Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. március 12., kedd 15:13

gólvonal írta: Kár, hogy Jadon Sancho neve nem merült fel eddig. Benne is van kakaó...
Brit. + Erre a szerepre már itt van Vini és még jön Rodrygo is. Most már kész ember kell. Hazard vagy és Bappé.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2019. március 12., kedd 15:11

Kár, hogy Jadon Sancho neve nem merült fel eddig. Benne is van kakaó...

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. március 12., kedd 15:05

Jezusom de orulok zidanenak, meg mindig nem hiszem el hogy visszahoztuk. Meglatram hogy hivatalos bejelentes es rettegtem hogy a cikkben mourinho terden csuszos golore lesz a bernabeubol.

Kapus poszton allunk a legjobban, tb marad szerintem, navas megy. Remelem top vagy majdnem top csapatba megy mert baromira megeredemelne. Cserekapus tok mindegy nekem, lehet lunin is.
Vedelem, igy hogy zz maradt, marcelo is fog szerintem. Vallejo megy, helyette kene militao o a hirek szerint 50m. Reguilont vagy hakimit itt kell tartani, marceloval 50-50be rotalni. Es odriozolat sokkal tobbet jatszatni.
Kkp: szerintem itt lesz a legnagyobb kerdes, james, kovacic, odegaard, brahim.. Jamest, kovacicot el, a masik kettot kolcsonadnam. Kovacic a chelseabe se tudja beverekedni magat, 25 eves es 5 eve nem volt stabil kezdo. Isco is maradni fog igy szerintem. Kroos-case-modric 3mast annyiban bontanam hogy kell mellejuk egy hasonlo kaliber hogy lehessen foleg modricot rotalni. Ceballosnak orultem volna ha szintet lep, de valamiert nem kapja meg a lehetoseget sem, es zz meg ennyit sem jatszatta. Ez a hirek szerint erikssen lesz, 100-120 korul hozhato jovore lejaro.
Ez a kk, tovabbra is buntetne, tehermentesitore meg itt lehet valverde, ceballos vagy llorrente. Maradjon amelyik turi hogy epizodista.
Tamadok: benzema marad, hazardot hozni kell mindenfelekeppen. Mbappeban nem hiszek, a psg nem fogja eladni. Ha meg annyira jonni akarna vagy akart volna hozzank zz miatt is akkor jott volna 2 eve. Nem igy lett, ketlem h megtudnank venni pedig o lenne a legjobb opcio, egy mbappe-benzema-hazard 3mas ott elol az komoly lenne, padrol a faradt vedokre meg egy vinicius asensio paros.
De ha nem jon, joao felix is jo lenne.

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. március 12., kedd 15:00

istimester írta:

Ezzel szemben Eriksen az átlagnál sokkal jobb (de nem klasszis) középpályás, akinek jövőre lejár a szerződése. Levy most kap érte pénzt vagy soha többé.

Az egy dolog, hogy Bale és a szurkolók és Solari között elmérgesedtek a kapcsolatok, de azért még kezeljük helyén a dolgokat.
Szerintem akkor lett volna a dolog helyén kezelve ha hagyják ZZ-nek az elmúlt nyáron eladni. Egy félroncs 30 éves emberről beszélünk aki nem tud egy korrekt szezont lehozni. Nem tudom mennyi lehet most a reális ára(70-80?). Cserélni nem cserélném én se a dánra de csak azért mert fölösnek érzem. Jó lenne pénzért tenni akkor Hazard üzletet nagyjából egálba hoznánk.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2019. március 12., kedd 14:59

kiserik írta: Szerintem Bale-nek 1 célja van: kitölteni a szerződését és utána visszavonulni. Addig is megkapja a kis pénzecskéjét (bruttó 30) és hagyjanak neki békén.
Ezt èn is így làtom sajnos. Egyedül csak ùgy tudnànk megszabadulni tőle, ha àron alul adjuk el.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3291
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. március 12., kedd 14:59

dannen írta: csak azt felejted ki a kepletbol, hogy nem lehet ra szamitani, mivel allandoan serult. igy meg nem er semmit a tudasa. pontosan, hogy mostmar apropenzert el kell szorni, mert olyan fizetese van, hogy nevetseges.
Nem felejtettem el.

Ettől még Bale egy jegyzettebb csapat többet elért játékosa, aki a döntő pillanatokban szinte mindig hozzátett a sikerhez. Hosszútávú szerződéssel.
Eriksennel meg az egyezik meg januárban, aki csak akar. A Spurs beleegyezése nélkül.

Messze nem olyan kiegyenlítetlenek a tárgyalási pozíciók, miként azt itt sokan láttatják.

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. március 12., kedd 14:56

Szerintem Bale-nek 1 célja van: kitölteni a szerződését és utána visszavonulni. Addig is megkapja a kis pénzecskéjét (bruttó 30) és hagyjanak neki békén.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. március 12., kedd 14:53

Anthony írta:
KAG írta: Pogba es Eriksen azert elegge mas tipusu jatekos. :D
De hasonló poszton játszanak.
...
Persze, de ez eléggé Alma-Körte hasonlat.
Azok is hasonlók, mégis tök mások.
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. március 12., kedd 14:49

dannen írta:
istimester írta:
Melyik univerzumban?

Bale egy többszörös BL-győztes játékos, fontos gólokkal vett részt a csapat sikereiben és még három évig élő szerződése van a Real Madridban. Megfelelő ajánlat esetén eladnám, de ez nem jelenti azt, hogy mindenáron el kell szórni ápróért.

Ezzel szemben Eriksen az átlagnál sokkal jobb (de nem klasszis) középpályás, akinek jövőre lejár a szerződése. Levy most kap érte pénzt vagy soha többé.

Az egy dolog, hogy Bale és a szurkolók és Solari között elmérgesedtek a kapcsolatok, de azért még kezeljük helyén a dolgokat.

Neymart meg felejtse már el az öreg.
csak azt felejted ki a kepletbol, hogy nem lehet ra szamitani, mivel allandoan serult. igy meg nem er semmit a tudasa. pontosan, hogy mostmar apropenzert el kell szorni, mert olyan fizetese van, hogy nevetseges.
Spursnek egy hatalmas igazolás lenne visszanyerni egy világsztárt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3291
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. március 12., kedd 14:08

Sorrentino írta: Eriksen-èrt viszont lehet reàlis lenne Bale. De amilyen a Spurs menedzsmentje, ide is kellene mèg pènz.
Melyik univerzumban?

Bale egy többszörös BL-győztes játékos, fontos gólokkal vett részt a csapat sikereiben és még három évig élő szerződése van a Real Madridban. Megfelelő ajánlat esetén eladnám, de ez nem jelenti azt, hogy mindenáron el kell szórni ápróért.

Ezzel szemben Eriksen az átlagnál sokkal jobb (de nem klasszis) középpályás, akinek jövőre lejár a szerződése. Levy most kap érte pénzt vagy soha többé.

Az egy dolog, hogy Bale és a szurkolók és Solari között elmérgesedtek a kapcsolatok, de azért még kezeljük helyén a dolgokat.

Neymart meg felejtse már el az öreg.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. március 12., kedd 13:53

KAG írta: Pogba es Eriksen azert elegge mas tipusu jatekos. :D
De hasonló poszton játszanak.
Hmm, mondjuk ha nem jut top4-be a United, az azért még jó lehet nekünk, ha onnan akarnánk igazolni, bár nem tartom valószínűnek. Azért De Gea szabad lesz a nyáron :lol:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. március 12., kedd 13:30

Neymar, Mbappe, Mané, Salah, Hazard, Kane es Pogba, mind celkeresztben vannak. Hazard erkezese biztos, mellette Militao 99%.
„Zidane francia, szóval Mbappéval tud kezdeni valamit, nemde? Most jól kell befejeznünk ezt a szezont, és kiválóan felkészülnünk a következőre" – idézte az ESPN Pérezt, akitől aztán konkrétan megkérdezték: Mbappé vagy Neymar?
"MINDKETTŐT VINNÉM"
– jött a válasz.
B-)
:goat:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. március 12., kedd 13:13

Pogba es Eriksen azert elegge mas tipusu jatekos. :D
ZIDANE

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. március 12., kedd 12:55

ateeemadrid írta: A KP-ra mondjuk Pogbát felőlem elhozhatjuk, ha neked is megfelel. :mrgreen:
Deal :mrgreen:
Egy Pogba-Eriksen tipusú játékost le kéne akasztani a kp-ra mindenképpen.

Kötsög angolok is pont most tesznek be nekünk. Mourinho még maradhatott volna egy kicsit, és akkor lehetne hozni boldog-boldogtalant tőlük :lol: Na meg a Chelsea a transfer banjával.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2019. március 12., kedd 12:46

Kovacic-nak amúgy most nyàron jàr le a kölcsönszerződèse. Nàlunk is eddig van csak kontraktja? Vagy ő is rèsze lenne a Hazard üzletnek?

Mbappè üzletbe a zsàk pènzen kívül mehetne Isco is. Psg-ből csak így lehetne picit is mozdítani. Gondolom Bale nem kène nekik se.

Eriksen-èrt viszont lehet reàlis lenne Bale. De amilyen a Spurs menedzsmentje, ide is kellene mèg pènz.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. március 12., kedd 12:45

Csori Marcelo, nehanyan csak legyintenek, mintha valami tucat jatekos lenne. Szo nelkul eladnak itt sokan. Pedig van meg benne kraft, CR-t is felepitette ZZ, ugy, hogy az jo legyen neki is, nekunk is. Akkor a brazilt ne tudna?
(Raadasul csapatkapitanyrol van szo.)
Marcelo mogott megjelent egy extra Reguilon, aki nem szarral gurigazik. Igy lehet nyomatni a bal oldalon. Jobbon ugyanez a szitu. Odriozola tobb, mint megfelelo Carvajal moge.

Mbappe, Hazard, es meg valaki lesz a nyaron. A legnagyobb eselyunk iden nyaron van Mbappera, ZZ-vel a fedelzeten. Mikor ha nem most? Penz is van, helye is van, mezszamot is kerhet, projekt is van, francia peldakep az edzo, stb stb.
:goat:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. március 12., kedd 12:36

Anthony írta:
ateeemadrid írta: szóval
+Militao, Kova, Ödegaard, Hazard, MBappé, Raúl de Tomas
Bale meg menjen minél messzebbre lehetőleg, illetve valakiket kölcsön is lehet dobni, akik kevés lehetőséget kapnának (Rodrygo, Ceba, Llorrente, Asensio, ahogy ZZ számít rájuk)
Ez így kevés. Kell a középpályára is hozni egy sokoldalú játékost, aki kezdő szintű, nem ilyen Odegaard félét. Modric már nagyon benne van a korban.
Előre is harmatgyenge az a Raúl de Tomas, persze ha van Hazard+Mbappé, az jó lenne azért.
Marcelo is gond: én elhiszem, hogy össze fogja szedni magát, de a hőskorban is gyenge volt a védekezése, az már nem fog feljavulni. Őt is komolyan forgatnia kellene ZZ-nek, nem maradhat kirobbanthatatlan alapkezdő.
Akármilyen tehetséges a Benzema-Modric-Marcelo hármas jönnek a fiatal, erőszakos játékosok, és szétfutják, elnyomják őket, láthatjuk egy Ajax, Liverpool stílusú csapat úgy rohangásznak, mint a mérgezett egerek.
A híreknek megfelelően is próbáltam vizionálni a dolgot, szerintem Isconak és Marcelonak nem nagyon van már jövője a csapatnál, de úgylátszik ZZ számít rájuk. A Raúl de Tomas srácot nyilván csak Mariano helyett képzelném el is, abszolút kiegészítő embernek, de Karim mellé más 9-es úgysem fog érkezni. A KP-ra mondjuk Pogbát felőlem elhozhatjuk, ha neked is megfelel. :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. március 12., kedd 12:31

ateeemadrid írta: szóval
+Militao, Kova, Ödegaard, Hazard, MBappé, Raúl de Tomas
Bale meg menjen minél messzebbre lehetőleg, illetve valakiket kölcsön is lehet dobni, akik kevés lehetőséget kapnának (Rodrygo, Ceba, Llorrente, Asensio, ahogy ZZ számít rájuk)
Ez így kevés. Kell a középpályára is hozni egy sokoldalú játékost, aki kezdő szintű, nem ilyen Odegaard félét. Modric már nagyon benne van a korban.
Előre is harmatgyenge az a Raúl de Tomas, persze ha van Hazard+Mbappé, az jó lenne azért.
Marcelo is gond: én elhiszem, hogy össze fogja szedni magát, de a hőskorban is gyenge volt a védekezése, az már nem fog feljavulni. Őt is komolyan forgatnia kellene ZZ-nek, nem maradhat kirobbanthatatlan alapkezdő.
Akármilyen tehetséges a Benzema-Modric-Marcelo hármas jönnek a fiatal, erőszakos játékosok, és szétfutják, elnyomják őket, láthatjuk egy Ajax, Liverpool stílusú csapat úgy rohangásznak, mint a mérgezett egerek.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. március 12., kedd 12:14

Én a KP-ra továbbra sem igazolnék, Kanté nálam túl van fújva, szerintem semmivel nem jobb Casemironál. Bár a londoni kaland kurvára nem jött be Kovának, én visszahoznám, továbbra is látok benne lehetőséget, illetve Ödegaardot is mindenképp bepróbálnám. Modric bizonyította, hogy bőven van még benne kraft, Kroos is összefogja szedni magát, úgyhogy a középpályás igazolás szerintem abszolút nem létszükség.

Llorrente, Kova, Casemiro, Ceba, Modric, Kroos, Ödeegaard, ráadásul Isco lehet kap egy 176. esélyt is. Ennek szerintem bőven elégnek kéne lennie. Hátra a Militao gyerek ügyesnek tűnik, Ő jöhet nyugodtan, hátra is meglennénk vele, Marcelo is valószínű kap még 1 szezont, addig Hakimi fejlődhet tovább a Dortmundnál.

Előre viszont mindenképp igazolni kell, Hazard teljesen kézenfekvő, illetve MBappénál bekéne próbálkozni, hátha 250 körül mozdítható lenne. Illetve a Raúl de Tomas gyerek tehermentesítésre szerintem bőven oké lenne, KAK nyilván marad továbbra is alapkezdő, úgylátszik idén bizonyítja azért, hogy lehet rá számítani továbbra is.

szóval
+Militao, Kova, Ödegaard, Hazard, MBappé, Raúl de Tomas
Bale meg menjen minél messzebbre lehetőleg, illetve valakiket kölcsön is lehet dobni, akik kevés lehetőséget kapnának (Rodrygo, Ceba, Llorrente, Asensio, ahogy ZZ számít rájuk)

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2019. március 12., kedd 11:42

Victorioo írta: Nem gyengén neki álltatok az ötleteléseknek. :mrgreen:
Hazardon kivül nem tudom milyen más galaktikus igazolás reális, ugye hármat igért Perez. Eladás oldalon Bale a legkézenfekvőbb őt esetleg egy Eriksenbe lehet betudnák vonni ha valóban kell ZZ-nek. Nekem ő kicsit fölösnek tűnik egyébként. Kante reálisabb megoldás lenne Modric és Kroos mellé, de az megint csak egy kivitelezhetetlen üzletnek tűnik, főleg ha Hazardot lenyúljuk onnan.
Nem tudom, de èn inkább Kantè-t hoznàm el a Chelsea-ből, ha vàlasztani kène. Lehet ezzel csak èn vagyok így.

Közèppàlya vele halàlos lenne, mivel levennè a terhet a 2 zseninkről.
Előre egy Vini-Benzema/Rodrygo-Mbappè támadósor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 127 regisztrált és 0 vendég