Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
30
33%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
18
20%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
7%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
34
38%
 
Szavazatok száma: 90

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2022. április 21., csütörtök 7:56

Realista24 írta: In 2016, Real Madrid played the semi-final the first leg against Manchester City on April 26, the second leg on May 4 and the final was on May 28. Like this season. @marca
kint voltunk Manchesterben az odavágón, nagy büdös 0-0 volt :lol:

mondjuk, azzal a forgatókönyvvel most is kiegyeznék
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. április 21., csütörtök 6:59

Sierra írta: Most nezem hogy beten 1.50 a city gyozelem es 6.00 a real? MIAFASZ?? :| mondjuk amikor ennyire le van nezve a csapat, akkor szoktak triplazni a bl-ben:)
Mert dontetlen lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. április 20., szerda 22:10

Most nezem hogy beten 1.50 a city gyozelem es 6.00 a real? MIAFASZ?? :| mondjuk amikor ennyire le van nezve a csapat, akkor szoktak triplazni a bl-ben:)

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. április 17., vasárnap 20:26

Real Madrid vs PSG - bench crazy reaction: https://youtu.be/Ys_Neih9hXg

:loveyou:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. április 16., szombat 9:20

gutihaz14 írta:
Realista24 írta: In 2016, Real Madrid played the semi-final the first leg against Manchester City on April 26, the second leg on May 4 and the final was on May 28. Like this season. @marca
ez az a parharc volt hogy idegenben nyertunk egy bale gollal a visszavago otthon meg 0-0 lett?
Fordítva, de igen.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5293
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. április 16., szombat 8:50

Realista24 írta: In 2016, Real Madrid played the semi-final the first leg against Manchester City on April 26, the second leg on May 4 and the final was on May 28. Like this season. @marca
ez az a parharc volt hogy idegenben nyertunk egy bale gollal a visszavago otthon meg 0-0 lett?
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. április 16., szombat 7:37

In 2016, Real Madrid played the semi-final the first leg against Manchester City on April 26, the second leg on May 4 and the final was on May 28. Like this season. @marca
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2022. április 15., péntek 8:34

Ez a Núñez gyerek egész korrekt játékos kezd lenni. Ha nem jönne Haaland, akkor esetleg Ő is lehetne egy opció. A Liverpool ellen életveszélyes volt és szerintem fineszes is.

atesz
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2021. november 23., kedd 21:11

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: atesz » 2022. április 15., péntek 8:32

Halfkey írta:
atesz írta:
Olyanokkal vitatkozol amiket nem is írtam. Szóba nem hoztam például mi milyen modellen alapszik. :lol:

Mondjuk az nem az én hibám ha azt sem érted amit írsz.
Milyen értékű helyzetekbe kerültek, mennyi lenne ezek alapján a várható góljuk, mennyivel lövik azt alul vagy felül.

Ez még mindig a kapuralövések szituációit értékeli és adja össze.
Ha az egyik ‘kapuralövõs szituációkat’ a másik ‘helyzeteket és várható gólokat’ értékel, és különbséget teszel a kettõ között, akkor az két külön modellt jelentene. A valóság nem ez, hanem hogy teljesen ugyanazt nézik, csak más egyénekre.
Csak, hogy én fel sem hoztam mi milyen modellen alapszik, azonosan-e vagy sem :mrgreen:
Annyit akartam, hogy a játékosokra mért xg egy külön statisztika, az ő helyzetkihasználásuk nem számít bele az általam hozott xg-be, abban a helyzeteik értékeinek összege van, mert hát lett kérdezve tőlem, hogy beleszámít-e ki kerül helyzetbe.

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. április 15., péntek 8:05

halamadrid írta: Nekem csak most esett le kedves fórumozók, hogy fogadalmat tettünk.

Ha idén megnyerjük a BL-t, mind egy korábban kiválasztott játékosunk képen végrehajtott Michael Jackson vagy reverse Michael Jackson művelet után, beállítjuk azt profilképnek.

Egyre közelebb járunk :mrgreen:. Vamos!
Ne is mond, kajak full poén volt az egész :lol:
Úgy voltam vele, hogy 1 hétig még kibírjuk whitevini-t, erre a visszavágón megbactuk a PSGt, majd a Chelseat is :lol: Itt ragadt ez a sármos úriember :lol:

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. április 15., péntek 7:58

atesz írta:
Halfkey írta: Az nem egy "másik xg alapú statisztika", a kettő teljesen ugyanaz a modell, csak az egyik esetben az egész csapatot nézik, a másik esetben az egyéneket. Nincs benne ilyen kitétel hogy az egyiket "csak lövéseknél" figyelik, ha pofára esel az 5ösön és nem tudod ellőni a labdát az attól még beleszámít.
Olyanokkal vitatkozol amiket nem is írtam. Szóba nem hoztam például mi milyen modellen alapszik. :lol:

Mondjuk az nem az én hibám ha azt sem érted amit írsz.
Milyen értékű helyzetekbe kerültek, mennyi lenne ezek alapján a várható góljuk, mennyivel lövik azt alul vagy felül.

Ez még mindig a kapuralövések szituációit értékeli és adja össze.
Ha az egyik ‘kapuralövõs szituációkat’ a másik ‘helyzeteket és várható gólokat’ értékel, és különbséget teszel a kettõ között, akkor az két külön modellt jelentene. A valóság nem ez, hanem hogy teljesen ugyanazt nézik, csak más egyénekre.

atesz
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2021. november 23., kedd 21:11

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: atesz » 2022. április 15., péntek 7:45

Halfkey írta: Az nem egy "másik xg alapú statisztika", a kettő teljesen ugyanaz a modell, csak az egyik esetben az egész csapatot nézik, a másik esetben az egyéneket. Nincs benne ilyen kitétel hogy az egyiket "csak lövéseknél" figyelik, ha pofára esel az 5ösön és nem tudod ellőni a labdát az attól még beleszámít.
Olyanokkal vitatkozol amiket nem is írtam. Szóba nem hoztam például mi milyen modellen alapszik. :lol:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. április 15., péntek 0:23

Nekem csak most esett le kedves fórumozók, hogy fogadalmat tettünk.

Ha idén megnyerjük a BL-t, mind egy korábban kiválasztott játékosunk képen végrehajtott Michael Jackson vagy reverse Michael Jackson művelet után, beállítjuk azt profilképnek.

Egyre közelebb járunk :mrgreen:. Vamos!
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. április 14., csütörtök 23:47

Mester77 írta:
'shutterisland írta: city - realon 6x szorzo ratok es a tovabbjutasra is 3x, mikozben a city 1.35x

csak szerintem estek tulzasokba ?
Espn szavazás

City 42%
Pool 42%
Real Madrid 10%
Villarreal 8%

esélyt adnak a győzelemre. Ennyi talan nincs közte..
Azért megtisztelő,hogy a végső esélyesnek tartott psg és a cimvédő chelsea kiejtése után legalább 2 százalékkal több esélyünk van bl-t nyerni mint a villarealnak :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2022. április 14., csütörtök 22:58

'shutterisland írta: city - realon 6x szorzo ratok es a tovabbjutasra is 3x, mikozben a city 1.35x

csak szerintem estek tulzasokba ?
Espn szavazás

City 42%
Pool 42%
Real Madrid 10%
Villarreal 8%

esélyt adnak a győzelemre. Ennyi talan nincs közte..
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. április 14., csütörtök 22:46

city - realon 6x szorzo ratok es a tovabbjutasra is 3x, mikozben a city 1.35x

csak szerintem estek tulzasokba ?

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. április 14., csütörtök 19:44

Realista24 írta:But we face the Real Madrid, the king of this competition, we will have to suffer.” @AP
Na ez nagyon tetszett B-)

Ancelotti után jöhet a padra. :kalapos:

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. április 14., csütörtök 19:44

Az egy másik xg alapú statisztika, van olyan amiben a játékosokat mérik. Milyen értékű helyzetekbe kerültek, mennyi lenne ezek alapján a várható góljuk, mennyivel lövik azt alul vagy felül.
Az nem egy "másik xg alapú statisztika", a kettő teljesen ugyanaz a modell, csak az egyik esetben az egész csapatot nézik, a másik esetben az egyéneket. Nincs benne ilyen kitétel hogy az egyiket "csak lövéseknél" figyelik, ha pofára esel az 5ösön és nem tudod ellőni a labdát az attól még beleszámít.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marky » 2022. április 14., csütörtök 19:24

dzsi91 írta: Én még egy ex focistát vagy edzőt sem hallottam xg-vel magyarázni valamit mindig csak az ilyen kelejani féléktől.
A random exfocista szintjet megnezheted az M4 studioban, a top edzoknek pedig nem kell ezzel foglalkozniuk, mert van egy data analyst teamjuk, ami konkretan leforditja a vezetonek az adatokat.
Ha nincsenek adatok, akkor beszelhetunk “akarasrol”, “kuzdesrol” es minden egyeb ertelmezhetetlen dologrol, amivel a magyar edzok es szurkolok pofanrugjak magukat :lol:

atesz
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2021. november 23., kedd 21:11

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: atesz » 2022. április 14., csütörtök 17:58

Az egy másik xg alapú statisztika, van olyan amiben a játékosokat mérik. Milyen értékű helyzetekbe kerültek, mennyi lenne ezek alapján a várható góljuk, mennyivel lövik azt alul vagy felül.

Ez még mindig a kapuralövések szituációit értékeli és adja össze.
h3x0r írta: Ez viszont, hogy a lövéseket összeadjuk, néha becsapós tud lenni. 5 lövésből is lehet 1.5-os xg-d, meg 12 lövésből is. Egyiknek nagy helyzetei voltak, amik kimaradtak, masik meg csak lőtt sokkal rosszabb pozíciókból, hátha egy valahogy beakad.
Pont ez a lényege, hogy hátha beakad lövésekkel nem fogsz nagy értékeket osszegyűjteni. Ezekre kicsi a gólesély, így századnyi értékeket fogsz kapni rá.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég