Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Ma, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. június 7., vasárnap 14:38

Szegényt nagyon frusztrálhatja, hogy sose volt még foci meccsen és csak a fotelből nézi.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. június 7., vasárnap 14:36

Az a szomorú inkább,hogy ő elhiszi,hogy mi egésznap magunkba roskadva bömbőlünk mert most éppen nem megy a csapatnak. :lol: Sajnos az ő élete valószínűleg ennyiben ki is merül, ha megy a csapatának őrjöng, ha nem akkor full letargia.

Punci,Kutya,barátok esetleg egy állás jót tenne neki, kevésbé lenne frusztrált.Őszinte részvétem Messiás. Ja és Gratula a csapatodnak, jók voltak... :)
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 7., vasárnap 14:33

palesz77 írta:Fosi bazdmeg.. :fpalm: A Barca drukkereket égeted csak, minek kell ez? Örülj a győzelemnek a medence mellett a haverokkal, ne itt. Győzni is tudni kell, nem csak veszíteni, gondolom erről te még nem hallottál.. Csak a klub és a szurkolóik megítélésén rontasz az ilyenekkel, bár sejtem mennyire érdekel.. :roll:
égők vagytok amúgy is, a bárszának drukkolni, pfff :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 7., vasárnap 14:30

minek kell ez?
Bakancslistán volt, hogy beszóljon R24-nek. Sokan vannak ezzel így.








:lol: :lol: :lol: just trolling
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. június 7., vasárnap 14:25

akit egész gimi alatt meggatyáztak
Milyen gimi alatt? Jó ha az általános felső tagozatába már járhat. Gyerek még, persze ettől függetlenül anyu meg apu eléggé kudarcot vallott a nevelésével abból a szempontból, hogy értékesebbek legyünk a létével ahelyett, hogy csak a létszámot növeljük.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. június 7., vasárnap 14:19

Fosi bazdmeg.. :fpalm: A Barca drukkereket égeted csak, minek kell ez? Örülj a győzelemnek a medence mellett a haverokkal, ne itt. Győzni is tudni kell, nem csak veszíteni, gondolom erről te még nem hallottál.. Csak a klub és a szurkolóik megítélésén rontasz az ilyenekkel, bár sejtem mennyire érdekel.. :roll:

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: volt » 2015. június 7., vasárnap 14:16

ateeemadrid írta:Az mondjuk szép. No offense, de az ilyeneket miért nem lövi le valaki? :-(
Kár lenne a golyóért. :-(

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 7., vasárnap 14:15

amikor leírja a gép mögül, hogy nagy a pofád...

az ilyenek miért nem érzik, hogy saját magukról állítanak ki szegénységi bizonyítványt? ? ? ? :lol: zsidrák
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. június 7., vasárnap 14:15

Az mondjuk szép. No offense, de az ilyeneket miért nem lövi le valaki? :-(

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. június 7., vasárnap 10:57

Kerlon írta:Ehhez még hozzátartozik, hogy oltogatják a Juvesokat is. Tudnak minek örülni, aztán csodálkoznak, hogy azt mondjuk, hogy a Barcás szurkolóknál rosszabb nincsen.
A fele nem is Barca szurkoló... hanem mindig az adott legsikeresebb csapat szurkolója. Úgy vélem az igazi drukker a saját csapatával foglalkozik, az ellenféllel meg csak annyira, hogy gratulál nekik és kész. De ezek... szánalom, ami a fácsén is megy.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 7., vasárnap 10:54

Ehhez még hozzátartozik, hogy oltogatják a Juvesokat is. Tudnak minek örülni, aztán csodálkoznak, hogy azt mondjuk, hogy a Barcás szurkolóknál rosszabb nincsen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 7., vasárnap 10:33

Amúgy milyen nyomorúságos élete lehet annak, akinek a kedvenc csapata BL-t nyer, majd az az első, hogy idejön trollkodni. Részvétem.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 7., vasárnap 10:31

VanillaSky írta:Egyébként elég eseménytelen végjátékra sikeredett ez a BL végjáték. Persze az egyetlent mi okoztuk az elődöntőben, hogy ki bírtunk esni, de a döntő már unalmas volt, semmi meglepetés, semmi izgalom.
Mert papírforma volt. Én megmondtam, hogy minimum lesz 2 közötte, azért meglepett, hogy csak az utolsó pillanatban jött be a dolog.

Hatalmas szégyen volt ez a BL kiesés így utólag. A Barcának meg minden feküdt idén... 2 komoly ellenfél, egyik tele sérültet, másik tele eltiltottal, a 3. komoly rivális meg elbalfaszkodja az elődöntőt. De tényleg csak gratulálni lehet nekik, mert decemberben rajtuk röhögött az egész fórum, most meg 3 kupa a zsákban, nekünk meg annyi örömünk van a szezon végére, hogy Khedira távozik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. június 7., vasárnap 10:30

Realista24 írta:
úgy is visszajövök ahogy azt már 8-10 x meg is tettem :mrgreen: Tehetetlenek vagytok az ilyen szálkákkal a körmötök alatt!!! :Đ :Đ
Töröltem a hozzászólást, de erre azért reagálok. Innentől kezdve akkor lehet az összes Barcást egy hsz után kivágom.

Idejött trollkodni a Bl után?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 7., vasárnap 10:27

úgy is visszajövök ahogy azt már 8-10 x meg is tettem :mrgreen: Tehetetlenek vagytok az ilyen szálkákkal a körmötök alatt!!! :Đ :Đ
Töröltem a hozzászólást, de erre azért reagálok. Innentől kezdve akkor lehet az összes Barcást egy hsz után kivágom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2640
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: cart » 2015. június 7., vasárnap 10:20

R.M.C.F írta:
Csabi írta:a büdös életben meg se fogja közelíteni.
Aki ezt nem látja az menjen el kaparós sorsjegyet árulni
Attól még, hogy nem fogja megközelíteni, a Barcánál lesz a Messi és Ronaldo utáni korszak legjobbja.
Jelenleg nincs olyan Neymar kortársai között, akit egy lapon lehetne említeni vele.
Mondjuk az átigazolása előtt is a legtöbben lenézték meg fikázták itt, aztán második szezonjában már BL gólkirály lett...

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. június 7., vasárnap 10:18

Anthony írta: nekem nem kellene Pogba, a labdavezetése, a passzai bizonytalanok, ez nem a 100 milliós szint).
Abban egyetértek, hogy nem ér 100 milliót. Viszont nekem tetszett a tegnapi játéka. A legtöbb labdát simán megtartotta és meg is verte elég simán a Barca védőit, plusz jól is tette tovább a lasztikat. Ha Verratti nem jön össze, akkor azt sem fogom bánni, ha Pogba jön, csak tényleg ne 100 körüli áron.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. június 7., vasárnap 10:11

Egyébként elég eseménytelen végjátékra sikeredett ez a BL végjáték. Persze az egyetlent mi okoztuk az elődöntőben, hogy ki bírtunk esni, de a döntő már unalmas volt, semmi meglepetés, semmi izgalom.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. június 7., vasárnap 9:56

Megérdemelte a Barca, ők voltak a legjobb csapat, a BL-ben mindenkit teljesen simán vertek, ilyent azért ritkán látni, mindenki megszenved legalább 1 párharcon, 1 meccsen, ők mindenkit egyértelműen szétvertek.

A Juve harcolt (úgy, ahogy nekünk kellett volna), de csak arra voltak jók, hogy megnehezítsék egy kicsit Messiék dolgát.
(még annyit, hogy ez a meccs után pl. nekem nem kellene Pogba, a labdavezetése, a passzai bizonytalanok, ez nem a 100 milliós szint).

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 7., vasárnap 9:37

Fosi Bácsi írta:A jóslataid valahogy nem a hozzáértésedről tanúskodnak
Nem jóslat az, hanem vélemény.
Fosi Bácsi írta:Ezért nem baj ha valahogy nem tudok hinni a jövendöléseidnek ? Ha tényleg Zidane is ezt nyilatkozta akkor szerintem ne várjátok annyira hogy edzőként leüljön a kispadotokra.
Valószínű nem fogja azt mondani Zidane amikor már Neymar ott van nálatok. Jobb lenne utánanézni a dolgoknak mikor mondta ezt, meg miért, nem csak üres szavakat puffogtatni ferdített tényekről. :)

Amúgy lehet fikázni RMCF stílusát, elfogultságát, de a szakértelmét én nem abajgatnám, abból nem jössz ki jól szerintem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 139 regisztrált és 0 vendég