Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki nyerjen?

A szavazás 2019. június 2., vasárnap 12:01-kor befejeződött.

Liverpool
28
44%
Tottenham
35
56%

Szavazatok száma: 63

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. június 2., vasárnap 16:18

Mondjuk volt ott egy kamutizi amiről senki nem beszél amit nem igazán értek miért :D de előtte se éreztem semmi hypeot.

Kicsit a liverpoolosok is olyanok voltak nekem mint akik elsem tudták hinni ,hogy végre nyertek valamit. Ha nem is nyerünk jövőre minél több angolt kikell csapni a bl-ből ez mégegyszer nem történhet meg :D
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

csababarca
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. június 2., vasárnap 16:07

dzsi91 írta: Amúgy csak én érzek kevesebb hypeot az idei bl döntőről előtte/utána? Vagy kívülről ez ilyen szokott lenni? :D de én nem így emlékszem mégha régen is volt :D
brutál rossz meccs volt, kár róla beszélni.
mellette nem is történt semmi, nem volt dráma, kapushiba, piros lap, nagy teljesítmény, extra gól, semmi.
egy közepes PL meccs volt ez, bár talán ott is nagyobb a hajtás.

ti döntőiteken volt minden, tizipárbaj, kihagyott tizi, kapushibák, szép/extra gólok (Bale, Mandzukic), nagy védések, egyéni drámák.
de előtte döntőkön is azért voltak emlékezetes események.
itt semmi, a szó szoros értelmében vett semmi..

mondjuk nem is számítottam másra ettől a két angol csapattól.

dzsi91

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. június 2., vasárnap 16:04

Amúgy csak én érzek kevesebb hypeot az idei bl döntőről előtte/utána? Vagy kívülről ez ilyen szokott lenni? :D de én nem így emlékszem mégha régen is volt :D
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. június 2., vasárnap 15:27

2.5 milliónál a zukkerberg kilőtte az accját. nem semmi. 1 éjszaka alatt megtízszerezte.
https://lailasnews.com/instagram-delete ... gue-stunt/

egyébként a twitter is törölte őt. :lol: :lol:

rip kinsey_sue 2019-2019
#fuckthehaters

Areola, Carvajal, Varane, Militao, Mendy, Casemiro, Ødegaard, Kroos, Hazard, Silva, Benzema

Lunin, Ramos, Hakimi, Nacho, Reguilon, Valverde, Ceballos, James, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Asensio, Jović

sanko.
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema

HozzászólásSzerző: sanko. » 2019. június 2., vasárnap 14:58

közben eltűnt a kishölgy instája.... :'(

soadroli
Kedvenc csapatod: a másik

HozzászólásSzerző: soadroli » 2019. június 2., vasárnap 12:58

BBeno írta:
'shutterisland írta: a csaj insta kovetoinek szama 400k volt mikor befutott, most mar 550k :lol:
most 1.5 millio

+1 :mrgreen:
már 2,2 millió :D
Kép
Kép
Kép

Pipita
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. június 2., vasárnap 11:28

RealAsensio írta: Amugy Mane elferne a csapatban. Odaadnam erte Asensiot, Iscot es Balet is, egyben.

Én még egy háromszáz milliót ráfizetnék, biztos ami biztos.

Megérdemelte a Pool idén, megelőzték CR-t és beérték Paco Gentot, gg.
"Voltam, és még leszek önmagam paródiája."

"Engem nem zavar, ha ostobák vagytok, és gyűlölködtök, csak otthon csináljátok, négy fal között!"

hijos de putas, antimadridistas. fuera!

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. június 2., vasárnap 9:49

BBeno írta: irigylem amit klopp a két szélsővédővel csináltat. nálunk is bőven elférne évi 10+-10+ gólpassz a kétjómadártól.
Megvolt. Akkor nyertünk BLt és bajnokságot. 16/17 :)
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. június 2., vasárnap 9:46

irigylem amit klopp a két szélsővédővel csináltat. nálunk is bőven elférne évi 10+-10+ gólpassz a kétjómadártól.
GARETH:coffee:

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

realistahuni
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. június 2., vasárnap 9:44

BlancoMark írta: Gyerekek, olyan lampalazas volt ez a ket angol csapat hogy szerintem meg az idei csapattal is vertuk volna mindkettot. :D
Pool ellen azért a kiégett nulla védekezésű Marceloval és a 4/10-es Carvajallal elég csúnyán megégtünk volna.
"Nincs gyűlölködés. Csak óriási csalódás van. Nekem az atleti az életem. Megint nem sikerült. Nem tudod milyen érzés. Megalázo. Elvesztettem a foci iránti érdeklődésem. Na mindegy. Most már leszarom."

Gengszter Zoltán, 2019

torjack
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

HozzászólásSzerző: torjack » 2019. június 2., vasárnap 9:24

A szösziért érte meg nézni a döntőt, másért nem nagyon. Kár, hogy nem az Ajax jutott be a Spurs helyett, a hollandok talán focira kényszerítették volna a Pool-t...

Kevés volt mindkét csapat, mintha ha egy sima bajnoki meccs lett volna. A Pool tavalyhoz képest egy Alissonnal volt jobb, meg ugye nem ellenünk kellett játszani. A Spurs meg...soha nem jutottak még idáig, nem tudtak az egésszel mit kezdeni. Arra jó volt az egész, hogy Kane és Eriksen neve kikerüljön Pérez jegyzetfüzetéből. Előbbi meg Alli nem is értem miért voltak kezdők a sok kihagyás után, alapvetés, hogy győztes csapaton ne változtass. Momentumuk nem volt.
Összességében megérdemelte a Liverpool, de a döntőben nagy előny volt, hogy egy rutintalan Spurs volt az ellen.

Nincs mese, jövőre megint meg kell mutassuk, hogy kell egy döntőben futballozni.

Steve
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Zlatan, Ramos, Marcelo, Modric

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. június 2., vasárnap 8:45

BBeno írta:
'shutterisland írta: a csaj insta kovetoinek szama 400k volt mikor befutott, most mar 550k :lol:
most 1.5 millio

Benő! Aztán asszony, család, kutya meg ne tudja, hogy ilyen könnyűvérű hölgyecskéket követsz.. :mrgreen:

ateeemadrid

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. június 2., vasárnap 8:28

hát ez tényleg elég bűnszar meccs volt, 2 gyenge teljesítmény, de a Pool összességében abszolút megérdemelten nyerte idén, az igazi döntő a Barca Pool volt, ez egyértelmű. A Spurs nem nagyon értette, mit keresnek itt egyáltalán, mondjuk 2 ilyen csodával határos továbbjutással kerültek csak ide, 2 jobb csapat ellen mentek tovább.

Klopp amúgy ezzel a beszari taktikával nem volt szimpi, azért elég komoly különbség van a két csapat között, ha nem állnak vissza 1-0 után szerintem még simább lehetett volna, így azért könnyen jöhetett volna a törvényszerű egyenlítés. Szerencséjükre már nem Karius volt. :D

Origi meg jöhet. :mrgreen:

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 2., vasárnap 8:16

Életem döntése volt hazamenni aludni a felidoben. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Kercsó
Kedvenc játékosaid: the original Ronaldo, Kroos, Guti, Zidane, Varane

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. június 2., vasárnap 7:43

az egész döntő legérdekfeszítőbb pillanata a bögyös szőke berohanása volt... :lol: az tuti, hogy többet adott a meccshez a csaj, mint Alli vagy Kane.

várható volt ez a szagtalan játék, mindkét edző a biztonságra és a másik játékának gyilkolására állította fel a csapatot. de az, hogy 4 paszt egymás után nem képesek adni egy BL döntőben elég szomorú.
#oneandahalfleg
#whatisyourexcuse

FCKFF LV17

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. június 2., vasárnap 7:39

most 1.5 millio

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2019. június 2., vasárnap 7:43-kor.
GARETH:coffee:

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Toti

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. június 2., vasárnap 6:14

wxyz írta: Az arcoskodással az a gond, hogy a gyors gól utáni Pool minimalista felfogásával ez egy tipikus Zidane meccs volt. Többségében ilyen mecccsekkel nyertünk 3 BL-t. Csak itt a Poolnak jelentősebben kidolgozottabb védekezése volt.
Meg sokkal faszább támadójátéka is. Persze
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

wxyz

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. június 2., vasárnap 6:11

Az arcoskodással az a gond, hogy a gyors gól utáni Pool minimalista felfogásával ez egy tipikus Zidane meccs volt. Többségében ilyen mecccsekkel nyertünk 3 BL-t. Csak itt a Poolnak jelentősebben kidolgozottabb védekezése volt.

dzsi91

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. június 2., vasárnap 4:09

BlancoMark írta: Gyerekek, olyan lampalazas volt ez a ket angol csapat hogy szerintem meg az idei csapattal is vertuk volna mindkettot. :D
Pont ettől volt brutál kínos az egész. Bl döntő azt olyan szinten bevoltak fosva,hogy nézni is fájt. Borzalmas volt egyszerűen nézni az egészet.

Mindenki a Milan-juve döntőt emlegeti. Oké ,hogy az uncsi volt de ott 2 kurva erős csapat játszott egymás ellen akkor és ez látszott úgy is,hogy elolaszoskodták az egész meccset. De ezek nem tudtak 3-4 passzt megcsinálni.Felbaszott amiközben néztem.

A tizi meg továbbra is érthetetlen számomra.Ez az egész kezezős téma az. +tényleg,ha mi kaptunk volna egy ilyet felrobban az internet.

Ez az idei angol dominancia iszonyat nagy szemfényvesztés. Kifingott egyszerre 2-3 nagy generáció és amíg azok a sebeiket nyalogatják odavergődtek ezek a labdazsonglőrök.

Amit viszont nem lehet elvenni a pooltol,hogy így vagy úgy de átszakította azt a gátat amit a matracnak meg a dzsuvénak nem sikerült.Igaz ehhez kellett egy kis isteni segítség,hogy a döntőbeli ellenfelük egy mégpamcserebb csapat legyen mint ők.Kíváncsi leszek,hogyan tovább a poolnál,merre mozdítja őket ez a győzelem.

BlancoMark

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. június 2., vasárnap 2:59

Gyerekek, olyan lampalazas volt ez a ket angol csapat hogy szerintem meg az idei csapattal is vertuk volna mindkettot. :D

Vissza: “Labdarúgás”