Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 11., vasárnap 21:16

ja igaz, elfelejtettem hogy ronaldo visszahúzza a csapatot. :( nem isértem miért játszatja carlo. ha a nyáron eladjuk vehetünk az árából 3 brazil csillagot, akiktől tuti jobb lesz a csapat.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. május 11., vasárnap 21:15

VanillaSky írta:Ha nem nyerik meg akkor ne a sport tvtől meg a magyar médiától féljenek, hanem a szurkolóktól! Ancelottival kézen fogva mehetnek Mianmarba kecskepásztornak meg gombaszedő kisiparosnak, az összes! A csapatbuszt rájuk hajlítják egy esetleges vereség esetén, megérdemelten.
Igen. Akkor bizony kitörne a "háború", csúnya lenne. Rossz bele is gondolni, hogy mi lenne ha...
De azt akkor nehezen bocsátanák meg a szurkolók Madridban is de bárhol a Föld pontján. Ezt be kell húzni, most már tényleg, mert egy ilyen szezon után a CdR nem lehet "búfelejtő"... KELL az a tizedik! Tökmindegy, hogy milyen áron.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára L.Miki 2014. május 11., vasárnap 21:16-kor.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. május 11., vasárnap 21:14

Csabi írta:tudom h most sokan pánikolnak, meg ezt a csapatot a bl döntőhöz mérik, de ez nem az a csapat amelyik ott fog játszani. ott mindenki a posztján játszik. ott lesz carvajal, coentrao, talán pepe, di maria, meg a két vadállat is. nem tudom kihangsúlyozni eléggé, hogy utóbbi 2 hiányát mennyire megéreztük utóbbi 2 meccsen.


jaja, ha összedrótozzuk embereinket-márpedig összefogjuk-akkor azért csapatunk teljesítménye, hozzáállása sokkal inkább a bayern ellenire fog hajazni, mint arra amit az elmúlt egy hétben láttunk.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. május 11., vasárnap 21:13

Gascoigne írta:
Csabi írta: ott lesz carvajal, coentrao, talán pepe, di maria, meg a két vadállat is. nem tudom kihangsúlyozni eléggé, hogy utóbbi 2 hiányát mennyire megéreztük utóbbi 2 meccsen.
az nem lehet, az önző Cristiano nélkül sokkal felszabadultabb a csapatjáték.
Nem csak, hogy felszabadultabb, jobban, szebben is játszunk, ő többnyire csak fék.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. május 11., vasárnap 21:12

viszont,ha nem nyerik meg,akkor jobb ha sport tv....és magyar média által elérhető oldalakat nem is olvastok a vb kezdetéig.
Ha nem nyerik meg akkor ne a sport tvtől meg a magyar médiától féljenek, hanem a szurkolóktól! Ancelottival kézen fogva mehetnek Mianmarba kecskepásztornak meg gombaszedő kisiparosnak, az összes! A csapatbuszt rájuk hajlítják egy esetleges vereség esetén, megérdemelten.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. május 11., vasárnap 21:11

Remy írta:
Galacticos írta:mondhattok itt akármit, de ha 24.-én hozzuk a kötelezőt mondjuk úgy mitn a bayern ellen vagy tizi párbajban tök mindegy, senkit nem fog érdekelni hogy mi volt az elmúlt másfél hétben.
senkit.
majd meglátjátok. :)
Nem hát, de azért fájó, hogy tényleg csak egy hajszálon múlt az egész...
Nekem is fáj, ha beleülök a tűbe.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. május 11., vasárnap 21:10

Csabi írta: ott lesz carvajal, coentrao, talán pepe, di maria, meg a két vadállat is. nem tudom kihangsúlyozni eléggé, hogy utóbbi 2 hiányát mennyire megéreztük utóbbi 2 meccsen.
az nem lehet, az önző Cristiano nélkül sokkal felszabadultabb a csapatjáték.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 11., vasárnap 21:08

Galacticos írta:mondhattok itt akármit, de ha 24.-én hozzuk a kötelezőt mondjuk úgy mitn a bayern ellen vagy tizi párbajban tök mindegy, senkit nem fog érdekelni hogy mi volt az elmúlt másfél hétben.
senkit.
majd meglátjátok. :)
Nem hát, de azért fájó, hogy tényleg csak egy hajszálon múlt az egész...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 11., vasárnap 21:07

tudom h most sokan pánikolnak, meg ezt a csapatot a bl döntőhöz mérik, de ez nem az a csapat amelyik ott fog játszani. ott mindenki a posztján játszik. ott lesz carvajal, coentrao, talán pepe, di maria, meg a két vadállat is. nem tudom kihangsúlyozni eléggé, hogy utóbbi 2 hiányát mennyire megéreztük utóbbi 2 meccsen.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. május 11., vasárnap 21:05

mondhattok itt akármit, de ha 24.-én hozzuk a kötelezőt mondjuk úgy mitn a bayern ellen vagy tizi párbajban tök mindegy, senkit nem fog érdekelni hogy mi volt az elmúlt másfél hétben.
senkit.
majd meglátjátok. :)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. május 11., vasárnap 21:05

R.M.C.F írta:nem is olvastok a vb kezdetéig.
De a 2018-asig :lol:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 11., vasárnap 21:01

torjack írta:kurvára ajánlom, hogy behúzzák aranylábú fiaink a döntőt. magasról teszek rá, hogy kinek mi a nyűgje. igyanak gumibogyószörpöt.

OKé....ha behúzzuk a bl-t akkor hogy mi volt most,az a kutyát nem fogja érdekelni......de azért arra figyeljetek,hogy most nagyon csönd van mert a madrid bl döntős,már régen szétlettek volna savazva....most nagy a kuss......viszont,ha nem nyerik meg,akkor jobb ha sport tv....és magyar média által elérhető oldalakat nem is olvastok a vb kezdetéig.

:ozil: :ozil: :ozil:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Acho » 2014. május 11., vasárnap 21:01

Ezt a lélektelen, szar játékot, amit az utolsó bajnokikon hoztak, jóvátenni nem tudják semmivel, de ha megnyerik a bl-t, kevésbé fogok rájuk haragudni.
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. május 11., vasárnap 20:59

kurvára ajánlom, hogy behúzzák aranylábú fiaink a döntőt. magasról teszek rá, hogy kinek mi a nyűgje. igyanak gumibogyószörpöt.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. május 11., vasárnap 20:56

Csabi írta:a béell döntőben egy fél kifogást se fogadok el. mi 3 hetet rápihenhetünk a döntőre, addig az atlétco 7 nappal előtte idegenben játszik a bajnoki döntőben.
pont ezért írtam az előbb, h ne legyenek nagy elvárásaink, mert nagyot koppanhatunk...
nem is tudom hány hsz-t láttam ma, amiben a mi esélyességünk van kiemelve és miért.
ez a pihenésünk is kényszer pihenő a fél keretnek sérülés miatt. ebbe is gondoljunk bele. ráadásul totál formán kívül fogunk érkezni a döntőre.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 11., vasárnap 20:52

úúú, caballeronak a 94. percben megkösznhetjük hogy 1 héttel tovább pihenhetünk, mint az atma. mit fogott. :|

a béell döntőben egy fél kifogást se fogadok el. mi 3 hetet rápihenhetünk a döntőre, addig az atlétco 7 nappal előtte idegenben játszik a bajnoki döntőben.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 11., vasárnap 20:44

Igen,a bl döntőbe jutás után,meredeken ment lefelé a teljesitmény.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. május 11., vasárnap 20:43

fantasztikus bl döntő lesz.. sztem ne várjunk sokat, mert kibaszott nagyot fogunk koppanni.
Ki is dobok az ablakon laptopot tv-t mindent ha nem hozzák le. Nem érdekelnek a kifogások, bayern ellen sem volt CR és Bale 100%-os mégis kétszer nyertünk, pedig a legjobbnak voltak tartva. Megnőtt az arc, ennyi.
Love football, hate antifa.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 11., vasárnap 20:39

Az lesz. Majd szóljon rám az elkövetkező 10 évben az,aki figyelmesebb mint én,és azt tapasztalja,hogy az ellenfélnél van több sérült,vagy eltiltott,vagyis a pályán kivüli szempontokban mi vagyunk előnyösebb helyzetben.

Szóljon......sokszor nem kell azt megmondom előre.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. május 11., vasárnap 20:30

amúgy sztem kurvanagy gáz lesz a BL döntőre.
nem elég, h a szezon végére szétestünk, kikapunk meg x-elünk minden fos csapattal. mentálisan a béka segge alatt leszünk. a csapat formája egy kalap szar lesz és már most az. ez a vigoi 2-0 is gyönyörű eddig.

a fél keret sérült, illetve ha fel is épülnek akkor úgy h vagy összedrótozzák őket, de ha ez is megtörténik akkor is úgy, h 2-3 hétig futball pályára sem léptek előtte.

fantasztikus bl döntő lesz.. sztem ne várjunk sokat, mert kibaszott nagyot fogunk koppanni.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 135 regisztrált és 0 vendég