Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. október 3., kedd 15:03

Mást szívesen megválasztanék egyébként. Ha arról van szó hogy legyen egy új irányító szervezete a focinak, all up for it.

De a magyar analógiánál maradva, hogy a 10 legnagyobb magyar vállalat döntse el hogy ő mennyit szeretne adózni, annak kevésbé vagyok a rajongója.

Abban egyetértek hogy az pozitív ha ez az egész sztori inspirál jó változásokat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 3., kedd 14:18

Halfkey írta: Ne ferdíts kérlek. Nem mondtam hogy jó a mostani rendszer, sőt, pont az ellenkezőjét állítottam.

Azon túl hogy azt gondolod a Szuperliga a megoldás, bízom benne hogy nem elveted amiket mondok, hanem azért látod a problémákat is amiket felvetek. Nekem végülis az se baj ha nem - de szerintem ez nem egy fekete-fehér kérdés, aminek általában itt beállítjátok.
Nagyjabol igy marad 2/3ad Magyarorszagon is. Miert kene mast megvalasztani, mert ugyan rohad a rendszer, de az uj is csak lopni fog, ezt a szart meg mar megszoktuk.

Ahogy irtam, es a mondandom lenyege inkabb az, hogy igenis meltatni kell Perez nevet, meg akkor is, ha egyedul megyunk szembe az autopalyan, mert azzal, hogy a Szuperligaval kijott, megmozdult valami a naciban Ceferinnel es ugy fest, hogy
1. Tobb penz fog jutni a csapatoknak
2. Minosegibb ellenfelek lesznek a meccseken, ami szinten tobb bevetelt general es remelhetoleg nagyobb nezettseget.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. október 3., kedd 14:03

Ne ferdíts kérlek. Nem mondtam hogy jó a mostani rendszer, sőt, pont az ellenkezőjét állítottam.

Azon túl hogy azt gondolod a Szuperliga a megoldás, bízom benne hogy nem elveted amiket mondok, hanem azért látod a problémákat is amiket felvetek. Nekem végülis az se baj ha nem - de szerintem ez nem egy fekete-fehér kérdés, aminek általában itt beállítjátok.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 3., kedd 13:58

Halfkey írta: Az a baj hogy nem csak arról van szó hogy lopnak. Lopnak, és ezt meg kellene oldani, igen. Senki nem mondja hogy nem.

De arról is szó van hogy mennyi pénz csurog vissza a piramis aljára, az alsóbb osztályú futballra, az utánpótlásra. A nagy klubok természetesen azt akarják hogy ez minél kevesebb legyen, és minél több maradjon náluk.
A visszaosztasrol is volt szo a Szuperliga eseteben is, akik ugyanugy tamogattak volna a kisebb csapatokat.
A nagy klubokra bízni a pénz elosztás témáját szerintem a kecskére káposztát esete.
Nyilvan jo a mostani rendszer, ahol meg korrupt emberekre van bizva, es ahol mindenfele FFP-vel kapcsolatos vad egy klubvezetohoz erkezik, ahhoz a klubvezetoehez, akik maguk is csalnak, zsarolnak, politikai nyomast alkalmaznak, stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. október 3., kedd 13:01

Az a baj hogy nem csak arról van szó hogy lopnak. Lopnak, és ezt meg kellene oldani, igen. Senki nem mondja hogy nem.

De arról is szó van hogy mennyi pénz csurog vissza a piramis aljára, az alsóbb osztályú futballra, az utánpótlásra. A nagy klubok természetesen azt akarják hogy ez minél kevesebb legyen, és minél több maradjon náluk. A nagy klubokra bízni a pénz elosztás témáját szerintem a kecskére káposztát esete.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 3., kedd 12:19

Remelem a sok egy irányba haladó ehhez majd tapsol :lol:

Anno az UEFA köszönte a segítséget a Real Madridnak, akikkel közösen/akiknek hatására elindítottak a BEK-et.

Aztán az évtizedek alatt oda jutottunk, hogy le se szarnak a csapatok véleményét, és azt csinálnak amit akarnak.

Akkor köszönet járt érte, most boszorkányüldözés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. október 3., kedd 12:13

sander írta:
Realista24 írta:

En ennel nagyobb osszeeskuves elmelet hivo vagyok. Szerintem az egesz annak a kezdete, hogy osszekapcsoljak az europai focit az arab ligaval.

Bajnokok Ligajaban nem indulhat egy arab csapat sem...mondta Ceferin. Jo, akkor nevezzuk at a sorozatot Szuperliganak :lol: Es majd szep lassan integralnak bele nem europai csapatokat is.

#soselegyenigy
Szerintem nem is akarnak a bajnokok ligajaban indulni az arab csapatok, legalabbis a saudi csapatok. Ennek legfobb oka az hogy jelenleg igy nem vonatkoznak rajuk azok a penzugyi szabalyok amelyek az europai csapatokra igy tudnak nagy fizeteseket adni jatekosoknak.
En azt nem ertem hogy mi a kulonbseg az a superliga kozt amit Ceferinek szeretnenek es amit Perez szeretett volna ?
Mert egesz eddig azt mondogattak hogy ezt nem lehet megvalositani meg hogy tonkreteszi az egesz focit ugy ahogy van…. Vagy ez akkor most ennyivel jobb elkepzeles ?
Az a difi, hogy a superligában a pénz a csapatoké lett volna, most meg továbbra is lenyúlja majd a nagy részét ez a maffia.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sander » 2023. október 3., kedd 11:43

Realista24 írta:
Marky írta: Valoszinuleg annyi tortent, hogy Ceferinek berosaltak, hogy az Arab-felsziget lerabolja az europai jatekospiacot. Ha a legjobbakat nem az europai, hanem az azsiai BL-ben jatszanak, akkor a nezettseg rohamosan zuhanni fog. Egy ilyen atszervezessel tobb tokehez juthatnak a legjobb csapatok, a legjobb jatekosoknak pedig meg nagyobb presztizs lesz az UEFA alatt jatszani.
En ennel nagyobb osszeeskuves elmelet hivo vagyok. Szerintem az egesz annak a kezdete, hogy osszekapcsoljak az europai focit az arab ligaval.

Bajnokok Ligajaban nem indulhat egy arab csapat sem...mondta Ceferin. Jo, akkor nevezzuk at a sorozatot Szuperliganak :lol: Es majd szep lassan integralnak bele nem europai csapatokat is.

#soselegyenigy
Szerintem nem is akarnak a bajnokok ligajaban indulni az arab csapatok, legalabbis a saudi csapatok. Ennek legfobb oka az hogy jelenleg igy nem vonatkoznak rajuk azok a penzugyi szabalyok amelyek az europai csapatokra igy tudnak nagy fizeteseket adni jatekosoknak.
En azt nem ertem hogy mi a kulonbseg az a superliga kozt amit Ceferinek szeretnenek es amit Perez szeretett volna ?
Mert egesz eddig azt mondogattak hogy ezt nem lehet megvalositani meg hogy tonkreteszi az egesz focit ugy ahogy van…. Vagy ez akkor most ennyivel jobb elkepzeles ?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 3., kedd 10:41

Marky írta: Valoszinuleg annyi tortent, hogy Ceferinek berosaltak, hogy az Arab-felsziget lerabolja az europai jatekospiacot. Ha a legjobbakat nem az europai, hanem az azsiai BL-ben jatszanak, akkor a nezettseg rohamosan zuhanni fog. Egy ilyen atszervezessel tobb tokehez juthatnak a legjobb csapatok, a legjobb jatekosoknak pedig meg nagyobb presztizs lesz az UEFA alatt jatszani.
En ennel nagyobb osszeeskuves elmelet hivo vagyok. Szerintem az egesz annak a kezdete, hogy osszekapcsoljak az europai focit az arab ligaval.

Bajnokok Ligajaban nem indulhat egy arab csapat sem...mondta Ceferin. Jo, akkor nevezzuk at a sorozatot Szuperliganak :lol: Es majd szep lassan integralnak bele nem europai csapatokat is.

#soselegyenigy
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marky » 2023. október 3., kedd 10:27

Valoszinuleg annyi tortent, hogy Ceferinek berosaltak, hogy az Arab-felsziget lerabolja az europai jatekospiacot. Ha a legjobbakat nem az europai, hanem az azsiai BL-ben jatszanak, akkor a nezettseg rohamosan zuhanni fog. Egy ilyen atszervezessel tobb tokehez juthatnak a legjobb csapatok, a legjobb jatekosoknak pedig meg nagyobb presztizs lesz az UEFA alatt jatszani.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 3., kedd 10:25

Realista24 írta:
A Real 83m-t keresett a legutobbi BL gyoztes evben, a Szuperliga minden resztvevonek garantalt volna 2-300 milliot (ha jol emlekszem), ez pedig versenykepesebbe tette volna a azokat a csapatokat is az atigazolasi piacon akiket nem maffia, olaj vagy egyeb loveval nyomnak tele korlatlanul.
Ez a lényege az egésznek. Ezért lett kitalálva az egész, covid utáni gazdasági nehézségekre meg arra, hogy az UEFA lenyúlja a csapatok által generált lóvét lett volna válasz a Szuperliga. Nem a szervezet tette volna el a lóvét hanem a csapatok. A körítés meg marketing igazából lényegtelen. Volt egy rossz eleme a tervnek, a fix részvétel, erre szépen rá is ugrottak Ceferinék és ki is nyírták az egészet.

Az meg, hogy csak mi Real drukkerek...Ha megkérdeznénk jelenleg a focidrukkereket Európában a korrupt katari vb meg City botrány, Chelsea & PSG pénzszórásai után, meglepne ha csak a Real drukkerek haladnának egyirányba a sztrádán az UEFA ellen.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

ram8nes
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2023. július 20., csütörtök 13:20
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ram8nes » 2023. október 3., kedd 10:03

Halfkey írta: Igen, csak eközben Perez zászlaján az üzenet az volt, hogy meg kell menteni a focit. Amit ironikusan az Uefára mondogattok, azt valójában Perez mondta.

Ha pedig valaki azt mondja, hogy az kell a foci megmenteséhez, hogy az ő általuk képviselt szervezet zsebei teljenek, ez nem egy hiteles üzenet.
azert szerintem nem mindegy, hogy az a kepviselt szervezet pl. egy korrupt, az arab penzeknek bepuncsolo es az o kottajukbol jatszo uefa, aki a sajat zsebet akarja megtomni es a tendencia alapjan az olajos hatteru csapatoknak kedvez, vagy a vilag legpatinasabb es sikeresebb, nem a vegtelen arab penzbol taplalkozo klubjainak egyike. (akik normalis, piaci alapon szeretnenek mukodni, de latjak, hogy nem piaci alapon lett felboritva az egesz palya korulottuk)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 3., kedd 9:49

Halfkey írta: Igen, csak eközben Perez zászlaján az üzenet az volt, hogy meg kell menteni a focit. Amit ironikusan az Uefára mondogattok, azt valójában Perez mondta.

Ha pedig valaki azt mondja, hogy az kell a foci megmenteséhez, hogy az ő általuk képviselt szervezet zsebei teljenek, ez nem egy hiteles üzenet.

De mondom, tudom hogy ez itt nem népszerű vélemény - valamiért mégis a Real szurkolók mennek egyik irányba ezen az autópályán, minden más szurkoló pedig a másik irányba.
A foci megmentese valoban egyenlo nagy reszben a penzzel, mivel jelenleg mennyit lehet osszekalapozni egy jo BL szezonnal? Loszart. Kozben Ceferinek meg rohognek a hatterben.

A Real 83m-t keresett a legutobbi BL gyoztes evben, a Szuperliga minden resztvevonek garantalt volna 2-300 milliot (ha jol emlekszem), ez pedig versenykepesebbe tette volna a azokat a csapatokat is az atigazolasi piacon akiket nem maffia, olaj vagy egyeb loveval nyomnak tele korlatlanul.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 3., kedd 9:45

Halfkey írta: Nem lesz népszerű vélemény, de én továbbra sem értek egyet azzal hypeoljátok Perez szuperliga ötletét és megy az Uefázás.

Egyrészt nem az volt a baja az embereknek a szuperligával, hogy milyen a formátum, hanem hogy fix helyek voltak benne az alapítóknak, ami szembe megy a sportszellemmel.

Másrészt akkor az volt az állítás hogy a klubok aztán mindent megpróbáltak, de az Uefa nem akarja átszervezni úgy hogy jó legyen. Ha mégis megvalósulna úgy ahogy akarják, és még mindig csak a pampogás menne Perezéktől, akkor ez egy egyértelmű kinyilatkoztatása hogy itt is csak a pénzről szólt a dolog.
Perez azt nyilatkozta, hogy visszaesett a nezettseg, es senki nem kivancsi huszadrangu csapatokra a BL-ben.

Erre most az UEFA a 32 csapatbol csinal 18 csapatot, tehat meglepi azt, ami Pereznek a fo baja volt. Szoval ilyen alapon jarhat az elismeres Pereznek.

Nyilvan a masik nagy problema a penzek elosztasa, mert Ceferinek lenyuljak a bevetelek oriasi reszet a csapatok elol, mivel a visszaosztas nevetseges, ahogy a jegyek elosztasa is egy dontore pl.
Ezzel egyidejuleg pedig valoszinu a csapatoknak jaro penzek is nonek, hiszen kevesebb fele kell dobni a top csapatoknak jaro beveteleket.

Egyebkent mar a kihirdetes es az elso negativ hangok utan is az volt a mondas, hogy ha mar az UEFA lep valamit, nonek a bevetelek es reformok indulnak el a jobb meccsek erdekeben, mar akkor megerte az egesz.

Mindenesetre az otlet akkor is megsuvegelendo Perez reszerol, hiszen a PSG-n es a Bayernen kivul minden nagy csapat benne volt az elso pillanattol kezdve.

A sportszellemet meg hagyjuk, mert akiknek baja volt az alapito tagok indulasi jogaval, ugyanazok ra se szarnak a penzmosasokra, szazaval elkovetett penzugyi csalasok/szabalyszegesekre, zsarolasokra es tarsaikra, amik szembemennek a fair play-jel es sportszellemmel. Legyen az szurkolo vagy a klub maga.

Raadasul Perezek azonnal reagaltak, hogy ez csak egy indikacio es lehet rajta valtoztatni, es valoztattak is volna rajta.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. október 3., kedd 9:39

Igen, csak eközben Perez zászlaján az üzenet az volt, hogy meg kell menteni a focit. Amit ironikusan az Uefára mondogattok, azt valójában Perez mondta.

Ha pedig valaki azt mondja, hogy az kell a foci megmenteséhez, hogy az ő általuk képviselt szervezet zsebei teljenek, ez nem egy hiteles üzenet.

De mondom, tudom hogy ez itt nem népszerű vélemény - valamiért mégis a Real szurkolók mennek egyik irányba ezen az autópályán, minden más szurkoló pedig a másik irányba.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. október 3., kedd 9:31

Halfkey írta: Nem lesz népszerű vélemény, de én továbbra sem értek egyet azzal hypeoljátok Perez szuperliga ötletét és megy az Uefázás.

Egyrészt nem az volt a baja az embereknek a szuperligával, hogy milyen a formátum, hanem hogy fix helyek voltak benne az alapítóknak, ami szembe megy a sportszellemmel.

Másrészt akkor az volt az állítás hogy a klubok aztán mindent megpróbáltak, de az Uefa nem akarja átszervezni úgy hogy jó legyen. Ha mégis megvalósulna úgy ahogy akarják, és még mindig csak a pampogás menne Perezéktől, akkor ez egy egyértelmű kinyilatkoztatása hogy itt is csak a pénzről szólt a dolog.
Utána a következő tervekben már nem voltak fix résztvevők, el is mondták, hogy sokmindent kell még megbeszélni, kitalálni.
Sosem a formátum miatt vágott ebbe bele az öreg, hanem a pénz miatt, de nem úgy ahogy te azt leírod. Itt a lényeg az volna, hogy ne az uefa kapja a legnagyobb szeletet a törtéból a semmiért hanem a csapatok. Teljesen mind1, hogy az uefa megcsinálja ugyan azt a formátumot amit mondjuk végül Pérezék csináltak volna, ha a pénz is nekik megy a csapatok helyett. Sosem mondták, hogy nem a pénz miatt kellene különválni, sőt ezzel kezdtek, hogy jönne egy komoly tőke és a győztes+résztvevők sokkal magasabb összeget kapnának, csak ugye az angolok tele vannak, nekik nem számít, mindenki más meg magasról le van szarva

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. október 3., kedd 9:25

Nem lesz népszerű vélemény, de én továbbra sem értek egyet azzal hypeoljátok Perez szuperliga ötletét és megy az Uefázás.

Egyrészt nem az volt a baja az embereknek a szuperligával, hogy milyen a formátum, hanem hogy fix helyek voltak benne az alapítóknak, ami szembe megy a sportszellemmel.

Másrészt akkor az volt az állítás hogy a klubok aztán mindent megpróbáltak, de az Uefa nem akarja átszervezni úgy hogy jó legyen. Ha mégis megvalósulna úgy ahogy akarják, és még mindig csak a pampogás menne Perezéktől, akkor ez egy egyértelmű kinyilatkoztatása hogy itt is csak a pénzről szólt a dolog.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2023. október 3., kedd 9:13

Tetszelegtek a foci megmentői szerepében 2 éve, azóta megcsinálták a sok csapatos klub vb-t , bővítették a bl meccsek számát jövőre, de rájöttek ,hogy lehetne itt még pénzt beszedni, szóval megcsinálják a szuperligát. Így ,hogy a saját zsebüket tömik vele, már nem is olyan rossz ötlet, persze a csúnya gonosz Perez hülye volt ,hogy így akarta tönkretenni a focikát.

el magico
Hozzászólások: 896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. október 3., kedd 8:52

Anthony írta: Tehát megcsinálják a Szuperligát amit Perez talált ki :lol:
UEFA: lemásolhatom a házidat?
Szuperliga: Igen, de ne legyen túl egyforma!
A házi:
realmadrid95 írta: Az UEFA és az ECA (az európai klubok szövetsége) szeptember végén az európai kupaversenyek 2027-től esedékes jövőjéről tárgyalt. A tervezet szerint három divíziót alakítanának ki (Szuperliga, Európa Liga, Aspiráns Liga), mindegyikben 18-18 csapattal. A második és a harmadik osztály közt 4-4, az első és a második osztály közt pedig 2-2 feljutó, illetve kieső csapat lenne. Arról, hogy mi alapján lenne kiválasztva a 3x18 csapat, valamint hogy volna-e kiesés/feljutás a harmadik osztályból, ill. osztályba, nem tudni. A tervezet sok kérdőjelet von maga után, mint pl. a 34 mérkőzés a szezonban, a bővebb csapatkeretek, stb. Az UEFA Végrehajtó Bizottsága október végén ülésezik, amikor többet is megtudhatunk a tervezetről.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 3., kedd 8:45

realmadrid95 írta:
Realista24 írta:

Szoval ez azt jelenti, hogy egy csapat, egy evben ket bajnoksagot jatszik. Lokalis kupaval egyutt kozel 80 meccset. Kvazi egesz evben szerda-szombatozas, megallas nelkul + a valogatott jatekosoknak a nemzeti csapat meccsei.

Igy-igy, de megoldjak ezt a tulterhelest, hiszen eggyel tobb cseret terveznek es a kereted is nagyobb lehet akar ket jatekossal is. :lol:
A Citynek ez jo lesz pl. akiknek ket kezdore valo, hasonlo minosegu jatekoskeretuk van, meg vegtelen forrasaik.

Az olyanok, mint mi meg majd eldontjuk, hogy melyik sorozat a fontosabb :roll:

Komolyra forditva...lesz 18 csapat a mostani 32-vel szemben. Ezt eddig adom, mert igy a mostani 16 csapat, akik Europa Liga szintuek, eleve kiesnek.

A mindenki jatszik mindenkivel dolog velemenyes, de ha mar igy lenne, akkor en egy korosre tennem, mar ha figyelembe akarjuk venni a csapatok leterheltseget, a vegen esetleg egy final fourral.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég