Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 9., kedd 11:09

Gyerekek...ugy erzem, mintha a Tizedikert mennenk.... :roll: total kivagyok :lol:

Ez a video meg.... :sziv:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 9., kedd 10:55

Azért basszameg ez a Céronaldo Benzema együtt meg külön külön is awwhh, szavakkal nem leírható. :'(

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2023. május 9., kedd 10:27

tomi_b írta:
flori írta: Kis hangolódás mára: https://twitter.com/madridistatvYT/stat ... 4893924353
Ramos gólját azóta se nagyon übereli semmi, pedig aztán volt azóta néhány last minute produkciónk.
Made my day. Hatalmas videó, köszi


Én anno Ramos gólját a barátnőm ( aki azóta már a feleségem és gyermekem édesanyja :sziv: ) szüleinél néztem, és a gól után lyukasra püföltem a kanapéjukat :roll: :lol:

Ott megtanulták, hogy a futball az futball, a többi lófasz :kalapos:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 9., kedd 10:13

wZoLee7 írta:én ott tanultam meg h a sípszóig nincs vége
igen amúgy, onnantól kezdve jöttek az ilyen győzelmek. :D én mióta Real szurkoló vagyok, előtte sose volt még csak hasonló se. A 2000-es évek csapatainál csak a Capello féle Realban volt meg a tűz, ott volt pár fordítás. A többi... hagyjuk. De amúgy onnantól kezdve jöttek ezek a fajta fordítások/győzelmek.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. május 9., kedd 10:13

Jesszusom, mekkora video. :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. május 9., kedd 10:10

Sierra írta:
tomi_b írta: Ramos gólját azóta se nagyon übereli semmi, pedig aztán volt azóta néhány last minute produkciónk.
Elképesztő pillanat volt, felejthetetlen. Top1 focis emlék nekem, ott tényleg áttört egy kurva magas gát.
én ott tanultam meg h a sípszóig nincs vége, már álltam az ajtóban a távirányítóval a kezemben, hogy na ezt még megvárom aztán megyek aludni, franc sem kíváncsi matracék ünneplésére :lol:

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2023. május 9., kedd 10:10

wZoLee7 írta: Egyszerű a mai recept, nem szabad hátrányba kerülni. Teljesen mind1 nekünk ki játszik otthon a visszavágón, mentálisan erősebbek vagyunk bárhol a világon a bl-ben, a city viszont kétlem, hogy elfelejtette volna a tavalyi párharcot, döntő pillanatban ott lesz a fejükben.
Én arra számítok, hogy úgy alakul a meccs eleje, mint a pool elleni első meccsen. Kiváncsi vagyok mennyire maradunk az öltözőben. Valamiért mindig nagyon meg tudunk lepődni, ha valaki az elején nekünk jön.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 9., kedd 10:04

tomi_b írta: Ramos gólját azóta se nagyon übereli semmi, pedig aztán volt azóta néhány last minute produkciónk.
Elképesztő pillanat volt, felejthetetlen. Top1 focis emlék nekem, ott tényleg áttört egy kurva magas gát.

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. május 9., kedd 9:59

flori írta: Kis hangolódás mára: https://twitter.com/madridistatvYT/stat ... 4893924353
Óriási videó. Néhol könny csordult a szemembe..

La Décima, Úristen de rég volt... Ilyen öregek vagyunk már?

Ramos gólját azóta se nagyon übereli semmi, pedig aztán volt azóta néhány last minute produkciónk. :mrgreen:

Mondjuk Rodrygo fejese a City ellen is fix dobogós. Nem is tudom mit válasszak 3.nak.. :D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. május 9., kedd 9:49

Egyszerű a mai recept, nem szabad hátrányba kerülni. Teljesen mind1 nekünk ki játszik otthon a visszavágón, mentálisan erősebbek vagyunk bárhol a világon a bl-ben, a city viszont kétlem, hogy elfelejtette volna a tavalyi párharcot, döntő pillanatban ott lesz a fejükben.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2023. május 9., kedd 9:36

Kis hangolódás mára: https://twitter.com/madridistatvYT/stat ... 4893924353
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

realmadrid95
Hozzászólások: 1763
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. május 9., kedd 8:04

RaúlCF írta: kíváncsian várom a City hogy áll fel. kiesett Aké aki az egyedüli bhv. Laporte elég meleg lenne a szélen szóval kb nincs is más opció mint a 3-2-4-1 amit mostanában játszanak ugyanakkor Akanji meg a kp-ról kihúzódó Stones Vini ellen érdekes lehet oda nagyon kell nekik Walker viszont akkor meg a felállás nem megy.
Miert lenne meleg Laportet kirakni szelre?

Newman
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 21:56
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Newman » 2023. május 9., kedd 0:03

RaúlCF írta: kíváncsian várom a City hogy áll fel. kiesett Aké aki az egyedüli bhv. Laporte elég meleg lenne a szélen szóval kb nincs is más opció mint a 3-2-4-1 amit mostanában játszanak ugyanakkor Akanji meg a kp-ról kihúzódó Stones Vini ellen érdekes lehet oda nagyon kell nekik Walker viszont akkor meg a felállás nem megy.
90% hogy Walker lesz Aké helyett. Ő állt be szombaton és az angol lapok is ezt a megoldást tartják valószínűnek.

rikko
Hozzászólások: 893
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. május 8., hétfő 22:53

hehetheoriginal írta:
Ez pont olyan, mint régen a Jordan féle Bulls. Nem MJ-t kellett fogni, mert ha akarta megdobta a maga 30-50 pontját emberrel is. Ha megvolt Pippen és Harper , akkor már kb nyert meccs volt.
ez pont olyan :lol:
főleg, hogy azt a bullst sehogy se sikerült megfogni soha senkinek :coffee:

meg azért a binicius - mike párhuzam, na az kőkemény heroin :lol: :lol:
Akkor leegyszerűsítem , hogy te is megértsd.

Vini-t Araujon kívül az utóbbi években senki sem fogta meg 1vs1. Ennyi volt az MJ párhuzam. Egy szóval nem mondtam, hogy akkora zseni a tescos Neymar... Azért na... De azt gondolom te is látod, hogy Vinire nagyon nincs ellenszer , ha tényleg a focival van elfoglalva.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. május 8., hétfő 22:50

Tomidzsi írta:
RaúlCF írta: kíváncsian várom a City hogy áll fel. kiesett Aké aki az egyedüli bhv. Laporte elég meleg lenne a szélen szóval kb nincs is más opció mint a 3-2-4-1 amit mostanában játszanak ugyanakkor Akanji meg a kp-ról kihúzódó Stones Vini ellen érdekes lehet oda nagyon kell nekik Walker viszont akkor meg a felállás nem megy.
Aké tuti nincs? Leeds ellen még játszott szombaton.
le kellett cserélni és nincs a keretben.

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. május 8., hétfő 22:43

RaúlCF írta: kíváncsian várom a City hogy áll fel. kiesett Aké aki az egyedüli bhv. Laporte elég meleg lenne a szélen szóval kb nincs is más opció mint a 3-2-4-1 amit mostanában játszanak ugyanakkor Akanji meg a kp-ról kihúzódó Stones Vini ellen érdekes lehet oda nagyon kell nekik Walker viszont akkor meg a felállás nem megy.
Aké tuti nincs? Leeds ellen még játszott szombaton.
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. május 8., hétfő 22:33

kíváncsian várom a City hogy áll fel. kiesett Aké aki az egyedüli bhv. Laporte elég meleg lenne a szélen szóval kb nincs is más opció mint a 3-2-4-1 amit mostanában játszanak ugyanakkor Akanji meg a kp-ról kihúzódó Stones Vini ellen érdekes lehet oda nagyon kell nekik Walker viszont akkor meg a felállás nem megy.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. május 8., hétfő 22:09

ELSiete írta: Én sajnos fordítva érzem a lesimázást, de bármit megadnék, hogy neked legyen igazad.
Sajnos nincs aranylabdas Benzemank, a kp 1 évvel idősebb lett, Modricnak nem sok jó meccse volt még idén. Valverde a VB óta nulla, Rodrygo két arcú. Rudiger az idei szezon alapján inkább egy gyengébben sikerült igazolás, Militao (a jelenlegi formaja ellenere is) hianyozni fog. Talán csak Vinicius lépett szintet tavaly óta, illetve természetesen Camavinga, akire viszont úgy fest hatvedkent szamitunk.
Tavaly azért Vini sem ment el sokszor a védője mellett, csak egyszer amikor Pep cserélt, és rosszul. Abból mondjuk kumma szép gól lett, de hajj....idén bárcsak lenne ilyen momentuma. A City ugyanúgy masszív, plusz van egy Haaland is, aki jelenleg a világ tetején van. Rohadt nehéz lesz, de a lelkem eladnám egy győzelemért.
Ettől függetlenül simán elofordulhat, hogy Benzema elohuzza az aranylabda formáját, vagy hogy Valverde berobban, esetleg amíg mindenki Vinire koncentral, addig Modric odateszi Rodrygo elé aki beveri. Nekünk sem kell szegyenkeznunk, egyszerűen csak az idei év alapján nem látom azt a pluszt a csapatban, mint tavaly. De nyerjünk, nyerjünk, nyerjünk, ha szurkolásrol van szó, rajtam nem fog múlni.
Azt hiszem ezért írta dzsi, hogy minket leírni veszélyes. Fel lehet sorolni az 5-6 (jogos) érvet, hogy mi szól mellettük, de ez a Real Madrid..

Emlékezzetek, a döntő után tavaly a srácok azt tervezték már, hogy 23-ban sem kéne döntőt bukni. Nem tudom mi a veszélyesebb, ha Haaland, KdB és Mahrez jön szembe vagy ha a Kroos-Modric-Benzema mag eldönt valamit. Illetve de. Tudom melyik az :coffee:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. május 8., hétfő 21:57

raul 4 ever írta: Kicsit szeleburdi hasonlat :mrgreen: :mrgreen:

Amúgy ha felvállalja Pep a 3241-üket, és a 3kh "fogja" a mi támadóinkat, az meleg lehet nekik..

A Haaland - Rüdi párharc viszont csemege lehet, mindkettő igazi őrült.

Vagy le leszünk simázva, vagy szoros lesz végül, viszont azt meg nem kérdés fejben hol viselik könnyebben. Szerintem ez most (is) előrehozott döntő.
Én sajnos fordítva érzem a lesimázást, de bármit megadnék, hogy neked legyen igazad.
Sajnos nincs aranylabdas Benzemank, a kp 1 évvel idősebb lett, Modricnak nem sok jó meccse volt még idén. Valverde a VB óta nulla, Rodrygo két arcú. Rudiger az idei szezon alapján inkább egy gyengébben sikerült igazolás, Militao (a jelenlegi formaja ellenere is) hianyozni fog. Talán csak Vinicius lépett szintet tavaly óta, illetve természetesen Camavinga, akire viszont úgy fest hatvedkent szamitunk.
Tavaly azért Vini sem ment el sokszor a védője mellett, csak egyszer amikor Pep cserélt, és rosszul. Abból mondjuk kumma szép gól lett, de hajj....idén bárcsak lenne ilyen momentuma. A City ugyanúgy masszív, plusz van egy Haaland is, aki jelenleg a világ tetején van. Rohadt nehéz lesz, de a lelkem eladnám egy győzelemért.
Ettől függetlenül simán elofordulhat, hogy Benzema elohuzza az aranylabda formáját, vagy hogy Valverde berobban, esetleg amíg mindenki Vinire koncentral, addig Modric odateszi Rodrygo elé aki beveri. Nekünk sem kell szegyenkeznunk, egyszerűen csak az idei év alapján nem látom azt a pluszt a csapatban, mint tavaly. De nyerjünk, nyerjünk, nyerjünk, ha szurkolásrol van szó, rajtam nem fog múlni.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Peti765
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2022. április 7., csütörtök 21:46
Kedvenc játékosaid: Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Peti765 » 2023. május 8., hétfő 21:57

raul 4 ever írta: Kicsit szeleburdi hasonlat :mrgreen: :mrgreen:

Amúgy ha felvállalja Pep a 3241-üket, és a 3kh "fogja" a mi támadóinkat, az meleg lehet nekik..

A Haaland - Rüdi párharc viszont csemege lehet, mindkettő igazi őrült.

Vagy le leszünk simázva, vagy szoros lesz végül, viszont azt meg nem kérdés fejben hol viselik könnyebben. Szerintem ez most (is) előrehozott döntő.
Kétlem hogy 3241 be fog játszani három ilyen támadó ellen amiből 2 rohadt gyors kb öngyilkossággal ér fel.
Szerintem 4 33 fognak játszani, tavaly egyébként majdnem összejött nekik csak ott kaptak a végén egymás után 2 t a hosszabbításban már nem nekik állt a zászló.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 65 regisztrált és 0 vendég