Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki legyen a következő?

A szavazás 2019. december 15., vasárnap 12:15-kor befejeződött.

Bayern München
3
5%
Juventus
9
15%
Liverpool
6
10%
Leipzig
18
31%
Manchester City
8
14%
Mindegy
15
25%

Szavazatok száma: 59

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. április 16., hétfő 12:37

kázmért nem kérdés hogy ki kell hagyni. legalább az allianzban, életveszély lesz. minden szerelése után 10en veszik körbe a bírót.

vidal nagyon jót tesz nekünk, hogy nem lehet ott. kb a legjobb KP-suk, aki aktív előre és hátra. a többieket könnyebben ki lehet venni a játékból.
#fuckthehaters

Areola, Carvajal, Varane, Militao, Mendy, Casemiro, Ødegaard, Kroos, Hazard, Silva, Benzema

Lunin, Ramos, Hakimi, Nacho, Reguilon, Valverde, Ceballos, James, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Asensio, Jović

miVida
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)

HozzászólásSzerző: miVida » 2018. április 16., hétfő 12:33

Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. április 16., hétfő 12:32

jó hír.

viszont casemiro utóbbi hónapok teljesítménye alapján óriási veszélyt jelent számunkra. és zz-nél nem lesz kérdés, hogy játszani fog-e.
GARETH:coffee:

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. április 16., hétfő 12:30

vidal nagy valószínűséggel offos ellenünk.
#fuckthehaters

Areola, Carvajal, Varane, Militao, Mendy, Casemiro, Ødegaard, Kroos, Hazard, Silva, Benzema

Lunin, Ramos, Hakimi, Nacho, Reguilon, Valverde, Ceballos, James, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Asensio, Jović

apti
Kedvenc játékosaid: Kroos, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: RMCF

HozzászólásSzerző: apti » 2018. április 15., vasárnap 15:55

matador írta:
dzsi91 írta:Aki tud minimálisan németül annak ajánlom heynkess tegnapi sajtótájékoztatóját,hogy mi a véleménye ezekről a nagy bírózásokról,a bl duplánkról, meg a felfújt lufikról mint a psg.
Linket tudsz dobni?
https://www.youtube.com/watch?v=M66MdfusrPo

matador
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric

HozzászólásSzerző: matador » 2018. április 15., vasárnap 14:06

dzsi91 írta:Aki tud minimálisan németül annak ajánlom heynkess tegnapi sajtótájékoztatóját,hogy mi a véleménye ezekről a nagy bírózásokról,a bl duplánkról, meg a felfújt lufikról mint a psg.
Linket tudsz dobni?
Sportfilozófia: Roger Federer

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 15., vasárnap 13:15

Tudtommal hetek óta bajlódik a térdével.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. április 15., vasárnap 13:08

GARETH:coffee:

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

realistahuni
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. április 15., vasárnap 7:40

Jelenleg James a box to box. A Sevilla ellen majdnem 13 km-t futott.
Majd remélem úgy alakul, hogy Varane és James sprintelnek egyet egymás ellen is, edzés videokat nem néztem tavaly (se). :mrgreen:
"Nincs gyűlölködés. Csak óriási csalódás van. Nekem az atleti az életem. Megint nem sikerült. Nem tudod milyen érzés. Megalázo. Elvesztettem a foci iránti érdeklődésem. Na mindegy. Most már leszarom."

Gengszter Zoltán, 2019

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 15., vasárnap 1:45

Kétélű dolog,de most úgylátszik nagyon bepöccentek a srácok erre a szánalmas hadjáratra.

Mindenesetre kösz mindenkinek,hogy az amúgy jóllakott kis brigádunkat úgy felbasszák,hogy valszeg úgy fognak kaparni mint az első bl címért.

Ha ezt a feszkót Zz megfelelően vezeti le a csapaton akkor itt nagyon durva dolgok jöhetnek,ami nagyon sok mindenkinek ,nagyon sok helyen fog fájni.

Amúgy 2 nap után ismét fellátogattam facebookra nézelődni.Brutális,de ez már nem az a röhögős dolog,valahol szégyellem,hogy ezek az emberek léteznek vagy,hogy én is közülük való vagyok vagy ilyesmi. Geci de hát ugyanezt csinálják mindenben,halomra ölik egymást utálnak valamit amit nem is értenek,nincs saját gondolata egyiknek sem.szánalmas.

Én kajak idén úgy ültem neki a szezonnak,hogy teljes mértékben leszarom mi lesz,egyáltalán nem hatott volna meg ha a psg agyonver minket meg a 20pontos hatrany mert jollaktam.A barsza vereség ezek mind semmiségek ahhoz a sikerhez képest amit tavaly átéltünk.De ez amit megindítottak ezek amikre már szavakat nem találok én már csak a fájdalmukat akarom,a vergődésüket,azt hogy belülről eméssze fel őket a Real Madrid és soha többet ne akarjanak leülni egy meccs elé.És ezt most mindenféle poén meg irónia nélkül mondom.Én imádom a csapatomat és a sikereit de nekem most már nem a tripla számít innentől.Azt akarom,hogy mindenki aki ennyire nem tisztel,bemocskol üldöz egy klubot aki mindig megadta a kellő tisztelet a rivális klubjainak,(még a barcelonanak és az atleticonak is) az idén olyan élményben részesüljön május 24ikén,hogy soha többet ne akarjon részese lenni ennek a sportnak,semennyire se nézőként ,se szurkolóként ,semmiként.Mert egyszerűen nem érdemli meg,alapvető hiányosságai vannak mentálisan és fizikálisan is a labdarugás minden formájához.
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

RealAsensio
Kedvenc játékosaid: CR

HozzászólásSzerző: RealAsensio » 2018. április 14., szombat 23:23

Néhány előny, ami mellettünk szól:
- rutin: nincs mit magyarázni ezen, 4 év alatt 3 megnyert bl döntő, megannyi fordulattal és kiélezett meccsel, kezdve a halálból visszahozott döntővel (Ramos), a tizenegyespárbajban 100%-os teljesítménnyel megnyert döntővel (ifjonc magabiztos Vazquez, fél lábára sérült Bale-lel, és persze CR a végén...), illetve a 4-1-es Juve elleni sima siker, ott is óriásit játszottunk. A Bayern meg hányszor esett el a döntő kapujában?
- hiányzó emberek: nálunk Nacho az, aki hiányzik, náluk viszont Neuer. Utóbbi hatalmas érvágást jelent a csapatának, a világ egyik legjobb, ha nem a legjobb kapusa hiányozni fog az ellenféltől.
- mentális erő: látványos beleszarunk minden meccsbe, kivéve, ha felcsendül a bevonuláskor a bl himnusz. Ez az egyetlen sorozat, amiben még érdekeltek vagyunk, és az egyetlen sorozat, amiben motivációnkat leljük.
- Zidane: szorgalmas, tanul nap mint nap, odafigyel a részletekre, hosszú ideje fenntartja a jó öltözői hangulatot. Fiatalabb edző, mint kollégája, de amennyivel rutintalanabb, annyival modernebb is edzőként, tehát a Heynckes-Zidane párharc 1-1-re áll. Nem hinném, hogy Zizu túl fogja gondolni magát, eddig sem tette, ugyanazt a kezdőt és ugyanazt a játékot fogjuk játszani, mint eddig.
- Isco vagy Bale? Szerencsére Bale partvonalon kívülre került, amivel Isco nyert nagyot, megkérdőjelezhetetlen a pozíciója, nagyon fontos láncszem lett a csapatban. A gálakezdő tagja lett, Bale pedig elsüllyedt azzal, hogy nem lehet rá számítani.
- Ramos: láthattuk, hogy a hiánya a Juve ellen is mit eredményezett. Varane és Vallejo sokkal könnyebben került kiszolgáltatott helyzetbe, nem voltak stabilak. Ramos jelenléte sokat jelent a csapatnak, így, hogy Ramos ott lehet majd az első meccsen, a védelmünk ismét összeállhat a legerősebb felállásba.
- pihenés: 1 hetünk van készülni a Bayernre, tisztán. Zizuék ezt már tudták előre, szóval ahogyan korábban is említettem, az edzői stáb alaposan felkészülhet és tervezheti az edzéseket, felállások gyakorlását, szabadrúgások és beadások kivédekezését (hiszen láthattuk, mennyire sebezhetőek vagyunk ilyen szituációkban). Ez az egy hét döntő tényező lehet, pláne hogy...
- idegenben kezdünk. Szerencsés sorsolás, ha már úgy is a Bayernt kaptuk, legalább ennyi járt nekünk.
- :goat: A legfontosabb tényező. Csúcsformában az öreg, extramotivált, talán még sosem volt ennyire éhes a sikerre. Nem csak a BL múlik rajta, egyéni szempontból is fontos. Ha megdönti a saját maga rekordját, és újra BL-t nyer a Reallal, nem kaphatja más az Aranylabdát, mint CR (kivéve ha Messi megnyeri Argentínával a vb-t). És az már a 6. lenne neki, amivel kb vissza is vonulhat. Az ő szerepe a Bayern ellen kulcsfontosságú lesz.
- Benzema: a Bayern ellen mindig remekül játszott, most sem lesz ez másképp, szerintem oda fog bacni a németeknek, régóta adós egy 100%-os teljesítménnyel, úgyhogy számításaim szerint a két meccsen be fog találni, ha mégsem, akkor majd a döntőben. :mrgreen:
- szurkolók: szerintem a visszavágón a Bernabéu igazi pokol lesz a Bayern számára, nem úgy mint ahogy a Juve ellen volt. Természetesen ez fordítva is igaz, München lángolni fog, mikor megérkezik a Real Madrid gépe. Az első perctől kezdve nyomást fognak helyezni a játékosokra, de ezidáig mindig jól reagálta le a csapat, és a pályán válaszoltak.
- nyomás: egyértelműen a Bayernen van, hiszen a játékosaik be vannak szarva tőlünk, tehát vagy teli gatyával lépnek majd pályára, vagy vért isznak meccs előtt, mindkettő nekünk kedvez.

Úgy érzem, ha nem fogunk ki rossz meccset, miénk lesz már az első meccs is. A tippem az, hogy az odavágót 1-1-re hozzuk, a visszavágón nyerünk 2-1-re. :salute:
:goat:

illgner

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. április 14., szombat 22:49

Ez szerintem inkább hátrány. A Bayern most pont jó ritmusban tud játszani, és rotálni az embereit, kedden jön a Leverkusen elleni kupameccs, szombaton a Hannover ellen egy laza bajnoki. Ilyenkor egy hét éles meccs nélkül pont nem jön jól egy csapatnak.

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 14., szombat 21:11

Fasza,hogy egy teljes hetunk lesz felkészülni a bayernre.Én emlékszem utóljára mikor volt ilyen :coffee:
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

Steve
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Ramos, Marcelo

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. április 14., szombat 21:10

Sierra írta:
heynkess
Heynkess
Heynckess
csóri öreg, senki nem tudja leírni a nevét. :( :(
Heineken

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 14., szombat 20:51

Sierra írta:
heynkess
Heynkess
Heynckess
smart guyok csak juppozzák, jupp jupp
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

H.E.H.E.
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 14., szombat 20:34

misafeco írta:
M1Ö írta: Mert? Sokkal inkább kedvez nekünk Martinez játéka, mint Vidalé. Igaz, hogy okosabb játékos, de nekem nagyon nem hiányzik a Vidal féle btb játék.
Jelenleg James a box to box. A Sevilla ellen majdnem 13 km-t futott. :loveyou:
futhat akármennyit, ha egy sebességi fokozatban, azaz konstans 12 km/h-val teszi, mint benzema :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Sierra
Kedvenc csapatod: Navas, Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo, Modric-Kroos-Casemiro, Bale-Benzema-Cristiano

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. április 14., szombat 20:25

heynkess
Heynkess
Heynckess
Realmadrid <3

Siempre fieles e Inmortales como el tiempo, inalterables como la Historia, que tienen un nombre propio: ULTRAS SUR!!

Navas
Carvajal - Varane - Ramos - Marcelo
Modric - Casemiro - Kroos
Bale - Benzema - Cristiano

BEST TEAM EVER :salute:

BlancoMark

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. április 14., szombat 13:45

apti írta:Jól láttam, hogy a Bayern előtti odavágó előtti hétvégén a Sevilla ellen játszanánk de akkor nekik kupadöntő lesz a Barca ellen? (hétközi forduló lesz otthon szerdán Bilbao ellen)
Azaz igy van akkor egy egész hét a Bayernre készülni ami nem rossz azért egyáltalán
Igy van, nagyon jol jon ez nekunk. :)

apti
Kedvenc játékosaid: Kroos, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: RMCF

HozzászólásSzerző: apti » 2018. április 14., szombat 13:04

Jól láttam, hogy a Bayern előtti odavágó előtti hétvégén a Sevilla ellen játszanánk de akkor nekik kupadöntő lesz a Barca ellen? (hétközi forduló lesz otthon szerdán Bilbao ellen)
Azaz igy van akkor egy egész hét a Bayernre készülni ami nem rossz azért egyáltalán

M1Ö
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. április 14., szombat 12:36

misafeco írta:
M1Ö írta: Mert? Sokkal inkább kedvez nekünk Martinez játéka, mint Vidalé. Igaz, hogy okosabb játékos, de nekem nagyon nem hiányzik a Vidal féle btb játék.
Jelenleg James a box to box. A Sevilla ellen majdnem 13 km-t futott. :loveyou:
Igen, láttam, hogy a Martinez-Thiago, James az alap. Hát érdekes. Nem akarom elkiabálni és nem is beképzeltségből írom, de szerintem nekünk ez rohadtul fekszik.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Vissza: “Labdarúgás”