Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. május 5., csütörtök 12:06

Tegnap henrik megmondta a barsza 2015-ben úgy lett bl győztes,hogy europa minden bajnokát legyőzte a realnak meg általában könnyű volt a sorsolása de most na ez most igen :mrgreen:

2018:
psg-juve-bayern-Pool
2017:
napoli-bayern-atletico-Juve
2016:
Roma-Woflsburg-City-Atleti

bezzeg még mindig egy szót nem hallottam arról,hogy a pool milyen ágakon jut döntőbe már másodszor :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2022. május 5., csütörtök 11:40

Halfkey írta:
Az nem baj, a csapat láthatóan igen, és értékelik is - lásd Modric videója.
Modric odahúzta Pintus fejét a hónaljához egy hosszú szimatra. Szerintem ezt a szokást is a Balkánról hozta. :D

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. május 5., csütörtök 11:32

Nem tudom,hogy a külföldi csatornákon mi a helyzet de Pintusról senki nem tud? legalább is egy közvetítésben sem hallottam megemlítve a nevét pedig már fél évtizede szopatjuk le vele európát erőnlétben.
Az nem baj, a csapat láthatóan igen, és értékelik is - lásd Modric videója.

krisz24
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2022. május 5., csütörtök 11:32

Most néztem a pool következő meccseit.
Bajnokságba: tottenham (otthon), aton villa (idegenbe)
Közbe fa cupa final chelsea ellen
Southampton( i) wolves( o)

Azért ez elég kemény menetrend nekik. Ez 3 héten belül. Kicsit olyan érzésem van mint a 2014-be mikor mi már nyugodtan keszulhettunk a bl döntőre az atletico ellen míg ők a bajnoksagért mentek. Második félidőbe sztem be tudjuk darálni őket, ha nem döntik el az első félidőbe akkor lehet esélyünk. Bizakodó vagyok de nincs elvárásom ha kikapunk se érdekel mert ez a szezon fantasztikus eddig.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. május 5., csütörtök 11:30

Sierra írta:
hehetheoriginal írta: kétszer kellett elolvasnom geci, azt hittem hirtelen, hogy lyuventus vagy atma forumon vagyok
Ébresztő, nem 2005-öt írunk. :D
nem értek egyet, pl nyártól a kurti - x,rudi,albi/mili,y - tucsi/cami/valvi/kevi/kazi/toni/luki - bapi,benzi,hali,vini,rodri,hazi sor az elég erős, nagy elorelepes, es közel az altalam elkepzelthez.
Nem tudom,hogy a külföldi csatornákon mi a helyzet de Pintusról senki nem tud? legalább is egy közvetítésben sem hallottam megemlítve a nevét pedig már fél évtizede szopatjuk le vele európát erőnlétben.
addig jó, maradjon is titokban, nehogy vmi sejk odakinaljon egy palotat neki tele szuzkurvakkal.
thereisonly1ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. május 5., csütörtök 11:27

Nem tudom,hogy a külföldi csatornákon mi a helyzet de Pintusról senki nem tud? legalább is egy közvetítésben sem hallottam megemlítve a nevét pedig már fél évtizede szopatjuk le vele európát erőnlétben.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. május 5., csütörtök 11:26

hehetheoriginal írta: kétszer kellett elolvasnom geci, azt hittem hirtelen, hogy lyuventus vagy atma forumon vagyok
Ébresztő, nem 2000-et írunk. :D

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. május 5., csütörtök 11:24

Nem lehet minden poszton + a cserepadon világklasszis
kétszer kellett elolvasnom geci, azt hittem hirtelen, hogy lyuventus vagy atma forumon vagyok :lol: :lol: :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. május 5., csütörtök 11:14

hehetheoriginal írta: te ha latod hetrol hetre a csapatot es nem csak nezed, akkor talan objektiven kijelentheto, hogy van boven szuk keresztmetszet, ami a jatekosaink kepessegeit illeti.
Senki nem mondta hogy nincs, de úgy írtad, mintha a háromnegyed csapat falábú senki lenne. Elég sok olyan játékosok vannak a keretben, akik az elitet képviselik, 30 plusszosan is! Nem lehet minden poszton + a cserepadon világklasszis (bár így is akad majdnemhogy), alapból tök kevés ilyen játékos van manapság. Akik kifogásolhatók, azok nagyjából nem is játszanak, vagy nagyon ritkán.

Meg hogy nem bírják szusszal az ellenfelek ellen. Hát pont tegnap mutatták meg, hogy bizonyos játékosok még a 110. percben is sprintelnek. Pont, hogy ez az egyik legnagyobb erősségünk, ahogy ZZ alatt is volt (hála Pintus mesternek), hogy bírják a tempót, és a hosszabbítást is lehoztuk kapott gól nélkül.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. május 5., csütörtök 11:14

hehetheoriginal írta: te ha latod hetrol hetre a csapatot es nem csak nezed, akkor talan objektiven kijelentheto, hogy van boven szuk keresztmetszet, ami a jatekosaink kepessegeit illeti.
Senki nem mondta hogy nincs, de úgy írtad, mintha a háromnegyed csapat falábú senki lenne. Elég sok olyan játékosok vannak a keretben, akik az elitet képviselik. Nem lehet minden poszton + a cserepadon világklasszis (bár így is akad majdnemhogy), alapból tök kevés ilyen játékos van manapság. Akik kifogásolhatók, azok nagyjából nem is játszanak, vagy nagyon ritkán.

Meg hogy nem bírják szusszal az ellenfelek ellen. Hát pont tegnap mutatták meg, hogy bizonyos játékosok még a 110. percben is sprintelnek. Pont, hogy ez az egyik legnagyobb erősségünk, ahogy ZZ alatt is volt (hála Pintus mesternek), hogy bírják a tempót, és a hosszabbítást is lehoztuk kapott gól nélkül.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. május 5., csütörtök 11:09

Sierra írta:
hehetheoriginal írta: nem a mentális erővel van a baj, hanem a játéktudassal es a fizikális parameterekkel, nálunk kb a fél csapat erosen kifogasolhato ezen a téren.
Annyira jó, hogy te mindig kijelentesz ilyen emeletes faszságokat, aztán szerencsére mindig rád cáfolnak. :) Szerintem maradj inkább az NBA-nél, ez a foci nagyon nem a te sportod.
jol van köszi emese

most magas lorol beszelsz te is, aztan a papirforma egyik angol de meg a psg ellen se a mi oldalunkon allt.
te ha latod hetrol hetre a csapatot es nem csak nezed, akkor talan objektiven kijelentheto, hogy van boven szuk keresztmetszet, ami a jatekosaink kepessegeit illeti.

szoval a kuzdes, akarat az alap kene legyen, de ha valaki a konkret sportban jobb, akkor nem lehet csak a mentalis dolgokra hagyatkozni.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. május 5., csütörtök 11:03

hehetheoriginal írta: nem a mentális erővel van a baj, hanem a játéktudassal es a fizikális parameterekkel, nálunk kb a fél csapat erosen kifogasolhato ezen a téren.
Annyira jó, hogy te mindig kijelentesz ilyen emeletes faszságokat, aztán szerencsére mindig rád cáfolnak. :) Szerintem maradj inkább az NBA-nél, ez a foci nagyon nem a te sportod.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. május 5., csütörtök 10:59

hehetheoriginal írta: nem a mentális erővel van a baj, hanem a játéktudassal es a fizikális parameterekkel, nálunk kb a fél csapat erosen kifogasolhato ezen a téren.
Ezt se értem. TAA nem tud védekezni, Virdzsint meg nem lehet kicselezni :mrgreen: :mrgreen: , Robertson sajnos tényleg jó.. Hendó ugyanúgy korlátolt képességű, de szíve akkora van, mint a ház, Thiago mondjuk veszélyes, Salah meglátja Alaba hátán a 4-est és cserét kér (vagy majd Mendy megoldja), a Mané-Carva párharc mondjuk karcos...

De azt írtad FEJBEN nem elégszenek meg ennyivel.. Már te is öregszel.. Azt se tudod mitől legyen kisebbségi komplexusunk.. :D :D Villarreal is majdnem kicsapta őket, pedig a vigaszágon vannak..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. május 5., csütörtök 10:47

nem a mentális erővel van a baj, hanem a játéktudassal es a fizikális parameterekkel, nálunk kb a fél csapat erosen kifogasolhato ezen a téren.
thereisonly1ronaldo

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. május 5., csütörtök 10:37

hehetheoriginal írta: *nyilvan meg kell unnepelni, de remelem fejben nem elegszenek meg ezzel.
1 db meccset kell vagy igy vagy ugy megnyerni.

Szerinted/szerintetek az a csapat, amelyik letolta ezt a tavaszt, most eldobja?!

Láttam írtátok itt néhányan, hogy izgultok a döntő miatt. Én nem. Én tök nyugodt vagyok.
This is Real Madrid baby.. Tuti, hogy MINDENT elkövetnek majd a döntőben is. Amilyen mentális erő van ebben a csapatban, az tutifix, hogy ők nem fognak sehova sem feltartott kézzel/félig komolyan véve a dolgokat kiállni.

Ezt a döntőt csak mi nyerhetjük. Ha esetleg a pool fogja, akkor viszont valami olyat kell majd letenniük az asztalra, ami miatt meg is érdemlik.. Ezért vagyok tök nyugodt.. Ha ezt a csapatot valaki legyőzi egy döntőben, meg is érdemli, akkor az volt a legjobb.

De ez a BL döntő.
A csapat pedig a Real Madrid..



Plusz azt se lehet elfelejteni, hogy a pool még késhegyre menő csatában van a bajnoki címért. Mi meg páholyban...

Nem, ez a csapat nem fog semmit fél vállról venni.. Az olyan pillanatok, mint a tegnapik döntik el, hogy valaki egy Senna/MJ vagy csak egy Rosberg/Guardiola.. Itt nem lesz elszórakozás..
no
fucking
way..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. május 5., csütörtök 10:18

raul 4 ever írta: Meccs utáni vidi az öltözőből vótmá? :D

Mivel Laci mindjárt lezárja Béla topikját, ezért itt hívnám fel a figyelmet rá, hogy az ő helyén már csak a törölközőket tartják :D :D (nyilván nem, de pont jól jön ki :D )
:lol:
john stones dance copy a 3 hülyétől :lol:

manchester town :mrgreen:

nyilvan meg kell unnepelni, de remelem fejben nem elegszenek meg ezzel.
1 db meccset kell vagy igy vagy ugy megnyerni.
thereisonly1ronaldo

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. május 5., csütörtök 10:11

Meccs utáni vidi az öltözőből vótmá? :D

Mivel Laci mindjárt lezárja Béla topikját, ezért itt hívnám fel a figyelmet rá, hogy az ő helyén már csak a törölközőket tartják :D :D (nyilván nem, de pont jól jön ki :D )
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2022. május 5., csütörtök 8:41

Klopp tuti csak ennyit fog mondani a csapatának a döntő előtt:

"Do not score first, I repeat, DO NOT SCORE FIRST! It's a trap, they will just make a comeback."

:lol: :lol: :lol:

Imádom. :sziv:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2022. május 5., csütörtök 8:32

Zseniális volt. Előre a 14.ért

Én nem izgulok a döntő előtt egyelőre,bízok a csapatba,és hogy folytatódik ez a hihetetlen sorozat. Ellenben,ha már egyszer kikapunk döntőben,legyen ilyen kieséses végén a Pool ellen. PSG Messivel offolva,Cselzi is,Pep is.
Utóbbit most először nem tudom annyira hibáztatni. Persze benne volt,de a cseréi se voltak rosszak,nem akart újítani meccsek előtt,csak annyi, hogy nincs egy cserecsatára,és Fernandinhonak kell kb ott játszania a hosszabbításban :lol:

Döntőre egy jó 0-2ről felállás Xre,aztán hosszabbításban győzünk. És ünneplés helyett kórházba megyünk.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. május 5., csütörtök 8:23

Olyan gyönyörű, hogy ezt sem érdemeltük meg. Ez az ötödik döntőm, de egyiknél sem kéne ott lennünk. :sziv:

Csalunk, mint mindig. :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég