Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. április 17., csütörtök 8:00

realistahuni írta:Meg nem mindegy, hogy egy esőfekvő nejmár jön-e szélen vagy Robben. Ne szálljunk el a sikertől mint tavalyelőtt is, ezek pokoli nehéz párharcok lesznek, még kevesebbet hibázhatunk és még jobb játékra lesz szükség a továbbjutáshoz.
Utálom ezt a brazil bohócot, de ebben pont nincs igazad... Neymarban több a váratlan húzás mint Robbenben plusz Robben durván egylábas. Jobbról behúz balra azt csókolom. Sokkal lassabban csinálják azt ami a barcánál még szarabb formában is zsigerből és pörgősebben megy.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. április 17., csütörtök 1:15

Meg nem mindegy, hogy egy esőfekvő nejmár jön-e szélen vagy Robben. Ne szálljunk el a sikertől mint tavalyelőtt is, ezek pokoli nehéz párharcok lesznek, még kevesebbet hibázhatunk és még jobb játékra lesz szükség a továbbjutáshoz.
Love football, hate antifa.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. április 17., csütörtök 1:05

Megharcoltak a sikerért!Kupagyőzelemmel hangolva hasonló harcos meccset várok a bayern ellen,!! nem kell szép játék! valahogy vergődjünk át rajtuk! hasonló taktika kellene! meghúzni a 2 félIdő első 20 percét, magunka csalogatni őket és szét kontrázni őket! bayern hasonlót játszik mint a barca, körbepasszolják a 16ost, de sokszor impotensek ha masszIv védőfallal találják szembe magukat. fejjátékuk viszont sokkal erősebb minta barkának! kemény lesz de megoldható!

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. április 15., kedd 15:32

Én azért bízom a továbbjutásban, mert nem érzem azt, hogy a Bayern annyira érezné ezt az "ötösön belül még toljunk le 1 passzt"-focit, amit Pep játszatni akar velük. Ez működött a Barcánál, de a BM játékosaiban szerintem konkrétan fizikai fájdalmat okoz, főleg a tavaly játszott foci után... Ettől függetlenül lehet bármi, majd meglátjuk. Még ha az első meccset be is húzzuk, a visszavágó előtt jó lenne, ha valaki elmagyarázná CR-nek, hogy a 26. percben azért még nem kell flegmázni, hogy vállal rakja le a félpályás labdákat, amiket kap. Már csak azért, mert ez tavaly előtt megtörtént, a végkifejletet meg mindannyian ismerjük :)

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. április 15., kedd 15:10

Real Madrid vs. Bayern Munich Promo 2014 | UCL Semi-Final B-)

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. április 15., kedd 14:12

nmate írta:Most szimpatikus vagy sem, ez a - fogalmazzunk finoman - túlzott önbizalom és kissé lenéző hozzáállás teszi a németeket azzá, amik. Ettől jók, ebből szednek ők erőt. Majd meglátjuk Pep tudja-e így tüzelni a csapatát, talán német gerinccel nem lesz gondja.
Kétségtelenül idegesítő és primitív tud lenni néhány bajor drukker, de mondom, ez a csapat mentalitásából fakad, nem igazán kell vele törődni, tovább kell állni. Arról meg ne is beszéljünk, hogy nálunk is vannak ilyenek sajnos, egyre többen.
Igen. Minden oldalon találni sajnos ilyen embereket. Valahogy a mostani 15-16 évesek kevésbé tanultak tiszteletet mint akár a mostani 21-22 évesek. Persze nem akarok általánosítani, de nekem az a tapasztalatom, hogy pl. facebookon újonnan megjelenő, most éppen csapatot választó, fiatalok a legkevésbé sem tisztelik sem magát a sportot sem az ellenfelet.
Viszont a mostani Bayernre szerintem nem igaz, hogy lenéző lenne. A magabiztosság és a helyenként túlzott önbizalom valóban megvan. De ez valóban a német ember sajátossága is. Érdekes kérdés ez.

Hogy Pep mennyire tudja feltüzelni a csapatot arra én is nagyon kíváncsi leszek. Bár van egy olyan érzésem, hogy Sammer vért fog itatni mindenkivel. A Real ellen ha valakinek plusz motivációra van szüksége az gondolkozzon el mit keres a Bayernben. :)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. április 15., kedd 13:57

Szerintem az UEFA nekünk adja majd az első meccset 3-0-vál mert a bajorok egyszerűen nem fognak beférni a Bernabeuba a nagy arcukkal :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13785
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 15., kedd 13:45

Most szimpatikus vagy sem, ez a - fogalmazzunk finoman - túlzott önbizalom és kissé lenéző hozzáállás teszi a németeket azzá, amik. Ettől jók, ebből szednek ők erőt. Majd meglátjuk Pep tudja-e így tüzelni a csapatát, talán német gerinccel nem lesz gondja.
Kétségtelenül idegesítő és primitív tud lenni néhány bajor drukker, de mondom, ez a csapat mentalitásából fakad, nem igazán kell vele törődni, tovább kell állni. Arról meg ne is beszéljünk, hogy nálunk is vannak ilyenek sajnos, egyre többen.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. április 15., kedd 13:33

morientes írta:
Csak magadat minősíted ezzel. Nem ez a színvonal a jellemző errefelé hála Istennek. :)
Ahogy engem megpróbáltak megalázni odaát,csak mert leírtam a véleményem,az nem volt semmi...természetesen akkor kulturált formában elemeztem.Aztán kit tiltottak ki???Lehet tippelni....na de ez itt már off...
Az utolsó hozzászólásod miatt tiltottalak ki egy hétre. Az pedig nem egy nem két ponton ütötte a fórumszabályt.
Melletted két delikvens kapott véglegest. De persze könnyebb megint mártírt játszani mint ideírni a teljes sztorit.
Befejeztem ez itt off. És privátban sem kívánom ezt folytatni. A legutóbbi üzenetben már leírtam a véleményemet ezzel kapcsolatban.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 14., hétfő 15:51

Ha már szóba jött, nyugi Papa az El Confidencial
 szerint a bajor vezetők, (ex vagy jelenlegi) játékosok (korábbi) egy-két gúnyos, lenéző beszólása, nyilatkozata, illetve húzása (pl. póló) miatt a Real Madrid zsebében is kinyílt a bicska és nagyon szeretnék ha a csapat letörölné idén azt az arrogáns mosolyt a bajorok képéről ! B-)
Érdekes írás...remélem hogy pofáraejtik őket a mieink,miszijőbalondeort meg Pepe felrúgja labdástól az 5. sorba... :mrgreen: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. április 14., hétfő 15:43

Ahogy engem megpróbáltak megalázni odaát,csak mert leírtam a véleményem,az nem volt semmi...természetesen akkor kulturált formában elemeztem.Aztán kit tiltottak ki???Lehet tippelni....na de ez itt már off...
Ha már szóba jött, nyugi Papa az El Confidencial szerint a bajor vezetők, (ex vagy jelenlegi) játékosok (korábbi) egy-két gúnyos, lenéző beszólása, nyilatkozata, illetve húzása (pl. póló) miatt a Real Madrid zsebében is kinyílt a bicska és nagyon szeretnék ha a csapat letörölné idén azt az arrogáns mosolyt a bajorok képéről ! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 14., hétfő 15:35

Azért la. az első mérkőzést játsszuk le! :shifty: 
Pontosan.Nem kell feltett kézzel kimenni.Aztán majd meglátjuk hogy sül el,remélem a nagy akarásnak nem lesz nyögés a vége,de ott van Zidane,ott van Ancelotti,mindkettő rutinos a BL-ben,majd mentálisan felkészítik a gyerekeket.Sztm ez dortmundban elmaradt.Mindenki elhitte már,hogy 4-ben vagyunk.Majdnem ráfáztak.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. április 14., hétfő 15:25

A legnagyobb gond az, hogy a játékosain kiskirályoknak érzik magukat...szerintem a Dortmund elleni meccset is egy egyszerű kisiklásnak tartották...
Szerintem nem; eddig akik nyilatkoztak a mieink közül azok a Bayernt esélyesebbnek, favoritnak tartják; szóval most nem hiszem, hogy már a meccs előtt félvállról vennék ezt az európai klasszikust és már most zsebben éreznék a továbbjutást --> épp ellenkezőleg; tudják, hogy a bajorok a címvédők (és az utóbbi 4 év 3X-szoros döntőse is), meg azt is, hogy 2 éve az egész párharcot tekintve abszolút egál erőt mutatott a 2 brigád, szóval ebből a szempontból nem is baj, hogy a Münchent kaptuk (a motivációval így talán nem lesz gond :mrgreen: ) .................... B-)
Továbbra is jobb csapata nálunk a Bayern München, nagyobb esélyük van bejutni a döntőbe mint nekünk...
Azért la. az első mérkőzést játsszuk le! :shifty:
igaz a fociban bármi megtörténhet, a labda kerek...a szerencse egy döntő faktor lesz a párharc során...
Az biztos, szerencsére mindig szükség van egy ilyen párharc során; ettől függetlenül én a 180. perc utáni lefújásáig töretlenül hiszek a srácokban és hiszem, hogy végre meglehet a menet! :cheers: Hiába tartom jelenleg én is egységesebb, jobb csapatnak a Bayernt, nem minden a papírforma és nem mindig az esélyesebb kerül ki győztesként a végén! B-) Madridistaként nem is tehetünk mást, mint hogy a legvégéig szorítunk és hiszünk a srácokban, ill. Carloban, aztán majd meglátjuk! :Đ
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 14., hétfő 12:57

Csak magadat minősíted ezzel. Nem ez a színvonal a jellemző errefelé hála Istennek. :)
Ahogy engem megpróbáltak megalázni odaát,csak mert leírtam a véleményem,az nem volt semmi...természetesen akkor kulturált formában elemeztem.Aztán kit tiltottak ki???Lehet tippelni....na de ez itt már off...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. április 14., hétfő 12:56

Matt009 írta: Mi sem vagyunk olyan jók, amilyennek a nagy közönség hitt minket február környékén...
A legnagyobb gond az, hogy a játékosain kiskirályoknak érzik magukat...szerintem a Dortmund elleni meccset is egy egyszerű kisiklásnak tartották...egyedül Modric volt korrekt és kimondta, hogy soha nem képesek tanulni a hibájukból...ahhoz, hogy legyen egy fikarcnyi esélyünk a Bayern ellen alázat kéne, szerencse, meg, hogy CR játszhasson...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 14., hétfő 12:55

pheco írta:Neuer fog játszani ellenünk? Nem bánnám, ha nem ő védene. A cserekapusuk nem a legacélosabb, Bale sütheti rá 30-ról :mrgreen:
elvileg fog..nem is a cserekapusuk jött volna, hanem a 3. számú amatőr :lol: de nincs szerencsénk miért is lenne
Nem illik.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. április 14., hétfő 12:50

Neuer fog játszani ellenünk? Nem bánnám, ha nem ő védene. A cserekapusuk nem a legacélosabb, Bale sütheti rá 30-ról :mrgreen:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 14., hétfő 12:46

Becksy23 írta:Olvasgatva a hozzászólásokat már jóideje, szerintem sokan nagyon túlbecsülitek a Bayern-t. Persze, jó csapat, de nem annyira. Sokan írjátok hogy gyengék vagyunk a rangadókon, fontos meccseken, de azt nem veszítek észre (vagy nem akarjátok látni) hogy a Bayern sem túl fényes az ilyen mérkőzéseken. Emlékezetből írom, így lehet nem fog minden stimmelni, de:
- Német Szuperkupa döntőn kikaptak simán a Dortmund-tól
- Europai Szuperkupa döntőben a 95. percben egyenlítettek a Chelsea ellen, ix lett a meccs
- A bajnokságban a Dortmund ellen 1 győzelem, 1 vereség. Úgy hogy a Dortmund kb az ificsapatával kapott ki tőlük.
- BL, City: Első meccsen 60 percig iskolafoci, utána viszont ötöt rúghatott volna a City, de behúzták. Visszavágón otthon kaptak ki, 1-0-1 itt is.
- Arsenal: Kiállításig jobbak voltak az ágyusok, az meg úgye alanyi jogon jár a Pep-csapatoknak. Visszavágón otthon is csak egy szerényes ix.
- United: 25 éve nem volt ilyen gyenge United, ennek ellenére teljesen partiban voltak a Bayern-nel. Az idei United-et minimum 5 góllal kellett volna bucsúztatni, ha a Bayern hype-jából indulunk ki. Welbeck gólját mostanáig nem tudom miért nem adták meg, elvileg a bíró kezezést látott... Nos a közelében nem volt...
A Realról is össze lehetne ilyen listát állítani kezdve a Bilbao és a társai szintű csapatoktól az Atmán át a BVB-n keresztül a Barcáig... Mi sem vagyunk olyan jók, amilyennek a nagy közönség hitt minket február környékén...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 14., hétfő 12:46

Géci írta: Az a jó, hogy idén bármikor x-elt vagy kikapott a BM mindig az volt, hogy áááá ezt nem szabad nézni. :lol: :lol:
Néztem a BM meccsét hétvégén. Kiálltak gálakezdővel és igen is akartak. Rangadó volt, és basszus csak otthon játszottak egy Dortmund ellen... A meccs végén meg főleg mentek mint a meszes, mert a 3-0 meg csúnya volt kicsit rájuk nézve, de gólt rúgni nem tudtak...
kimagyarázásban mindig jók voltak a guardiola-csapatok. most is mehet a duma, hogy neuert le kellett cserélni, nem motiváltak stb..még lecserélte a két ászt is gyorsan 0-3 után, hogy megmutassa a beleszarást meg hogy megtehetik
Nem illik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. április 14., hétfő 12:43

hunmadridista írta:Azért nem a Dortmund elleni bajnoki meccsükből kell ítélkezni...ott max. 50-60%-on pörögtek a bajorok...ellenünk menni fognak mint az állatok...erről senkinek ne legyen kétsége. Továbbra is jobb csapata nálunk a Bayern München, nagyobb esélyük van bejutni a döntőbe mint nekünk...igaz a fociban bármi megtörténhet, a labda kerek...a szerencse egy döntő faktor lesz a párharc során...
Az a jó, hogy idén bármikor x-elt vagy kikapott a BM mindig az volt, hogy áááá ezt nem szabad nézni. :lol: :lol:
Néztem a BM meccsét hétvégén. Kiálltak gálakezdővel és igen is akartak. Rangadó volt, és basszus csak otthon játszottak egy Dortmund ellen... A meccs végén meg főleg mentek mint a meszes, mert a 3-0 meg csúnya volt kicsit rájuk nézve, de gólt rúgni nem tudtak...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég