Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. április 16., kedd 14:21

Pogba, egyértelműen. Eriksen-t nem tudmk elképzelni, hogy kkp ként működne egy 4-3-3-ban vagy 4-4-2-ben. Esetleg 4-3-1-2-ben, de akkor meg Hazard lenne felesleges és sokkal inkább a belga, mint a dán.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. április 16., kedd 14:13

Mindkettovel jol jarnank. Eriksen fixen hozna magat szerintem, Pogba kicsit rizikosabb, de talan tobb van a franciaban.
Ha az egyik fixen jon, akkor en mar orulni fogok.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 16., kedd 14:07

Nem tudom. Én eddig kicsit esetlennek és bizonytalannak láttam mindig. A felépítése és a sebessége az jónak mondható, de az ide édes kevés lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. április 16., kedd 14:05

Egyébként a Pogba-Eriksen párosból ki kit hozna inkább? Én most akciósan Eriksent, Pogba szerintem továbbra sem meggyőző ahhoz hosszútávon, sem játékban, sem személyiségben, hogy 150 milla körül belefektessünk.
A dán meg minden téren stabil, ponterős, hihetetlen munkabírású, valamint valszeg nem akarna semelyik idegenbeli meccsről a Rolls Royce-val távozni a csapatbusz helyett. És ugye nem mellékesen 1 év van a szerződéséből.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. április 16., kedd 14:04

Szerintem nagyon ígéretes a srác. Az adottságai nagyon jók, piszok gyors, dinamikus, erős, nagy munkabírású - tegnap még a meccs végén is olyan sprintet nyomott le keresztül a pályán, mondjuk Isco meg Casemiro mellett éles a kontraszt :lol: Ja és írtó jó lövője is van, labdával se ügyetlen. Tegnap néha amikor megindult Kovacic jutott róla eszembe, ki kéne hozni belőle valamit. Vkp-ként a brazil helyett lenne a legtöbb haszna, kérdés Zidane kiteszi e Case-t. Tegnap totál feleslegesek voltak ketten a pályán, Valverde-Ceba-Modric jobban nézett volna ki
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. április 16., kedd 13:57

Csak Case helyén. A többihez kevés.

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. április 16., kedd 13:30

sebydani írta: Valverde-nek amúgy milyen posztot szánunk? Vannak jó pillanatai de én eddig semennyire se látom őt hol meg hogyan tudjuk használni majd.
Szerintem ő egyelőre a tipikus mindenes a kp-n. Bárhová teheted, mindenhol hozzá a szintjét. Tegnap Kroos posztján, előtte Case posztján, de játszott már Modric megfelelőjeként is. Tavaly pedig inkább tkp-t és bal szélső kp-st játszott.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. április 16., kedd 12:43

Valverde-nek amúgy milyen posztot szánunk? Vannak jó pillanatai de én eddig semennyire se látom őt hol meg hogyan tudjuk használni majd.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. április 16., kedd 10:56

Realista24 írta:
wZoLee7 írta:

Dobd hozza Militaot, Rodrygot, mindegyikre tegyel egy 10-est, utana ird hozza a tavozokat is es egyebkent koltunk, de nem lenne veszes. Boven tudunk es kell is eladnunkjatekosokat. Bale, James, Navas, elafnam Asensiot es LV t is.
A középpályánk és védelmünk meg januárra kidöglik.
Ezt nem értem mire írod. Mondjuk én LV-t megtartanám és Rodrygo menne kölcsönbe.

------------Hazard/Vini---Karim/Jovic---Felix/LV
-------Kroos/Valverde---Case/Llorente---Pogba/Modric
Regu/Marcelo---Ramos/Nacho---Varane/Militao---Carvajal/Odri
---------------------------Courtois/Lunin

Ez szerintem full korrekt lenne jövőre. Távozók: Bale, James, Isco, Asensio, Mariano, Ceballos. Ha egyenként kapunk értük átlagban 50-et, akkor már 300 bevétel és akkor még ott van Kovacic. Ha Llorente nem kell ZZ-nek, akkor oda is hozni kell valakit, mondjuk ez a Neves gyerek.
Egyébként most azon morfondírozom, hogy ha nem jön Felix, akkor Ödegaardot kellene oda rakni, bár őt inkább hátrébb tudnám elképzelni.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 16., kedd 10:56

Realista24 írta:

A középpályánk és védelmünk meg januárra kidöglik.
Ezt nem értem. Miért? Jönne kp-ra is új arc, onnan nagyon nem is távozna senki, aki jelenleg itt van (talán Llorente-Valverde kettősből az egyik). A védelem mg adott, minden posztra van két ember. Ha meg arra gondolsz h a támadók nem védekeznének...akkor nem kell ide hozni őket. Benzema, Vini, Hazard, Rodrygo, Jovic és Felix támadó sorral nem lenne gondunk, Asensio, Bale meg Lucas maradása felesleges lenne. Na de tényleg nem értem mire gondolsz.
Jó, mondjuk az is biztos h ennyi új játékos nem fog előre érkezni.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. április 16., kedd 10:51

Fifa ON, mivel vége a szezonunknak és ez a pár meccs már csak formalitás..
Vagy nem is annyira?, azért ezek a mostani meccsek arra jók, hogy Zizu is belássa, hiába érkezett ő a csapat élére, nem javulunk és itt bizony komoly változásokra van szükség.
Ha én lennék Zizu valahogy így vernék el 300 milliót:

Hátra ugye érkezik Militao, aki igazi jolly joker, baloson is bevethető, ha baj van, középen is, ha kiválik valaki, lesznek percei bőven, nekünk meg minőségi javulás hátul.
Ez egyben azt is jelenti, hogy Nacho-nak lefőtt, én nagyon bírom a palit, respect is neki, annak ellenére, hogy nem játszott rendszeresen, mindig hozott egy stabil szintet, de szerintem max még egy szezon van benne.

Olyan hírek vannak, hogy Llorrente kölcsönbe megy majd a nyáron.
Nem hinném, hogy Casemiro pótlásnak Valverdét szánja majd Zizu, ahhoz még kevés nálam.
Ide várnék egy igazolást, Ruben Neves igencsak adná magát, nem szabadna, hogy gondot okozzon a leigazolása, kb. egy 50-esért.

Aztán egy sorral feljebb is frissítenék, Bélát becserélném Pogbára, szerintem mindkét csapat jól járhatna, Bale megújulhatna és az angol liga feküdne neki ismét, Mu nyerne egy klasszis támadót, nálunk javulna, frissülne a középpálya. Bale+30

A legnagyobb gondjaink elől voltak, így nyilván ott változtatnék a legradikálisabban.
Hazard 100, Jovic 60, Felix 120
Megtartanánk Benzemát és Vinit, Lucast cserének, aztán ezt a 6 embert úgy variálod a 3helyre, ahogy csak akarod.

-------------------------------Curtois/Lunin

Carvaj/Odri----Varane/Nacho----Ramos/Militao----Marci/Reguli

------------------------------Casemiro/Neves

------------------Pogba/Modric---------------Kroos/Isco

Felix/Lucas------------------------------------------------Hazard/Vini
---------------------------Benz/Jovic

vagy

----------------------------------Felix/Hazard
----------Jovic/Benz/Felix-------------------------Benz/Hazard/Vini

Elől lenne bőven minőség, szerintem többféle felállás is feküdhetne.
Militao 50, Neves 50, Pogba 30+Bale, Hazard 50+Kova, Felix 120, Jovic 60.
Bale, Kova, Navas, Mariano, Asensio, Brahim, Llorrente, Ceballos, Vallejo out. Bélán és Kován felül jó lenne 100-150 milliót összeszedni eladásokból és akkor olyan 200-300 milliós költekezéssel kisakkozható a fenti keret.
KB. egy Bappé árából 6 új, piszok minőségi arc a csapatban.

Nyilván egyéni álmodozás a fenti és lehet örülök, ha csak a felét meglépik majd ezeknek. :)

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. április 16., kedd 10:33

tubatibi írta: Jovic - 70 millió
Joao Felix - 120 millió
Hazard - 100 millió
Pogba - 150 millió

Ez csak potom 420 millió. :mrgreen: :mrgreen: Sima liba Pereznek, hadd szóljon. :lol:
Ebből három jönni fog.

Jovicért elméletileg mi vagyunk polepozicióban, a portugálért meg a Juve. Nagyobb szükségünk van jelenleg egy Jovicra, mint egy Joao Felixre. Plusz ahogy írtátok, kell hagyni helyet Mbappenak. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 16., kedd 10:13

wZoLee7 írta:
tubatibi írta: Jovic - 70 millió
Joao Felix - 120 millió
Hazard - 100 millió
Pogba - 150 millió

Ez csak potom 420 millió. :mrgreen: :mrgreen: Sima liba Pereznek, hadd szóljon. :lol:
Dobd hozza Militaot, Rodrygot, mindegyikre tegyel egy 10-est, utana ird hozza a tavozokat is es egyebkent koltunk, de nem lenne veszes. Boven tudunk es kell is eladnunkjatekosokat. Bale, James, Navas, elafnam Asensiot es LV t is.
A középpályánk és védelmünk meg januárra kidöglik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 16., kedd 9:40

tubatibi írta: Jovic - 70 millió
Joao Felix - 120 millió
Hazard - 100 millió
Pogba - 150 millió

Ez csak potom 420 millió. :mrgreen: :mrgreen: Sima liba Pereznek, hadd szóljon. :lol:
Dobd hozza Militaot, Rodrygot, mindegyikre tegyel egy 10-est, utana ird hozza a tavozokat is es egyebkent koltunk, de nem lenne veszes. Boven tudunk es kell is eladnunkjatekosokat. Bale, James, Navas, elafnam Asensiot es LV t is.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2019. április 16., kedd 9:36

Jovic - 70 millió
Joao Felix - 120 millió
Hazard - 100 millió
Pogba - 150 millió

Ez csak potom 420 millió. :mrgreen: :mrgreen: Sima liba Pereznek, hadd szóljon. :lol:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. április 15., hétfő 20:59

Jim írta: meglepően jó a kis spanyol, ezzel nem értek egyet :roll:
nincs semmi probléma, ha ő a kezdő
Szerintem is ügyes, de azon a szinten még nincs, hogy egy teljes szezont rábíznék.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. április 15., hétfő 19:43

mesziatti írta: Requilon nálam egy az egyben LV kategória, egy harcos, lelkes, pörgős katona, akire szükség van a keretben, de ott azért problémák vannak, ha állandó jelleggel befér a kezdőbe.
meglepően jó a kis spanyol, ezzel nem értek egyet :roll:
nincs semmi probléma, ha ő a kezdő

mesziatti
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. május 27., hétfő 19:56

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: mesziatti » 2019. április 15., hétfő 18:33

Kiindulva a vezetőség elmúlt évek beli ténykedésén és Zidane eddig mutatott felfogásából, én valami ilyesmire számítok most nyáron:

Taktika

Alapvetően Zidane 2 fő felállást alkalmazott, 4-3-3 volt az alap, mellé a 4-4-2 is sokszor bejött.
Amivel anno látványosan sokszor szét tudtunk szedni mindenkit, az a következő recept volt: masszív, stabil, biztos játék 4-3-3-ban, majd az erőnlétbeli fölényünkkel karöltve váltás 4-4-2-re a szélen két gyors szélsővel, akik meg tudják nyerni az 1v1 párharcokat és tudják a kapu elé tömni a labdákat.
Ez faszán működött, ezen a recepten szerintem nem nagyon fog változtatni Zizou.

Átigazolások

Amikre úgy tűnik szükségünk van:

1. balhátvéd
2. középhátvád
3. box to box középpályás
4. 1v1-ezni tudó szélsők
5. gólerős center

1. Marceloval szerintem már nem nagyon érdemes számolni, bár még összekaphatja magát, de valószínűleg egy környezetváltás neki is jót tenne. Sajnálnám, ha távozna, de érzésem szerint Odriozolával szereztünk egy hozzá némileg hasonló típusú játékost, aki elképesztően jól lép be a támadásokba, de hátul azért ki kell segíteni őt.
Requilon nálam egy az egyben LV kategória, egy harcos, lelkes, pörgős katona, akire szükség van a keretben, de ott azért problémák vannak, ha állandó jelleggel befér a kezdőbe.
Ide ha Hakimit visszahoznánk azzal már ki tudnék egyezni.

2. Vallejo sajnos Woodgate-szindrómás. Kár érte, nagyon tehetséges, de így nincs hasznunkra, csak a helyet foglalja a keretben.
Militao leigazolásával ez a kérdés el is dőlt, a srác nagyon durván hajaz Pepére, ennél jobb ajánlólevél nem is kell.

3. A Modric-Kroos-Casemiro hármas tökéletesen kiegészítette egymást, de sajnos eljárt felettük az idő, itt mindenképp kell a vérfrissítés. Mivel az elmúlt évek sikeréhez elengedhetetlen volt, hogy itt a világ vitán felül legjobbjai szerepeltek nálunk, így Modricot mindenképp egy hasonló kaliberrel kell pótolnunk.
Ha Pogba hozható valahogy, akár Bale “feláldozásával” :D akkor hozni kell. Ha nem sikerülne, akkor Eriksen vagy Pjanic is megfelelő alternatíva lehet.
Ödegaard lenne a másik ember akit hoznék a középpályára, szerintem bizonyított annyit, hogy megkapja ezt az évet. Kéne a középpályára egy olyan típusú kreatív játékos, mint ő.
+1: Ha Rabiot hozható lenne Llorrente helyére én szívesen látnám, bár a kezdőbe kevés, cserének meg sok lenne a fizetése.

4. Az idei egyik fő problémánk, hogy nagyon statikus a csapat, kevés párharcot nyernek meg a támadóink. Ide Rodrygo személyében egy ember már zsebben van. Hazard szintén szinte biztos hogy érkezik. Itt olyan játékosokat akarok látni, akiktől tartanak a védők és akik bátran rá is rontanak a védelemre, akik már a puszta jelenlétükkel létszámfölényes szituációkat tudnak teremteni. Ezzel a kettőssel maradéktalanul elégedett lennék.

5. Nagyon hiányzott idén egy kaput támadó gólerős csatár, ezt nem is ecsetelem tovább. Nyilván Mbappe lenne az elsőszámú jelölt, de mivel az ő megszerzése esélytelen, én Jovic érkezésének is maximálisan örülnék. A srác elképesztően jó a kapu előtt és mezőnyben sincs elveszve. A titkos jelöltem amúgy Firmino lenne ide, de őt nem hiszem hogy el tudnánk hozni.

Keret

Ezek után egy ilyen kerettel ki lennék egyezve:

Courtois/Lunin
Carvajal/Odriozola – Varane/Nacho – Ramos/Militao – Hakimi/Reguilon
Pogba/Modric – Casemiro/Llorrente – Kroos/Ceballos
Vinicius/Vazquez – Benzema/Jovic – Hazard/Rodrygo

+ egy kapus (felőlem maradhat Navas is, de egy másik, rutinos öreg rókával is kiegyeznék)
+ Ödegaard (bevethető szélen is középen is)
+ Mariano (kell még egy olyan csatár aki minden idegszálával a góllövésre koncentrál)

Mivel kiválóan működött az, hogy a 70. perc környékén behozunk 1-2 friss szélsőt, átállunk 4-4-2-re és a szélen megverve az ellenfelet nyomjuk be a labdát középre az érkezni és gólt lőni tudó embernek, így fontos lenne, hogy legyen plusz 1-1 extra emberünk a szélre és centernek a keretben.

Távozók

1. Vallejo: ennyi sérüléssel nem lehet rá számítani és már meg is vettük a pótlását.
2. Marcelo: hiányozna nagyon, de nem szeretném végignézni ahogy követi Raúl és Casillas útját az utolsó éveikben
3. Isco: látványos, de ritkán hasznos. Sokkal direktebb játékosokat szeretnék a pályán látni. + jó cserealap/sokat lehet érte kérni
4. James: megvan benne az extra faktor, de Iscoval egyetemben nincs pozíciója és Zidane se számít rá. + jó cserealap/sokat lehet érte kérni
5. Valverde: semmi extra, kb mindegy hogy el- vagy kölcsönadjuk
6. Bale: neki lejárt az ideje Madridban. Még mindig képes a semmiből is gólt lőni, de nem lehet rá számítani. + jó cserealap/sokat lehet érte kérni
7. Asensio: habár sanszos, hogy Ödegaard helyett ő marad végül a keretben, ez a beszari hozzáállás nem egy győztes ember mentalitása. Szimpatikus volt amikor berobbant, de azóta semmi sem fejlődött.
8. Brahim: mehet kölcsönbe bizonyítani.
+1: Navas: örülnék ha maradna második számú kapusnak, de nem hiányzik a médiafeszkó.

Pletykák

Sokat hallani még több fiatal tehetség nevét, mint Felix Joao vagy Sancho, de az a helyzet, hogy a legígéretesebb fiatalok szűk listáján ott van Vinicius és Rodrygo is, így még több fiatal támadó leigazolása értelmetlen lenne, akármennyire tehetségesek is. BL-t a prime Ronaldo, prime Benzema, prime Bale hármassal nyertünk, nem 18-20 éves tehetségekkel. Épp elég van belőlük a keretben, már-már így is tulzóan sokan vannak.

Megjegyzések

1. Az összeállítás írásakor figyelmbe vettem, hogy Zidane alapvetően nem kezdőben, hanem keretben gondolkozik, így én is ezt tettem. Ha 3 fronton akarunk harcolni akkor kell az, hogy adott esetben Modric kaliberű emberek üljenek a padon. A BL+bajnokság kombó is akkor esett le, amikor Ronaldot pihentetve a bajnokságban amúgy kiemelkedő Morata+James kettős tudta vinni a hátán a csapatot.

2. Szükség van a keretben az olyan “katonákra”, mint Casemiro, Llorrente vagy Vazquez. Nyilvan el tudnék képzelni a helyükön egy Kantét, Manét, de sokszor velük sem vagyunk hátrébb, illetve elég jól kompenzálják a hiányosságaikat azzal, hogy tényleg katonákként működnek.

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. április 13., szombat 19:17

Icardi helyett én még mindig inkább Jovicot hajtanám. 60 ez is az is.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. április 13., szombat 18:55

Az a qrva gáz hogy egyszerûen nem bírom elképzelni h caset padoztassa huzamosabb ideig. Kroos-case fix lesz szerintem jovore is


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 157 regisztrált és 0 vendég