Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 23., szerda 16:29

pont ő járt az eszemben. egy fullátlagos játékos, aki a megfelelő rendszerben kiemelkedőt tud nyújtani. több társával együtt.
szerintem az egyik legjobban lenézett focista a jelenlegi bővebb elitből.
tény, hogy képességekben nem kiemelkedő, de fejben nagyon erős a pali, és az ilyen fontos meccsek, mint amilyen akár a mai, tényleg inkább mentálisan szoktak eldőlni.
Egy az egyben adom.mind a két hszt....a csóka leveszi magát a töltőről,aztán bekapcsolja az android aplikaciot...semmi emberi tényező...teszi a dolgát mint egy ultramodern gép.Nem fog nyafogni mint Robben vagy Ribery ha Ramos vagy Pepe bekóstolja...teszi a dolgát,amit tud,azt kinyomja magából.Ha még lenne benne egy kis finesz,olyan magasságokba juthatna mint a híres névrokona,a "nemzet bombázója" :D Átlagos játékos ő,de nagyon hasznos..(sajnos)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. április 23., szerda 16:27

A spanyol-kupa döntő előtt, bár fórumra nem írtam akkoriban, úgy éreztem, hogy az lesz a mindent eldöntő mérkőzés. Ha ott nyerünk, akkor nem létezik, hogy ne adjon az a győzelem akkora erőt, és lendületet, hogy ezek után végigsöpörjünk a világon. Nos azt a meccset ugyebár így, vagy úgy, de behúztuk. És mégis közeleg a ma esti meccs, és egyre jobban tartok a Bayerntől. Kemény ellenfél lesz, nagyon, még ha csak árnyékuk tavalyi önmaguknak, akkor is az lesz. Mert ők a Bayern. Mi meg, mi vagyunk a Real Madrid, és szomorú ezt mondani, de az elitből, egy nálunk fejben gyengébb csapatot... hosszas gondolkozás után sem tudok mondani. Nem akarok pesszimista rinyálást ide írni, de ezt így érzem, és félő, hogy ezen sok fog múlni. Egy ilyen kiélezett csatánál ez az ami leginkább számít. A másik nagy hátrányunk, hogy -ahogy hehe is mondja- nem vagyunk igazán csapat. Szóval nagyon nincs már meg bennem az a múlt heti optimizmus, hogy ha azt a meccset behúzzuk, nincs mi megállítson. Ettől függetlenül úgy érzem, hogy ma nyerhet, és nyerni is fog a csapat, a párharcot tekintve pedig nem bocsátkoznék jóslásokba. Nem mondom, hogy lebőgünk, de azt sem, hogy tuti mienk a továbbjutás. Abszolút nyitott a párharc, de sokkal nyugodtabban ülnék le este, ha tudnék abban hinni, hogy a múltheti győzelem erőt, és lendületet adott a csapatnak. Ez viszont nincs meg, sőt kicsit félek, hogy pont nagy pofával mennek ki egyesek, ami megbosszulhatja önmagát.
Olvastam délelőtt, vagy talán tegnap, hogy ment a vita Cristianoról. Én nem tenném kezdőbe, akkor sem, ha sokan itt ezért karóba húznátok. Fontos ember, igen, hiányozni fog, igen, de úgy érzem, hogy ha nincs teljesen száz százalékos állapotban, én nem kockáztatnék. És nem vagyok bent biztos, hogy full felépült CR, még Carlo is bizonytalan. Másik, hogy régen játszott már, akármekkora játékos is, kell neki, hogy visszaszokjon. Ezek ellenére is be lehetne dobni persze, de én saját véleményem az, hogy kezdjen helyén Isco, és a 60. perctől egy fáradt Bayern ellen, egy friss Ronaldo nagy kulcs lehet, a végjátékra. Aztán az állapotától függően hétvégén kezdetném, de nem feltétlen játszatnám végig, aztán mehet 90 percre a visszavágón immár teljes erejével segítve a csapatot.
Másik nagy kérdés, ami megfogalmazódott bennem az Varane. Nagyon szívesen nézném a franciát a védelemben, de talán biztonságra törekedve inkább azt mondanám, hogy ne bontsuk meg inkább a Ramos-Pepe párost.
Nagy talán még a 3. kp-s Modric és María mellett. Itt sajnos valahogy úgy vagyok vele, hogy melyik rossz a jobb. Mert szerintem se Xabi, se Illarra nem megoldás, (az előbbi már, utóbbi meg remélhetőleg még (de ebben nem bízok nagyon)). Xabit játszatnám, a rutin miatt. Bár semmi más pozitívumot nem láttam a játékában sajnos az elmúlt hónapokban, csak hogy rutinból megoldja, és még azért a szeme is a régi.
Summa summarum: Casilla; Carvajal-Pepe-Ramos-Marcelo; Modric-Xabi-di María; Bale-Benzema-Isco;
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. április 23., szerda 16:24

'shutterisland írta:
Müller
Remélem annyira lesz ma ott fejben mint az Arsenal elleni visszavágón a büntetőnél. :) Persze ha játszani fog ma.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. április 23., szerda 16:02

Müller
szerintem az egyik legjobban lenézett focista a jelenlegi bővebb elitből.
tény, hogy képességekben nem kiemelkedő, de fejben nagyon erős a pali, és az ilyen fontos meccsek, mint amilyen akár a mai, tényleg inkább mentálisan szoktak eldőlni.

egyébként ezt a kezdőt vártam azzal a különbséggel, hogy mandzukic kezd, illetőleg arra voltam még kíváncsi, hogy lahm vagy martínez megy a kp-ra, avagy fürgeség vagy fizikum.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. április 23., szerda 15:52

morientes írta:
mia san mia írta:A Kicker így várja: Neuer Lahm Boateng Dante Alaba Martinez Robben Schweini Kroos Ribéry Müller.
Durva...Martinez lehet a középpályán a kulcs,és megmondom őszintén hogy Müllertől jobban félek mint Robbentól vagy akár Riberytől...
pont ő járt az eszemben. egy fullátlagos játékos, aki a megfelelő rendszerben kiemelkedőt tud nyújtani. több társával együtt.
meggyőződésem, hogy egy thiagoval a soraiban esélyünk se lenne a bayern ellen, mert a madrid már hosszú évek óta jó játékosok gyülekezete és nem csapat.
Kép
Kép
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 23., szerda 15:48

mia san mia írta:A Kicker így várja: Neuer Lahm Boateng Dante Alaba Martinez Robben Schweini Kroos Ribéry Müller.
Durva...Martinez lehet a középpályán a kulcs,és megmondom őszintén hogy Müllertől jobban félek mint Robbentól vagy akár Riberytől...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. április 23., szerda 15:12

A Kicker így várja: Neuer Lahm Boateng Dante Alaba Martinez Robben Schweini Kroos Ribéry Müller.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. április 23., szerda 15:11

a bayern lehetséges kezdőjéről nem szivárgott ki semmi ?
elég sokféleképpen össze lehet pakolni ezt a csapatot, nem lenne könnyű eltalálni a pontos kezdőt.

ha rafinha lesz a szélsőhátvéd, azzal (ismerve a szélsőitek kvalitásait) többet fog bukni pep, mint amennyit lahm munkabírásával és fürgeségével nyerne a középpályán.

én nem tudom, hogy eredményben mi várható, de szinte biztos vagyok benne, hogy mind a két csapat be fog találni.
ja és abban is, hogy a tegnapinál látványosabb, jobb meccs lesz. :lol:

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. április 23., szerda 14:58

Remélem év meccsét láthatjuk ma este :roll:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 23., szerda 14:48

Bale gól, kommentátor: Palik László

:mrgreen: :lol: :lol: hatalmas.

Ma is egy ilyet pls. :salute:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. április 23., szerda 14:26

azt érzem, hogy ez a meccs ma Modricé lesz. el is fog rakni egy gólt vagy egy gólpasszt.
én is bízok a győzelemben, de döntetlenre nyomtam a szavazásnál.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

szbence
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 20:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: szbence » 2014. április 23., szerda 14:25

Realista24 írta:A Chelsea drukkerek Diego Costát éltették tegnap, a jövőre már nálunk leszel szerű rigmusokkal. :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=5rowVzoEnqA

Ja és a tegnapi meccs röviden :D
http://www.youtube.com/watch?v=vS5OGwhieZ0

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 23., szerda 14:20

Terry nelkul nehez lesz nekik..o a szellemi vezer, plusz a teljesitmenye is kulcs hatul..nelkule sokkal sebezhetobbek

Este nyerunk 2-1re
Nem illik.

Avatar
Marci
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:00
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marci » 2014. április 23., szerda 14:08

Megint ez a zászló lobogtatós dolog lesz az élőkép.. :/ Lassan kitalálhatnának valami újat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 23., szerda 14:03

A Chelsea drukkerek Diego Costát éltették tegnap, a jövőre már nálunk leszel szerű rigmusokkal. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 23., szerda 13:52

petiamadridista írta:A rövidhírekben azt írjátok, hogy a két csapatnak együtt 15 BL/BEK győzelme van.
Odaadtátok már előre a tizediket, vagy a Bayernnek a hatodikat? :D
14 az csak.
5 a Münchené, 9 a mienk.

Amúgy vitához: Támadóink nekünk is vannak oylanok, mint a Bayerné, inkább a középpálya és a védelem, ahol ők előrébb tartanak.
Meg egyszerűen profibbak, ők le tudnak zárni egy meccset, ha megvan rá a lehetőségük.
Ez is fontos különbség.

Este jön az év meccse..
Huh.. ez kemény lesz gyerekek. :D
Javítva, köszi.

SZAVAZÁS!!!
A korábbi szavazáson a szavazók közel 2/3-a szerint a Real ott lesz a döntőben!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. április 23., szerda 13:48

A rövidhírekben azt írjátok, hogy a két csapatnak együtt 15 BL/BEK győzelme van.
Odaadtátok már előre a tizediket, vagy a Bayernnek a hatodikat? :D
14 az csak.
5 a Münchené, 9 a mienk.

Amúgy vitához: Támadóink nekünk is vannak oylanok, mint a Bayerné, inkább a középpálya és a védelem, ahol ők előrébb tartanak.
Meg egyszerűen profibbak, ők le tudnak zárni egy meccset, ha megvan rá a lehetőségük.
Ez is fontos különbség.

Este jön az év meccse..
Huh.. ez kemény lesz gyerekek. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 23., szerda 13:45

messideco írta:Enyhén off, de a csatárnak még csak-csak szabad hibázni, de kapusnak vagy védőnek nem. Ergo ha a csatár hibázik, azzal nem kerül a csapat hátrányba, de a védelem esetében már igen.
És ha egygólos hátrányban van a csapat és hibázik a csatár, az is szabad?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. április 23., szerda 13:40

Enyhén off, de a csatárnak még csak-csak szabad hibázni, de kapusnak vagy védőnek nem. Ergo ha a csatár hibázik, azzal nem kerül a csapat hátrányba, de a védelem esetében már igen.
"And my heart will leave you never."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 23., szerda 13:39

ferni írta:
MyStiQ írta:Azért az odavágó előtt kivételesen megkapta az Atletico és a Real Madrid is a segítséget.
Az Atletico nem kapott segítséget tudtommal, csak a Kupa döntősöknek törölték volna el a meccseket, és mivel csak a Real jutott tovább és a Barca nem, azért csak a Real bajnokiját tették arrébb.
ha eltörölték volna az Atletico hétvégi meccsét vmi 9-10 napig nem lett volna meccsük egyáltalán.
Az Atletico penteken jatszhatott(apr 18), mig a Chelsea szombaton(apr 19). (elozo heten mindketten vasarnap jatszottak - apr 13)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég