Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2021. szeptember 24., péntek 14:13

Egyébként nyilván a prioritás MBappé-Haaland lesz a nyáron, viszont úgygondolom, hogy 3. igazolásnak mindenképpen mostmár jobbhátvédet kell igazolni.

Személyes favoritom Hakimi, de Ő nyilván esélytelen.

Sajnos nem is tudok a piacon mondani normális jobboldali bekket....
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. szeptember 24., péntek 13:26

Vagy 4-3-1-2, úgy hogy Hazard elől van Benzivel. Még leírni is rossz, semmi széle nem lenne a csapatnak.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. szeptember 24., péntek 13:21

Carletto azt mondta, hogy Asensio posztja a kp-n van. Ketlem, hogy visszarakna ot szelre.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 24., péntek 13:13

Pad'em írta: (Marca) Predicted line-up v Villarreal (4-3-3)

Courtois, Nacho, Militao, Alaba, Miguel, Valverde, Casemiro, Modric, Asensio, Benzema, Hazard.

Kroos már lehet kap pár percet.
Ohh shit, here we go again, Ase lő pár gólt és bekerül, a Benzin kívüli egyetlen másik, formában lévő ember elöl meg ki? :D
Szerintem ezek a firkászok direkt akarják a zidegbajt hozni a drukkerekre :D
Vini-Benz-Ase/Haz, vagy egyik, vagy másik, de ne mindkettő..

A Kroosos résznek örülök, Luka helyére beszállhat 15-20 perce..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. szeptember 24., péntek 12:40

(Marca) Predicted line-up v Villarreal (4-3-3)

Courtois, Nacho, Militao, Alaba, Miguel, Valverde, Casemiro, Modric, Asensio, Benzema, Hazard.

Kroos már lehet kap pár percet.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. szeptember 23., csütörtök 10:40

Pad'em írta: Ez a Fede-Cama kettős ott középen elég bitang volt. Valverdén mindig elcsodálkozom, ahogy kiront azzal a sebességgel, mindenhol ott van, egyértelműen alapkezdő kell maradjon ha visszatér mindenki. Pont ebbe gondoltam bele, hogy szerintetek mi lesz ha elérhető lesz az egész CKM? Egy valakinek mindenképp padoznia kell, de akár már kettőnek is lehetne. Nagyon sok variációs lehetőség lesz középen, remélem Carlo nem fogja nosztalgiából a hármat sokszor együtt tolni...
Szerintem ellenféltől függően fogja variálni. Ahogy már lentebb is írtam egy Fede Cama más stílusú középpályát eredményez mint a CKM. CKMel nagyon stabilan tudjuk járatni a labdát és lassítani a játékot. A másik kettő meg felrobbantja a falat ha kell - viszont ott nem árt ha Casemiro hátrébb marad a stabilitás miatt. Így hogy 5 csere van elég nagy luxus, hogy egy dupla cserével teljesen meg tudjuk változtatni a játék dinamikáját
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. szeptember 23., csütörtök 10:38

Pad'em írta: Ez a Fede-Cama kettős ott középen elég bitang volt. Valverdén mindig elcsodálkozom, ahogy kiront azzal a sebességgel, mindenhol ott van, egyértelműen alapkezdő kell maradjon ha visszatér mindenki. Pont ebbe gondoltam bele, hogy szerintetek mi lesz ha elérhető lesz az egész CKM? Egy valakinek mindenképp padoznia kell, de akár már kettőnek is lehetne. Nagyon sok variációs lehetőség lesz középen, remélem Carlo nem fogja nosztalgiából a hármat sokszor együtt tolni...
Egyértelműen ez a kettős már európai szinten is hozza a kellő sebességet meg fizikumot, velük a pályán már nem rohanna le egy bm vagy egy angol csapat minket.
Nem illik.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. szeptember 23., csütörtök 10:34

Ez a Fede-Cama kettős ott középen elég bitang volt. Valverdén mindig elcsodálkozom, ahogy kiront azzal a sebességgel, mindenhol ott van, egyértelműen alapkezdő kell maradjon ha visszatér mindenki. Pont ebbe gondoltam bele, hogy szerintetek mi lesz ha elérhető lesz az egész CKM? Egy valakinek mindenképp padoznia kell, de akár már kettőnek is lehetne. Nagyon sok variációs lehetőség lesz középen, remélem Carlo nem fogja nosztalgiából a hármat sokszor együtt tolni...
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. szeptember 22., szerda 21:58

Kerlon írta:
kiserik írta:
Helyesbítenék: ez volt a felállás:
Case-Lukita
Fede-Hazard-Vini
Karim
Mondjuk Hazard ""munkájának"" hála ez sem valid, inkább ez:
------Case-Luka
Fede-----------------Vini
---Hazard-Karim

Sajna az a baj, hogy Hazard nem mozog eleget ahhoz, hogy 10esben ne okozzon nettó emberhátrányt védekezésben (rendre Karim előtt helyezkedik, vagyis inkább álldogál a kezdőkörben). Támadásban is szép az átvétel meg a piszi paszi, de hány gólunkban is vette ki a részét így vagy úgy idén? Sajnos lófasz az ember továbbra is, főleg ennyi pénzért és a legfontosabb, hogy brutál lassú mindenben.
Dehogy volt ez a felállás. Alig volt jobb oldalunk, simán gyémánt szerű volt, amúgy is rengeteget lépett vissza Hazard és nem csatárként várta fent a labdát.
Nem akarok nagyon vitázni, de ha a meccsen nem figyeltél eléggé, akkor nézz meg pár heatmap-et. Semmilyen gyémánt nem volt ott. 4231 vagy ha úgy akarom, akkor 4411 volt. Ugyan ez volt a Celta ellen is.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 22., szerda 20:58

Real.com szerint Cama, Fede, Ase van, Modric padon.
Jó ez am., Nacho Mg+ 2 brazil szél nem lesz gagyi..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. szeptember 22., szerda 20:36

Berti írta: 🚨| REAL MADRID XI VS MALLORCA:

Courtois;

Nacho Militao Alaba Miguel;

Camavinga Modrić Asensio;

Rodrygo Benzema Vinicius.

Case végre pihen.
Hujj ez a középpálya nagyon veszélyesnek tűnik. Rodrygo meg végre kap egy kis lehetőséget kezdőként is. A védelem is végre értelmesnek tűnik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. szeptember 22., szerda 20:36

wZoLee7 írta:
Berti írta: 🚨| REAL MADRID XI VS MALLORCA:

Courtois;

Nacho Militao Alaba Miguel;

Camavinga Modrić Asensio;

Rodrygo Benzema Vinicius.

Case végre pihen.
Asensiot honnan vettuk elo most meg? :lol:
Csak szivárogtatnia kellett pár haverjával az újságíróknak, hogy nem érzi jól magát, mert nem játszhat...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára R. Carlos 2021. szeptember 22., szerda 20:36-kor.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. szeptember 22., szerda 20:34

Berti írta: 🚨| REAL MADRID XI VS MALLORCA:

Courtois;

Nacho Militao Alaba Miguel;

Camavinga Modrić Asensio;

Rodrygo Benzema Vinicius.

Case végre pihen.
Asensiot honnan vettuk elo most meg? :lol:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. szeptember 22., szerda 20:33

🚨| REAL MADRID XI VS MALLORCA:

Courtois;

Nacho Militao Alaba Miguel;

Camavinga Modrić Asensio;

Rodrygo Benzema Vinicius.

Case végre pihen.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. szeptember 22., szerda 20:32

kiserik írta:
raul 4 ever írta:

Egy ILYET én is.. Kicsit óvatosabb mint a 433, maradna ember a középpályán, Haz. meg képességek alapján nyilván tud irányítani is, ha már a szélsőnek (így jelen állapotában) kevés, szeme van a játékhoz, át tudja venni a labdát és tud passzolni.
Nekem az volt elsősorban a bajom, hogy az elmúlt 2 bajnokin az volt kb. a felállás
Case
Fede-Luka-Hazard-Vinyó
Benz

Amit írtál abban van ráció, a 2 kicsi elfutkosna mellette, kicsit olyan Mou's foci simán lehetne.





Ez most rám, vagy Hazardra vonatkozik? :lol: :lol:
Helyesbítenék: ez volt a felállás:
Case-Lukita
Fede-Hazard-Vini
Karim
Mondjuk Hazard ""munkájának"" hála ez sem valid, inkább ez:
------Case-Luka
Fede-----------------Vini
---Hazard-Karim

Sajna az a baj, hogy Hazard nem mozog eleget ahhoz, hogy 10esben ne okozzon nettó emberhátrányt védekezésben (rendre Karim előtt helyezkedik, vagyis inkább álldogál a kezdőkörben). Támadásban is szép az átvétel meg a piszi paszi, de hány gólunkban is vette ki a részét így vagy úgy idén? Sajnos lófasz az ember továbbra is, főleg ennyi pénzért és a legfontosabb, hogy brutál lassú mindenben.
Dehogy volt ez a felállás. Alig volt jobb oldalunk, simán gyémánt szerű volt, amúgy is rengeteget lépett vissza Hazard és nem csatárként várta fent a labdát.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. szeptember 22., szerda 18:55

Én kitenném 433ban jobb szélre. Oda úgy is csak rossz meg rosszabb megoldásaink vannak. Fede mehetne a kpra és besegítenek a védekezésben azon az oldalon.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 22., szerda 18:20

kiserik írta: Helyesbítenék: ez volt a felállás:
Case-Lukita
Fede-Hazard-Vini
Karim
Mondjuk Hazard ""munkájának"" hála ez sem valid, inkább ez:
------Case-Luka
Fede-----------------Vini
---Hazard-Karim

Sajna az a baj, hogy Hazard nem mozog eleget ahhoz, hogy 10esben ne okozzon nettó emberhátrányt védekezésben (rendre Karim előtt helyezkedik, vagyis inkább álldogál a kezdőkörben). Támadásban is szép az átvétel meg a piszi paszi, de hány gólunkban is vette ki a részét így vagy úgy idén? Sajnos lófasz az ember továbbra is, főleg ennyi pénzért és a legfontosabb, hogy brutál lassú mindenben.

Ja, persze, papíron szerintem is ilyesmi akart lenni, de az általad is leírt dolgok miatt szerintem szétcsúszott a csapat, főleg a celta ellen, s marad egyedül Case valami 4141-be.


Nem lehet amúgy, hogy egy ilyen drága játékos padozgat, valamit kell vele kezdeni, mert hasznos meg lehetne. De én is több melót várok tőle, akkor lennék elégedett.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. szeptember 22., szerda 17:17

raul 4 ever írta:
Kerlon írta: Szerintem hasznosan játszott, de ennél egy ekkora névtől több kell. Illetve én megnéznék egy ilyet:
Fede Cama
Rodrygo Hazard Vini
Karim

Multkor nem volt jobb oldal, illetve szerintem Eden es Karim ebben a felallasban kicsit kioltjak egymast.
Egy ILYET én is.. Kicsit óvatosabb mint a 433, maradna ember a középpályán, Haz. meg képességek alapján nyilván tud irányítani is, ha már a szélsőnek (így jelen állapotában) kevés, szeme van a játékhoz, át tudja venni a labdát és tud passzolni.
Nekem az volt elsősorban a bajom, hogy az elmúlt 2 bajnokin az volt kb. a felállás
Case
Fede-Luka-Hazard-Vinyó
Benz

Amit írtál abban van ráció, a 2 kicsi elfutkosna mellette, kicsit olyan Mou's foci simán lehetne.


Halfkey írta: *Mentális baj? Boka? Játékendszer? Öregség?
Ez most rám, vagy Hazardra vonatkozik? :lol: :lol:
Helyesbítenék: ez volt a felállás:
Case-Lukita
Fede-Hazard-Vini
Karim
Mondjuk Hazard ""munkájának"" hála ez sem valid, inkább ez:
------Case-Luka
Fede-----------------Vini
---Hazard-Karim

Sajna az a baj, hogy Hazard nem mozog eleget ahhoz, hogy 10esben ne okozzon nettó emberhátrányt védekezésben (rendre Karim előtt helyezkedik, vagyis inkább álldogál a kezdőkörben). Támadásban is szép az átvétel meg a piszi paszi, de hány gólunkban is vette ki a részét így vagy úgy idén? Sajnos lófasz az ember továbbra is, főleg ennyi pénzért és a legfontosabb, hogy brutál lassú mindenben.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 22., szerda 15:40

Kerlon írta: Szerintem hasznosan játszott, de ennél egy ekkora névtől több kell. Illetve én megnéznék egy ilyet:
Fede Cama
Rodrygo Hazard Vini
Karim

Multkor nem volt jobb oldal, illetve szerintem Eden es Karim ebben a felallasban kicsit kioltjak egymast.
Egy ILYET én is.. Kicsit óvatosabb mint a 433, maradna ember a középpályán, Haz. meg képességek alapján nyilván tud irányítani is, ha már a szélsőnek (így jelen állapotában) kevés, szeme van a játékhoz, át tudja venni a labdát és tud passzolni.
Nekem az volt elsősorban a bajom, hogy az elmúlt 2 bajnokin az volt kb. a felállás
Case
Fede-Luka-Hazard-Vinyó
Benz

Amit írtál abban van ráció, a 2 kicsi elfutkosna mellette, kicsit olyan Mou's foci simán lehetne.


Halfkey írta: *Mentális baj? Boka? Játékendszer? Öregség?
Ez most rám, vagy Hazardra vonatkozik? :lol: :lol:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. szeptember 22., szerda 15:24

Szerintem hasznosan játszott, de ennél egy ekkora névtől több kell. Illetve én megnéznék egy ilyet:
Fede Cama
Rodrygo Hazard Vini
Karim

Multkor nem volt jobb oldal, illetve szerintem Eden es Karim ebben a felallasban kicsit kioltjak egymast.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég