Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62870
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. október 1., csütörtök 10:28

Pad'em írta: Ma sorsolás. Milyen csoportnak örülnénk?

Akiket kaphatunk:
pot 2: Man City, Man United, Shakhtar, Dortmund, Chelsea, Ajax
pot 3: Dyn.Kyiv, Salzburg, RB Leipzig, Internazionale, Olympiacos, Lazio, Krasnodar, Atalanta
pot 4: Lok.Moskva, Marseille, Brugge, M'gladbach, Başakşehir, Midtjylland, Rennes, Ferencváros

Én az izmozást elkerülném és minél lájtosabb csoportnak örülnék. Kell az első hely, hogy tavasszal besuhanjunk legalább biztosabban a 8-ba.
Egy Shakhtar, Salzburg, Fradi tökéletes is lenne

Durva amúgy a listán látni a Fradit :salute:
United. Lazio. Moszkva.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2020. október 1., csütörtök 10:27

Dortmund, Olympiacos, Fradi.

Az Üllőin jó lehet egy 0-0-ra a Fradi. :D

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. október 1., csütörtök 10:25

chelsea, dinamo, fradi

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. október 1., csütörtök 10:22

Ma sorsolás. Milyen csoportnak örülnénk?

Akiket kaphatunk:
pot 2: Man City, Man United, Shakhtar, Dortmund, Chelsea, Ajax
pot 3: Dyn.Kyiv, Salzburg, RB Leipzig, Internazionale, Olympiacos, Lazio, Krasnodar, Atalanta
pot 4: Lok.Moskva, Marseille, Brugge, M'gladbach, Başakşehir, Midtjylland, Rennes, Ferencváros

Én az izmozást elkerülném és minél lájtosabb csoportnak örülnék. Kell az első hely, hogy tavasszal besuhanjunk legalább biztosabban a 8-ba.
Egy Shakhtar, Salzburg, Fradi tökéletes is lenne

Durva amúgy a listán látni a Fradit :salute:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. szeptember 30., szerda 22:02

Félidőben 2-1-re vezet a Salzburg, Szoboszlai gólt lőtt ismét büntetőből. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. szeptember 25., péntek 13:34

kodo írta: Sose kaptuk meg a hypeot mer kASsAi.
Ezelott valami olyan velemenyennel találkoztam valamelyik radioban hogy elvette kassai a bayerntol a bl gyozelmet. :lol:

Egy akciogolt nem tudtak rugni a bernabeuban.

Nyomorultak.
Ha nincs kassai akkor is kitalálnak valamit, 2014ben az volt a gond,hogy 5 perc volt a hosszabbítás matrac ellen :lol: lényegtelen,hogy a gól a 93ik percben esett, meg hogy az atletico a 60ik perctől csak az időt húzta.

Aztán a dzsuve ellen is a jogos tizi nem tizi, isco érvénytelenített góljáról szó nem esik, mint ahogy lewandowski lesen volt a góljuk előtt 2017ben,meg hogy münchenben a bayern kapott egy ajándék tizit... de kassai az kassai igaz,hogy a 60 meccsünkből a bl-ben fújt vagy 2t. :D

aztán a pool kamu tizije a bl döntőben amivel meg is nyerték arról egy cikk nem született :D

nálunk amúgy az a hype ha varoznak meg kifogásokat keresnek.Ha vergődés van tuti megy a szekér. Minden más csapatnak megy az istenítés, volt már az atletico meg a juve is istenitve arra a hányásra amit leműveltek :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. szeptember 25., péntek 12:58

Sose kaptuk meg a hypeot mer kASsAi.
Ezelott valami olyan velemenyennel találkoztam valamelyik radioban hogy elvette kassai a bayerntol a bl gyozelmet. :lol:

Egy akciogolt nem tudtak rugni a bernabeuban.

Nyomorultak.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. szeptember 25., péntek 12:25

petiamadridista írta: Engem nem különösen érdekel a Bayern.
Összességében sztem is űrfocit tolnak (jelenlegi mezőnyhöz képest mindenképpen) ahogy a Pool is azt tolt tavaly.
De ennek van egy hátránya.
Egyszerűen nagyon nehezen vagy egyáltalán nem tartható fenn hosszútávon.
Sztem a mi BL triplánknak pont az volt a kulcsa h inkább volt nagyon stabil a csapat, mintsem rendkívül úgymond rock'n roll.

Szak végülis leszarom.

Jöjjön hozzánk Cavani, mert az nagyon kéne.

Volt azert bennunk rock n roll.
Juve elleni döntős evunk elegge kibebaszott mod cool volt.
Csak nem kaptuk meg a hypeot.
ZIDANE

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2020. szeptember 25., péntek 12:08

Engem nem különösen érdekel a Bayern.
Összességében sztem is űrfocit tolnak (jelenlegi mezőnyhöz képest mindenképpen) ahogy a Pool is azt tolt tavaly.
De ennek van egy hátránya.
Egyszerűen nagyon nehezen vagy egyáltalán nem tartható fenn hosszútávon.
Sztem a mi BL triplánknak pont az volt a kulcsa h inkább volt nagyon stabil a csapat, mintsem rendkívül úgymond rock'n roll.

Szak végülis leszarom.

Jöjjön hozzánk Cavani, mert az nagyon kéne.

Arbitro
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014. február 13., csütörtök 0:01
Kedvenc játékosaid: Arbeloa, Alonso, Khedira, Di Maria, Isco
Kedvenc csapatod: Liverpool FC, Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Arbitro » 2020. szeptember 25., péntek 12:03

Realista24 írta: Azért én bőven emlékszem arra a BLre amikor szarrá vertunk mindenkit. Ha nem is nyolckettore, de egy másodpercig nem volt kérdés hogy ki fog nyerni.
Ha a 2016/17-es szezonra gondolsz, ott elég erős pl. a Bayern elleni párharcot szarrá verésnek nevezni :D

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. szeptember 25., péntek 11:37

Szerintem sem érdemes emiatt felhúzni magunkat, ráadásul a Bayern most tényleg megérdemli a dícséretet.

Tény, hogy 32 tétmeccsből 31-et megnyertek az elmúlt fél évben, egy döntetlen mellett (108:25-ös gólkülönbséggel). Szóval ez a verhetetlenségi mítosz magától adódik, hiszen ilyen sorozatot nagyon ritkán szokott egy csapat elérni topligás szinten. Én most nem fogok utánanézni, de szerintem ilyenre a top 4 ligában az elmúlt 20 évben valószínűleg nem volt példa. Az újságírók meg szeretik a hangzatos megfogalmazásokat, ez náluk szakmai ártalom.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. szeptember 25., péntek 11:27

AMúgy meg ott a sajtó jobban tele volt a barca bukásával meg Messivel, a bajorokról alig írtak. Mint a német brazil meccs. Továbbra is szerintem feleslegesen foglalkoztok ezzel.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62870
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 25., péntek 11:24

Azért én bőven emlékszem arra a BLre amikor szarrá vertunk mindenkit. Ha nem is nyolckettore, de egy másodpercig nem volt kérdés hogy ki fog nyerni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Tjacks
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2020. szeptember 25., péntek 11:18

h3x0r írta:
TheBull6 írta:
Mi sem csúcsfocival nyertük a bl címeinket, szenvedtünk azért 3 döntőben is (két Tico meg azért ha nincs Karius, más lett volna a Pool elleni is), szerencse is volt bőven egy nagyon jó csapat mellett. Ahogy most a Bayernnek is a PSG ellen pl.
Nem nyertünk csúcs focival, de nem is volt tele a sajtó és az átlag szurkolói közgondolkodás azzal, hogy rettegj Európa, ki fogja megállítani a Madridot. Pedig azért a Bayernnek se volt sima a döntő, a Lyon elleni meccsről nem is beszélve. Ezek után persze, hogy röhögünk amikor kiesik a Pool, vagy megjegyezzük, hogy a Bayern nem épp azon a szinten játszik.

Azért nem volt tele a sajtó mert mi senkin nem gázoltunk át 8-2es eredménnyel. Ha jól emlékszem a la decimanál sikerült a bayert ütnünk, kb ennyi.

Azért valljuk be mi egyik címünket se úgy nyertük hogy felborult a pálya és lemostuk az ellent a pályáról. Hozzáteszem így sokkal édesebb volt a siker. Soha nem felejtem el Ramos fejesét, Casemiro mákos bombagólját a Juve ellen amivel kb megtörtük őket, A tizi párbajt az atleti ellen, Bale ollózását Liverpool ellen. Csak a döntőkre gondolva...... :sziv:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. szeptember 25., péntek 10:53

TheBull6 írta:
Mi sem csúcsfocival nyertük a bl címeinket, szenvedtünk azért 3 döntőben is (két Tico meg azért ha nincs Karius, más lett volna a Pool elleni is), szerencse is volt bőven egy nagyon jó csapat mellett. Ahogy most a Bayernnek is a PSG ellen pl.
Nem nyertünk csúcs focival, de nem is volt tele a sajtó és az átlag szurkolói közgondolkodás azzal, hogy rettegj Európa, ki fogja megállítani a Madridot. Pedig azért a Bayernnek se volt sima a döntő, a Lyon elleni meccsről nem is beszélve. Ezek után persze, hogy röhögünk amikor kiesik a Pool, vagy megjegyezzük, hogy a Bayern nem épp azon a szinten játszik.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. szeptember 25., péntek 10:36

illgner írta: Nem értem, hogy egy alapvetően tét nélküli szuper kupa meccsből miért akarunk következtetéseket levonni. A csúcs Barca annak idején 3:0-ra kikapott ettől a Sevillától Messivel, Eto'o-val, Ronaldhinhoval, akkor miről beszélünk?

Ez egy idény eleji felkészülési meccs, amiért mellékesen kupát adnak. Az más kérdés, hogy a Bayern minden trófeát be akar zsebelni, így aztán a végén szokás szerint bedarálták a Sevillát, akik már az ellenfél kapujáig is alig tudtak eljutni az utolsó negyedórában.
Erre +1ezek.

Mi sem csúcsfocival nyertük a bl címeinket, szenvedtünk azért 3 döntőben is (két Tico meg azért ha nincs Karius, más lett volna a Pool elleni is), szerencse is volt bőven egy nagyon jó csapat mellett. Ahogy most a Bayernnek is a PSG ellen pl.

Tegnapit szerencsére nem fognám. Azért a rendes játékidőben is már bőven bedarálták a Sevillát a látottak alapján, a hosszabbításban meg főleg.

Az első 45-ben paliban volt a Sevilla, néha még jobb is, de onnantól a meccs 80%-ban inkább a Bayern-ről szólt.

Egy bl címre meg mindig mindenki esélyes a top csapatok közül szerintem. Lehet bármilyen a keret, a bl más kávéház azért, de ezt úgyis tudja mindenki.

Simán nyerhetünk mi is Vini-Rodrygo kezdő szélsőpárossal, ahogy nyerhet akár az Atletico is végre, vagy a Cselzi stb. De ez még annyira messze van, hogy felesleges róla beszélni is... :)

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. szeptember 25., péntek 10:27

Nem értem, hogy egy alapvetően tét nélküli szuper kupa meccsből miért akarunk következtetéseket levonni. A csúcs Barca annak idején 3:0-ra kikapott ettől a Sevillától Messivel, Eto'o-val, Ronaldhinhoval, akkor miről beszélünk?

Ez egy idény eleji felkészülési meccs, amiért mellékesen kupát adnak. Az más kérdés, hogy a Bayern minden trófeát be akar zsebelni, így aztán a végén szokás szerint bedarálták a Sevillát, akik már az ellenfél kapujáig is alig tudtak eljutni az utolsó negyedórában.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62870
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 25., péntek 10:02

Nekem simán csalódás volt.
Nem néztem meg kb egy meccsuket sem, gondoltam megnézem most őket, 5-1 volt a tippem a "hírek" alapján.

Aztán jött ez a fostenger, mintha magunkat láttam volna. Semmi elképzelés, semmi atuto erő, aztan kis német tikkentaken, az sem jött be. Oldjuk meg erőből, az sem jött be. Közben Neuer megmentette a segguket és végül nyertek. Pont mint a mi tavalyi évünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. szeptember 25., péntek 10:00

Jó hát az ő fórumszerverük nem bírja azt az új 6 rajongót már aki odament a bl győzelem után. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62870
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 25., péntek 9:55

ziro4vr írta: De ki kiáltja ki őket verhetetlennek? Komolyan rémeket láttok. :lol:

Többet foglalkoztok velük mint saját magukkal.
Én csak leírtam hogy semmi extra nincs bennük, aztan jött a pannonbajor habzó szájjal. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 130 regisztrált és 0 vendég