Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. április 20., kedd 11:15

Hát ahogy olvasom egyelőre nagyon nagy az ellenállás: szurkolók, játékosok, sajtó, uefa persze. Elég sokan ellene vannak, pl. Beckham is negatívan nyilatkozott.
Gondolom ha nem Perez és a Real találta volna ki, akkor nem lenne ekkora negatív felhangja...

De az biztos, hogy ha ennyien ellenzik, akkor nehéz lesz megcsinálni.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. április 20., kedd 11:14

ziro4vr írta: Azért nem semmi az öreg, sztem mikor covidos volt elhatározta ha kijön belőle akkor robbantja a bombát. :lol:
Nagy franc. :D nekem mindegy már csak az utolsót húzzuk be vinidzsível övrebőstől mindenestől.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. április 20., kedd 11:11

Realista24 írta:
Dupla D írta:

Ezt továbbra sem értem. Az a cél, hogy megegyezzenek az UEFA-val. Akkor továbbra is nagyon sokan fognak jól élni ebből a korrupt rendszerből, úgyhogy szerintem felesleges a korrupció ellenesnek beállítani ezt a dolgot, mert ez egészen egyszerűen nem igaz.
Mi a korrupcióellenes, ha nem az, hogy minden pénzmozgást publikussá akarnak tenni? Fizetéseket, átigazolási díjakat, maximalizálni a kiadásokat stb.
Ez szerintem max a klubok, játékosok és ügynökök pénzmozgásait tenné transzparensé. Pl a BL pénzügyi működése eddig is nyilvános volt. Közzé volt téve, hogy ki mikor mennyit kapott. Az, hogy az UEFA mennyit tett zsebre nem látszott, de szerintem ez ezután se fog. Ha a meg fognak egyezni, akkor szerintem arra fognak törekedni, hogy ugyanúgy jól járjanak. Több bevételből ugyanannyit ellopni nem lesz szerintem nagy feladat.

Olyan elnökei lettek az ESL-nek, akik abban érdekeltek, hogy több pénzt sajtoljanak ki a fociból. Az őket már nem fogja érdekelni, ha nem csak ők járnak jól, hanem az UEFA is. Sőt, ez lesz a kulcsa a megegyezésnek.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2021. április 20., kedd 11:01

Rengeteget gondolkoztam ezen az egészen mióta kirobbant. Florentino Pereznek igaza van: a futballt meg kell reformálni! Én mint szurkoló csak azt tudom, hogy mit szeretnék látni. A világ legjobb csapataiból álló liga pedig remekül hangzik. Hogy a reformok élére a Real Madrid és a Florentino Perez állt szimbolikus. Valószínűleg ezt csak a madridisták gondolják így, de a Real mindig is megreformálta a futballt. Az 1950-as években, a 2002-es évek elején, a 2010-es években. Üzletileg, sikerekben, eredményekben egyedülálló, amit elért a klub. Hiába volt a túloldalon a sokak által minden idők legjobbjának tartott Messi, mégis 4(!) Bajnokok Ligáját nyertünk az argentin prime-korszakában, sőt zsinórban 3! Ez hihetetlen és egyedülálló. Perez Santiago Bernabeui magasságokban van nemcsak a Real Madridra, de a futballvilágra is órási hatással van. Perez megálmodta, majd megvalósította, hogy a világ legjobbja támadói: Figo, Raúl, Zidane, Ronaldo együtt játszanak (bár én ezeket az éveket pont nem szeretem.) Utána rájött, hogy kellenek a világ legjobb védői és középpályásai is a világ legjobb támadói mellé s ezután jött az említett 4 BL-győzelem. Bármit tervez az Öreg, én hiszek benne, kell a változás és kitartok a Real Madrid mellett, mert mindig MI mutattuk a labdarúgás jövőjét.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 10:59

Dupla D írta:
kiserik írta:
Sokan élnek nagyon jól ebből a korrupt, moslék rendszerből...
Ezt továbbra sem értem. Az a cél, hogy megegyezzenek az UEFA-val. Akkor továbbra is nagyon sokan fognak jól élni ebből a korrupt rendszerből, úgyhogy szerintem felesleges a korrupció ellenesnek beállítani ezt a dolgot, mert ez egészen egyszerűen nem igaz.
Mi a korrupcióellenes, ha nem az, hogy minden pénzmozgást publikussá akarnak tenni? Fizetéseket, átigazolási díjakat, maximalizálni a kiadásokat stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 20., kedd 10:59

Azért nem semmi az öreg, sztem mikor covidos volt elhatározta ha kijön belőle akkor robbantja a bombát. :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 10:58

Florentino Perez will grant his first interview on a radio after the announcement of the Super League TONIGHT on @ellarguero

Ma sem alszik az öreg :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. április 20., kedd 10:58

kiserik írta:
wZoLee7 írta:

Eddig is nehez volt donteni, most meg nehezebb. Nagyon keves konkretumot tudunk. Viszont nem ertem nehany jatekos es szurkolo sirasat. Nekem az alap otlet tetszik. Az uefa vergodese tetszik a legjobban.
Sokan élnek nagyon jól ebből a korrupt, moslék rendszerből...
Ezt továbbra sem értem. Az a cél, hogy megegyezzenek az UEFA-val. Akkor továbbra is nagyon sokan fognak jól élni ebből a korrupt rendszerből, úgyhogy szerintem felesleges a korrupció ellenesnek beállítani ezt a dolgot, mert ez egészen egyszerűen nem igaz.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 10:56

Infantino:
"Either you are in or you are out. You cannot be half in one place and half in another. FIFA, like UEFA, is a democratic organization. Everyone can give their opinion, bring ideas, but always with respect."

Jah, bizonyították az elmúlt 10 évben, hogy mennyire demokratikus. Kb. mint Magyarország. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. április 20., kedd 10:56

Ezt szerintem most nem tudjuk megítálni reálisan. Sokkal több konkrétum kellene. Én nem vagyok már annyira ellene mióta először szóba került, mert esett szó arról, hogy be lehetne jutni nem meghívásos alapon. Egyelőre ez még mindig arról szó, hogy nagyobb szelet jusson ezeknek a kluboknak. Ez, mint mezei szurkoló, engem nem érdekel annyira. Nem lettem meggyőzve továbbra sem, hogy ez lenne a helyes út a foci megreformálására.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. április 20., kedd 10:54

wZoLee7 írta:
Realista24 írta: Mi a véleményed a Szuper Ligáról?
Mellette vagyok 42%
Ellene vagyok 58%

Nézzük meg az interjú után, változott-e valami.
Eddig is nehez volt donteni, most meg nehezebb. Nagyon keves konkretumot tudunk. Viszont nem ertem nehany jatekos es szurkolo sirasat. Nekem az alap otlet tetszik. Az uefa vergodese tetszik a legjobban.
Sokan élnek nagyon jól ebből a korrupt, moslék rendszerből...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 10:54

Ceferin [UEFA president]:
“This Super League crisis will make us stronger. We will not hesitate. We are invincible.”

Aha :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. április 20., kedd 10:53

Realista24 írta: Mi a véleményed a Szuper Ligáról?
Mellette vagyok 42%
Ellene vagyok 58%

Nézzük meg az interjú után, változott-e valami.
Hát, az interjúban is csak elmondta, hogy semmi másról nem szól, csak a pénzről. Csak szépen becsomagolta.

Én csípem az öreget, a világ legjobb elnöke, szenzációs üzletember, egyetértek azzal is, hogy sokkal nagyobb átláthatóság kellene az uefanál fifanál sok téren. De teljesen nyilvánvaló, hogy semmi másról nem szól ez a szuperliga csak a pénzről. És lehet mondani, hogy majd így segítik a kis klubokat, meg úgy, de ez európa szinten lófaszt nem fog jelenteni.

Ahelyett, hogy az ügynöki díjakon, a nevetséges fizukon, a lelátón milliárdokért ülő sztárokon változtatnának, aminek tényleg lehetne hatása, és abban igazán össze tudna fogni ez a pár nagy klub.

Jó nagy csalódás.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 20., kedd 10:52

A pénzügyi része világos, a korrupt szervezet elleni fellépés is, szóval nálam ez 2 pont a javára, 1 pont meg a BL romantikája, ami kopott azért az utóbbi években, de na. A himnusz, a tavaszi kieséses rész, a kisebb csapatok vagy komoly szurkolótáborok koreói..

Beugrott rögtön ez:
https://www.youtube.com/watch?v=ZeXXDYfFWUc
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. április 20., kedd 10:51

Realista24 írta: Mi a véleményed a Szuper Ligáról?
Mellette vagyok 42%
Ellene vagyok 58%

Nézzük meg az interjú után, változott-e valami.
Eddig is nehez volt donteni, most meg nehezebb. Nagyon keves konkretumot tudunk. Viszont nem ertem nehany jatekos es szurkolo sirasat. Nekem az alap otlet tetszik. Az uefa vergodese tetszik a legjobban.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2021. április 20., kedd 10:51

Realista24 írta: Gianni Infantino (FIFA president):

"Qatar has made a great implementation in human rights. The 2022 World Cup will be the best in history."

És akkor van aki nem érti Perez miről beszél :lol: :lol: :lol: :lol:
UEFA meg FIFA folyamat lövik tökön magukat. Ez tetszik. :lol:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 10:47

Gianni Infantino (FIFA president):

"Qatar has made a great implementation in human rights. The 2022 World Cup will be the best in history."

És akkor van aki nem érti Perez miről beszél :lol: :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 10:45

Egyébként a fix indulóknak is meglehet az előnye.
Ezáltal egy-egy csapat nem görcsöl rá lehet annyira, hogy jajj, de mi lesz, ha jövőre nem jutok be (Arsenal, ManU, Milan), akkor most inkább bunkerezek 20x 90 percig.

Több a meccs, több a pont, több esély. Mehet, ami a csövön kifér.

Persze nyilván lesznek szar meccsek, de ezzel is csak nő az esélye a több jobb meccsnek. Legalábbis az én szememben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. április 20., kedd 10:39

Sierra írta: Viszont igy azt nem ertem h a kisebb csapatokkal mi lesz. Mert oke, lesz 5 csapat aki bejuthat majd a masik 15 melle, de ez kb azt jelenti hogy a nagy ligakbol 1 csapat fejenkent, az nem valami sok.
Hova kell tobb? A BL 16 kozott is vannak olyan meccsek, ahol az egyik csapatnak mar a palyara is kar kifutni, mert a sorsolaskor elbuktak.
Senki se kivancsi arra, hogy a kiscsapat 11 emberrel tomorul a tizenhatoson belul, a nagyobb csapat pedig korbeadogatja oket. Emiatt lehet a legtobb nezot veszteni.

el magico
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: el magico » 2021. április 20., kedd 10:38

Sierra írta: Viszont igy azt nem ertem h a kisebb csapatokkal mi lesz. Mert oke, lesz 5 csapat aki bejuthat majd a masik 15 melle, de ez kb azt jelenti hogy a nagy ligakbol 1 csapat fejenkent, az nem valami sok.
A BL-ben is túl sok a 32 csapat (nem hogy a 36...), azzal nincsen baj ha szűkítik az elit létszámát.
Nagyon várom a pontos részleteket :hmmm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 135 regisztrált és 0 vendég