Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

krisz24
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2023. június 11., vasárnap 0:53

Pep Guardiola in press conference: “Be careful Real Madrid, we’re 13 UCLs away but we're coming for you. We are on our way!”. 🔵😄 #MCFC

“If you sleep a little bit, we will catch you”.

Lehet hogy vicceskedve mondta, de akkor is egy pojaca :lol: tudod mikor fogtok utolérni? Majd ha megint elkoltotok 1,5 milliárdot.. Pff bohóc egy valaki ez a kokler

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marky » 2023. június 11., vasárnap 0:08

Nem banom, hogy Haaland nem itt jatszik, mert agyverzest kapnek ettol a statikus bolyacenter jatekatol. Utolso 3 BL meccsen netto emberhatrany volt, ertelmes labdaszerzes, passz, semmi.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. június 10., szombat 23:53

cart írta: Már írják is a cikkeket hogy Gvardiola történelmi dolgot hajtott végre hogy két csapattal is triplazni tudott, meg a Citynek is megnyerte a BL-t. Több cikk van róla mint a Cityrol
:lol:
Hát most pár napig ez lesz. Hány szabálysértésért vizsgálják őket 120? Sima matek amúgy. 8 év csilliárdnyi pénz és átigazolás közben megkellett várják amíg kiöregszik a real pool bayern hármas. Igazából annyiból jár nekik a keksz,hogy kitartottak gvardiola mellett. Psgnél is az állandóság hiányzik,meg hogy a sztároknál a csapat a fontosabb, amint az megvan ők is célba érnek a végtelen pénzzel.

Magunkat nem féltem, de én nemtudom ,hogy a bayern bírja e majd ezt a tempót a régimódi hozzáállásukkal. Nagyon nagy szarban van a klubfutball.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

MarioCirolo
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2023. június 10., szombat 23:52

Kerlon írta:
ferni írta:

Nagyon komoly volt a City a 2. Meccsen, esélyünk nem volt.

Ezt a mait Pep túlagyalta megint és mindenki be volt szarva :lol: Mentálisan nem voltak erre a döntőre felkészítve.


De szép amúgy, hogy Haaland előbb nyert BLt, mint Bappé :lol:
2. meccsen Ancelotti agyalta "tul". Bernardo meg a Camavinga vadlijaba lepes utan ma sehpgy sem jatszhatott volna.
A City egesz Bl szezonban otthon dominalt es vegig tamadott, erre Carlo nulla eredmenykenyszerben kiallt Vkp nelkul, 2 lassu kkpval, elso meccsen a Haalandot hibatlanul semlegesito Rudigert a padon hagyta es a hetvegen tok feleslegesen jatszatott serult Camavingat berakta balhatvednek, ugy hogy Alaba mar felepult. Tavaly is rengetegszer valasztott rossz kezdot-taktikat a meccsek elott, de a cserek, Benzema/Vini/Courtois megmentette. En nem mondom, hogy siman tovabbjutottunk volna, de Pepnek gyakran meggyulik a baja a fegyelmezetten vedekezo csapatokkal nyomas alatt.

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: cart » 2023. június 10., szombat 23:47

Már írják is a cikkeket hogy Gvardiola történelmi dolgot hajtott végre hogy két csapattal is triplazni tudott, meg a Citynek is megnyerte a BL-t. Több cikk van róla mint a Cityrol
:lol:


Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. június 10., szombat 23:41

cart írta: Nem zavarna a City győzelem ha nem Gvardiola lenne az edzőjük. Most így még jobban fogják szopkodni a kopaszt.
Én azt hittem peppel lesz bajom de tenyleg ő zavar a legkevesbe így ahogy latom őket a serleggel.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: istimester » 2023. június 10., szombat 23:40

Nőjetek fel.

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: cart » 2023. június 10., szombat 23:37

Nem zavarna a City győzelem ha nem Gvardiola lenne az edzőjük. Most így még jobban fogják szopkodni a kopaszt.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2251
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: chronic » 2023. június 10., szombat 23:31

Lakaka az tipik ilyen játékos amúgy, meg úgy unbloc a belgák(hát geci a madár de bröne is), mind vesztesek, kivétel az a bogaras pesten lövöldözős Tibó kapusunk, aki egy állat.

De jelentkezzen, aki emlékszik egy épképzláb,győztes mentalitású belga pléjerre ever.

Köszönöm

Ma is egy spanyolnak kellett villannia,hogy bl-t nyerjen ez a rettenthetetlen sziti.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. június 10., szombat 23:24

Semmivel nemvolt rosszabb meccs mint a chlesea-city vagy a pool-tottenham(mondjuk az szerintem a legszarabb bl döntő ever)
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: cart » 2023. június 10., szombat 23:24

Mondjuk 15 ev így is kellett a Citynek végtelen pénz mellett :mrgreen:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2251
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: chronic » 2023. június 10., szombat 23:22

Yazid írta: Amúgysincs semmi bl feelingje ennek az egesz szarnak ha nem vagyunk a döntőben.

Olyan volt ez mint 15éve egy uefa kupa döntő, senki le se szarta
Szar duma ez, ne haragudj.

Nekünk persze,csalódás volt az elődöntő, lemosott minket a pályáról az olajos pep banda, na bumm. :D

Ettől függetlenül ez egy bl döntő, a Man Blue(pes :mrgreen: ) klub legnagyobb sikere, nem lehet ám elmismásolni.

A szememben ezek az olajosok teljesen mások mint a psg féle khalifáék, ezek legalább Robinnyóval kezdték, anno lerakták érte a nagy lóvét, abból mi indíthattuk a cr féle programot, ami hozott 5 győzit. :D

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. június 10., szombat 23:21

Jo azert baromira elvoltunk kenyeztetve az elozo 9evben de ez a donto hat ez nagyon gyenge volt.

Haalandékmeg megkoszonhetik edersonnak, ot legalabb nem nyomta ossze a teher.
De a norveg ellenunk a ket meccsen meg ma is hulla gyenge volt, fejparbajt szerintem nem nyert, passzai se nagyon voltak, acerbiek lekaptak mint rudi. Mondjuk a bayern ellen is lehetett volna neki melegebb ha upamecano nem fekszik le neki mar a jatekoskijaroban, mindket meccsen..

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. június 10., szombat 23:18

Yazid írta: Amúgysincs semmi bl feelingje ennek az egesz szarnak ha nem vagyunk a döntőben.

Olyan volt ez mint 15éve egy uefa kupa döntő, senki le se szarta
Ha fater nem nyomja be a tévét szokásos elalvàshoz észre sem veszem, hogy döntő van :lol:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. június 10., szombat 23:16

Amúgysincs semmi bl feelingje ennek az egesz szarnak ha nem vagyunk a döntőben.

Olyan volt ez mint 15éve egy uefa kupa döntő, senki le se szarta

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. június 10., szombat 23:15

dzsi91 írta:
'shutterisland írta: nem volt egy szep donto de en ereztem a feszultseget.

a meccs utani grealish es rodri nyilatkozatokban azert latni a szemekben, hogy ez mar reg nem egy zsoldoscsapat, jok is voltak iden, nem banom, hogy ok huztak be.

haaland pedig olyan volt a nagy meccseken, amilyen, de az o goljai es az o szerepkore hozta el ezt a triplat, odaadhatnak neki az aranylasztit.
Én egyebkent holandrol azthittem, hogy valamilyen minimalis szinten tud focizni is de kapu előtti részt leszamitva iszonyat semmi.
Erre megint azt tudom csak mondani, hogy aki tud focizni, az szembekopott minket es bepucsitott arabeknak. Szaradjon el a psg-ben, de ha Perez ki tudja onnan menteni, akkor meg van esely, hogy latunk futballozni kepes csatart a Realban a kovetkezo evekben…
:goat:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. június 10., szombat 23:14

Gündi elmegy, kdb teste már nem az igazi, remélem jövőre már ki is pukkan a city lufi.
Még Bernardo kellene lépjen, lehetőleg hozzánk. :D
Psg sem úgy tűnik hogy egyhamar penge lesz.
Love football, hate antifa.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. június 10., szombat 23:13

'shutterisland írta: nem volt egy szep donto de en ereztem a feszultseget.

a meccs utani grealish es rodri nyilatkozatokban azert latni a szemekben, hogy ez mar reg nem egy zsoldoscsapat, jok is voltak iden, nem banom, hogy ok huztak be.

haaland pedig olyan volt a nagy meccseken, amilyen, de az o goljai es az o szerepkore hozta el ezt a triplat, odaadhatnak neki az aranylasztit.
Én egyebkent holandrol azthittem, hogy valamilyen minimalis szinten tud focizni is de kapu előtti részt leszamitva iszonyat semmi.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2251
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: chronic » 2023. június 10., szombat 23:12

Paasztmek, én már úgyis untam a bl döntőket, plusz május 20től júni 10-ig bevan telve a kibaszott naptárunk. :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 219 regisztrált és 0 vendég