Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. április 12., kedd 20:37

Nika91127 írta:
halamadrid írta: Ja és Gyuri azt mondja, hogy Odriozola a sérülése miatt nem játszik, Alabának pedig nem nagyon fekszik az új közeg és sokszor hibázni szokott :lol:.
Azta... Ennyire képben vannak?
A real nemjatszik szépen soha csak bedarálja az ellenfeleket. Nem közönségszórakoztató.

Szar dolog is ha egy csapat tud tikitakazni letámadni kontrázni védekezni ha kell. Bezzeg ha csak az egyiket csinálnánk akkor már filozófiánk lenne. :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2022. április 12., kedd 20:28

halamadrid írta: Ja és Gyuri azt mondja, hogy Odriozola a sérülése miatt nem játszik, Alabának pedig nem nagyon fekszik az új közeg és sokszor hibázni szokott :lol:.
Azta... Ennyire képben vannak?

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. április 12., kedd 20:25

Ja és Gyuri azt mondja, hogy Odriozola a sérülése miatt nem játszik, Alabának pedig nem nagyon fekszik az új közeg és sokszor hibázni szokott :lol:.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. április 12., kedd 20:18

Jól láttam, hogy az M4 szerint 5-1-3-1ben játszunk? :lol:

Pontosabban:

Fede-Carvajal(mint középhátvéd :lol:)-Militao(!)-Alaba-Mendy
Case
Modric-Kroos-Vini
Benz

:lol: :lol: :lol:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. április 12., kedd 20:12

Szerintem megkínlódjuk a mai meccset de tovább megyünk.

Egy meglepetés kiesést én is érzek. City vagy Bayern.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. április 12., kedd 19:26

h3x0r írta:
dzsi91 írta: A másik fele meg 100 éves volt miaz hogy nem kellett volna eladni?
Ha Khedira vagy Illarra helyett Xabi ul a padon, akkor talan Carlo sem bukik meg.
De akkor talán BL triplázás sem lett volna :mrgreen:.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. április 12., kedd 18:49

dzsi91 írta: A másik fele meg 100 éves volt miaz hogy nem kellett volna eladni?
Xabi Alonso elengedese, foleg az atigazolasi szezon utolso napjaiban egyertelmu hiba volt. Xabi szempontjabol ertheto, 33 evesen a Bayernben kapott egy nagyjabol fix kezdo poziciot, mig mi hoztunk a helyere egy fiatalabb Kroost. Volt egy jol mukodo Kroos - Modric- James harmas (elottuk termeszetesen a BBC). Viszont Modric, majd James serulesekor csak egy darab Isco volt a padon, mint hasznalhato jatekos. Khedira es Illarramendi semmire sem volt jo. Utobbit jol jellemzi, hogy Xabi eltiltasakor inkabb Khedira kezdett a BL dontoben, pedig 2 hettel azelott gyogyult fel a fél éves serulesebol. Ha Khedira vagy Illarra helyett Xabi ul a padon, akkor talan Carlo sem bukik meg.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. április 12., kedd 18:00

dzsi91 írta:
halamadrid írta: Akkor ez sokatoknak nem fog tetszeni :lol: (5 olyan játékost akit nem lett volna szabad eladnunk):
https://therealchamps.com/2020/06/17/re ... -10-years/

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Higu, Özil érthetetlen miért van benne, DM-val is nagyon jól jártunk, Xabi meg már megvolt 32 éves. Egyedül ugye CR érthető. Igaz, hogy 1 évvel ezelőtti a cikk, de pl. egy Hakimi, Theo, Llorente sokkal inkább illett volna a képbe. Persze, főleg utóbbi nem jelentett nagy érvágást.
Hát ez ilyen nso facebook kommentszekcio féle szint :lol: az összes felsorolt szinte 0 eredményt tud felmutatni a legmagasabb szinten miután elment. A másik fele meg 100 éves volt miaz hogy nem kellett volna eladni? Céronaldot nem kellett volna eladni de ott is ő járt rosszabbul.

Ez a lista inkább egy 5 játékos akinek nem kellett volna elhagyni a Realt saját karrierje érdekében :D
Tegnap találtam rá. Nem tudom hogy dobhatott fel ekkora faxságot elsőként :lol:.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. április 12., kedd 17:58

halamadrid írta: Akkor ez sokatoknak nem fog tetszeni :lol: (5 olyan játékost akit nem lett volna szabad eladnunk):
https://therealchamps.com/2020/06/17/re ... -10-years/

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Higu, Özil érthetetlen miért van benne, DM-val is nagyon jól jártunk, Xabi meg már megvolt 32 éves. Egyedül ugye CR érthető. Igaz, hogy 1 évvel ezelőtti a cikk, de pl. egy Hakimi, Theo, Llorente sokkal inkább illett volna a képbe. Persze, főleg utóbbi nem jelentett nagy érvágást.
Hát ez ilyen nso facebook kommentszekcio féle szint :lol: az összes felsorolt szinte 0 eredményt tud felmutatni a legmagasabb szinten miután elment. A másik fele meg 100 éves volt miaz hogy nem kellett volna eladni? Céronaldot nem kellett volna eladni de ott is ő járt rosszabbul.

Ez a lista inkább egy 5 játékos akinek nem kellett volna elhagyni a Realt saját karrierje érdekében :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. április 12., kedd 17:35

Theo hiába maradt volna itt, kuka lett volna, hát összeesett a saját lábában kb.

Milan pont jó neki, kb az is a szintje.
Rengeteget fejlődött ott.

Mendynél kétlem jobb lenne, lehet szidni Mendyt, de nagyon stabil vele a védelem.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. április 12., kedd 17:06

Akkor ez sokatoknak nem fog tetszeni :lol: (5 olyan játékost akit nem lett volna szabad eladnunk):
https://therealchamps.com/2020/06/17/re ... -10-years/

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Higu, Özil érthetetlen miért van benne, DM-val is nagyon jól jártunk, Xabi meg már megvolt 32 éves. Egyedül ugye CR érthető. Igaz, hogy 1 évvel ezelőtti a cikk, de pl. egy Hakimi, Theo, Llorente sokkal inkább illett volna a képbe. Persze, főleg utóbbi nem jelentett nagy érvágást.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. április 12., kedd 16:55

RealMadridFanatic írta:
halamadrid írta: Bocsássatok meg, tudatlan vagyok. A KHÖD az Khedira, Higuaín, Özil, Di María akar lenni? :D
Ugy van.

"A KHOD" formaban pedig meg Albiol tarsul hozzajuk.

Mondjuk Di Marianak hiaba voltak agyatlansagai, a tobbiekkel osszevetve szerintem messze a o volt legjobb/leghasznosabb futballista.
Ozilt en annyiban megvedenem, hogy a jobb labat hiaba csak tamaszkodasra hasznalta, nagyon ott volt benne az x. Gyonyoru dolgokat muvelt sokszor, es azert csak kiosztott 3 ev alatt majdnem 90 golpasszt (igaz, akkoriban meg megszortuk a kiscsapatokat, nem szenvedtunk ellenuk :mrgreen: ) ami azert brutal mennyiseg. Aztan tisztan latszott, hogy mentalisan nincs meg benne az, ami az extraklasszist megkulonbozteti mindenki mastol, egyre lustabb es nemtorodom lett, az arca pedig a teljesitmenyevel forditottan aranyosan nott. Biztos a torok ver. :mrgreen: Sokmindenben Gutihoz tudnam hasonlitani, benne is egy sokkal legendasabb karrier maradt, mert fejben nem tudta megugrani a kello szinten (viszont ellentetben a nemettel, mindig tudta, milyen mezt hord, pl klasszikusokon es madridi derbiken konkretan 300%-on egett), az a durva hogy Ozil meg igy is vilagbajnok lett. Egy pokhendi faszkalap, nagyon, nagyon kar erte. Talan a legnagyobb csalodasaim egyike ami a csapatot illeti, imadtam az elso kb masfel eveben, aztan majdnem pezsgot bontottam amikor eladtuk, mert tisztan latszott, hogy full lejtmenet az ember minden teren. Hat beszarsz, felfuggesztik Torokorszagban es Hull city. :lol: Aztan miota Modric itt nyomja mar arra sem emlekszem ki volt az a pajzsmirigyes csavo aki az elso felido vegen mar a seggen vette a levegot.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. április 12., kedd 16:55

Albiollal nem volt nagy gond szerintem, emlékszem volt egy kimagasló éve is, amibe csak év végén csúszott be valami baki.
igy van, es ami az agyukban van, amikor fotballozni kell
:lol:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. április 12., kedd 16:51

Azért Özil sem volt kutya azzal a 80 assziszttal a 3 éve alatt. Higuaín meg olyasmi, mint Lukaku, hogy egy topcsapatba nem a legjobb, de (ha már Lukaku) pl. egy Interben vagy az ő esetében a Juventusban tökéletes volt.
Khedira meg olyan amilyen :mrgreen:. Érdekes, hogy a Juvéban mennyivel több gólja lett. Emlékszem egyszer egy mesterhármast is lőtt és mindegyik vagy fejjel, vagy szögletből jött :lol:.
Halfkey írta: Bakker, én eddig azt hittem ez a Kerlon Hehe rÖalista Dzsi klub.
Nekem is ez ugrott be először, de egyből kizártam a feléjük irányuló utálat miatt.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. április 12., kedd 16:50

Bakker, én eddig azt hittem ez a Kerlon Hehe rÖalista Dzsi klub.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11141
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. április 12., kedd 16:45

halamadrid írta: Bocsássatok meg, tudatlan vagyok. A KHÖD az Khedira, Higuaín, Özil, Di María akar lenni? :D
igy van, es ami az agyukban van, amikor fotballozni kell.
thereisonly1ronaldo

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. április 12., kedd 16:45

halamadrid írta: Bocsássatok meg, tudatlan vagyok. A KHÖD az Khedira, Higuaín, Özil, Di María akar lenni? :D
Ugy van.

"A KHOD" formaban pedig meg Albiol tarsul hozzajuk.

Mondjuk Di Marianak hiaba voltak agyatlansagai, a tobbiekkel osszevetve szerintem messze a o volt legjobb/leghasznosabb futballista.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára RealMadridFanatic 2022. április 12., kedd 16:46-kor.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. április 12., kedd 16:39

Bocsássatok meg, tudatlan vagyok. A KHÖD az Khedira, Higuaín, Özil, Di María akar lenni? :D
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11141
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. április 12., kedd 16:37

babaking írta:
hehetheoriginal írta: ugyanolyan mocskos fejbengyenge buzi volt, mint a balfasz higuain.
Sosem értettem, hogy miért kell emberekről (teljesítményüktől függetlenül) így beszélni.
talán mert akartam volna, hogy győzzön a csapat, es az ilyen balfasz nyomorék játékosok miatt ujra es ujra ne szopjunk ki.
mivel nem olvassák, gondolom nem lesz az erzekeny kis lelkük megbántva.
thereisonly1ronaldo

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. április 12., kedd 16:33

babaking írta:
hehetheoriginal írta: ugyanolyan mocskos fejbengyenge buzi volt, mint a balfasz higuain.
Sosem értettem, hogy miért kell emberekről (teljesítményüktől függetlenül) így beszélni.
nálam a két játékos máshol van football iq-ban maradjunk ennyiben.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 106 regisztrált és 0 vendég