Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. április 14., csütörtök 16:22

Ramioli írta:Barcelona csak saját magának köszönheti , hogy kiestek!!
Ez egyértelmű. Csak Ők képesek elbukni, sose a másik csapat érdeme az egész. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2016. április 14., csütörtök 16:20

Barcelona csak saját magának köszönheti , hogy kiestek!! mindent be akarnak vinni a gólvonalig, még a 16 oson belül is passzolgatnak.. ilyen bunkerező mélyen védekező csapat ellen ez nagyon nehéz!! hol voltak az átlövések?? egyedül Rakéta próbálkozott , de ő is elvétve..és terület volt ne mondja senki utolsó 30 percben!! ilyen csapatok ellen lőni kell , Iniesta Messi , Neymar ,Rakitic mint kiváló lövő játékos, a tömörülő védelemnél megpattanhat a labda becsapja a kapust , vagy jól eltalált lövés ..Én nem mondom, gödörben van ez a barca de azért többször próbálkozhattak volna, ők tudják:-) Ez csak azért érdekes mert az utolsó 30 percben már a seggén vette a levegőt az AtM, nem is lehet végig olyan tempót diktálni mint az első 60 percben .. ott az ember érzése az volt visszajön a Barca csak idő kérdése.. Nem tudom mennyire van benne a keze LE-nek.. Ronaldo lehet hogy a 90 százalékát az égbe lövi de legalább próbálkozik , hát pont ezért!! mert bármikor beakadhat.. Én azt mondom az Atletico Madridot kapjuk, ismerjük őket mint a tenyerünket , jó persze ők is minket .. sok borsot törtek az orrunk alá , meg tudjuk csinálni okos fegyelmezett taktikával .. meg kell mutatni egy igazán erős ellenfél ellen is jól tudunk játszani!! :)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. április 14., csütörtök 16:13

ElRamos írta:
dzsi91 írta:Ha rajtam múlik a 4kozott a bayernel a döntőben pedig a bayernel játszanánk
Tessék? :mrgreen:
Jól látod :D e az elődönőre és a döntőre is a bayernt szeretném kapni,kár,hogy nem megoldható :(
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. április 14., csütörtök 16:10

Azt azért nehezen tudom elképzelni, hogy egy BL elődöntőben egy Cityt annyira lenéznének. Nem Wolfsburg szint ezt mindenki tudja. Pláne a 2-0 után...
Az szerintem nem feltétlen jó logika, hogy a Bayernnel játszanunk kell és jobb lenne őket most kapni, mint a döntőben. Simán lehet, hogy kiüti az Atlético a Bayernt. Mintha még mindig az dolgozna sokakban, hogy az Atlético "kiscsapat". Szerintem ott teljesen 50-50 % lenne az esély. Ahogy, ha mi kapnánk őket akkor is.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2016. április 14., csütörtök 16:04

Szintén City-t nyomtam. Két meccsen őket érzem úgymond ,,könnyebb" csapatnak, aztán a BM- Atleti szedje szét egymást, és bármelyik is kerül ki győztesen, egy meccsen már is nem lenne olyan nehéz dolgunk mind az Atletivel mind a bajorokkal.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
ElRamos
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:25
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl, RC, CR, Benzema, Zamorano
Kedvenc csapatod: RM

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ElRamos » 2016. április 14., csütörtök 15:52

dzsi91 írta:Ha rajtam múlik a 4kozott a bayernel a döntőben pedig a bayernel játszanánk
Tessék? :mrgreen:
Első szabály: amikor az úton feltartóztatsz egy kocsit, kendőt kötsz a pofád elé, hogy ne ismerjenek fel. Világos?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. április 14., csütörtök 15:44

Bayernre nyomtam.Itt már mindenki nehéz...

Az Atleticot keülném amíg lehet, de nem azért mert annyira félek tőlük,csak szeretnék élvezetes elődöntőket.Megtudjuk verni őket is, ez a barcaverés meg egyáltalán nem volt földöntúli eredmény,gyenge ez a barca most,persze ettől még szép munka volt.


A bayern meg csak a szokásos,erősek mint mindig de annyira mégse mint mindig.Guardiola szinte biztosíték arra,hogy tálcán nyújtják majd nekünk a továbbjutást csak megint ki kell majd használni a helyzeteket...

Amire azért figyelni kell,hogy a bayern és az atletico is a vérünket akarja 14 miatt...szal óvatosan az ilyen bosszú állások általában bejönnek.

City a leggyengébb a 3ból, de ha van csapat aki képes kiesni az underdogok ellen azok mi vagyunk...Nem dőlnék a kardomba,de nem is lennék szomorú,viszont nagyon bennem vannak a dortmund és juve elleni elődöntők,ahol azt kaptuk akit akartunk aztán jött a pofára esés,nekem elég volt az ilyen underdogokból...

Az esetleges döntő viszont a bayern ellen lenne a legkellemesebb,nem lennénk esélyesebbnek kikiáltva,játszhatnánk a játékunkat stb... Ha rajtam múlik a 4kozott a bayernel a döntőben pedig a bayernel játszanánk :D

De tudja a tököm,Hala Madrid meg minden azt hagy szóljon...

A ligaban meg kapaszkodjunk de a bl rovására ne menjen,max ha 1.helyről megyunk neki az odavágonak, de sok esélyt nem látok ,higy 2őt előzzünk addig.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. április 14., csütörtök 15:08

minden évben van egy csapat a BL kieséses szakaszban akit lenézünk aztán futhatunk az eredmény után. először a dortmund, aztán a schalke, most a wolfsburg. mindig megkapjuk a pofont aztán mehetünk az eredmény után, végül vagy sikerül megtartani az előnyt , fordítani vagy nem. remélem az idei nagyképűség már a múlthéten letudódott és bárkit is kapunk maximális odafigyeléssel hozzuk mindkét meccset.aztán a döntőt.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. április 14., csütörtök 14:40

A city hazaiban az első félidőben lehozott egy 75-25%os labdabirtoklást a psg ellen, úgy hogy a psg több kulcsjátékosa hiányzott és egy olyan béna edzőjük van mint Blanc aki a csapat számára képtelen a legkedvezőbb felállást kiépíteni..Erre végre Ibra szót is emelt. A city védelme ráadásul iszonyatosan pocsék, kpja a real szezon közepei teljesítményét idézi. Tőlük egyáltalán nem félek. Akkor se jelentettek komolyabb ellenfelet mikor Yaya, Silva és Aguero életük formájában játszottak. Én egy Atm - Real döntőnek örülnék, ahogy elben egy Villarreal - Sevillának a poén kedvéért. :D

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2016. április 14., csütörtök 14:20

Én onnan közelítem meg a dolgot, hogy szvsz a Bayern a legerősebb a 3-ból, így úgy számolok, hogy velük úgy is meccselni kell, ha más nem a döntőben. Márpedig ellenük sokkal nagyobb esélyünk van két meccsen. Ha az elődöntőbe legyűrjük őket, akkor a döntőt hoznánk az atleti/city ellen, már csak a döntő tapasztalat és a játéktudás miatt is. Én ennek örülnék a legjobban. Sokkal rosszabb lenne szerintem egy atleti elődöntő bayern döntő mint fordítva. A city jolly joker, minden mindegy alapon egy stabil pelle féle sablon focit le fognak hozni, de egyéni villanásból simán dönthetnek el meccseket. De Bruyne nagyon jó.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. április 14., csütörtök 14:17

Azt érzem, hogy az Atleticot mindenképpen meg kell vernünk ahhoz, hogy miénk legyen a kupa. City ellen szerintem simán továbbmennének a matracosok és a Bayern ellen is nagy esélyük lenne. Viszont nincs kedvem 2x90 perc pankrációhoz. Szóval reménykedni tudok csak abban, hogy mi a Cityt kapjuk és a Bayern valahogy kiejti az Atletit. Aztán egy Real-Bayern döntő nagyon jól hangzik.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: istimester » 2016. április 14., csütörtök 14:00

Navamiro írta:Miért szeretnék ennyien a legkönnyebb ellenfelet? Ne legyünk már ilyen gyávák. A Bayern elleni 2 meccs pont jó felkészülés lenne az Atleti elleni döntőre. Emellett legalább nem esnénk abba a hibába ellenük, hogy lenézzük őket...
És a végső győzelem íze még finomabb egy nagy menetelés után.
Semmit sem jelentene egy Bayern elleni meccs. Ég és föld a két csapat játékfelfogása. A Bayern nagyobb nevekből áll, de sokkal nyitottabb focit játszik. A City ugyanez a kategória, egy hajszálnyival gyengébb kivitelben. Mindkét csapat inkább elől erős. Ezen a szinten már nincs könnyű ellenfél, ha nagy arccal futnánk ki valaki ellen, az a kieséssel lenne egyenlő. A földön kell maradni. Ha lehetséges, inkább egy támadó felfogásban játszó csapat jöjjön.

1. City
2. Bayern
3. Atléti

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. április 14., csütörtök 13:57

csabi87 írta:Most nézem,hogy holnap nem délben lesz a sorsolás hanem 11:15-től.
Rosszul nézed. 11:30-tól lesz. Gondolom a közvetítés lesz 15-től.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2016. április 14., csütörtök 13:50

Mivel a "sors" azt szeretné, hogy Pep játsszon a leendő csapata ellen és, mivel arra elég kevés a sansz, hogy egy City - Bayern döntő összejöjjön, elég könnyű belátni, hogy milyen párosítás várható.

Vegyes érzéseim vannak, az Atletico-t, Bayernt hasonlónak érzem, a City-t valamivel egyszerűbbnek, de egyébként mind1..

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. április 14., csütörtök 13:45

Realista24 írta:
messideco írta:Minden továbbjutó város M kezdőbetűvel rendelkezik: Madrid, München, Manchester.
Ez már nem lehet véletlen, valaki áll mögötte.


:mrgreen:
A döntő pedig Milánóban lesz....aéldjfékalsdf
Milanóban, a Meazzaban, májusban. :D
csabi87 írta:Most nézem,hogy holnap nem délben lesz a sorsolás hanem 11:15-től.
Valóban, fél 12-kor kezdenek. Mondjuk hamar lezavarják, második húzásnál már tudjuk is a párharcokat.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. április 14., csütörtök 13:41

Most nézem,hogy holnap nem délben lesz a sorsolás hanem 11:15-től.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 14., csütörtök 13:38

már alapból bevágódtam nálad. :kivagyhe:
Majd ha feldobod Ilkay pasát avatarba,majd akkor :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. április 14., csütörtök 13:37

ziro4vr írta:Végre egy jó Remy komment. :D
Mondjuk azt hittem a GoT dara miatt már alapból bevágódtam nálad. :kivagyhe: :'( De, akkor mindegy... :'(
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 14., csütörtök 13:36

Cityre nyomtam,oket èrzem a leggyengèbbnek,bár az a párizsi 2-2 igen csak elgondolkodtato.
Ettol fuggetlen jo lenne ha a bayern meg az atma kinyirná egymást,ugye a BM-et sem kell fèlteni,ott is van egy kèt vadabb arc,(pl Vidal),szal nem busulnèk egy soksárgás 1-2 pirosas meccs miatt :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. április 14., csütörtök 13:35

Végre egy jó Remy komment. :D

Bm pont hogy nincs jó formában már egy ideje. Szerintem megvernénk őket, de azért inkább city.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 228 regisztrált és 0 vendég