Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27388
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 3., kedd 23:25

MU - CR

Minden egyes MU bukás után elégedetten és várom a következőt. És nem azért, mert a MU bukik, hanem mert Erik Ten Hag bukik. :agree:

Egy utolsó kókler az ember, aki miatt CR utolsó európai évei mentek a kukába. Ennyire embert még nem utáltam, mint a hollandot, még barcást se.

És hát, ugye CR nélkül annyira jó minden. Egyed csak. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. október 3., kedd 23:23

ferni írta:
RaúlCF írta: mindig is egy overrated potyakapus volt. most valamiért trendi lett mert néha belerúg a labdába közben meg mindent lepkéz. sose vegyél néger kapust. 52M :lol:
Mendy a Chelseaben ügyes volt, ilyen Keylor Navas stílusba tolta.
1 szezont. azóta arab földön van olyanokat lepkézett. se előtte se utána.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7302
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 3., kedd 23:19

A streamen átkapcsoltak a Treffordra a meccsünk után, EtG kopasz feje úgy füstölgött az esőben, hogy sztem bemegy az öltözőbe aztán akit elsőnek meglát kibassza gyors a keretből. Hacsak nem őt teszik ki, érik már rendesen.

Arsenal, hogy tudott kikapni egy Lenstől?

Socinak örülök, érezhető már a ligában is, hogy jó kis csapat van ott, jó, hogy a BL-ben is hozzák magukat.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8464
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 3., kedd 23:14

RaúlCF írta: mindig is egy overrated potyakapus volt. most valamiért trendi lett mert néha belerúg a labdába közben meg mindent lepkéz. sose vegyél néger kapust. 52M :lol:
Mendy a Chelseaben ügyes volt, ilyen Keylor Navas stílusba tolta.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. október 3., kedd 23:09

ETH ma is eg szepen. :D Sztem most mar ki fogjak baszni.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. október 3., kedd 23:05

mindig is egy overrated potyakapus volt. most valamiért trendi lett mert néha belerúg a labdába közben meg mindent lepkéz. sose vegyél néger kapust. 52M :lol:

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Caraway » 2023. október 3., kedd 23:02

Ez egy peak Onana performansz volt, egyszeruen zsenialis a tag. Ha holnap lesz video rola, linkelem, erdemes megnezni. Ekkora zsak fost venni 52 millaert, taps-taps.

Faradt de Gea meg rohog otthon a tv elott miutan felszedte 10 evig a nagy fizut. :lol:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. október 3., kedd 23:01

Arsenal is megvillant egy Lens elleni buktával és még Saka is lejött sérülten.

krisz24
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2023. október 3., kedd 22:45

Közbe... Mekkora hulladék ez a united... Ten hagnak remélem Órai vannak csak hátra a csapatnál. Ekkora bohóc nem sok van mint ő.

kiserik
Hozzászólások: 5835
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. október 3., kedd 18:44

Realista24 írta:
Halfkey írta: Ne ferdíts kérlek. Nem mondtam hogy jó a mostani rendszer, sőt, pont az ellenkezőjét állítottam.

Azon túl hogy azt gondolod a Szuperliga a megoldás, bízom benne hogy nem elveted amiket mondok, hanem azért látod a problémákat is amiket felvetek. Nekem végülis az se baj ha nem - de szerintem ez nem egy fekete-fehér kérdés, aminek általában itt beállítjátok.
...
1. Tobb penz fog jutni a csapatoknak
....
Ebbe én nem vagyok annyira biztos. Ami biztos, hogy több pénz fog jutni ennek a korrupt maffiának.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. október 3., kedd 15:16

Annyiból még nagyon sok pozitívum lehet abban ha klubok irányítanak, hogy talán tekintettel lennének arra, hogy ne minél több meccs legyen. Az uefa és a FIFA kv évről évre növeli a meccsszámokat gondolom máshonnan már nagyon nem tudnak pénzt lehúzni. Talán érdeke lenne egy Realnak vagy bayernnek, hogy ne évi 100 meccset keljen lenyomni.

Annyira nem vagyok naív, hogy perezéknek ez ne a pénzről szólna dehát igazuk van. A nagy csapatok miatt nézik a focit a világ minden tájáról. Senkit nem érdekel egy shaktar- aston villa meccs a saját szurkolóikon kívül teljesen mindegy milyen név alatt fut a meccs bajnokok ligája vagy szuperliga. Egy real manchester united miatt viszont sokan fennmaradnak hajnalban ha barátságos meccsről is van szó.

A marketing viszont kurva szar volt, ha az is lett volna a cél, hogy állandó résztvevők legyenek nem ezzel kellett volna nyitni. Az uefa is megcsinálta úgy a bl-t, hogy gyakorlatilag lehetetlen, hogy a 10 top csapatból 9 ne legyen ott minden szezonban amiből lehetetlen,hogy minimum 6-7 ne legyen ott tavasszal a kieséses szakaszban.

okosabban kellett volna. Magaslabda volt ez nagyon és az uefa lecsapta.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4412
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. október 3., kedd 15:03

Mást szívesen megválasztanék egyébként. Ha arról van szó hogy legyen egy új irányító szervezete a focinak, all up for it.

De a magyar analógiánál maradva, hogy a 10 legnagyobb magyar vállalat döntse el hogy ő mennyit szeretne adózni, annak kevésbé vagyok a rajongója.

Abban egyetértek hogy az pozitív ha ez az egész sztori inspirál jó változásokat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 3., kedd 14:18

Halfkey írta: Ne ferdíts kérlek. Nem mondtam hogy jó a mostani rendszer, sőt, pont az ellenkezőjét állítottam.

Azon túl hogy azt gondolod a Szuperliga a megoldás, bízom benne hogy nem elveted amiket mondok, hanem azért látod a problémákat is amiket felvetek. Nekem végülis az se baj ha nem - de szerintem ez nem egy fekete-fehér kérdés, aminek általában itt beállítjátok.
Nagyjabol igy marad 2/3ad Magyarorszagon is. Miert kene mast megvalasztani, mert ugyan rohad a rendszer, de az uj is csak lopni fog, ezt a szart meg mar megszoktuk.

Ahogy irtam, es a mondandom lenyege inkabb az, hogy igenis meltatni kell Perez nevet, meg akkor is, ha egyedul megyunk szembe az autopalyan, mert azzal, hogy a Szuperligaval kijott, megmozdult valami a naciban Ceferinnel es ugy fest, hogy
1. Tobb penz fog jutni a csapatoknak
2. Minosegibb ellenfelek lesznek a meccseken, ami szinten tobb bevetelt general es remelhetoleg nagyobb nezettseget.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4412
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. október 3., kedd 14:03

Ne ferdíts kérlek. Nem mondtam hogy jó a mostani rendszer, sőt, pont az ellenkezőjét állítottam.

Azon túl hogy azt gondolod a Szuperliga a megoldás, bízom benne hogy nem elveted amiket mondok, hanem azért látod a problémákat is amiket felvetek. Nekem végülis az se baj ha nem - de szerintem ez nem egy fekete-fehér kérdés, aminek általában itt beállítjátok.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 3., kedd 13:58

Halfkey írta: Az a baj hogy nem csak arról van szó hogy lopnak. Lopnak, és ezt meg kellene oldani, igen. Senki nem mondja hogy nem.

De arról is szó van hogy mennyi pénz csurog vissza a piramis aljára, az alsóbb osztályú futballra, az utánpótlásra. A nagy klubok természetesen azt akarják hogy ez minél kevesebb legyen, és minél több maradjon náluk.
A visszaosztasrol is volt szo a Szuperliga eseteben is, akik ugyanugy tamogattak volna a kisebb csapatokat.
A nagy klubokra bízni a pénz elosztás témáját szerintem a kecskére káposztát esete.
Nyilvan jo a mostani rendszer, ahol meg korrupt emberekre van bizva, es ahol mindenfele FFP-vel kapcsolatos vad egy klubvezetohoz erkezik, ahhoz a klubvezetoehez, akik maguk is csalnak, zsarolnak, politikai nyomast alkalmaznak, stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4412
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. október 3., kedd 13:01

Az a baj hogy nem csak arról van szó hogy lopnak. Lopnak, és ezt meg kellene oldani, igen. Senki nem mondja hogy nem.

De arról is szó van hogy mennyi pénz csurog vissza a piramis aljára, az alsóbb osztályú futballra, az utánpótlásra. A nagy klubok természetesen azt akarják hogy ez minél kevesebb legyen, és minél több maradjon náluk. A nagy klubokra bízni a pénz elosztás témáját szerintem a kecskére káposztát esete.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 3., kedd 12:19

Remelem a sok egy irányba haladó ehhez majd tapsol :lol:

Anno az UEFA köszönte a segítséget a Real Madridnak, akikkel közösen/akiknek hatására elindítottak a BEK-et.

Aztán az évtizedek alatt oda jutottunk, hogy le se szarnak a csapatok véleményét, és azt csinálnak amit akarnak.

Akkor köszönet járt érte, most boszorkányüldözés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5835
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. október 3., kedd 12:13

sander írta:
Realista24 írta:

En ennel nagyobb osszeeskuves elmelet hivo vagyok. Szerintem az egesz annak a kezdete, hogy osszekapcsoljak az europai focit az arab ligaval.

Bajnokok Ligajaban nem indulhat egy arab csapat sem...mondta Ceferin. Jo, akkor nevezzuk at a sorozatot Szuperliganak :lol: Es majd szep lassan integralnak bele nem europai csapatokat is.

#soselegyenigy
Szerintem nem is akarnak a bajnokok ligajaban indulni az arab csapatok, legalabbis a saudi csapatok. Ennek legfobb oka az hogy jelenleg igy nem vonatkoznak rajuk azok a penzugyi szabalyok amelyek az europai csapatokra igy tudnak nagy fizeteseket adni jatekosoknak.
En azt nem ertem hogy mi a kulonbseg az a superliga kozt amit Ceferinek szeretnenek es amit Perez szeretett volna ?
Mert egesz eddig azt mondogattak hogy ezt nem lehet megvalositani meg hogy tonkreteszi az egesz focit ugy ahogy van…. Vagy ez akkor most ennyivel jobb elkepzeles ?
Az a difi, hogy a superligában a pénz a csapatoké lett volna, most meg továbbra is lenyúlja majd a nagy részét ez a maffia.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sander » 2023. október 3., kedd 11:43

Realista24 írta:
Marky írta: Valoszinuleg annyi tortent, hogy Ceferinek berosaltak, hogy az Arab-felsziget lerabolja az europai jatekospiacot. Ha a legjobbakat nem az europai, hanem az azsiai BL-ben jatszanak, akkor a nezettseg rohamosan zuhanni fog. Egy ilyen atszervezessel tobb tokehez juthatnak a legjobb csapatok, a legjobb jatekosoknak pedig meg nagyobb presztizs lesz az UEFA alatt jatszani.
En ennel nagyobb osszeeskuves elmelet hivo vagyok. Szerintem az egesz annak a kezdete, hogy osszekapcsoljak az europai focit az arab ligaval.

Bajnokok Ligajaban nem indulhat egy arab csapat sem...mondta Ceferin. Jo, akkor nevezzuk at a sorozatot Szuperliganak :lol: Es majd szep lassan integralnak bele nem europai csapatokat is.

#soselegyenigy
Szerintem nem is akarnak a bajnokok ligajaban indulni az arab csapatok, legalabbis a saudi csapatok. Ennek legfobb oka az hogy jelenleg igy nem vonatkoznak rajuk azok a penzugyi szabalyok amelyek az europai csapatokra igy tudnak nagy fizeteseket adni jatekosoknak.
En azt nem ertem hogy mi a kulonbseg az a superliga kozt amit Ceferinek szeretnenek es amit Perez szeretett volna ?
Mert egesz eddig azt mondogattak hogy ezt nem lehet megvalositani meg hogy tonkreteszi az egesz focit ugy ahogy van…. Vagy ez akkor most ennyivel jobb elkepzeles ?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 3., kedd 10:41

Marky írta: Valoszinuleg annyi tortent, hogy Ceferinek berosaltak, hogy az Arab-felsziget lerabolja az europai jatekospiacot. Ha a legjobbakat nem az europai, hanem az azsiai BL-ben jatszanak, akkor a nezettseg rohamosan zuhanni fog. Egy ilyen atszervezessel tobb tokehez juthatnak a legjobb csapatok, a legjobb jatekosoknak pedig meg nagyobb presztizs lesz az UEFA alatt jatszani.
En ennel nagyobb osszeeskuves elmelet hivo vagyok. Szerintem az egesz annak a kezdete, hogy osszekapcsoljak az europai focit az arab ligaval.

Bajnokok Ligajaban nem indulhat egy arab csapat sem...mondta Ceferin. Jo, akkor nevezzuk at a sorozatot Szuperliganak :lol: Es majd szep lassan integralnak bele nem europai csapatokat is.

#soselegyenigy
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 139 regisztrált és 0 vendég