Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
29
33%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
18
20%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
7%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
33
38%
 
Szavazatok száma: 88

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. június 17., péntek 12:05

Kerestem forrást, nem találtam, ez nem valami fake cucc? :mrgreen: Oda akartam dobni angolbuzi haveromnak, hogy csámcsogjon, de így nem. :mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. június 17., péntek 11:52

ha kenném vágnám a brazil nyelvet ( :mrgreen: ) akkor elég fasza masfél-két órás podcastok mennek, denilsonnal, cafuval, patoval odaát.

amugy igaza van, kezdettol fogva ezert nem nezem kutyaba se a PL-t meg az ottani csapatokat, jatekosokat, hebe-hoba lecsuszott vmi nemeztkozi kupa nekik - altalaban mikor tele voltak elit kulfoldiekkel, vagy épp bemakoltak valamit a bajern ellen - de amikor noname kutyabalfasz emberekert fizetnek olyan sulyos penzeket, mint ami egy laliga csapat eves koltsegvetese, az felettebb vicces. viszik oda a b-kategórias brazilok, willian, oscar, richarlison, stbstb, mikozben mindig is a spanyol liga fekudt egy normalis brazilnak a legjobban, ott nyerte mind az aranylabdáját.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 17., péntek 11:41

Cafu: "I am afraid, there more we have Brazilians moving to the Premier league, there less chances for Brazil to win the World cup. Imagine being brainwashed by Gary Neville and his colleagues every week that you are the best in the world,, meanwhile you are not near the best. I prefer La liga,because they have high mentality to reach Finals and win them. In La liga they don't have a mouth in front of TV cameras telling lies about Spanish players or hyping them to the world. They speak football there, not myth. I overheard them saying that the Liverpool Dreadlock right back is in my level in that right back position . I didn't want to debate , because I knew Vinicius will show the World the truth and he did in Paris "

Erről ennyit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. június 17., péntek 10:56

füst írta: Én rájöttem a koncepcióra, az a terv, hogy egyedülálló klubként nálunk több legyen a BL serlegből mint a hazai kupából.
Egyébként igen, már most a legendák között is van olyan játékos, akinek több BL serlege van mint bajnoki. :lol: :lol: SOMOS LOS REYES DE EUROPA :zoldsalas: :lilasalas: :iszunk:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2022. június 17., péntek 10:53

Sierra írta:
Realista24 írta: Nehogy a Frankfurt minket is megszivasson a Szuperkupa döntőben.

Áááh, ezt a csapatot? :D Ezek minden kupát megnyernek. Kivéve a spanyol kupa, úgy látszik az nem érdekli őket. :D
Én rájöttem a koncepcióra, az a terv, hogy egyedülálló klubként nálunk több legyen a BL serlegből mint a hazai kupából.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. június 17., péntek 10:45

Realista24 írta: Nehogy a Frankfurt minket is megszivasson a Szuperkupa döntőben.

Áááh, ezt a csapatot? :D Ezek minden kupát megnyernek. Kivéve a spanyol kupa, úgy látszik az nem érdekli őket. :D

Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. június 17., péntek 9:06

Realista24 írta:

Nehogy a Frankfurt minket is megszivasson a Szuperkupa döntőben.
nem is tudom miért mondod, szezon elején rendkívűl élesen és jól szoktunk játszani. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 17., péntek 8:45

Sierra írta:
dzsi91 írta: Az a durva,hogy ez nekik nem ezaz 1 meccs hanem az elmúlt 8 évük és akkor ez mellé jönnek a 8-2ők meg a 4-0ás kiesések europa liga stb
Hát igen. Azért az idei szezonjuk mindent vitt, amikor egy FRANKFURT kiejti őket egy EURÓPA LIGÁBÓL. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: xaviballlll
Nehogy a Frankfurt minket is megszivasson a Szuperkupa döntőben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. június 17., péntek 8:41

dzsi91 írta: Az a durva,hogy ez nekik nem ezaz 1 meccs hanem az elmúlt 8 évük és akkor ez mellé jönnek a 8-2ők meg a 4-0ás kiesések europa liga stb
Hát igen. Azért az idei szezonjuk mindent vitt, amikor egy FRANKFURT kiejti őket egy EURÓPA LIGÁBÓL. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: xaviballlll

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. június 16., csütörtök 23:41

Sierra írta: Ennyi cselédet. :lol: :lol: :lol: Úgy örülnek, mintha a Barca játszana, mondjuk csórik, ilyen közel egy darabig biztos nem lesznek a BL-hez, mint a City. :D
Az a durva,hogy ez nekik nem ezaz 1 meccs hanem az elmúlt 8 évük és akkor ez mellé jönnek a 8-2ők meg a 4-0ás kiesések europa liga stb :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2022. június 16., csütörtök 23:04

Ezek a videók függőséget okoznak. :lol: Tényleg borzalmas, hogy végigülték PSG, Chelsea, City meg Liverpool mezben ezeket a meccseket. Úh de rossz lehet. :mrgreen:

No me lo creo. :lol: :lol: Ezt az egy mondatot meg is lehet tanulni a kezdő spanyolosoknak.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. június 16., csütörtök 22:48

Ennyi cselédet. :lol: :lol: :lol: Úgy örülnek, mintha a Barca játszana, mondjuk csórik, ilyen közel egy darabig biztos nem lesznek a BL-hez, mint a City. :D

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. június 16., csütörtök 22:40

Realista24 írta: https://youtu.be/0lHpg52M-QU

Van még anyag cule Citysekbol :lol:
En azt imadom a legjobban, hogy mar 1-1-nel kivetel nelkul mindegyik TUDJA, hogy perceken belul jon a kovetkezo.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2022. június 16., csütörtök 21:03

Sierra írta: Egyébként múltkor néztem meg az döntő összefoglalóját újra, hát szerencsénk volt, hogy egyik se ment be. :D Volt vagy 5 tiszta helyzetük. Elég peches meccsük volt, meg hát Körte húzott egy szép kis betonfalat a kapu elé. :D
annyi nem volt. vagy 3 nagy gólszerzési lehetőségük volt. nekünk meg 1 gólunk, 1 jogtalanul elvett gólunk, meg egyszer macika ötösről passzolni akart. röviden, irányították a játékot, de így is a akaratunk teljesült szinte az egész meccsen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 16., csütörtök 20:08

https://youtu.be/0lHpg52M-QU

Van még anyag cule Citysekbol :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. június 15., szerda 15:45

dzsi91 írta: Biztos ,hogy nem dőlnék hátra elégedetten egy bukott bl döntő után,hogy de hát több helyzetünk volt. A fotballt még mindig nem xgre posessionra vagy helyzetekre játsszák. Aki többet rúg az nyer, a legmagasabb szinten pedig azok a csapatok szoktak uralkodni akik a legkevesebb helyzetből rúgják a legtöbb gólt, az ilyen 30helyzet /gólos csapatokon évtizedekig szokás röhögni nem pedig szopkodni a semmire.Az arsenal mennyit volt savazva egy időben,hogy szépen játszanak aztánk konstans 4ikek voltak majdnem egy évtizedig.
Ja persze nem is ezt mondom. A focit gólra játsszák, lehet neked akár 30 helyzeted is ha egyet se váltasz gólra. Csak arra gondolok, hogy megúsztuk, hogy kapott gól nélkül lehoztuk. Nyilván ha vmelyik beakad akkor egy másik meccs kezdődik. Jól játszott a Pool, de mi jobbak voltunk, ezért is nyertünk.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. június 15., szerda 14:52

Sierra írta: Egyébként múltkor néztem meg az döntő összefoglalóját újra, hát szerencsénk volt, hogy egyik se ment be. :D Volt vagy 5 tiszta helyzetük. Elég peches meccsük volt, meg hát Körte húzott egy szép kis betonfalat a kapu elé. :D
Ezt sose értettem mi abban a szerencse vagy szerencsétlenség ha kihagy valaki egy helyzetet? A lyon szerencsés volt higuain helyzeténél? Lofaszt higuain egy fgy balfasz volt, ennyi. Én mindig akkor vagyok a legidegesebb ha 30helyzetből nem rúgunk gólt nem pedig ha simán kikapunk 5-0ra.

Biztos ,hogy nem dőlnék hátra elégedetten egy bukott bl döntő után,hogy de hát több helyzetünk volt. A fotballt még mindig nem xgre posessionra vagy helyzetekre játsszák. Aki többet rúg az nyer, a legmagasabb szinten pedig azok a csapatok szoktak uralkodni akik a legkevesebb helyzetből rúgják a legtöbb gólt, az ilyen 30helyzet /gólos csapatokon évtizedekig szokás röhögni nem pedig szopkodni a semmire.Az arsenal mennyit volt savazva egy időben,hogy szépen játszanak aztánk konstans 4ikek voltak majdnem egy évtizedig.

Vindizsítől is azért rázott a hideg sokáig mert 30 helyzet kellett neki 1 gólhoz. Megye 3ban lehet ilyenekkel jönni de a legmagasabb szinten ez kell amit cr üvöltözött Cardiffban. “One shot one goal”

+azt nem értik sokan,hogy mi képesek vagyunk már úgy 2012 óta sebességet váltani, nem is 1 fokozattal hanem inkább 3al. Ha a pool rúg 1et mi rúgunk rá 2őt. Ez volt 14-18 között is. Ez azért is van mert a meccs elején gyakran hagyjuk az ellenfelet csinálni amit akar olykor szándékosan néha mert olyan jók de tipik hajrá csapat vagyunk már egy jó ideje pintus és az erőnlétünk miatt is.

Fotballban nincs szerencse szerintem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
géza
Hozzászólások: 1138
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: géza » 2022. június 15., szerda 14:37

Galacticos írta: Azert ez oriasi tulzas Nem tudtak a vedelem moge kerulni? Es amikor ativeltek mendyt es salah ziccerbe volt?
Volt helyzetuk, nekunk szerencsenk.
Az volt az egyeduli, de az meg nem volt mar ott helyzet, kb. alapvonalon volt Salah. https://www.youtube.com/watch?v=Sr2ZSeW9BGE 2:25-tol latszik is, hogy csak kozepre rakta volna amugy vissza Salah, ahol negy madridi volt Manén. Ha meg a lovesere gondolsz, ott Mendy mogotte volt, majd ugyesen megolta es ellotte, de ahogy irtam, ezekbol a lovesekbol nagyon nehez Tibonak golt loni. A legveszelyesebb valoban Mané lovese volt, de az is egy egyeni villanasbol jott. Ujrafogalmazom, volt kb. max 5 szazaleknyi szerencse, de azert is 200%-ban megdolgozott a csapat.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. június 15., szerda 14:27

géza írta:
Sierra írta: Egyébként múltkor néztem meg az döntő összefoglalóját újra, hát szerencsénk volt, hogy egyik se ment be. :D Volt vagy 5 tiszta helyzetük. Elég peches meccsük volt, meg hát Körte húzott egy szép kis betonfalat a kapu elé. :D
Semmi szerencse nem volt benne. Liverpool osszes helyzete egy egyeni villanasbol jott, a vedelem moge egyszer sem tudtak kerulni, Courtois pedig evek ota God modeban van, nagyon ritkan kap "takarasbol" golokat.

Plusz ha lo egyet valahogy a Pool, akkor mi lovunk kettot.
Azert ez oriasi tulzas Nem tudtak a vedelem moge kerulni? Es amikor ativeltek mendyt es salah ziccerbe volt?
Volt helyzetuk, nekunk szerencsenk.
Mane kapufa is mehetett volna ide is oda is. Boven allt mellettunk szerencse de nincs abba semmi rossz. A kaph elott elesebbek voltunk, 2 +1lehetosegunk volt, abbol ket gol es a plusz egynel ceballos is meglepodott hogy odakerult es elbaszta.
Ennyi.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1138
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: géza » 2022. június 15., szerda 14:15

Sierra írta: Egyébként múltkor néztem meg az döntő összefoglalóját újra, hát szerencsénk volt, hogy egyik se ment be. :D Volt vagy 5 tiszta helyzetük. Elég peches meccsük volt, meg hát Körte húzott egy szép kis betonfalat a kapu elé. :D
Semmi szerencse nem volt benne. Liverpool osszes helyzete egy egyeni villanasbol jott, a vedelem moge egyszer sem tudtak kerulni, Courtois pedig evek ota God modeban van, nagyon ritkan kap "takarasbol" golokat.

Plusz ha lo egyet valahogy a Pool, akkor mi lovunk kettot.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég