Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. február 16., csütörtök 14:34

Hát pont, hogy alátámaszt a mester. Egy Real v Elchét többen nézték mint a BL 8addöntőt.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 16., csütörtök 14:28

padmé jobb, ha csak copy paste, es nem irod le a gondolataid/véleményed :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 16., csütörtök 14:27

Pad'em írta:
illgner írta:

Az erős túlzás szerintem, hogy a lőtéri kutya nem nézte a Dortmund-Chelseat. Az összefoglaló meg a statisztikák alapján elég jó meccs is lehetett.
Hát pedig tuti, hogy a nézők jelentős részét elvitte az Arsenal - City meg a Real meccs.
A Dazn-nal a Dortmund meccset tobben neztek, mint a City-t, nem sokkal, de tobben.
Ellenben a Real meccse volt a legnezettebb fuggetlenul a BL meccsektol.

Orszag, eletkor, stb. reszletek nem lettek megosztva, hogy mit fed le ez a kimutatas. De majd latod twitteren ugyis.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 16., csütörtök 11:47

ziro4vr írta: Ez a Zakaria beakadt nálad, ilyen játékost bármikor hozunk a franciáktól, mondanám hogy 2 zacskó szotyiért de inkább már 60 milláért. :lol:
szeretném látni.
elhoztuk a pogbamásolatot tavaly, aztán a lötyögést, tötymörgést, súlyos másodpercek elteltét kell nézni egy továbbpassz előtt, mérhetetlenül felbasz.
Emberi aron barmelyiket hoznam, de mivel 100+-os mind a ketto, igy nem, mert annyira meg nem extrak.
ha igy folytatja, már nyáron, legkésobb jövőre durván áron alul megszabadulnak tőle.
thereisonly1ronaldo

cart
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: cart » 2023. február 16., csütörtök 11:46

Gondolom azt se tudja mar, hogy kikbol all a keret, van vagy 35 jatekosa a Chelseanek az elso csapatban :lol:
Egy csomo embert be se tudtak mar nevezni a BL-re.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 16., csütörtök 11:30

hehetheoriginal írta:
ziro4vr írta: Edzőbá fejében sem stabil valami, nincs csatár, Havertz baromira nem az, Ziyech akit ki akartak kukázni hirtelen alapkezdő lett, Joao Felix keresi a játszópajtikat de nincs..teljes káosz. :lol:
hagyjál az 1/2-ed x-szel, tegnap is volt ajtóablak, kilőtte ramos után műhold irányba

mudryk, zakaria (tudom juve), james csomag 150-ért
Szerintem mind a ket jatekos szar helyen van, marmint az ukran es Joao.
Emberi aron barmelyiket hoznam, de mivel 100+-os mind a ketto, igy nem, mert annyira meg nem extrak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. február 16., csütörtök 11:23

Ez a Zakaria beakadt nálad, ilyen játékost bármikor hozunk a franciáktól, mondanám hogy 2 zacskó szotyiért de inkább már 60 milláért. :lol:
Nem illik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 16., csütörtök 11:22

ziro4vr írta: Edzőbá fejében sem stabil valami, nincs csatár, Havertz baromira nem az, Ziyech akit ki akartak kukázni hirtelen alapkezdő lett, Joao Felix keresi a játszópajtikat de nincs..teljes káosz. :lol:
hagyjál az 1/2-ed x-szel, tegnap is volt ajtóablak, kilőtte ramos után műhold irányba

mudryk, zakaria (tudom juve), james csomag 150-ért
thereisonly1ronaldo

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. február 16., csütörtök 11:14

Edzőbá fejében sem stabil valami, nincs csatár, Havertz baromira nem az, Ziyech akit ki akartak kukázni hirtelen alapkezdő lett, Joao Felix keresi a játszópajtikat de nincs..teljes káosz. :lol:
Nem illik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 16., csütörtök 11:05

Chelseaben Mudryk egyelőre teljes homály, kíváncsi leszek a szezonjára.
első meccsén volt pár fasza csele es helyzetbe került, de ott fejben nem stabil valami (lehet a haboru miatt, nem tudom), es meg most az elejen kellene rendberakni.
ebben a szezonban ő a leggyorsabb a PL-ben, es technikailag is rendben van, szoval nem ezen mulik.
thereisonly1ronaldo

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. február 16., csütörtök 10:15

Írtál egy hülyeséget, amit aztán cizelláltál miután a többiek reagáltak, ennyi. Én az alapfelvetésedre ragáltam szintén, szerintem a reakció az alapfelvetés hülyeségéhez mért volt. Túlbeszéltük. :lol:

Chelseaben Mudryk egyelőre teljes homály, kíváncsi leszek a szezonjára.
Nem illik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 16., csütörtök 10:03

"opening popcorn"


:mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. február 16., csütörtök 10:02

Te szokás szerint semmi értelmesről, én lenn kifejtettem a gondolataimat a témában. Ha most komolyan nem fogod fel mire célzok, akkor csak dobj még be pár röhögő fejet
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. február 16., csütörtök 9:56

Azt írtad a lőtéri kutya nem nézte..miről beszélünk? :lol:
Nem illik.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. február 16., csütörtök 9:54

Fú de nehéz a felfogása itt egyeseknek, ha már csak két ember nézte az Arsenal Cityt már akkor is igaz az állításom hogy vitt el nézőket a BL-ről, nem? Nem azt mondtam, hogy azt nézték többen mint a Dortmund-Chelseat (mellesleg nem vagyok benne biztos, hogy nem így volt), hanem hogy a Real meccsnél többen nézték, lévén azt írták lent hogy a mi meccsünket úgy se nézte senki (kivéve pár millió madridistát).

Gáz, hogy egy BL nyolcaddöntő nincs kiemelve a többi meccsből erre akartam kilyukadni köszönhetően az UEFA és a FIFA áldásos munkájának.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. február 16., csütörtök 9:37

De mi az hogy többen, lekutattad? A 2 barátod nem annyira reprezentatív. :mrgreen:

Összefoglalót néztem a dortmund meccsről, meddő chelsea fölény, a 120 millás csoda argentint szépen otthagyta adeyemi.
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. február 16., csütörtök 8:43

Remy írta: És Elche. :fpalm: :mrgreen:
Na pont ennyire volt fontos a meccs. :kalapos:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. február 16., csütörtök 8:34

h3x0r írta:
Pad'em írta:

Hát pedig tuti, hogy a nézők jelentős részét elvitte az Arsenal - City meg a Real meccs.
Most ha egy Real - Barca (esetleg Atleti) lett volna, azt mondom, teljes mertekben igazad van. De most oszinten, a Real szurkolokon kivul ki a tokom volt kivancsi egy Cadizra? :mrgreen:
Azért van pár millió Real Madrid szurkoló, aki a BL helyett a saját csapata meccsét nézte.

És Elche. :fpalm: :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. február 16., csütörtök 8:33

h3x0r írta:
Pad'em írta:

Hát pedig tuti, hogy a nézők jelentős részét elvitte az Arsenal - City meg a Real meccs.
Most ha egy Real - Barca (esetleg Atleti) lett volna, azt mondom, teljes mertekben igazad van. De most oszinten, a Real szurkolokon kivul ki a tokom volt kivancsi egy Cadizra? :mrgreen:
Elche de oké ha a mi meccsünkre nem is, azért a PL rangadóra biztos többen voltak kiváncsiak. Mindenesetre elég ciki, hogy BL napon más top5 ligás meccsek van, pláne hogy még rangadó is. Meg azért van "egy-két" Real szurkoló is a világon, aki inkabb azt nézte
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pad'em 2023. február 16., csütörtök 8:35-kor.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. február 16., csütörtök 8:28

Pad'em írta:
illgner írta:

Az erős túlzás szerintem, hogy a lőtéri kutya nem nézte a Dortmund-Chelseat. Az összefoglaló meg a statisztikák alapján elég jó meccs is lehetett.
Hát pedig tuti, hogy a nézők jelentős részét elvitte az Arsenal - City meg a Real meccs.
Most ha egy Real - Barca (esetleg Atleti) lett volna, azt mondom, teljes mertekben igazad van. De most oszinten, a Real szurkolokon kivul ki a tokom volt kivancsi egy Cadizra? :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 144 regisztrált és 0 vendég