Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 14., szerda 11:37

MorataMartin írta: Nemzeti Sport már kezdi: Ancelotti tart Szoboszlai Dominiktól :lol: Mi lesz itt ha véletlen nyernek, sőt még gólt is lő nekünk :lol: Amúgy bánom is én tőlem duplázhat ellenünk, ha győzünk 5–2-re :D
Nyivlán kattintásvadász a cím, de elismerően beszélt a Lipcse támadóiról, köztük Dominikról is, mégha csak röviden is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2022. szeptember 14., szerda 11:36

Nemzeti Sport már kezdi: Ancelotti tart Szoboszlai Dominiktól :lol: Mi lesz itt ha véletlen nyernek, sőt még gólt is lő nekünk :lol: Amúgy bánom is én tőlem duplázhat ellenünk, ha győzünk 5–2-re :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 14., szerda 9:23

Ok, világos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. szeptember 14., szerda 9:20

Realista24 írta: A Mazra az a Musiala akar lenni?
Aki amúgy a meccs legjobbjának lett választva?


Stat sem szar:
Jamal Musiala for Bayern vs Barcelona:

Most passes in final third (22)
Most touches in opp. box (8)
Most chances created (5)
Most poss won in final third (3)
Most shots (2)
He also provided an assist.
Nem, hanem a jh, aki jött Pavard helyett: Mazraoui, csak nem tudtam, hogy a Don minden ou és i-t jó helyre rakott-e.. most megkerestem.. Musiala pazar volt, nem véletlen van körülötte a hype.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2022. szeptember 14., szerda 9:20

Mazraouira gondolt a költő sztem.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 14., szerda 9:15

raul 4 ever írta:
doncsontos írta: az elso felidobe sima barca lehetett volna. lewa egy mesterharmast elrakhatott volna, a masodik felidobe nagelsmann lehozta sabitzert( aki amugy nem tudom mit keres a bayern kezdo kozeleben ) jott helyette goretzka es mar is mashogy nezett ki a meccs kepe. davies egy allat a bal oldalon, ha mane egy kicsit tars lett volna akkor lesimazzak a barcat a masodikban, de konkretan semmit nem csinalt 70-80perc alatt. Musiala amugy szerintem fasza kis jatekos lesz, van sebesseg, technika, jol is lat a palyan, volt nem egy ket jo utem passza. de ez full ongyilkossag h don muller a csatar, egesz meccs alatt egyetlen kapura lovese volt amugy minden tamadast lassitott vagy elbaszott. ja es plusz ez a mazraoui se tunik rossz jobbhatvednek, pavardot hamar kifogja szoritani.
Kb. mindent így gondolok én is, kivéve a Mazra részt.. Szerintem nagyon gyenge volt, volt 2 ügyes mentése, de egyébként szerintem gyengén játszott..

Nyár óta először néztem barcát, Raphinha eddig is ilyen (rossz) volt? Nyilván Davies volt vele szemben, zsebre is tette, de ő sem győzött meg.

De szerintem a legnagyobb tökönszúrás amit a barca csinált magával, az a Dest out, Kounde in transzfer.. Szerintem sokkal bikább volna a Dest-Kounde-Ara-Alba sor, mint ez, hogy a szélre kitolt kh-val tömik be a lyukat, amit maguknak csináltak..

Örülök, hogy kikaptak, mert így menni kell majd mindkét meccsen az inter ellen -akik gondolom majd beparkolnak még otthon is a kapu elé és persze sima bukók lesznek- de azért akkor is, nyerni KELL majd, az meg sose egyszerű..
A Mazra az a Musiala akar lenni?
Aki amúgy a meccs legjobbjának lett választva?


Stat sem szar:
Jamal Musiala for Bayern vs Barcelona:

Most passes in final third (22)
Most touches in opp. box (8)
Most chances created (5)
Most poss won in final third (3)
Most shots (2)
He also provided an assist.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. szeptember 14., szerda 9:09

doncsontos írta: az elso felidobe sima barca lehetett volna. lewa egy mesterharmast elrakhatott volna, a masodik felidobe nagelsmann lehozta sabitzert( aki amugy nem tudom mit keres a bayern kezdo kozeleben ) jott helyette goretzka es mar is mashogy nezett ki a meccs kepe. davies egy allat a bal oldalon, ha mane egy kicsit tars lett volna akkor lesimazzak a barcat a masodikban, de konkretan semmit nem csinalt 70-80perc alatt. Musiala amugy szerintem fasza kis jatekos lesz, van sebesseg, technika, jol is lat a palyan, volt nem egy ket jo utem passza. de ez full ongyilkossag h don muller a csatar, egesz meccs alatt egyetlen kapura lovese volt amugy minden tamadast lassitott vagy elbaszott. ja es plusz ez a mazraoui se tunik rossz jobbhatvednek, pavardot hamar kifogja szoritani.
Kb. mindent így gondolok én is, kivéve a Mazra részt.. Szerintem nagyon gyenge volt, volt 2 ügyes mentése, de egyébként szerintem gyengén játszott..

Nyár óta először néztem barcát, Raphinha eddig is ilyen (rossz) volt? Nyilván Davies volt vele szemben, zsebre is tette, de ő sem győzött meg.

De szerintem a legnagyobb tökönszúrás amit a barca csinált magával, az a Dest out, Kounde in transzfer.. Szerintem sokkal bikább volna a Dest-Kounde-Ara-Alba sor, mint ez, hogy a szélre kitolt kh-val tömik be a lyukat, amit maguknak csináltak..

Örülök, hogy kikaptak, mert így menni kell majd mindkét meccsen az inter ellen -akik gondolom majd beparkolnak még otthon is a kapu elé és persze sima bukók lesznek- de azért akkor is, nyerni KELL majd, az meg sose egyszerű..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. szeptember 14., szerda 9:08

Halfkey írta: Többes szám szerintem indokolatlan, Pedri szerintem nem lesz gyenge ha találnak mellé egy deszantost. Tulajdonképpen egyébként a mi fiaink mellé pont jól jönne az ő passing range-e :)
Meg is lehetnének. Kessie-De Jong-Pedri. Elég komplex középpálya, izommal, ésszel, nagy munkabírással. Szerencsére Xavi szerelmes Busquetsbe és Gaviba.

Ter Stegen - Bellerin, Araujo, Koundé, Alba/Balde - Kessie, De Jong, Pedri - Fati, Lewandowski, Dembele --> Ez azért nem néz ki rosszul.

Ha összeszokna a legerősebb kezdőjük és nem sérül le pl. Dembele vagy Fati úton-útfélen, akkor odaérhetnek, de ilyen hátérrel, ennyi új játékossal nem érzem reálisnak, hogy stabilan végigviszik a szezont.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. szeptember 14., szerda 9:06

A bayern ezzel a kerettel és taktikával, ha teljes intenzitással játszik, akkor bárkit megvernek. Viszont hog ezt meddig tudják fenntartani az nagyon ingadozó, a bundásban az utóbbi meccseken alig-alig, most volt egy jó 30 percük, elég is volt. Musiala és Kimmich jöhetne bármikor, elég jó játékosok.

A barca meg amit sokan gondoltunk, azért a nemzetközi elithez ez a kp nem feltétlenül lesz elég, és ha a csapatjáték nem átütő, nem lewa lesz a game changer. Ha minden fazsa akkor verni fog pár gólt, de egy city, bayern, real ellen nem lesz minden fasza.

Az eddigiek alapján (persze szeptember van, és ki tudja mi lesz a vb után) azért meglepődnék, ha az elődöntőig nem mennénk el legalább.
Nem illik.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2022. szeptember 14., szerda 9:03

Örülök,hogy nem erőltetik a Pedri-DeJong-Kessie kpt,véletlenül se a potenciálisan legerősebb legyen fent :) (1x kezdtek így, a Plzen ellen)

Meccset mondjuk nem láttam,Ajaxot néztem. Szerintem a hollandok jobbak voltak,mint amit a helyzetek aránya mutat,többször is a 16osnál hibáztak utolsó passzokat. Pasveer kivédte a szemüket,bár nagyrésze nem volt nehéz labda. Blind fejében ott volt az 1-2 is. Látszik,hogy támadófoci az Ajaxnál az alap azért,néha elég nagy helyeket hagytak hátul,de legtöbbször a gyors védők azért kb megoldották.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. szeptember 14., szerda 9:01

Többes szám szerintem indokolatlan, Pedri szerintem nem lesz gyenge ha találnak mellé egy deszantost. Tulajdonképpen egyébként a mi fiaink mellé pont jól jönne az ő passing range-e :)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. szeptember 14., szerda 8:40

illgner írta:
Anthony írta: Egy közepes Bayern megrakta őket. Örülök :mrgreen:

A Barca középpályája egy nagy középszer, remélem sokáig akarnak Gavi Pedrire alapozni. A nagymester Xavi padon hagyta De Jongot, okos, okos!
Pedri 19 éves, és már most elképesztően jó játékos. A helyzetkihasználása mondjuk gyenge, de ő nem is csatár, tehát nem tőle kéne várni a gólokat.
Nem várta senki a gólokat tőle, de ettől még a kp-n gyengék lesznek szerencsére, és az egy összeszokatlan védelemnek sosem tesz jót.
De majd ellenünk felszívják magukat, látom előre.

p.csabi1
Hozzászólások: 2226
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. szeptember 14., szerda 8:31

Ami szerintem látszott,hogy ha rájuk mennek erőből akkor le lehet őket rohanni simán.Főleg a középpályát kell náluk letámadni becsapdázni és akkor ha vannak elől gyors embereid meglehet őket futni rendesen onnan meg már jött a helyezkedési hiba meg az eltolódás stb.
Lewandowskit csípni rúgni harapni kell aztán meg van fogva,a többieket elől meg csapatszinten szerintem kilehet venni.Dembelét a legnehezebb.
Viszont ami meglepett,hogy ez a Bayern sem volt egy brutálisan erős csapat legalábbis most nem.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. szeptember 14., szerda 8:30

flori írta: Liverpoolban miért nem kezdő már Darwin Nunez? Mégsem akkora spíler?
Piros lapja óta perifériára szorult ahogy néztem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2022. szeptember 14., szerda 8:31-kor.

illgner
Hozzászólások: 2537
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: illgner » 2022. szeptember 14., szerda 8:17

Anthony írta: Egy közepes Bayern megrakta őket. Örülök :mrgreen:

A Barca középpályája egy nagy középszer, remélem sokáig akarnak Gavi Pedrire alapozni. A nagymester Xavi padon hagyta De Jongot, okos, okos!
Pedri 19 éves, és már most elképesztően jó játékos. A helyzetkihasználása mondjuk gyenge, de ő nem is csatár, tehát nem tőle kéne várni a gólokat.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. szeptember 14., szerda 8:13

RealMadridFanatic írta: Pedri még ok, de ebben a Gaviban mit látnak, rejtély. De Jong sem akkora király, mint az Ajaxban volt, de azért határozottan jobb Gavinál.
magasabb xavinal es zavarja :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. szeptember 14., szerda 8:08

Pedri még ok, de ebben a Gaviban mit látnak, rejtély. De Jong sem akkora király, mint az Ajaxban volt, de azért határozottan jobb Gavinál.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. szeptember 14., szerda 7:43

Egy közepes Bayern megrakta őket. Örülök :mrgreen:

A Barca középpályája egy nagy középszer, remélem sokáig akarnak Gavi Pedrire alapozni. A nagymester Xavi padon hagyta De Jongot, okos, okos!

illgner
Hozzászólások: 2537
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: illgner » 2022. szeptember 14., szerda 7:11

A kihagyott helyzeteket sosem érdemes összeadni. Az nem úgy van, hogy ha berúgod az elsőt, akkor ugyanúgy alakul a folytatás, és pont azok az események és helyzetek ismétlődnek meg. Lehet, ha a Barca rúg egyet, a Bayern azonnal másik sebességi fokozatba kapcsol, és még simábban nyernek. Persze ez mind csak feltételezés, ezért sincs értelme annak, hogy mi lett volna ha.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 14., szerda 7:09

Sok a feltételes mód.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 215 regisztrált és 0 vendég