Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
30
33%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
18
20%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
7%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
34
38%
 
Szavazatok száma: 90

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4884
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 57 perccel ezelőtt

Ha az elso golt sikerulne megszerezni, onnan lehet esely. Lathattuk az elso meccsen is hogy boven sebezheto gyors kontrakkal a City.

Csak Nachon ne menjen el.

petiamadridista
Hozzászólások: 5234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » Ma, 13:47

Holnap nagy valószínűséggel kiesünk.
Kár hogy közvetlen spanyol riválisaink közül ez a szar sorsolás miatt valamelyik döntős lesz.

ELSiete
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ELSiete » Ma, 9:19

Más meccs lesz ez mint a tavalyi, azt a meccset sem Carlo, sem a csapat nem kívánja újra élni. Ugyebár az első meccs előtt azt mondtam, hogyha 2 lesz közte a javunkra, akkor tovabbjuthatunk, így egy X után azt mondom, hogy a végső vegkimenetel nem nekünk fog kedvezni, de izgalmasabb meccs lesz, mint tavaly. 1-2 játékos adós a jó játékával, tőlük most extrát várok, viszont a vedelembol kikerül Tchouameni, aki nélkül nem véletlen, hogy idén nem volt elvesztett meccsünk. Nacho jó esetben is már masodik vagy inkább harmadik számú CB, egy ilyen játékos bevetése pedig igen problemas lehet egy ilyen csapat ellen. Luninnak mindenkeppen extrat kell hoznia, amikor már a védelem nem bírja a faltörést, akkor az ő kezeire kesz szükség. És igen, ez a meccs klasszis kapusteljesitmeny nélkül nem lehet meg, szóval most sok minden kifog derülni.
Még mindig fogom a fejem az első meccs miatt, ha nagyon nagyon elfogulatlan vagyok, akkor is azt gondolom, hogy 1 de inkabb 2 gól is lehetett volna közte, Pep nem véletlenül örült úgy Foden goljanak ám, ezzel az X-el megutottek a fonyeremenyt. És nem, nem lötyögtek ők sem az első meccsen, mit értek volna vele, ha mi közben berugjuk a helyzeteket? Ennyit számít a hazai pálya, valamint egy jó kezdő 11, ebben most Carlo nem hibazott. A problema, hogy a visszavagon ugyanez az előny, már nekik lesz meg, plusz Nacho, plusz már tudják, hogy mire / kikre kell készülni.
Ha esetleg hosszabbitasra is hozzuk, akkor ott már nagyon fog számítani a keret mélysége, mert nem mindegy, hogy 90+ utan Kovacicet vagy Dokut küldöd be, vagy pedig 3 perces Ceballosokat, akik használva sem voltak idén. Jó meccs lesz, bízom a csodában és valószínű szerdan már arról fogok almodni, hogy hogyan megyünk tovább.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » Ma, 9:14

Carvajal, Camavinga, Bellingham es Viní Jr egy sargara van az eltiltastol.
Ha nem kapnak, akkor tolrodik a kovetkezo korre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3871
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2024. április 13., szombat 17:00

reeed_ati írta: Ahogy elnézem, Walker ma sem kezdő a cityben, gondolom messze van még a 100%-tól, meglepne ha szerdán kezdene majd.
Ez jó hír a baloldali támadószekciónak, mert Walkert nem sokszor láttam még rosszul játszani.

Én fixen azt várom, hogy jó esetben is kapunk 1-2 gólt, ezt kéne megugrania a támadóalakzatunknak.
Aztán cáfoljon rám a védelmünk és Militao térjen vissza godmode-ba, Rüdi meg maradjon abba.. :D
Sztem ott lesz Walker. Pihen ameddig tud aztan szurival gyogyszerrel de ott lesz.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2024. április 13., szombat 16:57

Ahogy elnézem, Walker ma sem kezdő a cityben, gondolom messze van még a 100%-tól, meglepne ha szerdán kezdene majd.
Ez jó hír a baloldali támadószekciónak, mert Walkert nem sokszor láttam még rosszul játszani.

Én fixen azt várom, hogy jó esetben is kapunk 1-2 gólt, ezt kéne megugrania a támadóalakzatunknak.
Aztán cáfoljon rám a védelmünk és Militao térjen vissza godmode-ba, Rüdi meg maradjon abba.. :D

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2024. április 13., szombat 15:57

nzooli93 írta: Azért ott 2-1 nél mikor ment Psg lendületből, kicsit azt éreztem,hogy el is dönthetik most. Aztán jöttek a cserék, és ennyi lett. De Enrike is érdekesen gondolkodik. Asensio kb vegig sérült volt idén, Barcola eleg sokszor kezdo volt,es jo is volt. Ki kezd? Asensio. Ugarte is nagyon jónak tűnik egy ideje,ot be se cserelte asszem. Emery is padon kezdett. Kb saját esélyeiket rontotta el kb. Sokkal jobb csapatot, és játékot feltudtak volna tenni. Nyilvan Donnarumma amatőr teljesítményét nem látta előre senki...
2-1-nel Dembele kapufat lott, nem? Ott eldolhetett volna. Vagy az mar 2-2-nel volt?
:goat:

Avatar
mexes
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mexes » 2024. április 13., szombat 13:29

Babinho írta: Kinek mi a topfoci ugye
Topfoci? Mint sport? ízlés kérdése, abban mindenkinek igaza van. 10percig bírom a pozíciós játékot nézni, ha kedd este arsenal-city lett volna, 80-80% labdabirtoklással, akkor inkább leülök olvasni, vagy kockulni.
Sajna a topfoci már csak 10% sport... 90% gazdasági és politikai eszköz. Legfőbb célja már a befolyás és profit szerzés (nem csak fociból, sőt ettől megy tönkre éppen). Bárcsak elrejtenék ezt a világ elől és meghagynák az illúziót.
Babinho írta: Ugyanerre számítok, ha ilyen játékkal, ilyen meccs után kiesünk én azért nem vágok eret, és nem kiálltok reformokért.
Nagyon régóta nem ugyanazok a szabályok vonatkoznak a játékban résztvevőkre - ettől számomra egyre élvezhetetlenebb, mint fogyasztási cikk.
Szurkolóként (Real meccsek) még van értéke, de a foci mellett az önazonosulás az, ami elviszi a vállán ezt az egyébként megfáradt sorozatot.

Az én azonosulásom a Reallal a dicsőség mellett a klasszikus (és infantilis) jó és rossz harca, a futballra vonatkozó szabályozások, annak keretei között megengedett eszközökkel elért a mi sikereinknek a megünneplése és az ő - nem a keretek között működő City, MU, Barca, PSG - kudarcaik okozta elégtétel.

Ha a Bilbao elver minket vérrel verítékkel, mert spártai munkát tesznek bele vagy egy Brighton\Sporting\Ajax\Dortmund működő, a keretek között zajló és sikeres modellekkel megbac az egy őszinte világ és a jobb győzött.

Ha kiesünk a City ellen, csalók ellen esünk ki és ha ez sorozatossá válik, akkor nálam szépen lassan eljön az idő, amikor már a Real meccs sem lesz a stresszoldó, dopamin termelő fogyasztási cikkem. A "topfoci", mostani formájában már most sem az.

MarioCirolo
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. április 12., péntek 23:25

Babinho írta: Szerintem nyerünk angliába. Képesek vagyunk most, angliát azért bevettük már párszor, Valverde emlékeztetett hogy bennük van a tavalyi vereség...a kp-nk nagy formában van, a kis brazilok soha nem ijedtek még meg, a védelem is stabil, PaleoDani meg Mendy újra mint a beton. Most nem fognak meg minket, okos játékkal lehozzuk. De döntetlen nem lesz, eldől ez 90 perc alatt. Minimum egy csapat kurva jó focit fog tolni, rossz meccs nem lesz :)
Amen!

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2024. április 12., péntek 23:09

Kinek mi a topfoci ugye
Ha számtalan szintiszta helyzet van az nalam szar vedelmeket jelent. Ha oda vissza helyzetek, akkor nalam az kontrollálatlan játék, kp hiánya.
Itt volt minden, intelligencia, párharcok, komoly taktikai küzdelem. Jo védekezések, stratégiák
Ennek ellenére lett 3-3, ez nálam a klasszis befejezéseket, helyzetfelismeréseket jelenti.

Camavinga golja előtt gyönyörűen adogattuk körbe, Cama jól indult meg egy résen, és helyesen at átlövést választotta. Nekem ettől ez szép gól, mert nem csak az utolso momentumot, a lövést, a labda útját a hálóba nézem...

Realnak 0,6 MCnek 0,8 volt az Xgje. 3-3-nál. Na egyrészt ennyit erről a statisztikáról, másrészt pont alátámasztja amit írok. Nagyszerű csapatmunkák mindkét oldalon, és klasszis megoldások. Hogy gvardiol soha nem fog még hasonlót sem rúgni? Hát neki ez volt a nagy momentuma. De ez az volt...szerencse? Mittomén hogy hívják ezt a fociban.

Visszatérve a mi keretünkre, a benne rejlő lehetőségekre...Ancelottit áldja az ég hogy Benzema elvesztésével egy Joseluval ezt tudja hozni, Perezt meg duplán áldja hogy ezt felismerte, hogy Ancelotti egy évig át tudja ezt hidalni, és meg tudjuk várni Mbappét.
Mi a picsat csinalnánk most Kane-el? Meg mi lenne nyártól? Jó hogy nem veszünk B megoldásokat. Mbappé meg majd beilleszkedik, nyugodt vagyok hogy a Donnal kezdi majd...na de ne szaladjunk előre.

Szerintem nyerünk angliába. Képesek vagyunk most, angliát azért bevettük már párszor, Valverde emlékeztetett hogy bennük van a tavalyi vereség...a kp-nk nagy formában van, a kis brazilok soha nem ijedtek még meg, a védelem is stabil, PaleoDani meg Mendy újra mint a beton. Most nem fognak meg minket, okos játékkal lehozzuk. De döntetlen nem lesz, eldől ez 90 perc alatt. Minimum egy csapat kurva jó focit fog tolni, rossz meccs nem lesz :)

MarioCirolo
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. április 12., péntek 23:03

Pad'em írta:
MarioCirolo írta:
En elfogadom, ha nalad top foci volt, szerintem becsapos mert nagyobb helyzetek nelkul lett 3-3, 3 potyaval es 3 bombagollal.
Nem Babinhonál volt topfoci, nagyon sok helyen az év meccsének lett titulálva, meg előrehozott döntőnek. Nagyobbnál nagyobb bombagólókkal. 3 potyát nem láttam, nálam az a potya amit a kapus bevéd, ez max az első gólra igaz. Remek tempó, végig benne volt, hogy történik valami, két fordítás percek alatt. Ennél top-abb focit nem tudom, hogy lehet összehozni. Max ha Mbappé már itt van, mert akkor nyerünk 5-3-ra.

Valverde gólja lett amúgy a hét gólja az Uefánál.
Ha a szorakoztato faktort es az iramot nezem akkor egyertelmuen top. Ha kidolgozott helyzeteket minoseget es jatek kepet nezem akkor nalam kevesbe top, de ez teljesen szubjektiv. Nalam az elso harom gol potya/szerencses volt, kapushiba es ket megpattant loves (Camavingae kaput sem talalt volna).

Valverdenek orulok, nagyon megerdemli es az egyik kedvenc jatekosom a keretbol.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. április 12., péntek 21:53

MarioCirolo írta:
En elfogadom, ha nalad top foci volt, szerintem becsapos mert nagyobb helyzetek nelkul lett 3-3, 3 potyaval es 3 bombagollal.
Nem Babinhonál volt topfoci, nagyon sok helyen az év meccsének lett titulálva, meg előrehozott döntőnek. Nagyobbnál nagyobb bombagólókkal. 3 potyát nem láttam, nálam az a potya amit a kapus bevéd, ez max az első gólra igaz. Remek tempó, végig benne volt, hogy történik valami, két fordítás percek alatt. Ennél top-abb focit nem tudom, hogy lehet összehozni. Max ha Mbappé már itt van, mert akkor nyerünk 5-3-ra.

Valverde gólja lett amúgy a hét gólja az Uefánál.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

MarioCirolo
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. április 12., péntek 21:32

Babinho írta:
A citynel nem jatszott a csapat legjobbja, a legjobb vedojuk es a kezdo kapusuk
:lol: :lol:
Még kurva jó hogy nekünk nem esett ki az egész szezonra a legjobb védőnk és a világ legjobb kapusa :lol:
Biztos nincs köze hozzá hogy ennyi gólt kaptunk...

Szerintem mindkét csapat magas szinten játszott, top foci volt, azok a lövések, támadások a maguk nemében mind klasszis megoldást tartalmaztak.

Ugyanerre számítok, ha ilyen játékkal, ilyen meccs után kiesünk én azért nem vágok eret, és nem kiálltok reformokért.
Bajnokok leszünk, szuperkupa zsebben és tisztán látszik hogy Európában is a legmagasabb szinten teljesítünk.

Temessétek a csapatot előre, hátha bejön. Vegulis többször bejön mint ahányszor BL-t nyerünk, így minden bizonnyal megéri inkább erre fogadni. Nincs csalódás. :)
Felreertetted amit mondani akartam. Arra utaltam a city hianyzoinal, hogyha igy nem tudtuk oket dominalni, akkor a visszavagon amikor mar ott lesznek, meg nehezebb dolgunk lesz.

En elfogadom, ha nalad top foci volt, szerintem becsapos mert nagyobb helyzetek nelkul lett 3-3, 3 potyaval es 3 bombagollal.

Az eredmenyeknek/kupaknak orulok, a jatekunkkal tovabbra sem vagyok megelegedve, az hogy europaban a legmagasabb szinten teljesitunk nalam a visszavago utan dol el, mert egyelore tovabbmentunk egy gyenge csoportbol es tovabbszenvedtuk magunkat egy kozepes lipcsen.

Temetni nem temetem a csapatot, bar nem vagyok optimista. Az elso meccs elott azt vartam, hogy kettovel nyerunk, remelem ismet nem lesz igazam.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2024. április 12., péntek 21:11

hunmadridista írta: A City elméletileg 2018-ban veszített utoljára hazai pályán :| ez valós lehet? :hmmm:
BL-ben lehet, bajnokin kikaptak tavaly egyszer.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

MarioCirolo
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. április 12., péntek 21:08

RaúlCF írta: Mindenhol ezt olvasom, hogy az történt amit ők akartak meg mekkora dominancia volt. Én ezt esküszöm nem láttam. Volt egy lepke szabadrúgás meg 2 átlövés. Kidolgozott helyzet közelébe se jutottak kb csak ment a szokásos kézilabda 30 méterre a kaputól. Én inkább azt láttam, hogy halvány lila fingjuk nem volt mit csináljanak aztán beérett az original védjegyzett Pep foci 2 távoli lövéssel mert ugye mindig erre játszik. A City az esélyesebb hazai pályán de bőven benne van a továbbjutásunk is ebben a hatalmas "dominanciában" is.
A tavalyi parharcbol indultam ki, hoztak egy nekik kenyelmes dontetlent idegenben, aztan szarra vertek minket otthon. Feltetelezem iden is erre a forgatokonyvre keszulnek, aztan meglatjuk sikerul-e meglepni oket.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1457
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2024. április 12., péntek 21:00

A City elméletileg 2018-ban veszített utoljára hazai pályán :| ez valós lehet? :hmmm:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2024. április 12., péntek 19:40

A citynel nem jatszott a csapat legjobbja, a legjobb vedojuk es a kezdo kapusuk
:lol: :lol:
Még kurva jó hogy nekünk nem esett ki az egész szezonra a legjobb védőnk és a világ legjobb kapusa :lol:
Biztos nincs köze hozzá hogy ennyi gólt kaptunk...

Szerintem mindkét csapat magas szinten játszott, top foci volt, azok a lövések, támadások a maguk nemében mind klasszis megoldást tartalmaztak.

Ugyanerre számítok, ha ilyen játékkal, ilyen meccs után kiesünk én azért nem vágok eret, és nem kiálltok reformokért.
Bajnokok leszünk, szuperkupa zsebben és tisztán látszik hogy Európában is a legmagasabb szinten teljesítünk.

Temessétek a csapatot előre, hátha bejön. Vegulis többször bejön mint ahányszor BL-t nyerünk, így minden bizonnyal megéri inkább erre fogadni. Nincs csalódás. :)

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2024. április 12., péntek 18:56

Mindenhol ezt olvasom, hogy az történt amit ők akartak meg mekkora dominancia volt. Én ezt esküszöm nem láttam. Volt egy lepke szabadrúgás meg 2 átlövés. Kidolgozott helyzet közelébe se jutottak kb csak ment a szokásos kézilabda 30 méterre a kaputól. Én inkább azt láttam, hogy halvány lila fingjuk nem volt mit csináljanak aztán beérett az original védjegyzett Pep foci 2 távoli lövéssel mert ugye mindig erre játszik. A City az esélyesebb hazai pályán de bőven benne van a továbbjutásunk is ebben a hatalmas "dominanciában" is.

MarioCirolo
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. április 12., péntek 18:26

ikarus93 írta: Szerintem is vereség, ez a City túl nagy falat jelenleg.
Jövőre Bappéval Yoroval Endrickkel Fonzival már jobbak az esélyek.
Igyis rugtunk 3 golt a citynek, a problema az, hogy kaptunk cserebe 3at. Nem gondolom, hogy Bappeval, Yoroval, Endrickkel, vagy Fonzival kevesebbet kaptunk volna. A citynel nem jatszott a csapat legjobbja, a legjobb vedojuk es a kezdo kapusuk, ezen kivul voltak tobben is, akik kisebb serulessel jatszottak, ennek ellenere kb. vegig az tortent, amit ok akartak. Szerintem nalunk tovabbra is strukturalis problemak vannak elsosorban a tamadasepitesben, a kontraknal nem latom a tudatossagot, a letamadasaink nem mukodnek (nem csak a city ellen) es az alap formacionk teljesen halott ugynek tunik. Csatar nelkul jatszunk es azt varjuk, hogy a btb kpnk majd hatha megerkezik a 16osra, a jobb szelt teljesen feladjuk, amig Vini es Rodrygo egymas labat tapossak a bal oldalon es amint valahogy megszerezzuk a vezetest, beallunk vedekezni, amit ebben a szezonban nem egyszer beszoptunk mar. Ha hasonlo felfogassal jatszunk manchesterben, lehet akarki a kezdonkben, meglepne ha tovabbmennenk. En tovabbra is azt erzem, hogy Ancelotti nem kompatibilis ezzel a kerettel es felek, hogy jovore meg egy evet elvesztegetunk vele a padon.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3871
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2024. április 12., péntek 17:16

Szerintem is vereség, ez a City túl nagy falat jelenleg.
Jövőre Bappéval Yoroval Endrickkel Fonzival már jobbak az esélyek.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég