Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. május 4., hétfő 19:11

realmadridfan írta:Lewandowski már a csapattal edzett, ő is ott lesz.
Így akkor easy, :mrgreen: Rafinha helyett Lahm, Müller egyel hátrébb, Lewa előre, és akkor Neymart Lahm megfogja, amúgy se megy a brazilnak mostanában. :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 4., hétfő 19:10

Nincs az az isten, hogy Lahmot visszarakja a védelembe. Az túl sablonos lenne, neki kell a trükközés, a brutálmegataktikázás. Az msn lábon szétszedi őket hátul, már egy wolfsburg is megtette könnyedén.
Nem illik.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. május 4., hétfő 19:09

Azon a Rafinha-Neymar párharcon a továbbjutás is eldőlhet simán. Hogy került ez az ember oda egyébként? Valami riválistól hozták? :mrgreen: Valamivel tuti zsarolja Pepet, hogy mindig kezdő.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 4., hétfő 19:08

Lewandowski már a csapattal edzett, ő is ott lesz.

Egyébként robben Meddig dőlt ki?Junius 6ra se épülne fel?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. május 4., hétfő 19:05

Azért ettől a Bayern kezdőtől nem dobok hátast. Fizikálisan több lassú ember jut a védelembe és a középpályára. Ha nem fognak ki rossz napot Enriquéék, akkor meglesz az előny a Nou Campban. Tippmixen a helyetekben meg is raknám a hazait, ha nem jön, akkor annak örülhettek, hogy nem nyert a Barca. :D

Martinez eléggé kérdéses, ha ő játszik, akkor talán Rafinha is kikerül és úgy már izgalmasabb lehet.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 4., hétfő 19:03

kelemen.istvan írta:Eleinte én is simának éreztem a Barca továbbjutást, mostanra valami megfordult bennem. Az ok elég triviális: kevésbé utálom a bajorokat. :mrgreen:
Lehetséges Bayern kezdő:
Neuer
Rafinha-Boateng-Benatia-Bernat
Alonso
Schweinsteiger-Thiago
Lahm ------------ Götze
Müller
Azért láttam már gyengébb nevekből álló csapatot amelyik megtréfálta a katalánokat.
Igen, tudom ez a bl, de ott is. :lol:
Micsoda taktika!!! Géniusz ez a guardiola én mondom. :lol:

Elöl a müller makkban bízik az nem vitás, de hátul.. :agree:
Nem illik.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. május 4., hétfő 19:00

Eleinte én is simának éreztem a Barca továbbjutást, mostanra valami megfordult bennem. Az ok elég triviális: kevésbé utálom a bajorokat. :mrgreen:
Lehetséges Bayern kezdő:
Neuer
Rafinha-Boateng-Benatia-Bernat
Alonso
Schweinsteiger-Thiago
Lahm ------------ Götze
Müller
Azért láttam már gyengébb nevekből álló csapatot amelyik megtréfálta a katalánokat.
Igen, tudom ez a bl, de ott is. :lol:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 4., hétfő 18:55

A védelmük csak Guardiola miatt katasztrófa,ha Lahmot visszatenné jobb hátvédnek, vkp-nak martinezt és 4 védővel állna ki nem lenne ott nagy gond.

Mondom ha itt nagy Bayern verés lesz akkor az az ember tényleg egy nímand, idegenben a jelenlegi helyzetükben be kell állni védekezőbb focira és a Barca védelemben is benne van a hiba, azért nem olyan elveszett az a kezdő amit ki fognak állítani a Camp Nouban(a stílussal van a gond),csapat játékkal lehet kompenzálni Robben hiányát.

Én is a Barcát érzem,de itt megint annyit levan sajnálva az egyik csapat,hogy ilyenkor jön az ellenkezője.

A jó hír,hogy ha bejutunk a döntőbe mi leszünk lesajnálva:D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 4., hétfő 18:39

dzsi91 írta:
hunmadridista írta: A másik párarcban, viszont sok gólt és sima Barca továbbjutást várok...nem csodálkoznék rajta, ha hasonló lenne a játék képe, mint a 2009-es összecsapásuk során...
Én csodálkoznék, amennyiben itt nagy arányú barca siker lenne az Guardiola teljes fogalmatlanságát bizonyítaná(nem tartom sokra de azért annyira hülyének se,hogy a tavalyi blama után idén is beleszaladjon egy nagy verésbe). Nincs az az idióta barom aki ilyen pofonok és előjelek után nem áll rá a kontrákra idegenben. Én egy döntetlenre számítok, 0-0,1-1,2-2 ... Annyira szélsőségekben gondolkozik mindenki és ezt most nem rád írom hanem úgy amblokk a világra. Most megy a barcának,bayern szarba van akkor biztos 5-0 lesz, ugyanez volt a Classico előtt is aztán egy félidő alatt eldönthettük volna.

A Barca az esélyesebb, de ez a bl ezen szakaszában szart sem ér, ugyanez igaz a mi párharcunkra is.
Hat pedig siman benne lehet egy csufos is, a vedelmuk katasztrofa, a kozeppalya sulytalan. Thiago jo meg minden, de vedekezesben nem tul jo, Alonso lassu, Lahm v Muller meg nem oda valo. Ha a Barca gyorsan atjatsza a bayern kp-jat(amit a Porto is megtehett volna) a vedelem sebezheto lesz, amit az MSN szintu tamadok siman kihasznalnak.....ezt erzem, de nem biztos, h ez is lesz.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 4., hétfő 17:51

hunmadridista írta: A másik párarcban, viszont sok gólt és sima Barca továbbjutást várok...nem csodálkoznék rajta, ha hasonló lenne a játék képe, mint a 2009-es összecsapásuk során...
Én csodálkoznék, amennyiben itt nagy arányú barca siker lenne az Guardiola teljes fogalmatlanságát bizonyítaná(nem tartom sokra de azért annyira hülyének se,hogy a tavalyi blama után idén is beleszaladjon egy nagy verésbe). Nincs az az idióta barom aki ilyen pofonok és előjelek után nem áll rá a kontrákra idegenben. Én egy döntetlenre számítok, 0-0,1-1,2-2 ... Annyira szélsőségekben gondolkozik mindenki és ezt most nem rád írom hanem úgy amblokk a világra. Most megy a barcának,bayern szarba van akkor biztos 5-0 lesz, ugyanez volt a Classico előtt is aztán egy félidő alatt eldönthettük volna.

A Barca az esélyesebb, de ez a bl ezen szakaszában szart sem ér, ugyanez igaz a mi párharcunkra is.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 4., hétfő 15:44

Amúgy az angol Martin Atkinsont jelölte az UEFA a meccsünkre...nem tudom, hogy ez jó vagy rossz-e számunkra...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 4., hétfő 15:17

Vidal azért mostanában nem a régi, Tevez meg...BL-ben sokat ő sem alkotott eddig, Varane meg a haverok megeszik reggelire. Sanszosabb, hogy Morata makkol egyet. :lol:
Nem illik.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 4., hétfő 15:11

Én is amondó vagyok, hogy kell egy idegenbeli gól minimum...valamint jó lenne nem kikapni...Tevezre, Pirlora és Vidalra nagyon kell figyelni, nem mellesleg jó lenne nem "hőssé" tenni Buffont...
Nem számítok sok gólra...szerintem hasonló lesz, mint az Atletico ellen...1 max. 2 gól fog dönteni...

A másik párarcban, viszont sok gólt és sima Barca továbbjutást várok...nem csodálkoznék rajta, ha hasonló lenne a játék képe, mint a 2009-es összecsapásuk során...

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 4., hétfő 14:17

Tevezre, Vidalra figyelni, egyébként hozni kell, és le is hozzuk.

remélem ha még én is optimista vagyok, akkor simán hozzuk. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 4., hétfő 14:13

R.M.C.F írta:
Vagyis 5 védős rendszerben állnak ki. Na erre lehet okoskodni taktikát.

:hmmm:
A két szélsőbekk nem fog sokat felmenni náluk, úgyhogy kell majd Marcelo meg Carvajal a mi oldalunkról, hogy plusz hozzanak. Ívelgetni sok értelme nem lesz a középső védőik ellen, nagyon kéne egy Isco mondjuk, aki megbontja őket a földön. Illetve Bale és Cé, akik nyomás alá helyezik a védelmüket, mert az nagyon nem labdabiztos. Tevez, Morata ezeket leszedi akármelyik belső védőnk, a távoli lövéseikre/pontrúgásaikra kell figyelni. Szerintem az agresszív letámadás, és a labdakihozataluk megakadályozása lesz a kulcs.
Nem illik.

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tayo » 2015. május 4., hétfő 12:54

A párharc kimenetele véleményem szerint a torinoi meccsen fog eldőlni. Ha itt olyan döntetlent érünk el ahol gólt szerzünk vagy netán győztesen hagyjuk el a pályát holnap akkor biztos vagyok már most a továbbjutásban. Ellenkező esetben, gondolok itt 0-0, vagy bármilyen formájú Juve sikerre akkor viszont baromi nehéz lesz egy olasz csapat ellen még a Bernabeuban is. Bízok azért egy hasonló kimenetelű párharcra amit tavaly játszottunk velük a csoportkörben, ott azért eléggé megmutatkozott hogy Ancelotti ismeri az olasz focit, ismeri a gyengeségeit és ki is tudja aknázni ezeket a játékosainkkal.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 4., hétfő 12:21

Én is egy jó 1-1et vagy 2-2t várok, ami a lényeg,hogy ne kapjunk ki és legyen meg az idegenbeli gól.Azért atleticoi magasságokban járó bunkerre nem számítok a Juvétól, szerintem megpróbálnak majd győzni de a biztonság lesz az első számukra.Ja és Bale lesz az aranyember.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 4., hétfő 12:20

R.M.C.F írta: Vagyis 5 védős rendszerben állnak ki. Na erre lehet okoskodni taktikát.

:hmmm:
'sszátok rá 25 ről, azt jó' van. :mrgreen:

Kevés gólt várok a meccstől, de azért, ha valahogy össze tudnánk hozni 2 gólt, akkor már jók lehetünk. Most kell az idegenbeli gól!
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 4., hétfő 12:14

A juve valószínűsíthető kezdője és szerintem a felállás szerkezeti képe:

-----------------------Buffon
Barzagli----Bonuchi----Chiellini
Lichtsteiner----------------------------------Evra
-----------------------Pirlo
-------------Vidal---------------Marchicio
---------Tevez------------Morata


Vagyis 5 védős rendszerben állnak ki. Na erre lehet okoskodni taktikát.

:hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 4., hétfő 12:09

Anthony írta:Amugy meg Messi, who?
:lol:
ramosnak is több gólja van szakadok.
meg azon is hogy lewa csak ellenünk lőtt gólt, és ígyis 3 bazdmeg.
pepénre nagyon haragszom még mindig azért az estéért, idén nyerhetnénk harmadszor bl-t zsinórba. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 248 regisztrált és 0 vendég