Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 11., hétfő 21:33

PÜ-ben tettek fel egy kérdést,ide is bemásolom a válaszomat,hátha érdekel valakit:
Cső.
a 4 sávos játékot hogyan gondolod?
4231-ben, vagy 4213-ban?
A kp működne a Luka-Toni kettőssel, és ahogyan felvázoltad kicsit előrébb James-szel, és egy rendszeresen visszazáró Bale-lel, Benzemával védekezésben?
Valahogy így gondolod:
Modric-Kroos
B-J-C
--B---

Vagy:
Modric-Kroos
-----J-------
BíBíCí
Bazzeg....olvasom....luca toni :lol: :lol: mondom ez meg ivott? :lol: :lol: aztán leesett. :lol:

Na,a 4 sávos változat.
Igen,valami olyan,ha csúcsékes focit játszunk,(még nem dőlt el,ezért van még talonban falcao,akkor 4-2-3-1).......ha nem csúcsékes,hanem elmozgót (3 támadó,nem kötött feladatokkal),akkor nem lesz falcao és akkor lehet a 4 sávban 4-2-1-3 középen jamessel.
James játszani fog szerintem,nem is az ára miatt,hanem benne rejlő tudás miatt,ha nem is mindjárt,de idővel nagy kedvenc lesz,pedig itt össztűz volt rá,amikor szóba került.
A posztjára egyébként ott van isco és kroos is,mindketten ott érzik jól magukat,de a német több posztos és mehet hátrébb is akár,isco nem különösképpen,bár roppant tehetséges,de a teljesitményét behatárolják a korábban Hehe által is vázolt testi adottságai,túl rövid lábak pl.....
A védelem adott,azt nem szabad bolygatni,a kp-a a kulcs,az fontos a védekezéshez is.....ott tavaly méységi irányitóval(alonso) és két belső BTB vel modric és DM áltunk fel....ezt szerintem alonso miatt(james miatt) feldobjuk...és átállunk a 4 vonalra,de ezt csak halkan mondom,mert az edzéseket nem láttam.
Két kérdés merül fel....alonsot képes e modric bejátszani? és milyen a támadó hatékonyságunk?

Alonso lesz a szezon kulcskérdése...a játéka annyira meghatározó volt,hogy ezt nem lesz egyszerű meglépni,de muszáj lesz.

A másik a 3 elmozgó támadó,vagy a 3 támadó feladatú(cr,bale,james,benz,dm,isco,jesé) és fent falcao......vagyis csúcsék,poziciós feladat.

Amiiket irtál mint felállás szerintem sanszosak....talán még CA sem tudja.
De szerintem kihivás lesz neki,és meg tudja oldani....és a keret nagyon komoly,nagyon erős,szerintem ha DM marad,a legerősebb keret a világon.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2014. augusztus 10., vasárnap 19:23

Szerintetek nem lesz gond a középpálya túltelítettségével? (már ha marad DM és/vagy Khedira (csak őt adjuk már el könyörgöm)

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. augusztus 9., szombat 8:55

R.M.C.F írta:
attareal írta:A kp-n Kroos-Modric párossal gondolod?

Alapvetően nem tudom,mindenképpen várható a következő időszakban a kp-s felfogásokban egy változás....de most még ezt nem tudom,azt hogy kettéveszem és vannak védekező és vannak támadó feladatok az oké,most.....de valahol arra fog elmozdulni hogy a létszámok/játékosok csakis csapatszintű célorientáltak lesznek....viszont a csak védekező és a csak támadó meg fog szűnni...ezt boritékolom most.
Kroos jobban szeret felmozogni,modric meg jobban szeret mélyebben mozogni....nem tudom. Alonso lesz a megoldás,ha kiteszik,akkor új vonal lesz..ha nem,akkor sem lesz különösebb probléma,mert a csapatunk nagyon jó,de nem nyerünk két versenyt már vele....ez már kevés lesz.
Szerintem CA belefog nyúlni a tavalyiba...én azt tenném,és az sem zavarna ha erre rámenne a fél szezon.

5 védőst spanyolban most nem tudok elképzelni,ahhoz nem eléggé fegyelmezett a spanyol,az inkább olasz módszer,a 4 védős területvédekezés még megy....az oké...a kp-a fog változni. A támadók meg.....center játék háttérbe szorul,mert kevés lesz az amit egy pozicós center csapatszinten adni tud. Kevés a terület ahol mozog,kevés a feladat,kevés az érintés szám.
Kis csapatok ellen, de nem annyira kis csapatok ellen-pl. sevilla, vagy akár egy pici túlzással Durtmund- Kroos-szal jobbak lehetünk. Viszont ha Bayern meg Barca ellen fogunk játszani, és elő kell venni ellentámadásos játékot, akkor lehet ott bibi.
Persze ezt úgy, hogy ha esetleg maradna a 433 Kroos-szal. Xabi még mindig jó abban a rendszerben, láthattuk a szezon végén is. Viszont kissebb csapatok ellen, ahol mi uraljuk a meccset, akkor Kroos, vagy Modric sokkal hasznosabb.
A 4231-et igazából nem tudom. Hogyan képzeled el RMCF? Ronaldo védekező munkáját? Esetleg, hogy a kp hogyan lenne a leghatákonyabb szerinted.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 8., péntek 23:43

az első 1-2 hónapban bőven fogunk látni mindenféle megoldást a pályán...a Barca ellen viszont már összekell majd állnia a dolgoknak

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 8., péntek 23:01

Ha marad akkor mi is maradnánk talán a 3 kp-nál.

Carv----Pepe----Ramos---Marci
---Modic-----Kroos------DM
--Bale------James/Benz-----CR

James visszavont támadóban természetesen.

Fene sem tudja,tartom hogy az dönti el,hogy mit akar CA alonsoval.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. augusztus 8., péntek 22:57

A nagy kérdés az,hogyha mégis maradna Di María akkor marad-e a kezdőben,és szimplán egy Kroos-Xabi csere lesz-e...
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 8., péntek 22:52

attareal írta:A kp-n Kroos-Modric párossal gondolod?

Alapvetően nem tudom,mindenképpen várható a következő időszakban a kp-s felfogásokban egy változás....de most még ezt nem tudom,azt hogy kettéveszem és vannak védekező és vannak támadó feladatok az oké,most.....de valahol arra fog elmozdulni hogy a létszámok/játékosok csakis csapatszintű célorientáltak lesznek....viszont a csak védekező és a csak támadó meg fog szűnni...ezt boritékolom most.
Kroos jobban szeret felmozogni,modric meg jobban szeret mélyebben mozogni....nem tudom. Alonso lesz a megoldás,ha kiteszik,akkor új vonal lesz..ha nem,akkor sem lesz különösebb probléma,mert a csapatunk nagyon jó,de nem nyerünk két versenyt már vele....ez már kevés lesz.
Szerintem CA belefog nyúlni a tavalyiba...én azt tenném,és az sem zavarna ha erre rámenne a fél szezon.

5 védőst spanyolban most nem tudok elképzelni,ahhoz nem eléggé fegyelmezett a spanyol,az inkább olasz módszer,a 4 védős területvédekezés még megy....az oké...a kp-a fog változni. A támadók meg.....center játék háttérbe szorul,mert kevés lesz az amit egy pozicós center csapatszinten adni tud. Kevés a terület ahol mozog,kevés a feladat,kevés az érintés szám.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. augusztus 8., péntek 22:39

A kp-n Kroos-Modric párossal gondolod?
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 8., péntek 22:24

Az igazolásokról/keretről pár gondolat:

A kapus kérdést nem feszegetem,mert nettó 6 hónap BAN járna érte,annyira nevetséges ez megint....valami iszonyat szemétség ez,és alapvetően megkérdőjelezi azt hogy CA mennyire tudja perezzel szemben az akaratát érvényesiteni,mert nincsen olyan idült barom aki DL-t küldi el,Ikert tartja itt,amikor a kettő között zongorázni lehet a különbséget,arról nem beszélve,hogy ha iker csere lesz(ezt még majd azért nézzük meg,mert van egy teóriám ez a kapus csere- bere mire is ment ki),akkor lesz egy cserekapusunk 8 millás bérrel a padon.....nagy üzlet.Hurrá.....
Navas remek kapus,de DL is,nagy szükségünk erre a cserére nem volt,ha csak nem arról szól,hogy ikernek vissza adják az elsőszámú posztot ezzel a cserével.

Védelem:
Carvajal és Arbika.....remek kis kettős,carvi nem egy cafu,de a mi kutyánk kölke és remek teljesitményt nyujtott,felfelé jól mozog,jó a labdakezelése,beadásai is jók és a pofaszőre?? rumcájsz.....Arbi meg nagyon jó kiegészitő ember,rúg mint a cirkuszi ló,de egy bekk mit csináljon? Kötényezzen? Na ne...azt inkább ne.Balon is bevethető.
Pepe és ramos...a két ******, nálam top védők,más véleménye meg nem érdekel,mert ha ők nem azok,akkor senki sem az.Nem is ragozom őket. Ramost nagyon szeretem,több volt benne anno mint amit kifutott eddig,de jobb bekkben rohadt sok éven át.
varane nagy kedvenc itt,én is bírom,X láb....és kengyelfutó gyalogkakukk sebesség....pepe helyett lassan,egy -két év alatt be lehet épiteni.
Marci és Coe,egyik a cimbalom,a másik a dob....a probléma hogy túl jók egymás cseréinek,de nem lehet rájuk rossz szavunk,oké...marcelo sokat esett vissza,ezen lehet melózni,remélem fog is,mert szükség van a betöréseire.

KP:

Alonso,ő a nyár vagy a köv szezon nagy kérdése....mi lesz vele? James jött,ezzel lehet átállunk egy másik rendszerre.....alot nem tudtuk pótolni,nem jött be,a piacon sincsen megfelelő alternativa,igy indokolt egy váltás a szerkezetben. Ezen fog CA dolgozni,ez lesz a szezon nagy feladata.
Modric....no comment kategória.
Khedira,el kellene adni.
Kroos,minőség...minőség...minőség,bár inkább támadó mint védekező,de megoldja majd,ma már nem ez a fontos,hanem a feladat....és ha védekezni kell,akkor védekezik.
DM, eladni vagy nem? nem tudom. Ő volt a VB legrondább játékosa....ez azért egyfajta elismerés,de ő volt az egyik legjobb is.....nagy terület bejátszás,nagy intenzitás,nagy hőfok....állandó koncentráció,állandó figyelem,sok labdaérintés,sok játékba avatkozás....nagyon jó taktikai elem,mert vannak olyan adottságai ami másnak nem nagyon.
Isco, remek kiegészitő,aki sok lehetőséget kell hogy kapjon,vagyis mint anno guti....aki sokat volt csere...és ha beállt,jó volt...minőség volt.
James,az a balos....úúúúúúúú....nagyon finom....mint a portugal duda...vagy rivaldo anno.....nagyon penge a balosa,nagyon,imádom az ilyen rúgótechnikákat,könnyed,brutál finom érzék,pontos mint a doxa...jó nézni.

Támadók:

Gareth,kell a fejlődés,és képes rá...a tavalyi év gyenge volt a képességeihez mérten.
CR, többet fog engedni másnak ahogy idősödig....érik emberileg.Mindent akar,győzelemre született.....ha lefekszik aludni,akkor is versenyben van hogy ő alszik el előbb,és ő alszik tovább.
Benz, kell az a fránya dinamika....kell...és kell....szerezze meg. A kapu előtt meg legyen éhesebb.

Szerkezet? 4-3-3 volt tavaly....idén már lehet 4 vonalba állnánk fel.Ezt nem lehet tudni,de mindkettő okés,a lényeg alonso posztja,ott fog ez eldőlni,hogy feladjuk e? Én feladnám,mert nincsen rá megfelelő alternativa,illarra nem vált be és neki menni egy évnek fix alo poszttal,úgy hogy nincsen korrekt csere az nem fog menni....szerintem ott lesz egy változás,át állunk 4-2-3-1 re.De majd meglátjuk.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 6., szerda 13:28

hát az tény hogy sok...de ma pl jött a hír hogy Xabi vihető :D CA meg akarja DM-et...Ha nem lesz jó ajánlat DM-ért és Khediráért durván nyakunkon maradnak :lol:
és akkor beton kezdő, Modric-Kroos-DM...vagy szerkezeti váltás lenne. CR és Benzema lényegesen kevesebb szerepet kapna, így sem lepne meg ha CR szépen fokozatosan egyre kevesebbet játszana, főleg ha Jesé és James és jó formában lesz. Biztos lesz legalább 1 tehetségünk akit elszórakozunk, ez lesz Isco, a másik lehet Illarra... :hmmm:

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1202
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. augusztus 5., kedd 22:56

Boky írta:
wZoLee7 írta: Jelenleg azt sem tartom kizártnak, hogy DM marad, nem lehet tudni mi megy a háttérben...két 33 éves kapus is lehet h marad, ha nem lesz jó ajánlat.
még a végén az lesz, mint amit egy sügér a fb-on írt még pár hete. egyiké a bajnokság, másiké a kupa, harmadiké a bl :lol: :lol: :lol:
naigen. és akkor majd jön az, hogy a de sciglios pletykák igazak és jön 3. számú jhv-nek. ott is szét lehet osztani majd minden sorozatot. :D
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. augusztus 5., kedd 22:40

wZoLee7 írta: Jelenleg azt sem tartom kizártnak, hogy DM marad, nem lehet tudni mi megy a háttérben...két 33 éves kapus is lehet h marad, ha nem lesz jó ajánlat.
még a végén az lesz, mint amit egy sügér a fb-on írt még pár hete. egyiké a bajnokság, másiké a kupa, harmadiké a bl :lol: :lol: :lol:

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1202
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. augusztus 5., kedd 22:32

wZoLee7 írta: Jelenleg azt sem tartom kizártnak, hogy DM marad, nem lehet tudni mi megy a háttérben...két 33 éves kapus is lehet h marad, ha nem lesz jó ajánlat.

Az már túl sok a kp-ra főleg úgy, hogy elvileg Hámeszt is oda szánjuk. Ugye a Xabi-Illara páros adott. Erre jön rá még a Modric, Kroos, Khedira, Isco, James.. és akkor ha DM marad vele együtt lenne 8 ember a 3 posztra. Oké tudom rengeteg meccs meg VB meg mittomén de ez rohadt sok ember 3 posztra. Főleg annak a függvényében, hogy milyen kaliberű játékosok ezek.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 5., kedd 22:10

DM ha megy, nem azért megy el mert elküldik, vagy mert jött James, azért megy el mert több pénzt akar és mert egyszerűen váltani szeretne...
Ennek ellenére James leigazolásával én sem értek egyet. Navaséval meg csak akkor ha ő lesz a kezdő kapus, mert fiatalabb és jelenleg megbízhatóbb mint a másik két társa.

Jelenleg azt sem tartom kizártnak, hogy DM marad, nem lehet tudni mi megy a háttérben...két 33 éves kapus is lehet h marad, ha nem lesz jó ajánlat.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. augusztus 5., kedd 21:03

nem tudom ti hogy vagytok vele, de én eddig nem igazán vagyok megelégedve az átigazolási szezonunkkal
egészen kroosig még jónak véltem, hogy olyan embert szerzünk meg, akire tényleg szüksége van a csapatnak, de ezek után megvettük jamest és navast, akire nem volt egyáltalán égető szükségünk

ezek mellett ráadásul valószínűleg le fog lépni dm, aki tavaly bomba szezont futott, és vastagon benne volt minden sikerünkben
évek óta áhítoztunk egy ilyen középpályásra, erre a legjobb szezonja után megválunk tőle, mert van egy vb üdvöske james, akinek még ráadásul posztja se nagyon van
elhiszem én, hogy nagy marketing fogás, de nem ennek kellene perdöntőnek lennie egy ilyen kaliberű igazolásnál

aztán ott van navas....miatta kipicsázzuk lopezt, akire tényleg egy rossz szó nem lehet, hozott egy nagyon stabil, magabiztos szintet, és itt marad casillas, aki már csak saját magát figurázza ki
persze jó kapus navas, de ez elég gusztustalan megnyilvánulás volt lopezzel szemben

és akkor még maradtak ilyen "apróságok", hogy egy csatárunk van, khedira még továbbra is tengődik, meg isconak továbbra sem nagyon látni a megfelelő helyét a csapatban
persze el tud játszani benzema helyén, bale, cr, james vagy isco, de ahogy hehe mondta, 2 percig kb
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 5., kedd 20:38

a vadlót most kitenni, mikor elszabadul a gyeplő..nem lenne túl okos :lol:
Nem illik.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. augusztus 5., kedd 20:12

ha olyan focit szeretnék látni ami az én szívemhez közel áll akkor

CR----Benz---James
Modric--Xabi--Kroos

de a vadló úgyse lesz kitéve, pedig az új frizurája miatt igazán megérdemelné :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 5., kedd 20:12

Banán írta:James----CR-----Bale
Kroos----DM---Modric

:sly:
hol a center? kifogja elvinni az embert és területet nyitni?

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. augusztus 5., kedd 20:06

James----CR-----Bale
Kroos----DM---Modric

:sly:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 5., kedd 20:02

remélem hehe avat váltasz... :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 239 regisztrált és 0 vendég