Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. július 7., csütörtök 18:01

halamadrid írta: Real Madrid gave their approval for Antonio Blanco to leave. His priority is to join a La Liga club.
Real Madrid have two options for Antonio Blanco’s departure: Transfer while keeping 50% of his rights or a loan deal.
@Santos_Relevo
helyes :salute:
nem kell többet siránkoznom, hogy megint nincs a meccskeretben :mrgreen:

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2022. július 7., csütörtök 17:05

Kicsit off :D De elkezdtem a Real Madriddal football managerezni, a második szezon elején járok. Sikerült ilyen keretet összehoznom :mrgreen:
Kapusok: Courtois, Onana, Casilla (kölcsönben)

Védők: Carvajal, Hakimi, Di Light, Bastoni, Nacho, Ginter, Mendy, Alaba, Miguel Gutiérrez

Középpályások: Casemiro, Valverde, Camavinga, Ryan Gravenberch, Kessie, Van den Beek (kölcsönben)

Támadók: Halaand, Mbappe, Vinicius, Rodrygo, Gnabry, Adeyemi

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. július 7., csütörtök 16:32

Realista24 írta:
Jim írta:

Blanco ne szivassa meg megint :lol:
inkább menjen kölcsönbe minnél hamarabb
idén sem játszott, most meg leigazoltuk
Chuminot
JUST IN: Antonio Blanco is leaving Real Madrid this summer.
@Santos_Relevo
Real Madrid gave their approval for Antonio Blanco to leave. His priority is to join a La Liga club.

Real Madrid have two options for Antonio Blanco’s departure: Transfer while keeping 50% of his rights or a loan deal.
@Santos_Relevo
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 7., csütörtök 16:21

Jim írta:
Pad'em írta: Ancelotti has decided that Rafa Marín, Vinicius Tobías, Antonio Blanco and Latasa will do the pre-season with the first team. @EduAguirre7
Blanco ne szivassa meg megint :lol:
inkább menjen kölcsönbe minnél hamarabb
idén sem játszott, most meg leigazoltuk
Chuminot
JUST IN: Antonio Blanco is leaving Real Madrid this summer.
@Santos_Relevo
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. július 7., csütörtök 15:04

Pad'em írta: Ancelotti has decided that Rafa Marín, Vinicius Tobías, Antonio Blanco and Latasa will do the pre-season with the first team. @EduAguirre7
Blanco ne szivassa meg megint :lol:
inkább menjen kölcsönbe minnél hamarabb
idén sem játszott, most meg leigazoltuk
Chuminot

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. július 7., csütörtök 9:15

Pad'em írta: Ancelotti has decided that Rafa Marín, Vinicius Tobías, Antonio Blanco and Latasa will do the pre-season with the first team. @EduAguirre7

Ancelotti thinks of Hazard & Rodrygo as substitutes for Benzema. @EduAguirre7
Az első része az természetes, mindig visznek fiatalokat is az előszezonra. Kíváncsi vagyok Vinicius Tobias tud mutatni valamit? Az nagyon szuper lenne nekünk ha beverekedné magát az első csapatba (csak megkapja valahogy Vini azt az útlevelet).

Hazard mint Benzema helyettese, érdekes, ki lehet próbálni hátha bejön. Kicsit félő mert a szélen is állandóan elnyomják és a földön van, de hátha jól tud lendületből érkezni, passzolni, stb.

De akkor ki lesz a jobb szélen? Csak oda szerezzünk egy jó játékost és elégedett leszek.

Ezek az amerikai turnék asszem nem nagyon segíettek a múltban, de a jelenlegi helyzetben érhető hogy akarunk egy kis pénzt szerezni.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. július 7., csütörtök 8:59

Ancelotti has decided that Rafa Marín, Vinicius Tobías, Antonio Blanco and Latasa will do the pre-season with the first team. @EduAguirre7

Ancelotti thinks of Hazard & Rodrygo as substitutes for Benzema. @EduAguirre7
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 4., hétfő 16:01

gutihaz14 írta:
Realista24 írta: El Clásico in Las Vegas will be played on Sunday, July 24 at 04:00 CET (19:00 local time).

Ehhez képest a 22 órás kezdés ajándék :mrgreen:

Mondjuk az igazat megvallva, fogalmam sincs, hogy mikor néztem meg utoljára felkészülési meccset.
amikor az atma 7et guritott nekunk? :mrgreen:
Nope. Jó eséllyel az Audi kupa volt, amin élőben ott voltam. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5293
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. július 4., hétfő 15:46

Realista24 írta: El Clásico in Las Vegas will be played on Sunday, July 24 at 04:00 CET (19:00 local time).

Ehhez képest a 22 órás kezdés ajándék :mrgreen:

Mondjuk az igazat megvallva, fogalmam sincs, hogy mikor néztem meg utoljára felkészülési meccset.
amikor az atma 7et guritott nekunk? :mrgreen:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 4., hétfő 14:27

El Clásico in Las Vegas will be played on Sunday, July 24 at 04:00 CET (19:00 local time).

Ehhez képest a 22 órás kezdés ajándék :mrgreen:

Mondjuk az igazat megvallva, fogalmam sincs, hogy mikor néztem meg utoljára felkészülési meccset.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 4., hétfő 13:50

Tjacks írta: Csöndes ez a nyár -ez is -, mondjuk ha a keretet nézem igazából nem annyira vész a helyzet. Jobb bekk jövőre is hiányozni fog ha Odri továbbra is hozza a szeleburdi kapkodós játékát, Carvajaltól konstans jó teljesítményt meg ne várjunk. Jovic még pattanhatna hogy Benz mögé legyen egy épkézláb csatár. Hátul, középen mennyiségre és minőségre is megvagyunk.

Reiner, kubo párossal mi lesz? Gondolom egyik sem marad, mennek ismét kölcsönbe.
Renier portugálokhoz, csak kölcsön. Kubot meg is veheti, aki akarja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. július 4., hétfő 12:43

Csöndes ez a nyár -ez is -, mondjuk ha a keretet nézem igazából nem annyira vész a helyzet. Jobb bekk jövőre is hiányozni fog ha Odri továbbra is hozza a szeleburdi kapkodós játékát, Carvajaltól konstans jó teljesítményt meg ne várjunk. Jovic még pattanhatna hogy Benz mögé legyen egy épkézláb csatár. Hátul, középen mennyiségre és minőségre is megvagyunk.

Reiner, kubo párossal mi lesz? Gondolom egyik sem marad, mennek ismét kölcsönbe.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2022. június 23., csütörtök 8:40

raul 4 ever írta:
sonic írta:

Szerintem max a vedelemrol szolo resz. Tchouameni lehet bejatssza majd magat a kezdobe Casemiro helyere de nem hinnem hogy startbol kezdo lesz. A 442 meg nem komoly. 433-ra van kialakitva a keret, es Ancelottinak az a kedvence. Miert valtana?
Én is telj. így gondolom. Isti írta lenn, hogy volt már 442 Jamesszel, Kroosszal, stb... De az a foci egy 8 :'( :'( évvel fiatalabb Modricra volt kb alapozva, lesérült 15 év elején, borult is minden a picsába..

Meg nincs 2 csatárunk 442höz.. Cr7-Benzi nagyon nem ugyanaz, mint Vini-Benzi
17 meg 18as bl (döntő) is kb 442 volt Iscoval :D Igazából ez erősen hasonlít most rá,Vini CR helyett,csak többet maradva szélen,jobboldal meg valahogy megoldva. A gond inkább az, hogy azóta Carvajal se játszik azon a szinten,és nem bír annyit.
Ez a Valverdés is néha hajaz egy torz 442re. Egyáltalán nem vagyunk tőle olyan messze,mint gondolnád,viszont Kroosnak nehezen látnám a helyét benne hosszú távon."bal oldalra" kéne Camavinga.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. június 22., szerda 21:44

sonic írta:
Pad'em írta: Na kíváncsi vagyok ezekből mi valósul meg:

× Ancelotti is seriously considering moving to the 442 next season. Ancelotti wants Tchouameni to play in a pivot system with another midfielder (442). Ancelotti considers Tchouameni to be a starter.

× Valverde, Camavinga and Rodrygo will play even more next season.

× Rudiger and Militao are expected to form the partnership next season.

× Ancelotti has hope Eden Hazard’s injury worries are behind him and that the club can finally enjoy his talent.

× Alaba will shift between LB and CB — mainly play LB, where he will rotate with Ferland Mendy based on opposition.

[ABC via tgm46]
Szerintem max a vedelemrol szolo resz. Tchouameni lehet bejatssza majd magat a kezdobe Casemiro helyere de nem hinnem hogy startbol kezdo lesz. A 442 meg nem komoly. 433-ra van kialakitva a keret, es Ancelottinak az a kedvence. Miert valtana?
Én is telj. így gondolom. Isti írta lenn, hogy volt már 442 Jamesszel, Kroosszal, stb... De az a foci egy 8 :'( :'( évvel fiatalabb Modricra volt kb alapozva, lesérült 15 év elején, borult is minden a picsába..

Meg nincs 2 csatárunk 442höz.. Cr7-Benzi nagyon nem ugyanaz, mint Vini-Benzi

A laligát se kell túlgondolni, a sok szar védekező, focigyilkos kiscsapat (osa, elche, atma tsai) ellen nem érzem hogy 4 kkp lenne a megoldás.. Eredményt őrizni mondjuk:
Fede-Chouchou-Modric-Cama sorral tuti lehetne, Fort Knox kutyaf@sza ehhez képest.. :lol:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. június 22., szerda 21:18

Abban is van vmi pozitivum, mert akkor a vedelem extran fog osszedolgozni es koncentralni :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. június 22., szerda 21:08

gutihaz14 írta: 🚨| Lunin will STAY at Real Madrid next season and will continue to be Courtois' backup. @JLSanchez78

:lol: :lol: akkor nem tanultunk ebbol sem. jolvanazugy
Kar
Hibás döntés szerintem is.
1 - ami engem jobban érdekel - baromira nem szint jelenleg a srac. Óriási szopo lenne, ha Tbo megserulne hetekre és neki kéne hozni a meccseket.

2 - neki sem tesz jót, hogy itt ül a padon, hisz nem fejlődik.
ZIDANE

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: sonic » 2022. június 22., szerda 20:54

Pad'em írta: Na kíváncsi vagyok ezekből mi valósul meg:

× Ancelotti is seriously considering moving to the 442 next season. Ancelotti wants Tchouameni to play in a pivot system with another midfielder (442). Ancelotti considers Tchouameni to be a starter.

× Valverde, Camavinga and Rodrygo will play even more next season.

× Rudiger and Militao are expected to form the partnership next season.

× Ancelotti has hope Eden Hazard’s injury worries are behind him and that the club can finally enjoy his talent.

× Alaba will shift between LB and CB — mainly play LB, where he will rotate with Ferland Mendy based on opposition.

[ABC via tgm46]
Szerintem max a vedelemrol szolo resz. Tchouameni lehet bejatssza majd magat a kezdobe Casemiro helyere de nem hinnem hogy startbol kezdo lesz. A 442 meg nem komoly. 433-ra van kialakitva a keret, es Ancelottinak az a kedvence. Miert valtana?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. június 21., kedd 18:06

Na kíváncsi vagyok ezekből mi valósul meg:

× Ancelotti is seriously considering moving to the 442 next season. Ancelotti wants Tchouameni to play in a pivot system with another midfielder (442). Ancelotti considers Tchouameni to be a starter.

× Valverde, Camavinga and Rodrygo will play even more next season.

× Rudiger and Militao are expected to form the partnership next season.

× Ancelotti has hope Eden Hazard’s injury worries are behind him and that the club can finally enjoy his talent.

× Alaba will shift between LB and CB — mainly play LB, where he will rotate with Ferland Mendy based on opposition.

[ABC via tgm46]
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2022. június 20., hétfő 6:55

dzsi91 írta: Ez a prime lucas Vazquez :mrgreen:
Az a vicc, hogy nem vicc. :mrgreen: Na nem mintha Lucassal nem lennék elégedett, ő azért mindig odateszi magát és sosem elégedetlenkedik.

Odriozola is esélyes amúgy erre... amúgy ha azt a szintet hozná, amit a 2020-2021-es szezon tavaszi részében, még azt se mondhatjuk rá, hogy nem ide való. Kis játékidővel egészen jó teljesítményre volt képes.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. június 20., hétfő 2:34

ANDS írta:
R. Carlos írta: ….
Jobb hátvéd posztra amúgy nem nagyon tudok elérhető opciót, és azt sem tudom mi járhat azzal kapcsolatosan a vezetőség fejében.
Kb. valami ilyesmi:
-legyen jó támadásban
-legyen jó védekezésben
- jól tűrje a padot
- kerüljék el a sérülések
- legyen olcsó
- legyen gyors és erős fizikummal rendelkező, fiatal, de rutinos
Ez a prime lucas Vazquez :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég