Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 14., vasárnap 16:59

torjack írta: Suárez azért nem jött, mert állati sokba került volna, meg harapott, meg kevés alsónacit lehet vele eladni. Ellenben rengeteg fogkrém és szájkosár lett volna eladva az uruval, csak Perezék erre nem gondoltak :mrgreen:

Carlótól jöhetett volna nyugodtan, de Suárez kiharapta magát a szerződésből. Falcao meg odamegy, ahova Mendes mondja.
szerintem sokáig valami olyan lehetett, hogy a vámpír ide, Kun meg a barcába.

aztán egy hét alatt borultak a dolgok, harapás, vb gólkirályság/sztárság és huss
Nem illik.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. szeptember 14., vasárnap 16:58

Ha a Meszkeunklub filozófiájába belefér egy Suarez, akkor ide is elfért volna... Suarez szerintem azért nem jött, mert Carlo idióta és ragaszkodott Benzemához, erre meg feltűnt James, aki médiasztár, és betöltötte azt az marketingűrt, amit Perez papa hiányolt. Lehetne itt Falcao is, tök mindegy, a lényeg az lett volna, hogy Benzemát a kezdő környékéről eltávolítsuk, de hát Carlonak biztos tetszenek a FB selfiek.

Suárez azért nem jött, mert állati sokba került volna, meg harapott, meg kevés alsónacit lehet vele eladni. Ellenben rengeteg fogkrém és szájkosár lett volna eladva az uruval, csak Perezék erre nem gondoltak :mrgreen:

Carlótól jöhetett volna nyugodtan, de Suárez kiharapta magát a szerződésből. Falcao meg odamegy, ahova Mendes mondja.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2014. szeptember 14., vasárnap 16:57

Annak semmi értelme sincs, hogy ott játsszon, ahol DM tavaly. Láttuk tegnap is, szar, nem tesz hozzá semmit a játékhoz, elveszi Iscotól a helyet.
Szerintem nem veszi el a helyet Iscotól, mert épp olyan gyenge ő is ott, mint Hamesz.. (elég csak a 2. gól előtti szitut megnézni)..

Na most szerintem nem kéne erőltetni a 4-3-3-t és át kéne állni 4-2-3-1-re, hogy legyen egyáltalán értelme Isco és James ittlétének. Ha ez nem megy és ragaszkodunk az előbbi felálláshoz, akkor meg kell oda egy Illarramendi a védők elé, Modric és Kroos közé.. Csak akkor ül James és Isco is.. A legnagyobb baj egyelőre, hogy ezt nem bírják elfogadni Ancelottiék sztem..

Kíváncsi leszek mit tolunk a BL-ben, de sztem semmi változás nem lesz a kezdőt, illetve felállást illetően..

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 14., vasárnap 16:51

Nekem az a bajom vele, hogy nincs meg az egyensúly, túlságosan feltolódik vele a csapat, orrnehéz lesz. Modric és Kroos tudása így leredukálódik, felemésztődik és egyszerű takarítónőkké válnak a rendszerben. Ami sportszakmai előnye lehetne DM-hez képest pl, hogy gólerősebb, az meg nem jön ki. Pedig ez lett volna az egyik elvárásom ha már itt van, hogy akkor végre tényleg sok helyről jöhet a gól, de nem. Persze ez másra is vonatkozik, de tőle is ezt vártam pl egy vb után.

Nekem egy vegytiszta 433 kéne, ahol a két okos ember mellett a kp-n a harmadik jó helyezkedéssel, passzokkal, összehangolt mozgásokkal segíti az alsó és felső csapatrészt. Abban biztos vagyok, hogy James egyénileg jó lesz, de nem arra amire elsődlegesen kéne.
Nem illik.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Press » 2014. szeptember 14., vasárnap 16:49

hehe írta:akik hameszt legelső támadóként akár középen akár szélen elképzelik, azok mondják már meg milyen tablettát szednek, kéne nekem is :lol: :mrgreen:
Annak semmi értelme sincs, hogy ott játsszon, ahol DM tavaly. Láttuk tegnap is, szar, nem tesz hozzá semmit a játékhoz, elveszi Iscotól a helyet. De mivel játszatni kell, mert 80 milliót nem padoztathat még a BL győztes Ancelotti sem, tán meg kéne próbálni csatárként. Miért, Bale mitől volt jobb megoldás tavaly? Ő is szélsőként kezdte. (ja bocs, hátvédként) Valakit meg be kell tenni támadónak, Jesére ki tudja, még mennyit kell várni.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 14., vasárnap 16:40

kiserik írta:
___Samy___ írta: láthattuk, hogy jamessel nem megy, emiatt talán még bale is kiesik, mert sokat kell védekeznie
Áruljátok már el, hogy mi a fene bajotok van Jamessel? Tegnapi mutatói:

4 lövés (második legjobb)
4 kulcspasz (legjobb)
3 labdaszerzés/interception/ (legjobb)
2 szerelés/tackle/ (harmadik legjobb)

És emellett szerintem a megtett km-ben is az élen végzett, de arról nincs infóm...

Tudom, hogy nem minden a stat, de azért mindenki úgy beszél róla, mint ha vágott volna 5 öngólt, meg bénázott volna egész meccsen... :(
Egy baj van Jamesszel, de az elég nagy. Itt van és "elvette" a helyet mástól, aki beleillett volna a rendszerbe és nem kéne hónapokat várni arra, hogy megszokja - érted, megszokja :lol: - a helyét.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. szeptember 14., vasárnap 16:31

zalkrisz írta:Miért? Mennyivel rosszabb megoldás, mint Benzema, aki már azt sem tudja milyen rendezvényen van az utóbbi 10 meccsen?
pofonegyszerű, egyik se kell, mert egyik se üti meg a szintet jelenleg.
isco, illarramendi epekedve várják, hoyg bizonyíthassanak.
felkészül jesé.

de pl jesé már ott jobb játékos a 80 millás szépfiúnál, hogy nem dadog a lábán a labda és kb 4-szer robbanékonyabb.
Kép
Kép
Kép

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. szeptember 14., vasárnap 16:29

Áruljátok már el, hogy mi a fene bajotok van Jamessel?
személy szerint semmi, de egyszerűen nem tudja megadni azt a stabilitást a csapatnak, amire szüksége lenne
szép ez a statisztika, de nem ér semmit
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. szeptember 14., vasárnap 16:15

Miért? Mennyivel rosszabb megoldás, mint Benzema, aki már azt sem tudja milyen rendezvényen van az utóbbi 10 meccsen?

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. szeptember 14., vasárnap 15:58

akik hameszt legelső támadóként akár középen akár szélen elképzelik, azok mondják már meg milyen tablettát szednek, kéne nekem is :lol: :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. szeptember 14., vasárnap 15:38

Áruljátok már el, hogy mi a fene bajotok van Jamessel? Tegnapi mutatói:

4 lövés (második legjobb)
4 kulcspasz (legjobb)
3 labdaszerzés/interception/ (legjobb)
2 szerelés/tackle/ (harmadik legjobb)

És emellett szerintem a megtett km-ben is az élen végzett, de arról nincs infóm...

Tudom, hogy nem minden a stat, de azért mindenki úgy beszél róla, mint ha vágott volna 5 öngólt, meg bénázott volna egész meccsen... :(
Csak valakit hibáztatni kell a vereségek miatt és ő a legújabb őt kell. Főleg hogy az ő érkezésével Di maria le is lépett. Pár ember szemében meg ő itt az isten holott a tavasz előtt még mindenki eladta volna meg minden. James hasznosan játszott tegnap szerintem. Ahhoz képest, hogy új és új posztja is van egész jó volt. Jó párszor zavarta az ellenfelet támadásnál illetve labdát is szerzett. És a második félidőbe is volt egy nagy mentése ha jól emlékszem. Ha ott nem szereli az atmást egy az egyben mehetett volna kapura kontrából.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. szeptember 14., vasárnap 15:35

Press írta:---------------------------Navas--------------------------
------------------Varane--------Ramos------------------
------Carvajal-----------------------------Marcelo-----
-------------Modric------Kroos-------Bale--------------
----------------------------Isco----------------------------
-----------------Ronaldo--------James------------------
Hopp, na egy ilyet megnéznék. Sajnos esélytelen. :) :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Press » 2014. szeptember 14., vasárnap 15:29

---------------------------Navas--------------------------
------------------Varane--------Ramos------------------
------Carvajal-----------------------------Marcelo-----
-------------Modric------Kroos-------Bale--------------
----------------------------Isco----------------------------
-----------------Ronaldo--------James------------------
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 14., vasárnap 13:57

hehe írta:jó azért továbbra is szidjátok benzemát, én sem örülök, hogy kimaradtak a ziccerek, de azt is vegyétek már észre, hogy az utolsó fél órában, tehát a meccs egyharmadában, amikor nem volt a pályán, még helyzetig se jutottunk el.
biztos véletlen...
gyakran lehet látni ezt az összefüggést, de tegnap ez nem volt igaz. egyszerűen ők beindították a motort addigra, mi meg lefulladtunk.
Nem illik.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2014. szeptember 14., vasárnap 13:48

___Samy___ írta: láthattuk, hogy jamessel nem megy, emiatt talán még bale is kiesik, mert sokat kell védekeznie
Áruljátok már el, hogy mi a fene bajotok van Jamessel? Tegnapi mutatói:

4 lövés (második legjobb)
4 kulcspasz (legjobb)
3 labdaszerzés/interception/ (legjobb)
2 szerelés/tackle/ (harmadik legjobb)

És emellett szerintem a megtett km-ben is az élen végzett, de arról nincs infóm...

Tudom, hogy nem minden a stat, de azért mindenki úgy beszél róla, mint ha vágott volna 5 öngólt, meg bénázott volna egész meccsen... :(

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. szeptember 14., vasárnap 13:05

Az meg bullshit, hogy majd csapatvédekezéssel kompenzálunk.
tegnap az első félidőben pontosan emiatt nem tudta az atma, hogy milyen rendezvényen van
megszerezték a labdát, és egyből mindenki rárontott a labdásra, egyszerűen égett a pálya, annyira hajtottak
viszont ezt nem lehet állandóan bírni, vissza is estünk a második félidőre...

kroos meg modric is folyamat fellépet a második hullámban, ezáltal tök üresen hagyva a pálya közepét, a két kh lépett fel oda sokszor
aztán ugye jöttek a kontrák a vendégektől, a rossz tolódás meg emberfogás miatt meg össze is jött a második góljuk
pont erről beszéltem a múltkor, hogy ha ezt a rendszert akarjuk játszani, amiben nincs mélységi ember, akkor iszonyat nagy fegyelem kell, mert ha mindenki csak felfelé rohangál és nem marad vissza biztosítani senki, akkor ez lesz a vége

illarrát meg nyomatni kell nincs mese
egy az, hogy nincs más, a másik meg az, hogy rosszabbak már vele sem lehetünk
láthattuk, hogy jamessel nem megy, emiatt talán még bale is kiesik, mert sokat kell védekeznie
jó azért továbbra is szidjátok benzemát, én sem örülök, hogy kimaradtak a ziccerek, de azt is vegyétek már észre, hogy az utolsó fél órában, tehát a meccs egyharmadában, amikor nem volt a pályán, még helyzetig se jutottunk el.
biztos véletlen...
én a sárga lapja után konkrétan nem emlékszem semmire vele kapcsolatban
ez is tükrözi azt, hogy mennyire pozíciós lett a csatár szerepe a csapatban, mennyire kiesik a játékból egy ilyen csapat ellen és tömik őt felesleges ívelésekkel
ebben is mindenképp változtatni kell, mert egyik csatárunk sem jó ebben a rendszerben
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 14., vasárnap 13:02

hehe írta:jó azért továbbra is szidjátok benzemát, én sem örülök, hogy kimaradtak a ziccerek, de azt is vegyétek már észre, hogy az utolsó fél órában, tehát a meccs egyharmadában, amikor nem volt a pályán, még helyzetig se jutottunk el.
biztos véletlen...
Már a második félidő elején visszaestünk, az ATMA elkezdett jobban zárni. Ok, nyilván egy ős-csapattag Benzema jobban megjátszható mint az új fiú, de...

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. szeptember 14., vasárnap 13:00

jó azért továbbra is szidjátok benzemát, én sem örülök, hogy kimaradtak a ziccerek, de azt is vegyétek már észre, hogy az utolsó fél órában, tehát a meccs egyharmadában, amikor nem volt a pályán, még helyzetig se jutottunk el.
biztos véletlen...
Kép
Kép
Kép

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. szeptember 14., vasárnap 12:57

A rohadék Suarez is, ha nem harap a vb-n, már rég nálunk lenne, egy címeres ökör, de jó pár pool meccset néztem és baromi nagy előrelépés lett volna a támadósorban. A vb után meg jönnek azzal, hogy nem illik a klub filozófiájába...,
Ha a Meszkeunklub filozófiájába belefér egy Suarez, akkor ide is elfért volna... Suarez szerintem azért nem jött, mert Carlo idióta és ragaszkodott Benzemához, erre meg feltűnt James, aki médiasztár, és betöltötte azt az marketingűrt, amit Perez papa hiányolt. Lehetne itt Falcao is, tök mindegy, a lényeg az lett volna, hogy Benzemát a kezdő környékéről eltávolítsuk, de hát Carlonak biztos tetszenek a FB selfiek.
Az Alonso esetben meg úgy jártam volna el, ahogy sokan írtátok, megmondani neki, hogy bocs pajti, későn szóltál, nem tudtunk pótolni, mivel szerződésed van, maradsz. Szerintem van annyira intelligens Alonso, hogy ezt simán megértette volna.
Ez nem lett volna hülyeség, de akár Carlo is lehetett volna elég tökös, és beismerhette volna, hogy James a kp-n nem opció, és közölni Xabival, hogy apukám hamarosan itt kezdő leszel, csak meg kell várni, míg eltűnik a Hamesz hájp.

De sajnos szerintem itt sem Carlo döntött. Perez még utoljára pénzt akart viszontlátni Xabiból, és mivel Xabi rábólintott a BM ajánlatára, ezért Carlo nem igen szólhatott bele.
Oh wait, az ára miatt kezdő?.
Mennyi idő kell, míg az ára ellenére kikerül a kezdőből? Vagy vesztett pontokban kellene számolni?
Illarra-ra csereként sem jut lehetőséghez, pedig ennek az évnek arról kellett volna szólnia, hogy még jobban beépül a csapatba.
Illara egyáltalán elkezdte a beépülést a csapatba? Ez nekem új. Tavaly bizonyította azt, hogy tökéletesen alkalmatlan ezen a szinten a futballra. Belőle kellett volna egy 10 millát kicsiholni, mert ennél többért soha nem fogjuk tudni eladni, jövőre meg még kevesebbért.

De ha már itt ragadt, oké kapja meg az esélyt. De most őszintén: van ő olyan szinten, hogy a játéka ellensúlyozza James 80 milláját?



Annyit meg pluszban tennék hozzá, hogy nézzük már meg az Atma tegnapi kezdőjét: Gabi, Tiago, Koke, Raul Garcia... Ezek nem top 10-es kp-sok, de talán még a top 20-on is kívül vannak. Kroos meg Modric top 10, de inkább top 5. Mégis ezzel a kp-val kikaptunk egy gyengébb erőkből álló csapattól. Miért? Mert elvi hibás a felállásunk. Az meg bullshit, hogy majd csapatvédekezéssel kompenzálunk. Van egy szint, amit már nem lehet kompenzálni. A miénk olyan. Akkor lehetne kompenzálni, ha össze lehetne rakni egy jól működő védekezést, a rendelkezésre álló elemekből. De nem lehet. Ráadásul elvi hibás a jelenlegi gálakezdőnk... Hogy várjuk így a csodát a két zseniális kp-sunktól?
Minden kötekedés nélkül, de a a Spanyol Szuperkupa meccsek után azt mondogatta itt szinte mindenki, hogy Xabi már kevés a kezdőbe, és hogy nem akarja senki sem a Kroos-Xabi-Modric hármast egyszerre a pályán látni, mert együtt nem működnek jól..
Xabi valóban kevés. Ahhoz kevés, hogy szarrá verjünk mindenkit. De jobb opció Jamesnél, Illaránál, Khediránál, Pepénél. Minden szóba jövő jelenlegi opciónknál jobb. Kroosnak kellett volna ismét beleszoknia abba a posztba, az beletelt volna egy kis időbe. Nem a legveretesebb opció lett volna, mert akkor már inkább DM Kroos helyett (holott a német a jobb játékos), de egy vállalható dolog.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. szeptember 14., vasárnap 12:49

palesz77 írta:
reeed_ati írta:...
Minden kötekedés nélkül, de a a Spanyol Szuperkupa meccsek után azt mondogatta itt szinte mindenki, hogy Xabi már kevés a kezdőbe, és hogy nem akarja senki sem a Kroos-Xabi-Modric hármast egyszerre a pályán látni, mert együtt nem működnek jól..


Teljesen igazad van, nekem ezzel csak az a bajom, hogy mielőtt Ő elment volna (ugye Mariskáról tudtuk, hogy meg, s így is számoltunk) már mindenki azt mondta, hogy lyukas a kp, ha nem hozunk valaki (pogba/vidal) Di Maria helyére. Erre az utolsó utáni pillanatban Xabi is távozik ezáltal még egy pofont adva a szarnak. :vivo:

Annyira szívesen mögé néznék a dolgoknak. . . Xabi számomra a játékosok közül az egyik legintelligensebb ember. Nem tudom elképzelni, hogy, ha megkérjük, hogy legalább még fél-egy évet maradjon, akkor ne maradt volna. Hatalmas Madridista volt az ember.
Állítólag az öltözőben és a spanyol válogatottnál mondjuk nem örvendett ekkora népszerűségnek, s lehet, h az a bizonyos kutya is itt van elásva. Én igazából azon is csodálkozom, h Alvaro "A Spártai" Arbeloa még mindig itt van velünk.
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 102 regisztrált és 0 vendég