Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 17., vasárnap 20:36

Navas-Arbeloa,Varane,Nacho,Marcelo-Xabi,Khedira,DM-James,Benzema,CR
majdnem eltaláltam a kezdőt :D de én bíztam abban hogy a kp-n lesz legalább egy "gyors" játékos is

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. augusztus 16., szombat 16:41

wZoLee7 írta:
Navas - Arbeloa,Pepe,Nacho,Coentrao - Xabi - Kroos,Illara - James,DiMaría - Benzema
A kapussal egyet értek. Alvaronak is most a kezdőben a helye. Viszont utána én egy Varane-Nacho-Marcelo triót tennék még be. Xabi alap most, viszont akkor Illarra nem lehet ott a pályán, ott neki akkor nem megy. Van elég játékos, nem kell ezt erőltetni. Xabi mellé Khedirat tenném a kezdőbe, győzzön meg már valakit arról hogy megéri elvinni. Eléjük DM mehet. Támadó 3-asnak meg James-Benzema-CR. Tehát:
Navas-Arbeloa,Varane,Nacho,Marcelo-Xabi,Khedira,DM-James,Benzema,CR
félidőben meg lekapnám CR-t is, akár valami Castillas is mehetne, a KP-ról kettőt váltana Illarra és Kroos...70. perc körül meg a többieket is lehet cserélni.
Mivel barátságos teljesen mind1 mi lesz a vége.
én azért AZT a kezdőt raknám, mert pihentetni kell azokat akiknek necces a játékuk az Atlético ellen, így Balet (aki valszeg nem is lesz nevezve), CRt, Varanet, Marcelot.
kedirának pedig talán úgy mint DiMaríának, adni lehetőséget h hátha valamelyik szerencsétlen csapatnak megtetszik a játéka... mindegy mennyiért, csak adjuk már el, ne a mi kasszánkat húzza le :) de kezdőbe semmiképp, inkább Kroos-t, hadd lendüljön bele még jobban, ha már ilyen jól kezdett, aztán majd ha kezd fáradni meccs közbe, be lehet hozni a herceget még utoljára...
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 16., szombat 14:56

Úgy néz ki elbeszélünk egymás mellett. :) 
Ezekkel tisztában vagyok. De én csak a kisebb meccsekről beszélek. Spanyol kupa elején, klub VB-n, ilyen Cordoba-k, Elche-k ellen lehet varjálni. Mert mit tom én, egy CR-James-Bale, James-CR-Bale, Isco-CR-Bale, Isco-Jesé-Bale (reggelig lehetne sorolni) sorral ezeket a csapatok 1 góllal verni kell. Ha nem verjük, akkor az nem azért lesz, mert Benzema-nak "nincs" cseréje. De ki, hogy áll hozzá, nekem így tökéletes a keret. Már csak Khedira-val kellene valamit kezdeni... :mrgreen:
Én értelek,csak nem értek egyet :) Pont ilyen kis csapatok ellen kell vki a darálóba,amik beállnak 11 emberrel az ötösre...
Khedira meg,tök mindegy megy vagy marad,mert játszani úgy sem fog...:D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. augusztus 16., szombat 14:49

morientes írta:Az rendben van,de ha valamelyik szélsőt kiveszed,azonnal lassul a játék.Pont azért tudta Ronaldo cserélgetni a helyét,mert volt ott egy Benzema aki partner volt ebben.Ha centerbe kezdene CÉ,akkor nem lenne kötetlen az a poszt...Azért kell egy csatár,hogy többek közt megossza a védők figyelmét,megtartsa a labdát...
Úgy néz ki elbeszélünk egymás mellett. :)
Ezekkel tisztában vagyok. De én csak a kisebb meccsekről beszélek. Spanyol kupa elején, klub VB-n, ilyen Cordoba-k, Elche-k ellen lehet varjálni. Mert mit tom én, egy CR-James-Bale, James-CR-Bale, Isco-CR-Bale, Isco-Jesé-Bale (reggelig lehetne sorolni) sorral ezeket a csapatok 1 góllal verni kell. Ha nem verjük, akkor az nem azért lesz, mert Benzema-nak "nincs" cseréje. De ki, hogy áll hozzá, nekem így tökéletes a keret. Már csak Khedira-val kellene valamit kezdeni... :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 16., szombat 14:03

Hál' Istennek nem az a sérülékeny csatár. Eddig csak kisebb, pár hetes kiesései voltak. Tavaly a szezon végével volt gond, mert addigra teljesen kifulladt. Idén ezt kell megoldja Ancelotti, többet kell pihentetni a kisebb meccseken. Igen egyikük sem oda való, de kisebb csapatok ellen megoldható. CR úgy is sokat gyakorolta tavaly, sokszor ment át a csapat meccsek közben 4-4-2-be. Na meg nagyon sok gólerős játékosunk van. :)
Az rendben van,de ha valamelyik szélsőt kiveszed,azonnal lassul a játék.Pont azért tudta Ronaldo cserélgetni a helyét,mert volt ott egy Benzema aki partner volt ebben.Ha centerbe kezdene CÉ,akkor nem lenne kötetlen az a poszt...Azért kell egy csatár,hogy többek közt megossza a védők figyelmét,megtartsa a labdát...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. augusztus 16., szombat 13:54

morientes írta:Pedig nem ártana.Ha Benzema kidől,ne aggy isten,akkor nem elég oda csatárpótlék.A lényeg,hogy hasonló stílusú,visszavontabban játszó,kiszolgáló szerepkörű játékos kellene,aki birja a padot is,meg megél benn a darálóba,mert sztm sem Hamesz,sem Bale,de még Ronaldo sem ilyen.Nekik terület kell.
Én Michura mentem volna rá,(már rég nem kp,hanem center),csak a napoli már elvitte...:)
Hál' Istennek nem az a sérülékeny csatár. Eddig csak kisebb, pár hetes kiesései voltak. Tavaly a szezon végével volt gond, mert addigra teljesen kifulladt. Idén ezt kell megoldja Ancelotti, többet kell pihentetni a kisebb meccseken. Igen egyikük sem oda való, de kisebb csapatok ellen megoldható. CR úgy is sokat gyakorolta tavaly, sokszor ment át a csapat meccsek közben 4-4-2-be. Na meg nagyon sok gólerős játékosunk van. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. augusztus 16., szombat 13:37

Még plusz egy kérés a vezetőséghez, hogy ne jöjjön még egy csatár,
Pedig nem ártana.Ha Benzema kidől,ne aggy isten,akkor nem elég oda csatárpótlék.A lényeg,hogy hasonló stílusú,visszavontabban játszó,kiszolgáló szerepkörű játékos kellene,aki birja a padot is,meg megél benn a darálóba,mert sztm sem Hamesz,sem Bale,de még Ronaldo sem ilyen.Nekik terület kell.
Én Michura mentem volna rá,(már rég nem kp,hanem center),csak a napoli már elvitte...:)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. augusztus 16., szombat 12:29

chronic írta:Kicsit baszatós, ja. Khhedira mehetne a csába, mariska meg maradhatna és akkor tényleg beton lenne a kp is. Igazándiból nem érdekel mi lesz Hamesszal. Ha beválik akkor megkedvelem úgyis ha meg nem akkor mehet. De ha DM jobban tud teljesíteni azon a poszton akkor nem érdekel ha 80milka ül a padon. Márpedig DM a VB-n is azon a pszton játszott ahol neki kell. És az Argentínoknál is ő volt majdnem az egyetlen váratlan, friss, ötletes. Az meg hogy csak amiatt volt tavaly jó szezonja mert motivált volt.. Nemtudom. Tavaly mindenki eladta volna a vérbe, Carlo még ősszel meg sem találta az ő helyét. Legtöbbször padozott. Amióta megvan az új posztja töretlen a lendülete. Mind madridban mind a coca-coláséknál.
Én csíptem mindig is, bírom az ilyen stílusú játékosokat is. Sok benne a hiba, de tud varázsolni is, és ahogy írod te is, tényleg meg tudja húzni a váratlant. Érdekes egy játékos, talán szeleburdinak nevezném, vagy nem is tudom, de kell ő nekünk.
Khedira mellett sokkal inkább Illarra-t passzolnám el. Már csak Xabi miatt is, mert bőven elég egy ilyen stílusú játékos a keretbe, meg hát minőségibb is. Di María meg sokkal fontosabb nála. Csak hát ő fel sem merül már, hogy távozna.
Remélem marad Angél is és Carlo megoldja a rotálást úgy, hogy mindenkinek jusson elég játékidő.
Még plusz egy kérés a vezetőséghez, hogy ne jöjjön még egy csatár, mert idén Benzema robbantani fog. :salute:
Meg össze dőlne az egyensúly, meg lehet oldani így is a pihentetését. Volt már ebből több vita, de kisebb csapatok ellen bele fér, hogy CR, Bale, Jesé, James játszon a helyén, akármennyire nem csatárok. Csak Isco-t ne erőltessék ott, ő tanulja szépen a di María féle játékot. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. augusztus 16., szombat 12:15

M1Ö írta:Hihetetlen egyébként, hogy milyen erős a keret.
Kicsit baszatós, ja. Khhedira mehetne a csába, mariska meg maradhatna és akkor tényleg beton lenne a kp is. Igazándiból nem érdekel mi lesz Hamesszal. Ha beválik akkor megkedvelem úgyis ha meg nem akkor mehet. De ha DM jobban tud teljesíteni azon a poszton akkor nem érdekel ha 80milka ül a padon. Márpedig DM a VB-n is azon a pszton játszott ahol neki kell. És az Argentínoknál is ő volt majdnem az egyetlen váratlan, friss, ötletes. Az meg hogy csak amiatt volt tavaly jó szezonja mert motivált volt.. Nemtudom. Tavaly mindenki eladta volna a vérbe, Carlo még ősszel meg sem találta az ő helyét. Legtöbbször padozott. Amióta megvan az új posztja töretlen a lendülete. Mind madridban mind a coca-coláséknál.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. augusztus 16., szombat 12:08

Hihetetlen egyébként, hogy milyen erős a keret. Most nézegetem, hogy ti milyen kezdőket állítanátok fel és igazából fel sem fogom, hogy basszus mennyire minőségi a csapat. '98 óta követem a csapatot (igaz 2002-ig csak néztem, de nem láttam a lényeget :mrgreen: ) és hát szerintem magasan az idei keret a legerősebb. Igen, szerintem a galaktikusoknál is. Ott "csak" nevek voltak, de most annyira egybe vannak, hogy jogos elvárás az a 6/6. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 16., szombat 11:47

Kroost nyomatni kell ezerrel szerintem, de minimum egy félidőt mint ahogyan Jamesnek is. Khedirának talán adnék egy kis lehetőséget, de inkább üljön a seggén nehogy lesérüljön fél évre megint. El kell adni nincs mese. A vb-n megmutatta mekkora császár, vegyék vigyék a csába! :Đ Az én kezdőm a legjobb és kész :p

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 16., szombat 11:36

Navas - Arbeloa,Pepe,Nacho,Coentrao - Xabi - Kroos,Illara - James,DiMaría - Benzema
A kapussal egyet értek. Alvaronak is most a kezdőben a helye. Viszont utána én egy Varane-Nacho-Marcelo triót tennék még be. Xabi alap most, viszont akkor Illarra nem lehet ott a pályán, ott neki akkor nem megy. Van elég játékos, nem kell ezt erőltetni. Xabi mellé Khedirat tenném a kezdőbe, győzzön meg már valakit arról hogy megéri elvinni. Eléjük DM mehet. Támadó 3-asnak meg James-Benzema-CR. Tehát:
Navas-Arbeloa,Varane,Nacho,Marcelo-Xabi,Khedira,DM-James,Benzema,CR
félidőben meg lekapnám CR-t is, akár valami Castillas is mehetne, a KP-ról kettőt váltana Illarra és Kroos...70. perc körül meg a többieket is lehet cserélni.
Mivel barátságos teljesen mind1 mi lesz a vége.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. augusztus 16., szombat 10:04

A Real Madrid kerete a Fiorentina ellen: Kapusok: Casillas, Keylor Navas és Pacheco. Védők: Varane, Pepe, Ramos, Coentrão, Marcelo, Carvajal, Arbeloa és Nacho. Középpályások: Khedira, Kroos, James Rodríguez, Xabi Alonso, Bale, Di María, Illarra, Medrán, Burgui és Lucas Vázquez. Támadók: Cristiano Ronaldo és Benzema. Forrás: Madridom.hu
Navas - Arbeloa,Pepe,Nacho,Coentrao - Xabi - Kroos,Illara - James,DiMaría - Benzema

én beraknák egy ilyet pihentetésképp, aztán félidőben jöhetnek cserék, pl.: Balenek lehetne adni egy picit, de ha már voltak róla hírek hogy nem biztos h tudja vállalni akkor nem nagyon kéne most barátságoson nyomtani... Ronaldo is pár percre bejöhetne... és akkor lehetne azt amit realistahuni is akar, hogy teszteljük James csatár mivoltát... mert hogy az Atlético elleni tétmeccsen nem őt kéne játszatni az szerintem biztos :kivagyhe: Isco jobb lenne, főleg hogy ma pihen, gondolom Ancelotti is látta az előző meccset...
amúgy DiMaría elég jól nyomta előző szezonban, szerintem azért megérdemelné hogy kezdő legyen egy barátságoson, aztán hátha megint feljebb tornázza az árát :kacsint:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. augusztus 16., szombat 10:01

Isco tudtommal nincs a keretben.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. augusztus 16., szombat 9:57

Nekem:

----------------Navas--------------
Arbeloa---Varane-----Nacho--Marcelo-
-----------------------------------
---Isco-----Illara-------DM-------
--Bale------James-----CR------

Ideje tesztelni a hamis kilencest is, ha már csak egy csatár van a keretben.
Love football, hate antifa.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 16., szombat 9:40

Mára a kezdőm.

----------------Navas--------------
Arbeloa---Varane-----Ramos-Marcelo-
-----------------------------------
---Kroos-----Alonso-------DM-------
--James------Benzema-----CR--------

:hmmm:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 13., szerda 16:14

wZoLee7 írta:Géci taktikát váltott :lol:
Ja... mint egy hete az off topikba :lol: :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 13., szerda 16:07

Géci taktikát váltott :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 13., szerda 15:41

ziro4vr írta:ha el tudok vonatkoztatni a hsz enyhe homoerotikus tartalmától,
Buzulás az nuku :mrgreen:
ziro4vr írta: igen
:happy: :happy:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 13., szerda 15:07

Géci írta:
ziro4vr írta:James jó lehet ott, alkalmasabb oda, meg Iscot most már ne buzeráljuk, ha hátrébb tolják, maradjon is ott.
Leszel a barátom? :Đ
ha el tudok vonatkoztatni a hsz enyhe homoerotikus tartalmától, igen :mrgreen: :mrgreen:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 151 regisztrált és 0 vendég