcelona a valaha volt legjobb klubcsapat. hát nem hiszem el, fokozzák még. szóval emberek, ha láttatok már jó csapatot, v olyan amire csettintettetek (nyílván nem egy meccses csapatra gondolok) azt dobjátok el, szarjátok le, az nem volt, a barcelona a labdarúgás történetének legjobb klubcsapata. mondjuk már azon sem csodálkoznék, ha 2018ban elindulnának a vb-n.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 7., vasárnap 14:48

Realista24 írta:Most átmentem az eb-re a tavalyi bl győzelmünk idejére, mondanom sem kell, nincs olyan, akit hasonlók miatt tiltottak volna ki. Legalábbis kiírva nincsen. Itt meg a legutóbbi 10 regisztrált ... :roll:
én azért nem megyek oda, mert még elkapok valamit

NSO-n olvastátok a legeket? Evra pl. 3 különböző csapattal is bukott BL döntőt és 3 szor a Barca ellen. Én most adnám el. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 233 regisztrált és 0 vendég