Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. április 12., kedd 10:19

41. Csalódott vagyok, pedig a kihagyottak többsége akkor játszott amikor én még meg sem voltam :lol:.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. április 12., kedd 9:55

Halfkey írta: Vicces játék, nekem úgy lett 45, hogy Viniciust meg Carvajalt kihagytam, õk már olyan rég játszottak :D :D
42. Punisher nekem is lemaradt :mrgreen: Csóri Morientest minden ilyen quizzben elfelejtem :D
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. április 12., kedd 9:28

Halfkey írta:A City szerintem ma nem fog
Oké, vicces, de elég egyértelmű, hogy úgy értettem, ebben a fordulóban. :roll: :mrgreen:

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. április 12., kedd 9:24

Donát írta:
ikarus93 írta: Sztem a Bayern kifog esni ma. :kalapos:
A Bayern vagy a City közül az egyik, szerintem is.
A City szerintem ma nem fog :)

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. április 12., kedd 9:23

ikarus93 írta: Sztem a Bayern kifog esni ma. :kalapos:
A Bayern vagy a City közül az egyik, szerintem is.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. április 12., kedd 9:05

Vicces játék, nekem úgy lett 45, hogy Viniciust meg Carvajalt kihagytam, õk már olyan rég játszottak :D :D

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2022. április 12., kedd 8:46

45. :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. április 12., kedd 8:43

Király volt, köszi! 47/50.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Savio, Celades es Karanka maradt ki.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2022. április 12., kedd 8:31

Ha már este BL, akkor egy kis BL emlékek között keresgélés :)

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2022. április 12., kedd 7:56

Sztem a Bayern kifog esni ma. :kalapos:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. április 11., hétfő 19:29

Mester77 írta: 🚨 TUCHEL PRE GAME PRESS CONFERENCE:

🗣“We don't have much of a chance given what happened in the first game, the competition we're playing in, the rival and the stadium. It's highly unlikely, but it's worth a try. Trying means being at 100% and looking for our limit. It is what it is, it's a big night."

🗣“The challenge is incredibly difficult, but we have the right to dream. Sometimes, it is important to imagine things and dream. In Sports everything is possible always and anything can happen. we're hoping to fulfill our dream."

🗣“In the first leg we tried to plan a more physical and intense game.We've got a big disadvantage in terms of fitness because Madrid have been making five substitutions all season and we play in the more physically demanding League”.

🗣“We couldn't implement a higher tempo in the first game because of their fitness and the ability to slow down the game. We will have to find a way to play a more physical game”.

🗣"It's one of the biggest challenges, away at Bernabeu... It's even more difficult if you need to win with a minimum of 2 goals or maybe even a three-goal-difference. That makes it almost impossible."


Nekem kicsit olyan ez, mintha azt akarná elérni, hogy hátra dőljünk, mert már elengedték. Közben..
Igen. Már az odavágó után elkezdte a vetítést.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. április 11., hétfő 17:14

Halfkey írta:
We've got a big disadvantage in terms of fitness because Madrid have been making five substitutions all season and we play in the more physically demanding League
Azigen.
latszik hogy nem nezett iden real meccseket :mrgreen:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. április 11., hétfő 17:13

We've got a big disadvantage in terms of fitness because Madrid have been making five substitutions all season and we play in the more physically demanding League
Azigen.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2022. április 11., hétfő 17:10

🚨 TUCHEL PRE GAME PRESS CONFERENCE:

🗣“We don't have much of a chance given what happened in the first game, the competition we're playing in, the rival and the stadium. It's highly unlikely, but it's worth a try. Trying means being at 100% and looking for our limit. It is what it is, it's a big night."

🗣“The challenge is incredibly difficult, but we have the right to dream. Sometimes, it is important to imagine things and dream. In Sports everything is possible always and anything can happen. we're hoping to fulfill our dream."

🗣“In the first leg we tried to plan a more physical and intense game.We've got a big disadvantage in terms of fitness because Madrid have been making five substitutions all season and we play in the more physically demanding League”.

🗣“We couldn't implement a higher tempo in the first game because of their fitness and the ability to slow down the game. We will have to find a way to play a more physical game”.

🗣"It's one of the biggest challenges, away at Bernabeu... It's even more difficult if you need to win with a minimum of 2 goals or maybe even a three-goal-difference. That makes it almost impossible."


Nekem kicsit olyan ez, mintha azt akarná elérni, hogy hátra dőljünk, mert már elengedték. Közben..
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. április 11., hétfő 16:34

Real Madrid are preparing a huge tifo for the Chelsea match tomorrow: It will be a picture of a king holding a card with the number 13 on it and a message for Chelsea in all capital letters: "YOU CAN'T PLAY WITH THE KING OF EUROPE". Real Madrid made the tifo yesterday
nehogy aztán meglepi legyen a vége :mrgreen:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2022. április 11., hétfő 16:03

Olyan Atleticosan elfetrengjük az időt, eldugjuk a labdát, kontrázunk aztán a Chelseanek esélye se lesz. :kalapos:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. április 11., hétfő 15:59

realbeckham írta:
sebydani írta:
Én jelenleg nem aggódok bár tényleg nincs lefutva még. Viszont mivel nekik nyomniuk kell ami a csövön kifér szerintem bőven lesz lehetőségünk támadni meg kontrázni,
én epp ezért fedet a kp ra raknam, kroos kárára, jobbra meg a vadlovat(bocs :mrgreen: )
A németet a masodik felesben hoznam be, eldugni a bogyót, lassítani, hogy mindenki nyugodjon le a picsaba.
Én akkor már inkább Rodryt raknám be. Gyors és tud védekezni is. Ja és nem szarja telibe :D.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. április 11., hétfő 15:08

Pad'em írta:
realbeckham írta: én epp ezért fedet a kp ra raknam, kroos kárára, jobbra meg a vadlovat(bocs :mrgreen: )
A németet a masodik felesben hoznam be, eldugni a bogyót, lassítani, hogy mindenki nyugodjon le a picsaba.
Én a vadlóból ilyen éles meccsen már nem kérek, max időhúzó csereként mint odakinn. :D Még véletlenül telibeszarná a meccset, nem zárna vissza etc, jó lesz Fede a szélen. Max Asensiót előzi nálam, de ő meg hálisten úgy tűnik kikerül a pixisből.
Jaja. Teljesen adom. Nem gondoltam at tisztan a Walesit :mrgreen: A kontrarol eszembe jutott , hogy 14 ben mit muveltunk az Allianzban es eszembe jutott, hogy még most is "van"egy Bale unk.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. április 11., hétfő 15:00

realbeckham írta:
sebydani írta:
Én jelenleg nem aggódok bár tényleg nincs lefutva még. Viszont mivel nekik nyomniuk kell ami a csövön kifér szerintem bőven lesz lehetőségünk támadni meg kontrázni,
én epp ezért fedet a kp ra raknam, kroos kárára, jobbra meg a vadlovat(bocs :mrgreen: )
A németet a masodik felesben hoznam be, eldugni a bogyót, lassítani, hogy mindenki nyugodjon le a picsaba.
Én a vadlóból ilyen éles meccsen már nem kérek, max időhúzó csereként mint odakinn. :D Még véletlenül telibeszarná a meccset, nem zárna vissza etc, jó lesz Fede a szélen. Max Asensiót előzi nálam, de ő meg hálisten úgy tűnik kikerül a pixisből.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. április 11., hétfő 14:48

sebydani írta:
Én jelenleg nem aggódok bár tényleg nincs lefutva még. Viszont mivel nekik nyomniuk kell ami a csövön kifér szerintem bőven lesz lehetőségünk támadni meg kontrázni,
én epp ezért fedet a kp ra raknam, kroos kárára, jobbra meg a vadlovat(bocs :mrgreen: )
A németet a masodik felesben hoznam be, eldugni a bogyót, lassítani, hogy mindenki nyugodjon le a picsaba.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 228 regisztrált és 0 vendég