Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. szeptember 22., szerda 18:55

Én kitenném 433ban jobb szélre. Oda úgy is csak rossz meg rosszabb megoldásaink vannak. Fede mehetne a kpra és besegítenek a védekezésben azon az oldalon.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 22., szerda 18:20

kiserik írta: Helyesbítenék: ez volt a felállás:
Case-Lukita
Fede-Hazard-Vini
Karim
Mondjuk Hazard ""munkájának"" hála ez sem valid, inkább ez:
------Case-Luka
Fede-----------------Vini
---Hazard-Karim

Sajna az a baj, hogy Hazard nem mozog eleget ahhoz, hogy 10esben ne okozzon nettó emberhátrányt védekezésben (rendre Karim előtt helyezkedik, vagyis inkább álldogál a kezdőkörben). Támadásban is szép az átvétel meg a piszi paszi, de hány gólunkban is vette ki a részét így vagy úgy idén? Sajnos lófasz az ember továbbra is, főleg ennyi pénzért és a legfontosabb, hogy brutál lassú mindenben.

Ja, persze, papíron szerintem is ilyesmi akart lenni, de az általad is leírt dolgok miatt szerintem szétcsúszott a csapat, főleg a celta ellen, s marad egyedül Case valami 4141-be.


Nem lehet amúgy, hogy egy ilyen drága játékos padozgat, valamit kell vele kezdeni, mert hasznos meg lehetne. De én is több melót várok tőle, akkor lennék elégedett.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. szeptember 22., szerda 17:17

raul 4 ever írta:
Kerlon írta: Szerintem hasznosan játszott, de ennél egy ekkora névtől több kell. Illetve én megnéznék egy ilyet:
Fede Cama
Rodrygo Hazard Vini
Karim

Multkor nem volt jobb oldal, illetve szerintem Eden es Karim ebben a felallasban kicsit kioltjak egymast.
Egy ILYET én is.. Kicsit óvatosabb mint a 433, maradna ember a középpályán, Haz. meg képességek alapján nyilván tud irányítani is, ha már a szélsőnek (így jelen állapotában) kevés, szeme van a játékhoz, át tudja venni a labdát és tud passzolni.
Nekem az volt elsősorban a bajom, hogy az elmúlt 2 bajnokin az volt kb. a felállás
Case
Fede-Luka-Hazard-Vinyó
Benz

Amit írtál abban van ráció, a 2 kicsi elfutkosna mellette, kicsit olyan Mou's foci simán lehetne.


Halfkey írta: *Mentális baj? Boka? Játékendszer? Öregség?
Ez most rám, vagy Hazardra vonatkozik? :lol: :lol:
Helyesbítenék: ez volt a felállás:
Case-Lukita
Fede-Hazard-Vini
Karim
Mondjuk Hazard ""munkájának"" hála ez sem valid, inkább ez:
------Case-Luka
Fede-----------------Vini
---Hazard-Karim

Sajna az a baj, hogy Hazard nem mozog eleget ahhoz, hogy 10esben ne okozzon nettó emberhátrányt védekezésben (rendre Karim előtt helyezkedik, vagyis inkább álldogál a kezdőkörben). Támadásban is szép az átvétel meg a piszi paszi, de hány gólunkban is vette ki a részét így vagy úgy idén? Sajnos lófasz az ember továbbra is, főleg ennyi pénzért és a legfontosabb, hogy brutál lassú mindenben.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 22., szerda 15:40

Kerlon írta: Szerintem hasznosan játszott, de ennél egy ekkora névtől több kell. Illetve én megnéznék egy ilyet:
Fede Cama
Rodrygo Hazard Vini
Karim

Multkor nem volt jobb oldal, illetve szerintem Eden es Karim ebben a felallasban kicsit kioltjak egymast.
Egy ILYET én is.. Kicsit óvatosabb mint a 433, maradna ember a középpályán, Haz. meg képességek alapján nyilván tud irányítani is, ha már a szélsőnek (így jelen állapotában) kevés, szeme van a játékhoz, át tudja venni a labdát és tud passzolni.
Nekem az volt elsősorban a bajom, hogy az elmúlt 2 bajnokin az volt kb. a felállás
Case
Fede-Luka-Hazard-Vinyó
Benz

Amit írtál abban van ráció, a 2 kicsi elfutkosna mellette, kicsit olyan Mou's foci simán lehetne.


Halfkey írta: *Mentális baj? Boka? Játékendszer? Öregség?
Ez most rám, vagy Hazardra vonatkozik? :lol: :lol:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. szeptember 22., szerda 15:24

Szerintem hasznosan játszott, de ennél egy ekkora névtől több kell. Illetve én megnéznék egy ilyet:
Fede Cama
Rodrygo Hazard Vini
Karim

Multkor nem volt jobb oldal, illetve szerintem Eden es Karim ebben a felallasban kicsit kioltjak egymast.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. szeptember 22., szerda 15:11

De ez a lényeg egyébként szerintem - a játékából nem láttad, láthattad. Vagyis most nem feltétlen a kondíció a probléma, hiszen ugyanilyen kondícióval ott alázta a világot.

Hogy mi, azt én nemtudom megmondani, azért vagy te itt hogy megmond a frankót :D. Mentális baj? Boka? Játékendszer? Öregség?

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 22., szerda 15:01

Halfkey írta: Beírod Gugliba hogy Chelsea Hazard, akkor látni fogod hogy egy pici pocó ott van végig.
Jó persze, kritizálni jöttem, meg mgmndani a frankót.. De még googlezzak is, mint vmi egyetemi beadandóhoz? :D :D Egy szóval kösz a tippet..

Nekem ez az egész túlsúly téma ismeretlen is volt a Benzis-photoshop-os balhéig.. Ki nézte volna ilyen szemmel Londonban? Soha nem gondoltam, hogy van modern focista, aki nem tip-top.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. szeptember 22., szerda 14:55

Pocó ide vagy oda, ha nem mutat valamit ebben a szezonban, akkor tényleg bérelt helye lesz a the worst signings ever top3-ban... :x

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. szeptember 22., szerda 14:26

raul 4 ever írta: Nem figyeltem a Chelsea-ben, nem tudom milyen amikor nem pufi, szerintem még most is az, de akkor ilyen a sokéves átlag, elhiszem..
Beírod Gugliba hogy Chelsea Hazard, akkor látni fogod hogy egy pici pocó ott van végig.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 22., szerda 14:14

Berti írta: Mindig ilyen volt a testfelépítése, jó kondiban van.

Használhatatlannak pedig nem nevezném. Kombinatív játékban nagyon illik Benzi mellé.
Az elmúlt meccsek alapján nem mondanám, hogy lefele lóg ki, inkább egy közepes teljesítményt hoz, ami jó mert elég mellé 1-2 villanás és jó meccset tud maga mögött.

Chelseas Hazardot ne várjunk még egy darabig, de már most erős a kontraszt a ZZ era között.
Kerlon írta: Alapvetően ilyen a fizikuma, nem tudom, hogy ezen mit rugozol napok óta.
Nem figyeltem a Chelsea-ben, nem tudom milyen amikor nem pufi, szerintem még most is az, de akkor ilyen a sokéves átlag, elhiszem..

A képességeit am. nem tagadom, tudom, hogy jó focista, látom, hogy szerintetek már valami, szerintem semmi. Mindig valaki mellett van, mint az árnyéka, ebben a 4231-ben.. Én semmit nem látok tőle javulást, sorry.
ZZ alatt ad1 nem is játszott :D, ad2: labdát akkor is tudott átvenni, 1-2 passz forgások, mentek akkor is, de szerintem Bale jobb volt azon a 2 meccsen augusztusban, mint Haz,. pedig őt aztán objektív/szubjektív lehet utálni és utálom is.

Szerintem ez még nagyon kevés Haz.-tól. Bár egyébként este amúgy őt kezdetném, Vinyó pihenhetne egyet.. Nyilván 2 végigsérült év után nem 5 perc lesz, amíg összeszedi magát.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. szeptember 22., szerda 13:56

szerintem is jól játszott legutóbbi meccsen, nem bújkált, játékban volt, próbálkozott.

már ennek is örülni kell, látszik némi javulás.



(hazard)

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. szeptember 22., szerda 13:49

raul 4 ever írta:
ziro4vr írta: *valszeg a fizikum csak rosszabb lesz, az hogy 1-2őt huzogat meg megtart pár labdát, sok haszna nincs*

Lehet az én szemem rossz, de szerintem még mindig iszonyú dagadt..

Itt az ismétlés a meccsről, amikor mutatják hátúlról, ahogy Correirával küzd, mielőtt amaz lesérül. Szerintem még iszonyú nagy segge, meg hasa van, 26:50ig "érdemes figyelni"..

Jelen formájában teljesen használhatatlan az ember, Pintus ide-oda, még bőven volna hova fogyni..
Mindig ilyen volt a testfelépítése, jó kondiban van.

Használhatatlannak pedig nem nevezném. Kombinatív játékban nagyon illik Benzi mellé.
Az elmúlt meccsek alapján nem mondanám, hogy lefele lóg ki, inkább egy közepes teljesítményt hoz, ami jó mert elég mellé 1-2 villanás és jó meccset tud maga mögött.

Chelseas Hazardot ne várjunk még egy darabig, de már most erős a kontraszt a ZZ era között.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. szeptember 22., szerda 12:41

raul 4 ever írta:
ziro4vr írta: *valszeg a fizikum csak rosszabb lesz, az hogy 1-2őt huzogat meg megtart pár labdát, sok haszna nincs*

Lehet az én szemem rossz, de szerintem még mindig iszonyú dagadt..

Itt az ismétlés a meccsről, amikor mutatják hátúlról, ahogy Correirával küzd, mielőtt amaz lesérül. Szerintem még iszonyú nagy segge, meg hasa van, 26:50ig "érdemes figyelni"..

Jelen formájában teljesen használhatatlan az ember, Pintus ide-oda, még bőven volna hova fogyni..
Alapvetően ilyen a fizikuma, nem tudom, hogy ezen mit rugozol napok óta.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 22., szerda 11:55

ziro4vr írta: *valszeg a fizikum csak rosszabb lesz, az hogy 1-2őt huzogat meg megtart pár labdát, sok haszna nincs*

Lehet az én szemem rossz, de szerintem még mindig iszonyú dagadt..

Itt az ismétlés a meccsről, amikor mutatják hátúlról, ahogy Correirával küzd, mielőtt amaz lesérül. Szerintem még iszonyú nagy segge, meg hasa van, 26:50ig "érdemes figyelni"..

Jelen formájában teljesen használhatatlan az ember, Pintus ide-oda, még bőven volna hova fogyni..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. szeptember 22., szerda 11:48

Az a baj hogy Tuchelnek szerintem nem kellene, még a Chelsea-re lehetett volna rásózni.
Nem illik.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. szeptember 22., szerda 11:38

ziro4vr írta: Amint lehet kiszórnám a belgát
2024 lesz ebből csak sajnos, amikor lejár az a bizonyos papír.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. szeptember 22., szerda 11:21

Amint lehet kiszórnám a belgát, valszeg a fizikum csak rosszabb lesz, az hogy 1-2őt huzogat meg megtart pár labdát, sok haszna nincs, ellenben a pénz megy el rá. Marketingre meg ott van nekünk a nuevo Pelé.
Nem illik.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. szeptember 22., szerda 11:13

Ennyire elment a foci a fizikum fele. Ha kicsit robbanekonyabb lenne Rodrygo, kivalo jatekos lehetne, a technikai resz es az agy meglenne.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. szeptember 22., szerda 11:02

Nem ertek egyet, hazard meg 80%osan is jobb, jobban tart labdat, technikasabb es kreativabb, rodrygonak meg ilyen fiatalon is mar ennyi a max.
Meg ugye konnyebb a brazilt eladni a piacon. Nagy karrierje nem lesz.
thereisonly1ronaldo

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1202
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2021. szeptember 22., szerda 10:58

hehetheoriginal írta: Nalam maradna pencema hazard vinyo hali pappe jovore, mindenki mas kuka.
Jobbhatved esetleg kozepso vedo is kell, amugy megvagyunk, jöhetnek a beellek, bajnoksagok.

hat inkabb rodrygo mint hazard, nala kukabb tamadonk nincsen, es most hagyjuk a kepesseget mert abbol semmi nem latszik a belganal.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 226 regisztrált és 0 vendég