Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. április 28., csütörtök 13:02

ikarus93 írta: Sztem ami nem fair a BL-ben az az hogy a csoportban és a 16 között ugyan abból az országból érkező csapat nem játszhat egymás ellen. Ez a PL csapatoknak nagyon kedvez, míg egy PSGnek akiket amúgy ki nem állhatok :lol: nagyon nem.

Azért ha megnézitek a PSG vagy a BM sokszor brutál ágakat kap, míg a Pool meg röhögve bemegy a döntőbe ilyen gyenge ágakkal.


Na mind1 ez csak az én véleményem és nem akarom védeni a csapatokat főleg nem a PSGt de azért be kell látni ez nagyon kedvező az angol csapatoknak.
Egyenes kieséses szakasznak egy pontjától már játszhatsz ugyanolyan országból érkező csapattal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2022. április 28., csütörtök 13:00

Sztem ami nem fair a BL-ben az az hogy a csoportban és a 16 között ugyan abból az országból érkező csapat nem játszhat egymás ellen. Ez a PL csapatoknak nagyon kedvez, míg egy PSGnek akiket amúgy ki nem állhatok :lol: nagyon nem.

Azért ha megnézitek a PSG vagy a BM sokszor brutál ágakat kap, míg a Pool meg röhögve bemegy a döntőbe ilyen gyenge ágakkal.


Na mind1 ez csak az én véleményem és nem akarom védeni a csapatokat főleg nem a PSGt de azért be kell látni ez nagyon kedvező az angol csapatoknak.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. április 28., csütörtök 12:57

Pad'em írta:
dzsi91 írta:

Túlgondoljátok. Mind a cityt mind a poolt ki nem állhatom de gvardiola 199ik bukása már nem okozna akkora örömet minthogy ezek a henderson vandyjk salah féle gyökerek 2 blt ne nyerjenek 4 szezonon belül.

Amúgy annyira nem izgatnak az olajosok ha nem ilyen bicskanyitogatóak mint a párizs. Chelseanek pl tudtam szurkolni 2012ben nyugodt szívvel meg tavaly sem zavart a sikerük mert összességében nincs bajom velük. Liverpoolnál kifejezetten ez a garnitúra irritál nem maga a klub.
Chelsea elleni továbbjutás után feltévedtem egy Pool oldalra, Liverpool drukkerek még azóta is Ramost átkozzák. Illetve megtudtam, hogy egy olyan undorító ember mint Benzema nem kaphat aranylabdát :lol:

Szép lenne őket megint elpicsázni, de ha angol döntő lesz akkor szerintem én is inkább a kókler győzelmét kérném. De inkább fordítsuk meg a párharcot. Bale meg majd ollózhat egy utolsót :mrgreen:
Persze én is úgyvagyok vele,hogy egyik se nyerjen ha lehet. Egyszerűen irritál az egész liverpool brigád. Olyanok mint az angol válogatott. Jók de az arcuk sokkal nagyobb mint amennyire jók.

Én most gvardiolát így feloldozom a kárörömöm alól. Szopott már szerencsétlen eleget 10 évente 1 bl belefér(ne de mivel szerdán kipicsázzuk őket így tárgytalan) :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. április 28., csütörtök 12:51

dzsi91 írta:
ANDS írta:

A Liverpool legalább egy szerethető, tisztelhető hagyományos klub, múlttal, tradiciókkal, normális, piaci alapú működéssel.
A City meg végtelen állami pénzekkel akar megszerezni mindent.
De a Bl- ben ennek ellenére a Real, Barca, Bayern, Milan, Liverpool nyerte a trófeakat.
Túlgondoljátok. Mind a cityt mind a poolt ki nem állhatom de gvardiola 199ik bukása már nem okozna akkora örömet minthogy ezek a henderson vandyjk salah féle gyökerek 2 blt ne nyerjenek 4 szezonon belül.

Amúgy annyira nem izgatnak az olajosok ha nem ilyen bicskanyitogatóak mint a párizs. Chelseanek pl tudtam szurkolni 2012ben nyugodt szívvel meg tavaly sem zavart a sikerük mert összességében nincs bajom velük. Liverpoolnál kifejezetten ez a garnitúra irritál nem maga a klub.
Chelsea elleni továbbjutás után feltévedtem egy Pool oldalra, Liverpool drukkerek még azóta is Ramost átkozzák. Illetve megtudtam, hogy egy olyan undorító ember mint Benzema nem kaphat aranylabdát :lol:

Szép lenne őket megint elpicsázni, de ha angol döntő lesz akkor szerintem én is inkább a kókler győzelmét kérném. De inkább fordítsuk meg a párharcot. Bale meg majd ollózhat egy utolsót :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5362
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. április 28., csütörtök 12:48

nagyon jo ez hogy ki racionalis ki nem. par evvel ezelott mikor zlatan meg ancelotti volt a psgnel akkor mindenki azt mondta hogy a psg legalabb esszel csinalja es a city aki koncepcio nelkul szorja a penzt, most meg a city csinalja okosan es a psg kolt eszetlenul
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. április 28., csütörtök 12:46

babaking írta:
petiamadridista írta:
Persze, hogy óriási élmény - az idei Bl kieséses szakasz évek óta a legjobb. És ha a Villareal megfordítja, akkor az is egy szenzációs meccs lesz.

Az átlag szurkoló viszont 1 max 2 csapa nagy meccseire/ jeleneteire emlékszik, a semlegesek meg még annyira sem. LV tizije amikor az ujján pörgette a labdát it mindenkinek megvan. Egy Pool szurkolónak nem hiszem. Számunkra nagy jelentőséggel bír, nekik meg az általad említett szöglet. Ezek a momentumok határozzák meg egy csapat identitását, de ezáltal minden csapatnak vannak olyan momentumai amik semleges szemmel nem annyira izgalmasak.

Írod, hogy az internet korában bárki utána tud nézni, ami természetesen igaz. Kérdés, hogy rajtunk kívül ki böngészi ezeket a statokat 5 év múlva. A mi keddi meccsünkre is írták, hogy klasszikus lesz. Manapság amikor ömlik a tartalom mindenhonnan szerinted nem fog elveszni a süllyesztőben? Lesz valaki aki 5 év múlva lesz és leül megnézni a meccset? Max néhány különleges tematikus hét / visszaemlékezés keretein belül.

Van köztünk olyan aki a Leverkusen elleni döntőt utólag nézte meg, mert élőben nem látta, vagy még fiatal volt? Biztos vannak, de kevesen. Mint ahogy a Pool történelmi meccseit is kevesen ismerik a Pool szurkolókon (és rajtad) kívül. Mert nem annyira releváns, ami más klub történelmében van.

Valszeg nem fogja a teljes meccset visszanezni senki. A rövid ismétléseket is kevesen, de aki látta az azért emlekezni fog rá, mert nagy élmény volt.
Nem kedvelem a Poolt, de ahogy írtam a nagy drámakra emlékszem tőlük 2004-től 2009ig. Volt nem egy.
Most már ott van az insta, fb youtube, a különböző focis oldalak naponta dobják fel, hogy OTD, aztán nezheted HDben 2 percben R9 mesterhármasát. Valahogy a gyors szögleten kívül a mostani Pool generációról nem dobal fel hasonlókat. Érdekes....

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. április 28., csütörtök 12:41

petiamadridista írta:
Persze, hogy óriási élmény - az idei Bl kieséses szakasz évek óta a legjobb. És ha a Villareal megfordítja, akkor az is egy szenzációs meccs lesz.

Az átlag szurkoló viszont 1 max 2 csapa nagy meccseire/ jeleneteire emlékszik, a semlegesek meg még annyira sem. LV tizije amikor az ujján pörgette a labdát it mindenkinek megvan. Egy Pool szurkolónak nem hiszem. Számunkra nagy jelentőséggel bír, nekik meg az általad említett szöglet. Ezek a momentumok határozzák meg egy csapat identitását, de ezáltal minden csapatnak vannak olyan momentumai amik semleges szemmel nem annyira izgalmasak.

Írod, hogy az internet korában bárki utána tud nézni, ami természetesen igaz. Kérdés, hogy rajtunk kívül ki böngészi ezeket a statokat 5 év múlva. A mi keddi meccsünkre is írták, hogy klasszikus lesz. Manapság amikor ömlik a tartalom mindenhonnan szerinted nem fog elveszni a süllyesztőben? Lesz valaki aki 5 év múlva lesz és leül megnézni a meccset? Max néhány különleges tematikus hét / visszaemlékezés keretein belül.

Van köztünk olyan aki a Leverkusen elleni döntőt utólag nézte meg, mert élőben nem látta, vagy még fiatal volt? Biztos vannak, de kevesen. Mint ahogy a Pool történelmi meccseit is kevesen ismerik a Pool szurkolókon (és rajtad) kívül. Mert nem annyira releváns, ami más klub történelmében van.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1773
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. április 28., csütörtök 12:37

wZoLee7 írta: City mint racionalisan gazdalkodo csapat? Viccbek is rossz
Végtelen pénzhez képest racionálisak. Értem ez alatt azt, hogy nem a párizsi modellt követik, nem halmozzák a sztárokat. Tavaly Kaneről is le mondtak, az egy szem Gabriel Jesus vágtak neki a szezonnak. A maguk szintjén nyilván, de nem ész nélkül igazolgatnak.

Bár erre lehet ellenérv Guardiola középpályás halmozása. Tiktokbeckham 100 milláért. Értem ezt is. A PSGnél mindenképpen racionálisabbak.

szerk.: vagy így is lehet mondani, ahogy dzsí, kevésbé bicskanyitogatóak.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. április 28., csütörtök 12:35

ANDS írta:
dzsi91 írta: Hát nekem ez a pool meg a city mint két tojás. Ha az egyiket kiejtjük a másikat is megtudjuk csapni.

Amúgy kajak a citynek fogok “szurkolni” ha angol házidöntő lenne. Csávi megjelenése óta már van nagyobb kókler a futballban számomra a liverpoolnál viszont manét leszámítva az egész brigád irritál.
A Liverpool legalább egy szerethető, tisztelhető hagyományos klub, múlttal, tradiciókkal, normális, piaci alapú működéssel.
A City meg végtelen állami pénzekkel akar megszerezni mindent.
De a Bl- ben ennek ellenére a Real, Barca, Bayern, Milan, Liverpool nyerte a trófeakat.
Túlgondoljátok. Mind a cityt mind a poolt ki nem állhatom de gvardiola 199ik bukása már nem okozna akkora örömet minthogy ezek a henderson vandyjk salah féle gyökerek 2 blt ne nyerjenek 4 szezonon belül.

Amúgy annyira nem izgatnak az olajosok ha nem ilyen bicskanyitogatóak mint a párizs. Chelseanek pl tudtam szurkolni 2012ben nyugodt szívvel meg tavaly sem zavart a sikerük mert összességében nincs bajom velük. Liverpoolnál kifejezetten ez a garnitúra irritál nem maga a klub.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. április 28., csütörtök 12:24

babaking írta: De erre már most sem emlékszik néhány hardcore szurkolón kívül senki, 10 év múlva meg konkrétan senki - arról nem is beszélve, hogy annyit változnak a csapatok, hogy pont senki nem fogja tudni, hogy a Villareal milyen játékerőt képviselt 2022-ben.

Ettől még se az ö se a mi kupájuk nem ér se többet se kevesebbet. Senki nem csettint, hogy bezzeg a Madrid milyen bivaly ágon nyert, az az igazi kupa.

Emiatt a helyedben nem idegeskednék, értem, hogy sérti az igazságérzetedet az egy dolog - szurkolók vagyunk, mindig azt hisszük, hogy mindenki ellenünk van, mindenki más csak szerencsés, és jó sorsolása van. De ez fordítva is igaz, és minden Bl győztes csapatot alá lehet így ásni (ezen a meccsek a bíró tolta meg őket, aztán sok volt az ellenfélnél a sérült, keveset pihenhetett, rossz formában voltak mert bak volt a vezetéssel és a többi).

Nem éri meg. Egy dolog számít: a végén mi emeljük fel a kupát. Ha meg nem, akkor felőlem a győztes 6 öngóllal is nyerhet, nem alszom rosszabbul. :)
Teljesen igazad van,.hogy a szurkoló beszél belőlem és elfogult vagyok. Ez jogos. De pl 10 akár 20 év múlva., mivel már van internet és sokkal több meccs nézhető mint mondjuk 30 -40 éve,.így azt nem állítanám hogy erre nem fognak emlékezni.
Tegnapi hír, hogy amoly kosárlabda/kézilabda formatumban final four lenne. Pocsék ötlet,.hiszen a BL lényege az oda-visszavágós nagy párharcok.
Na 10 év múlva erről a Poolról eszünke jut a Barca elleni nagy párharcuk. Hogy az huh de nagy 180 perc volt. Egy döntő amin kisz.ptak, meg egy érdektelen amit valaki ellen megnyertek. Ennyi. Azért Redondo csele,.Anelka fejese,.Zidane gólja, vagy csak mondjuk azt az évet amikor nem lett győztes a Madrid, a United elleni oda-vissza meccs. Ezek 20 év után is BL klasszikusok,.nem egy cornertakenquikly, aztan cső hanem van ilyen vagy... hát nem is tudom. Rengeteg. Akar a BM elleni kiesés az elődöntőben. Vagy a keddi meccs. Lehet kiesünk de na. Akár az egéyz idei tavasz
Ehhez képest Liverpoolban mutogatnak 5 év alatt egy szögletet baszki.
Azért a párharcok részei a BLnek, pláne mióta láthatjuk mindet a TVben. Azok óriási élmények. Nem csak a döntő
Nem mond már hogy nem.

Én sok nagy meccsére emlékszem a Benitez féle Poolnak, nem csak a 2 döntőre. Volt ott dráma rengeteg. Pedig sokkal szarabb focit játszottak, meg volt h kitömték a Realt, de ott volt emlékezetes momentum nem egy.5 év alatt. Kb addig tartott a Benitez éra.
Volt,.hogy kikaptak,.de volt megannyi dráma hogy nyertek.
Ez a gólvonaltechnológia többek között a 2005ös elődöntő miatt lett bevezetve. Ugye.
Garcia óriasi gólja a Juve ellen.. mondjuk.
Tizenegyespárbaj, gólfesztivál a Chelseavel, verekedés a meccs előtt a csapattárssal aztan meg kiverni a címvédő Barcat, azert 5 evbe sok minden belefér, egy szögleten kívül, meg hogy izgi meccsen kiszoptak a Ticótól a legjobb 16 között. És csak a Poolt mondom.. csak a Poolt. 2 külön éra.
Jó mondjuk 18ban a Cityt jól megvertek. Írjam fel valahová ?? Nagy semmi ez a Pool törtenet most. Nincs dráma, nincsenek éles nagy párharcok. Mint semlegesnek lófasz az egész. Portonak gondolom jövőre is vernek azért egy ötöst

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. április 28., csütörtök 12:15

petiamadridista írta:
kiserik írta: Továbbra sem értem, hogyan lehet az olajnak szurkolni bárkivel szemben. Egyszerűen ez mindennek szembe megy, amit futball alatt értünk és szeretünk.
Nekem csakanz fáj, hogy rendszeresen semmilyen ágon menetelnek a Liverpooliak.
Amikor nyertek akkor volt 2 erős csapat az egyenes kieséses szakaszban, a döntőben meg egy teljesen meglepi csapat jött szembe. Ami se előtte se azután nem volt a BLben sehol.
Szerintem ez nem feltétlen baj a mi oldalunkról nézve.
Azért valljuk be őszintén, nekünk sokszor a kisebb csapatok ellen elég nehézkes. Ők sokszor tudnak minden mindegy alapon működni, nálunk sokszor nagy a pofa.
Én jobban örülök a keményebb, nagyobb nevű ellenfeleknek, akik tűzben tartanak minket.

A nagy angolok az elmúlt években meg már pottyantak ki szép számmal meglepetés csapatok ellen.
Inkább esek ki egy City ellen így, mint ahogy a BM a Villarreal ellen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. április 28., csütörtök 12:08

De erre már most sem emlékszik néhány hardcore szurkolón kívül senki, 10 év múlva meg konkrétan senki - arról nem is beszélve, hogy annyit változnak a csapatok, hogy pont senki nem fogja tudni, hogy a Villareal milyen játékerőt képviselt 2022-ben.

Ettől még se az ö se a mi kupájuk nem ér se többet se kevesebbet. Senki nem csettint, hogy bezzeg a Madrid milyen bivaly ágon nyert, az az igazi kupa.

Emiatt a helyedben nem idegeskednék, értem, hogy sérti az igazságérzetedet az egy dolog - szurkolók vagyunk, mindig azt hisszük, hogy mindenki ellenünk van, mindenki más csak szerencsés, és jó sorsolása van. De ez fordítva is igaz, és minden Bl győztes csapatot alá lehet így ásni (ezen a meccsek a bíró tolta meg őket, aztán sok volt az ellenfélnél a sérült, keveset pihenhetett, rossz formában voltak mert bak volt a vezetéssel és a többi).

Nem éri meg. Egy dolog számít: a végén mi emeljük fel a kupát. Ha meg nem, akkor felőlem a győztes 6 öngóllal is nyerhet, nem alszom rosszabbul. :)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. április 28., csütörtök 11:51

babaking írta: Erre csak azt tudom mondani mint amikor minket ekéztek ezért: azt kell megverni aki szembejön. Sem a Bayernnek sem a Juvénak nem volt kötelező kiesni a Villarreal ellen. A Barcának sem volt kötelező az EL-be menni.
Én ezt értem, de nekünk egy ilyenünk volt hogy a döntőig egy Man City ( ami akkor gyengébb játékerőt képviselt,.de azért na ) jött szembe, de a döntőben azért kaptunk egy bivaly Atleticot. Egyszerűen gagyi ellenfelek ellen mennek. Minden évben legalább 1, de inkább 2 pucsítós portugál csapatot biztos kapnak. Ezt már megfigyeltem.
Azért ha 2011től végignézed a Madridnak mindig volt legalább 1-2 kurva erős párharca, volt hogy zsinórban 3 is. Plusz a döntőben sem a megilletődött meglepi csapat jött szembe (jó 2014ben a Tico meglepetés volt de akkor az kurva erős csapat volt és évekig az 5 legerősebb közé tartozott Európában. Ez a Spursről nagyon nem mondható el )

Itt nem egy idényről, hanem már evek tendeciájáról beszélünk.
Legutóbbi 3 elődöntő : Roma (se előtte se után sehol) Barca, Villareal (jövőre nem is indulnak a BLben). Mint valami EL sorozat bazze. És ez az elődöntő...

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. április 28., csütörtök 11:41

Erre csak azt tudom mondani mint amikor minket ekéztek ezért: azt kell megverni aki szembejön. Sem a Bayernnek sem a Juvénak nem volt kötelező kiesni a Villarreal ellen. A Barcának sem volt kötelező az EL-be menni.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. április 28., csütörtök 11:20

petiamadridista írta:
TheBull6 írta: Persze vicc az ág, de az ne legyen már a Liverpool sara, hogy ma nem a Bayernnel játszottak hanem a Villarreallal. De az fix, hogy szerencsés a sorsolásuk egy ideje.

Fergetegesen unalmas lenne amúgy egy újabb házidöntő, szóval jövő héten nyerni kell :salute:
Legutoljára még talán a Bayern-Dortmund volt ahol jó volt a meccs, két focizni akaró csapattal. A mieink az Atleticoval nem éppen a foci ünnepei voltak, (nekünk Madrisistáknak persze igen :D ) az angolok meg sz*rok voltak.
Nem a Pool tehet róla, de a Barca elleni feltámadásukon kívül olyan emlélezetes nagy párharcokat nem vívtak. Mindig jól nyúltak bele. Egyebként kaphattak volna olya sorsolást is,.hogy mondjuk ma a Cityvel nyomják. Korábban nem voltak ágak...
Na mindeg ebbe nem megyek bele, csak nekem egy ennyire sztárolt csapattól,.egy ennyire sztárolt dinasztiától kevés a kb 3 nyert párharc top csapat ellen, 5 év alatt.
Abból igazán emlekezetes 1 volt.

Hogy ne mondják h elfogult vagyok,.azért a BM vagy a Barca 5 év alatt rengeteg nagy meccset tolt a BL kiesése szakaszban. Elkepesztő meccseket komoly ellenfelek ellen, mondjuk 2012-2017 között. És nyertek is azokat, hát meg volt amit buktak, de értitek na.
Azért ott más érzéseim voltak.
Ja, egyetértek.
Hát milyen sorsolása volt idén is a Poolnak? Egy hasonlóért minket évekig szidtak:
2022: Inter, Benfica, Villareal.

2021: Leipzig, aztán kiraktuk őket. A csoportban is "nagy" nehézségeik voltak: Ajax, Atalanta, Mityiland.

2020: az Atletico elintézte őket az első lehető alkalommal

2019: amikor nyertek, ok akkor volt egy Bayern, utána Porto..., aztán volt az egyetlen emlékezetes meccsük a Barca ellen, majd az utóbbi 10 év egyik legkönnyebb döntője a Tottenham ellen.
WOW!

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. április 28., csütörtök 11:19

kiserik írta: Továbbra sem értem, hogyan lehet az olajnak szurkolni bárkivel szemben. Egyszerűen ez mindennek szembe megy, amit futball alatt értünk és szeretünk.
Nekem csakanz fáj, hogy rendszeresen semmilyen ágon menetelnek a Liverpooliak.
Amikor nyertek akkor volt 2 erős csapat az egyenes kieséses szakaszban, a döntőben meg egy teljesen meglepi csapat jött szembe. Ami se előtte se azután nem volt a BLben sehol.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. április 28., csütörtök 11:16

City mint racionalisan gazdalkodo csapat? Viccbek is rossz

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1773
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. április 28., csütörtök 10:59

kiserik írta: Továbbra sem értem, hogyan lehet az olajnak szurkolni bárkivel szemben. Egyszerűen ez mindennek szembe megy, amit futball alatt értünk és szeretünk.
Alapvetően egyetértek, de ez is árnyalódik az idők folyamán. A Chelsea nincs már annyira megbélyegezve klasszikus olajos klubnak, lassan átment egy gazdag, de nagyjából racionálisan gazdálkodó csapattá. A City is mintha kezdene ebbe az irányba haladni, azért azcutóbbi időben elég stabilak lettek. Persze ők költik a legtöbb pénzt, az igaz. A PSG még baromi messze van ettől, ők jelenleg a klasszikus megvetni való olajos celeb csapat.

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. április 28., csütörtök 10:53

Továbbra sem értem, hogyan lehet az olajnak szurkolni bárkivel szemben. Egyszerűen ez mindennek szembe megy, amit futball alatt értünk és szeretünk.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1773
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. április 28., csütörtök 10:51

ikarus93 írta: Nem akarom hogy a Pool nyerje a BLt, még a végén elhiszik hogy feltudnak jönni ránk :lol: , még ha nagyon messze is vannak tőlünk.
Nem tudom a Milan elhitte-e 7-9-nél, de azt megoldottuk. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 245 regisztrált és 0 vendég